Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církevOstatní největší náboženství

Momentálně se v této nabídce nachází 561 titulů

1.
David Michie  ·  Synergie (2015)
(1)
Co je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý z nás, ale jen málokdo najde cestu k trvalému naplnění. Autor knihy David Michie měl za to, že si splnil všechny své životní sny a cíle – významné pracovní postavení, drahý.... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Thubten Chodron  ·  Barrister & Principal (2017)
Buddhismus pro začátečníky je kniha, která původně vzešla z nejčastějších dotazů, se kterými se autorka při své letité výuce setkávala, a to jak na Východě, kde je buddhismus... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 28%) posíláme do 6 dnů
3.
Dalajláma a Ueda Noriyuki  ·  Knižní klub (2015)
Noriyuki Ueda rozmlouvá s Jeho Svatostí dalajlamou. Dalajlama: Co je nejdůležitější. Rozhovory o hněvu, soucitu a lidském konání. Před několika lety vedl významný kulturní antropolog Noriyuki Ueda dvoudenní osobní rozhovor s dalajlamou... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
(1)
Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu, katastrof, (nejen) osobních neštěstí, nemocí, smrti – lze vůbec v takovém světě, v takové době prožívat radostný život a nenechat strasti, aby nás pohltily? Ano... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Dalajláma  ·  Pragma
Tato kniha je všeobecně považována za nejčtivější, přestože je jedním z nejzásadnějších a nejobsáhlejších dalajlamových děl. Toto oslavné nové vydání první knihy shrnující učení dalajlamy v anglicky mluvícím světě... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Ajahn Sumedho  ·  CAD PRESS (1992)
Autor - někdejší opat kláštera Wat Pah Nanachat - je jedním z nejvýznamnějších představitelů západního théravádového buddhismu... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Ajahn Brahm  ·  Alternativa (2007)
(2)
Buddhistický mnich, opat kláštera v Západní Austrálii, původem Angličan a vzděláním fyzik, vypráví milou a příjemnou formou, se vždy přítomným úsměvem, příběhy ze života... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
8.
Dalajláma  ·  Knižní klub (2012)
Rozsahem nevelká, avšak obsahem mimořádná kniha shrnuje základy učení tohoto světově proslulého myslitele, politického vůdce a laureáta Nobelovy ceny... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Daniel Odier  ·  Maitrea (2016)
Autor, mistr zenového buddhismu a tantry, zde představuje stručné, avšak expanzivní meditace pro překonání rutiny navyklých způsobů a pro směřování k autentickému životu s druhými i se sebou samými. Každá meditace se zaměřuje na jiný aspekt a dotýká... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Thich Nhat Hanh  ·  ANAG (2015)
Zenový mistr Thich Nhat Hanh přináší v knize Usmíření jedinečné nahlédnutí na to, jak trénink všímavosti podporuje rovnováhu duševního zdraví. Tranformujte... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Sakyong Mipham  ·  Pragma (2014)
Tato kniha je inspirovaná dialogy s legendárním Chögyam Trungpou, otcem Sakyonga Miphama. Ať byly jeho odezvy přímé nebo mystické, stále se vracel k tématům týkajících se základního dobra a osvícené společnosti. Neukazoval mně pouze, jak mohu získat... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Rob Preece  ·  Barrister & Principal (2017)
Není nutné vzdát se psychoterapie, abyste mohli následovat cestu buddhismu. Tato kniha může přinést klid do duše těm, kdo mají dojem, že si buddhistické učení a západní psychologie v mnohém odporují. Ukazuje, jak se mohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jack Kornfield  ·  Eminent (2009)
Tato kniha vznikla v létě roku 2001, krátce předtím, než tragické válečné akty terorismu rozvířily další vlnu násilí, v níž se zmítá celý svět. Meditace, které v ní uvádím, představují tradiční buddhistická cvičení... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
David Michie  ·  Synergie (2014)
(1)
Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
David Michie  ·  Synergie (2016)
(1)
Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzi (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Li Hongzhi  ·  Vodnář (2006)
Falun Gong představuje jednu z cest kultivace osobnosti,vycházející z tradic buddhismu... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Luboš Kropáček  ·  Vyšehrad (2015)
Kniha vynikajícího islamologa zachycuje dějiny a strukturu jednoho z nejvýznačnějších učení současnosti. Autor seznamuje čtenáře se základy islámu a ukazuje na rozdíly mezi islámským náboženstvím a ideologií politického a náboženského terorismu... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Bronislav Ostřanský  ·  Libri (2009)
Kniha přináší základní přehled islámu, ale na rozdíl od většiny titulů, které jsou v současnosti na českém knižním trhu dostupné, se soustřeďuje na rozmanité formy muslimské lidové i "neortodoxní" religiosity... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
kolektiv autorů/autorek  ·  Pragma (2003)
Ústní pokyny mistra Padmasambhavy, ctihodné paní Ješe Cchogjal (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Losang Čökji Gjelcen  ·  Nadace Rabten (2017)
Kniha „Snadná cesta“ představuje českým čtenářům podivuhodnou a proslulou tradici učení, v tibetštině nazývanou Lamrim (v sanskrtu Bodhipathakrama, česky Stupně cesty), která jasným a systematickým způsobem shrnuje esenci veškerých Buddhových Učení do... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 29

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička