Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církevOstatní největší náboženství

Momentálně se v této nabídce nachází 554 titulů

1.
Rob Preece  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Není nutné vzdát se psychoterapie, abyste mohli následovat cestu buddhismu. Tato kniha může přinést klid do duše těm, kdo mají dojem, že si buddhistické učení a západní psychologie v mnohém odporují. Ukazuje, jak se mohou... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Dalajlamova kočka  AUDIOKNIHA (NA CD)
David Michie  ·  Synergie (2015)
TOP #28
Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 6 h 33 min. (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Thich Nhat Hanh  ·  Metafora (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #65
Vlídnost, soucit, radost, svoboda... tohle všechno je láska. Ta skutečná. Milovat a být milován. Kdo by po tom netoužil. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál. A přitom je to tak snadné.Thich Nhat Hanh, buddhistický... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
David Michie  ·  Synergie (2016)
TOP #33
Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 6h 16m. Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti. (více o audioknize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
David Michie  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Daniela Schenker  ·  Pragma (2008)
Kuan Jin, bohyně soucitu, je více než tisíc let uctívána v četných asijských zemích. V mahájánovém buddhismu je považována za bódhisattvu, osvícenou bytost, která se plně věnuje osvobození jiných lidí... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Slovo Buddhovo sestavené Nyánatilokou Mahátherou (1878 – 1957) je vůbec prvním v evropském jazyce sepsaným systematickým pojednáním Buddhova učení, které užívá vlastní slova Buddhova. Vybrané texty jsou seřazeny tak, aby tvořily... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
8.
David Michie  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha Pospěš si a medituj je praktická a zábavná četba, která motivuje a uvádí do meditace ty, kdo s ní nemají žádné zkušenosti. Říká jasně to, co buddhisté vědí již celá tisíciletí... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
9.
David Michie  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Co je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý, ale jen málokdo najde cestu k trvalému pocitu naplnění. Autor knihy David Michie měl za to, že si splnil všechny své životní sny a cíle... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
10.
David Michie  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (8)
Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem rozhovorů mezi dalajlamou a jeho hosty. Postupně poznává, v čem... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
11.
Thubten Chodron  ·  Barrister & Principal (2017)
Buddhismus pro začátečníky je kniha, která původně vzešla z nejčastějších dotazů, se kterými se autorka při své letité výuce setkávala, a to jak na Východě, kde je buddhismus... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 28%) posíláme do 5 dnů
12.
Bernhard Moestl  ·  BETA - Dobrovský (2017)
Nové dílo uznávaného autora Bernharda Moestla, jenž pobýval dlouhou dobu v čínském klášteře Šaolin, se tentokrát věnuje emocím a tomu, jak ovlivňují naše myšlení a chování. Znalec čínské filozofie vysvětluje, jak vědomě pracovat s pocity a nedovolit jim.. (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2013)
(1)
Slovo Buddhovo sestavené Nyánatilokou Mahátherou (1878 – 1957) je vůbec prvním v evropském jazyce sepsaným systematickým pojednáním Buddhova učení, které užívá vlastní slova Buddhova. Vybrané texty jsou seřazeny tak, aby tvořily jednotný celek, který... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
14.
NA SKLADĚ
Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu, katastrof, (nejen) osobních neštěstí, nemocí, smrti – lze vůbec v takovém světě, v takové době prožívat radostný život a nenechat strasti, aby nás pohltily? Ano... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Ajahn Brahm  ·  Alternativa (2007)
(2)
Buddhistický mnich, opat kláštera v Západní Austrálii, původem Angličan a vzděláním fyzik, vypráví milou a příjemnou formou, se vždy přítomným úsměvem, příběhy ze života... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 10 dnů
16.
Dalajláma  ·  Pragma
Tato kniha je všeobecně považována za nejčtivější, přestože je jedním z nejzásadnějších a nejobsáhlejších dalajlamových děl. Toto oslavné nové vydání první knihy shrnující učení dalajlamy v anglicky mluvícím světě... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Dalajláma  ·  Knižní klub (2012)
Rozsahem nevelká, avšak obsahem mimořádná kniha shrnuje základy učení tohoto světově proslulého myslitele, politického vůdce a laureáta Nobelovy ceny... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Bill Warner  ·  Center for the Study of Political Islam (2015)
(1)
Mohamedův život je impozantní příběh. Byl sirotkem, který vyrostl v chudobě, aby se nakonec stal vládcem celé Arábie. Vytvořil nové náboženství, přišel s novým způsobem vedení války a ustavil nový politický systém včetně jeho zákonů – šaríe. Mohamed se st (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Bibliotheca gnostica (2011)
Vybrané súty pálijského kánonu Tripitaka, svaté buddhistické knihy ortodoxního buddhismu, tzv. théravády (učení starších), která důsledně zastává a ctí myšlenky Buddhovy. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
20.
David Michie  ·  Synergie (2016)
NA SKLADĚ (1)
Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzi (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 28

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička