Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEzoterika a duchovnoNáboženství a církevJiná náboženství

Momentálně se v této nabídce nachází 297 titulů

1.
Simon Schama  ·  Vintage (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
The words that failed were words of hope. But they did not fail at all times and everywhere. These gripping pages teem with words of defiance and optimism, sounds and images of tenacious life and adventurous modernism, music and drama, business and philos (více o knize)
Naše cena: 510 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Sigmund Freud  ·  Európa (2017)
NOVINKA (3)
Vo svojom poslednom diele sa zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud (1856 – 1939) vracia k problematike náboženstva, tentoraz však z iného, menej kritického aspektu, ako v predchádzajúcich prácach. Svoju pozornosť sústreďuje na postavu Mojžiša a jeho... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 20.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
3.
kolektiv autorů/autorek  ·  Pragma (2007)
(6)
Posvátný text hinduismu a jeden z největších náboženských spisů světa. (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Karel Werner  ·  CAD PRESS
NA SKLADĚ
"Wernerovy Náboženské tradice Asie mají pro českého čtenáře nepochybnou hodnotu originálního pokusu českého religionisty s výjimečně širokým rozhledem a zkušeností v teorii a praxi současného světového religionistického diskursu..." (více o knize)
Naše cena: 451 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Janusz Spyra  ·  Ostravská univerzita (2016)
Publikace obsahuje 84 biogramů osobností, které vykonávaly funkci rabína od 14. do poloviny 20. století. Jádrem práce je období posledních sto padesáti let. Součástí... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč posíláme do 5 dnů
6.
R.G. Bhandarkar  ·  Siddhaika (2013)
Śivaismus patří mezi kontroverzní a současně duchovně velmi hluboké náboženskofilozofické soustavy Indie. Jeho nauka je spjata s praxí tvrdého asketismu, s bezpočtem yogických technik, s extrémním tantrismem, s propracovaným ritualismem... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Anselm Grün a Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2017)
Benediktinský mnich Anselm Grün a český filozof náboženství Tomáš Halík, kteří patří k nejčtenějším autorům současné spirituální literatury v Evropě, napsali společnou knihu. V ní se z různých úhlů, daných též rozdílným typem životního příběhu... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Mantak Chia  ·  Fontána (2014)
Čchi-kungové principy léčení barvami pro detoxikaci a omlazení těla. (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Wen-kchuan Čchu  ·  Pragma (1984)
Kniha vysvětluje starověké taoistické teorie a metody meditace určené k prodloužení života a obohacení naší spirituální podstaty. Zabývá se psycho-fyziologickými účinky meditace z pohledu starověkých provozovatelů učení zaměřených na mysl-tělo... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Eva Wong  ·  Pragma (2008)
(10)
Podrobný úvod do dějin čínské duchovní tradice a filozofie. Tento průvodce duchovní krajinou taoismu vás nejen uvede do důležitých událostí v životě taoismu, seznámí s mudrci, kteří sepsali taoistické texty, a různými školami taoistického myšlení... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Daniel Reid  ·  Fontána (2014)
Holistický přístup k detoxikaci od známého a předního odborníka na východní filosofii a medicínu T aoistická detoxikace slučuje to nejlepší z prastarého východniho a nejmodernějšího západního myšlenl a nabízí řešení vhodné k obnově a zachování... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Bruce Frantzis  ·  Fontána (2012)
Realistickým a dobře srozumitelným stylem nabízí autor účinné metody, jak nechat vyvanout napětí, strach, hněv a bolest. Můžete se naučit, jak pracovat se svou čchi - vnitřní životní energií - nejen ke zlepšení svého zdraví a uklidnění mysli... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Ivan Hrůša  ·  Vyšehrad (2015)
Ve své knize přináší Ivan Hrůša poutavý popis náboženského myšlení a praxe jedné ze dvou nejstarších historicky doložených kultur lidstva. Po stručném... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Svámí Ráma  ·  Pragma (2001)
(4)
Kniha vykresluje život a učení nejvýznamnějších himalájských mudrců. (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Ted Andrews  ·  Fontána (2013)
(1)
Ted Andrews nám překládá nový a účinný způsob, jak se napojit na magii mystéria Stromu života. Odkrývá tajemství alternativní práce s kabalou - metodu, která nebyla dosud nikdy zveřejněna tiskem. Ukazuje nám, jak se stát živým Stromem života... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Karel Werner  ·  CAD PRESS (2008)
NA SKLADĚ (4)
O B S A H : Část 1. NÁBOŽENSKÉ SYSTÉMY INDIE; Část 2. NÁBOŽENSTVÍ NA STŘEŠE SVĚTA A V OKOLÍ; Část 3. NÁBOŽENSKÁ SCÉNA JIHOVÝCHODNÍ ASIE;... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Ramtha  ·  Eugenika (2013)
(1)
Ramtha je vyspelá duchovná bytosť, ktorá sa prejavuje prostredníctvom fenoménu zvaného channeling cez Američanku JZ Knight. Ramtha hlása úplnú slobodu a božskosť človeka. Kladie dôraz na zodpovednosť každého jedinca za vlastnú realitu,... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
CAD PRESS (2013)
Na žádost Veliké lóží Yova sepsal James Anderson (1680-1739) Konstituce Svobodných zednářů, včetně Starých povinností Svobodných zednářů, v nichž shrnul zásady... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
CAD PRESS (2004)
NA SKLADĚ (8)
Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Mantak Chia a Dena Saxer  ·  Fontána (2012)
Průkopnická kniha taoistických autorů odhaluje mocné starodávné nástroje, jejichž působením můžeme transformovat bolestné emoce, zdroj našich nemocí a neštěstí, ve štěstí a zdraví. (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička