Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církevJiná náboženství

Momentálně se v této nabídce nachází 294 titulů

1.
Kevin Burns  ·  Brána (2013)
Autor Východní filozofie vysvětluje populárně a srozumitelně základní filozofické směry a myšlenky řady myslitelů hlavních východních filozofických škol od nejstarších dob po současnost, od Zarathuštry, Konfucia a Muhammada... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
kolektiv autorů/autorek  ·  Pragma (2007)
(2)
Posvátný text hinduismu a jeden z největších náboženských spisů světa. (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
CAD PRESS (2013)
Na žádost Veliké lóží Yova sepsal James Anderson (1680-1739) Konstituce Svobodných zednářů, včetně Starých povinností Svobodných zednářů, v nichž shrnul zásady... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Veronika Šulcová  ·  Vodnář (2014)
(1)
Kniha poutavě shrnuje informace o tomto synkretickém afro-karibském náboženství a je vhodnou četbou nejenom pro zájemce o teoretickou část této problematiky, ale i pro osoby se zájmem o praktickou stránku věci... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
CAD PRESS (2004)
Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Mantak Chia  ·  Fontána (2014)
Čchi-kungové principy léčení barvami pro detoxikaci a omlazení těla. (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Mantak Chia  ·  Fontána (2012)
Západní pojetí masáží se v prvé řadě soustředí na práci se svaly. Praxe taoistické automasáže čchi se zaměřuje na práci s vnitřní energií – neboli čchi – pro posílení a omlazení smyslových orgánů a také vnitřních orgánů. Techniky této taoistické praxe... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Anselm Grün a Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2017)
Benediktinský mnich Anselm Grün a český filozof náboženství Tomáš Halík, kteří patří k nejčtenějším autorům současné spirituální literatury v Evropě, napsali společnou knihu. V ní se z různých úhlů, daných též rozdílným typem životního příběhu... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Bruce Frantzis  ·  Fontána (2012)
Realistickým a dobře srozumitelným stylem nabízí autor účinné metody, jak nechat vyvanout napětí, strach, hněv a bolest. Můžete se naučit, jak pracovat se svou čchi - vnitřní životní energií - nejen ke zlepšení svého zdraví a uklidnění mysli... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Ted Andrews  ·  Fontána (2013)
Ted Andrews nám překládá nový a účinný způsob, jak se napojit na magii mystéria Stromu života. Odkrývá tajemství alternativní práce s kabalou - metodu, která nebyla dosud nikdy zveřejněna tiskem. Ukazuje nám, jak se stát živým Stromem života... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Ramtha  ·  Eugenika (2013)
(1)
Ramtha je vyspelá duchovná bytosť, ktorá sa prejavuje prostredníctvom fenoménu zvaného channeling cez Američanku JZ Knight. Ramtha hlása úplnú slobodu a božskosť človeka. Kladie dôraz na zodpovednosť každého jedinca za vlastnú realitu,... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Mantak Chia a Dena Saxer  ·  Fontána (2012)
Průkopnická kniha taoistických autorů odhaluje mocné starodávné nástroje, jejichž působením můžeme transformovat bolestné emoce, zdroj našich nemocí a neštěstí, ve štěstí a zdraví. (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
13.
Eva Wong  ·  Pragma (2008)
(2)
Podrobný úvod do dějin čínské duchovní tradice a filozofie. Tento průvodce duchovní krajinou taoismu vás nejen uvede do důležitých událostí v životě taoismu, seznámí s mudrci, kteří sepsali taoistické texty, a různými školami taoistického myšlení... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Bedřich Nosek a Pavla Damohorská  ·  Karolinum (2016)
Otázka židovských tradic a zvyků představuje jednu z nejzajímavějších a také nejvíce různorodých oblastí judaistiky, neboť daná problematika zasahuje i do mnoha... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Mantak Chia  ·  Fontána (2013)
Kniha Tao te-ťing představuje jednu ze základních knih světa a hlavní zdroj čínského malířství a poezie. V roce 1973 byly v hrobce Ma-wang-tuej odkryty na hedvábných svitcích nejstarší známé texty knihy, ale ke skutečné senzaci došlo až před několika... (více o knize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Mantak Chia  ·  Fontána (2013)
Většina z nás je přesvědčena, že každodenní cvičení pomáhá oddalovat stárnutí. A přece jsme velmi často svědky toho, že lidé, jejichž těla jsou na pohled... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Štefan Patrik Kováč  ·  Lingua XP (2016)
V súčasnosti je zrejmý veľký záujem o korene našej kresťanskej viery a celkovo kresťanskej kultúry. Tieto korene sú v judaizme. Kniha reaguje na tento zvýšený záujem. Keď v živote človeka má veľký význam oslava ľudského sviatku... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Linda Kohanov  ·  Synergie (2014)
V knize Tao koně Linda Kohanov vypráví o svém objevování duchovní podstaty koní za pomoci mytologie, vědeckého výzkumu i svých vlastních zážitků. Neobyčejný příběh o léčitelských schopnostech koní a vzájemné komunikaci obrací naruby náš konvenční... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Vladimír Ando  ·  Libri (2010)
(1)
Kniha zahrnuje několik set výkladových hesel vzájemně provázaných odkazy a pokrývajících všechny oblasti filozofie a náboženství taoismu (včetně lidových představ a magických praktik navazujících na Knihu proměn), životopisy významných taoistů... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Mantak Chia  ·  Pragma (2005)
(1)
V této dnes již klasické knize zasvěcuje Mistr Chia do systému taoistické jógy, tradiční metody fyzického a psychického rozvoje a duchovního růstu. Názorně popisuje cvičení k uvolňování a aktivaci vitální energie čchi... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička