Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoNáboženství a církevKřesťanství

Momentálně se v této nabídce nachází 4251 titulů

1.
Jordán Juraj Dovala  ·  Karmelitánské nakladatelství (2017)
NOVINKA
Často se setkávám s názorem, že je nemožné žít hlubším duchovním životem a zároveň plnit každodenní povinnosti. To lze jen v ústraní, v tichu samoty, ne uprostřed světa. Vždyť člověk nemá dost času ani na rodinu a na sebe, jak... (více o knize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Louis de Wohl  ·  Karmelitánské nakladatelství (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vyprávěním slavného romanopisce před námi jakoby ožívá Kateřina ze Sieny (1347–1380), jedna z nejpozoruhodnějších žen dějin církve. Byla dcerou prosperujícího barvíře ze Sieny a jeho ženy, předposlední z jejich pětadvaceti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
3.
Gary Thomas  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Vaše manželství je víc než jen posvátná smlouva mezi dvěma partnery. Je to duchovní cesta, na níž můžete lépe poznávat Boha a učit se mu víc důvěřovat a hlouběji ho... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Marián Kuffa  ·  BeneMedia (2017)
NOVINKA
Začítajte sa do pútavého príbehu žakovského farára, ktorý vás inšpiruje. Životopisný portrét kňaza milujúceho tak, ako to ľudia potrebujú, nie ako si zaslúžia. Poznáme ho ako farára zo Žakoviec. Kniha prináša vyše dvestostranový rozhovor začínajúci sa... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 6.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 13 dní
5.
Lodovica Maria Zanet  ·  Don Bosco (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Február 1952. Titus stojí pred Krajským súdom v Bratislave, obvinený z velezrady a špionáže. Na svoju obhajobu povie: „Všetko, čo sa mi kladie za vinu, robil som z lásky k Cirkvi a osobitne z lásky k Saleziánskej spoločnosti, ktorej ďakujem za... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
6.
Peter Slepčan (editor)  ·  Dobrá kniha, Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta U (2017)
NOVINKA
Nad hrobom zosnulého sa zvykne hovoriť: „Odpočívaj v pokoji.“ Nad hrobom zosnulého saleziána Titusa Zemana však v januári roku 1969 jeho provinciál nepovedal tieto... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
7.
Ann Voskamp  ·  Kumran (2017)
NOVINKA
Autorka Ann Voskampová v knihe Cestou zlomenosti nás pozýva k odvážnemu kráčaniu k naplnenému životu. Je tu cesta, ktorá nás vedie k... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
8.
Gabriele Amorth  ·  Don Bosco (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
V tejto knihe prináša známy vatikánsky exorcista Gabriele Amorth svoje zamyslenia k dvadsiatim tajomstvám, ktoré sa modlil každý deň. Ako cituje Charlesa de Foucaulda: „Láska sa vyjadruje pár slovami, ktoré stále opakujeme,“ a tak... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
9.
Marián Kováčik  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2017)
NOVINKA
Aj tento rok vydali Redemptoristi - Modlitbový denník, ktorý vám môže poslúžiť ako pomôcka k prehlbeniu osobnej modlitby. Témou na rok 2018 je - "škola nádeje" a vychádza z katechéz pápeža Františka. Je to forma diára, určená na zapisovanie... (více o knize)
Naše cena: 121 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
10.
Svojtka&Co. (2017)
NOVINKA
Čítaj a dopĺňaj, počúvaj príbehy, pozeraj sa na obrázky a rozprávaj, ako to bolo ďalej. Biblické príbehy sú prerozprávané kombináciou textu a ilustrácií. (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
11.
Viktor E. Frankl  ·  Karmelitánské nakladatelství (2016)
(1)
Kniha spojuje dva slavné texty Viktora E. Frankla (1905–1997), psychiatra s českými kořeny a zakladatele logoterapie. Spis Psycholog prožívá koncentrační tábor vznikl během necelých dvou týdnů v prosinci 1945. Autor v něm popisuje, jakými fázemi... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
12.
Gabrielle Bossis  ·  Karmelitánské nakladatelství (2015)
Kniha představuje výbor z duchovního deníku, kam si Gabriela Bossisová zapisovala, co jí říkal hlas, jejž slyšela po čtrnáct let ve svém nitru a jenž, jak věřila, patřil samému Ježíši Kristu. V roce 1944 dala souhlas ke zveřejnění těchto rozhovorů... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
John R. W. Stott  ·  Porta Libri (2003)
Vidíme triumf v tragédii, víťazstvo v zahanbení? Prečo by mal predmet rímskeho odporu a židovského zhnusenia byť symbolom uctievania? A čo znamená pre nás dnes? (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Marián Kuffa  ·  Cesta (2015)
(1)
Příběhy o církvi, o lásce, manželství a rodině, o pokoře a pýše, o životě na faře v Žakovce. "Pán Bůh nás nebude soudit za to, co jsme nemohli udělat. Ale za to, co jsme mohli, a neudělali jsme." V duchu neobyčejné velkorysosti se nese text otce... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Marek Vácha  ·  Cesta (2017)
Z úvodu: „Milí mladí lidé. Moc se omlouvám. Tahle knížka je tak trochu kulometná palba. Nebo spíš kobercový nálet. Moc se omlouvám všem nevinným. Ano, velmi si vážím všech katolických aktivit, moc si vážím spolč, moc... (více o knize)
Naše cena: 121 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 16 dnů
16.
Marián Kuffa  ·  Kumran (2016)
Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Drahomír Suchánek a Václav Drška  ·  Grada (2013)
Předložit přehledný a objektivní pohled na dějiny křesťanské církve v období od jejího počátku až do konce středověku představuje obtížný úkol. Autoři se pokusili vytvořit vyvážené, věcné a konfesně nezatížené podání církevních dějin, které odráží... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
18.
Alistair McGrath  ·  Volvox Globator (2014)
Autorem tohoto nového velkého úvodu do dějin křesťanství je jeden z předních světových teologů, tvůrce řady tematických příruček a sborníků, které se následně staly bestsellery. Kromě přehledu samotného západního vývoje tohoto náboženství... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Karmelitánské nakladatelství (2017)
Další počin řady YOUCAT nabízí základy sociálního učení církve (nejen) pro mladé. Jde o to, abychom se i v praktickém životě orientovali podle principů pravdy, spravedlnosti a lásky. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Reinhard Bonnke  ·  Slovo života international (2010)
(2)
Po staletí věřící této opomíjené osobě Trojice nerozuměli. Avšak za posledních sto let nabralo hnutí Ducha svatého na síle a proměňuje miliony lidí na této planetě. Všude se dnes trhají řetězy. Lidé jsou osvobozováni, aby prožili úžasný jev... (více o knize)
Naše cena: 196 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 16 dnů
123456789 … 213

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička