Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církevKřesťanství

Momentálně se v této nabídce nachází 4204 titulů

1.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rozjímání nad evangelii od známého českého filosofa a křesťanského myslitele. Nová publikace přináší více než šedesát krátkých zamyšlení nad nejrůznějšími duchovními, ale i zcela aktuálními a „světskými“ tématy... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2012)
TOP #45
V naší době zřejmě končí novověká podoba náboženství; nekončí však víra, naděje a láska. Po autorových knihách o víře a naději je hlavním tématem této knížky láska. Jaký význam mohou mít známé biblické výroky o lásce i pro lidi, které samo slovo... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Miroslava Jusková  ·  Dobrá kniha (2017)
NOVINKA
Zážitok silnej duchovnej skúsenosti, mimoriadne zasahujúcej do života človeka aj spoločenstva, viedol k jej „zachyteniu“ a priblíženiu, pokiaľ to bolo možné prostriedkami komunikácie. Medzi nimi zvláštnou priazňou vynikal obraz pre jeho priamu a účinnú... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
4.
Emília Hrabovec  ·  Lúč (2017)
NOVINKA
Publikácia je výsledkom dlhoročného výskumu v početných zahraničných a domácich archívoch štátnej, cirkevnej i súkromnej proveniencie a ako prvá publikácia na svete aj výskumu v... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Gabriele Amorth  ·  Don Bosco (2017)
NOVINKA
Ak je Boh za nás, kto je proti nám? Po šesťdesiatich piatich rokoch kňazského života a tridsaťročnej činnosti exorcistu napísal páter Amorth svoju poslednú vôľu, ľudský a duchovný testament, v ktorom odovzdáva obrovské bohatstvo a veľkú slobodu. Je to spo (více o knize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 4.8.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
6.
Ladislav Lipcsei  ·  Modrý Peter (2017)
NOVINKA
Básne Ladislava Lipcseia v zbierke Svätým mečom predstavujú svet ako miesto pre zrod afirmatívneho vzťahu ku skutočnosti, kde sa všetko, čo sa má obvykle vnímať ako profánne... (více o knize)
Naše cena: 173 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Magdaléna Rusiňáková  ·  Lúč (2017)
NOVINKA
Na detskej svätej omši som ponúkol deťom štyri kamienky svätosti: červený ako mučeníctvo, zelený ako svedectvo o Ježišovi, modrý symbolizujúci úctu k Panne Márii a biely ako znak čistoty... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Bernhard Häring  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2017)
NOVINKA
Už len čítanie obsahu tejto knihy môže čitateľa priviesť k aktívnemu plneniu prvého prikázania Desatora – ku klaňaniu sa jedinému Bohu. Názvy jednotlivých častí totiž hovoria o tom, čo všetko Boh pre človeka urobil – skrze Krista, s Kristom... (více o knize)
Naše cena: 102 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Miroslav Gavala  ·  Redemptoristi - Slovo medzi nami (2017)
NOVINKA
Brožúra, kde je 15 piesni aj s notami na česť bl. Petra Pavla Gojdiča, bl. Vasiľa Hopka, bl. Metoda D. Trčku, bl. Jozafaty Hordaševskej, bl. Tarzície Mackovej, bl. Zdenky... (více o knize)
Naše cena: 44 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Michal Zamkovský  ·  Kumran (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Dostáva sa vám do rúk kniha redemptoristu p. Michala Zamkovského, ktorá má byť pozvaním vykročiť na strmú cestu blahoslavenstiev a vytrvať na nej. Je to cesta na vrch Pánov, kde je plnosť radosti a pokoja... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
11.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2013)
(3)
Žít s tajemstvím je kniha bilanční. Autor Tomáš Halík vybral klíčové myšlenky z publikací posledních patnácti let své tvorby a utřídil je do dvou svazků podle nejzávažnějších témat, kterým se věnoval... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
12.
Marián Kuffa  ·  Kumran (2016)
NA SKLADĚ
Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení... (více o knize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
13.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2008)
(2)
Ve čtrnácti esejích autor vychází z evangelijního příběhu o "nevěřícím Tomášovi". Představy o Bohu, církvi a víře "bez zranění" autor považuje za iluze. Ke křesťanské víře patří odvaha vidět rány našeho světa a dotýkat se jich vírou... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2011)
(1)
Kniha o vztahu víry a nevíry tváří v tvář aktuálním problémům našeho světa vznikla z podnětu významného amerického nakladatelství Doubleday. Podle amerických recenzentů jde o dílo jednoho z nejoriginálnějších náboženských myslitelů naší doby... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
15.
Adriana Skálová  ·  Cesta domů (2015)
Knížka ke čtení, zpívání a tvoření pro děti a jejich dospělé. Během adventu či těsně před Vánoci vytvoříte trojrozměrný skládací betlém a k němu budete mít knížku koled a vánočních říkadel. Knížka je koncipována ve 24 krocích a je možné ji tak užít i... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
16.
Carlo Maria Martini a Georg Sporschill  ·  Karmelitánské nakladatelství (2013)
Výsledkem rozhovorů Georga Sporschilla s kardinálem Martinim je mimořádně poutavá a osobní kniha, určená především mladým lidem, ale i všem ostatním, jimž ještě zůstalo otevřené „ucho učedníka“. Tazatel v ní klade mnoho palčivých otázek, které sesbíral... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Sonja Bachlová  ·  Karmelitánské nakladatelství (2010)
Knížka obsahuje 75 krátkých příběhů, většinou se silnou pointou, které člověka doslova chytí za srdce. Nejedná se, jak bychom mohli soudit podle názvu knihy, o texty určené výlučně pro lidi nemocné, i když je pravda, že autorka často čerpá ze své... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
18.
Jitka Vytrvalá a Petr Vytrvalý  ·  Paulínky (2015)
Skutečné svědectví manželů, jejichž vztah byl vystaven velké zatěžkávající zkoušce. Co jim pomohlo obstát? (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Hynek Rulíšek  ·  Karmášek (2006)
Výpravný a rozsáhlý, bohatě ilustrovaný slovník s podtitulem "Postavy, atributy, symboly" na našem knižním trhu nemá v současné době obdoby. Autorem je známý odborník na křesťanskou ikonografii, kunsthistorik a dlouholetý ředitel Alšovy jihočeské galerie. (více o knize)
Naše cena: 1 077 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Georges Huber  ·  Karmelitánské nakladatelství (2012)
Sám Ježíš Kristus označil několikrát ďábla za „vládce tohoto světa“, což svědčí o tom, jak velkou moc nad lidmi satan má. Georges Huber se ve své knize o démonologii snaží postihnout ďáblovo působení na člověka v konkrétních životních situacích a.... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 211

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička