Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEzoterika a duchovnoNáboženství a církevKřesťanstvíKatolickeOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 687 titulů

1.
Reyes Alberto Pías  ·  Karmelitánské nakladatelství (2017)
NOVINKA
Začneme-li se dívat srdcem, nemůžeme zůstat stejní… Nemůžeme klidně spát, pokud druhý trpí, ani dobře trávit, pokud ten druhý hladoví. Rozhodneme-li se milovat, naše štěstí bude záviset na štěstí ostatních. A co hůř – není už... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Martin James  ·  Dobrá kniha (2017)
NOVINKA
Čo tak asi takí mnísi robia celé dlhé dni? Ako sa žije v opátstve? Dokáže sa nám prihovoriť Boh, aj keď ani nevkročíme do kostola? James Martin SJ prináša príbeh Anne, matky, ktorá prišla o syna tínedžera a celkom „náhodne“ ju... (více o knize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Gabriele Amorth  ·  Karmelitánské nakladatelství (2014)
(1)
V každé době člověk vnímá nedostatečnost lidských věcí, a proto potřebuje Boha. Avšak v okamžiku, kdy se od Boha odvrátí, je přitahován pověrou, spiritismem, esoterikou, satanskými sektami a vším tím, co obecně nazýváme okultismem. S přesností téměř... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Sonja Bachlová  ·  Karmelitánské nakladatelství (2010)
Knížka obsahuje 75 krátkých příběhů, většinou se silnou pointou, které člověka doslova chytí za srdce. Nejedná se, jak bychom mohli soudit podle názvu knihy, o texty určené výlučně pro lidi nemocné, i když je pravda, že autorka často čerpá ze své... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Rudolf Steiner  ·  Fabula (2012)
Rudolf Steiner v této knize ukazuje, v čem spočívá podstata Kristovy oběti i podstata jeho nového příchodu v éterném světě, podstata jeho zmrtvýchvstání i vykoupení lidstva. Z obsahu: Mystický Kristus a historický Ježíš, Křesťanství jako pokračování... (více o knize)
Naše cena: 336 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Marek Vácha  ·  Cesta (2017)
Z úvodu: „Milí mladí lidé. Moc se omlouvám. Tahle knížka je tak trochu kulometná palba. Nebo spíš kobercový nálet. Moc se omlouvám všem nevinným. Ano, velmi si vážím všech katolických aktivit, moc si vážím spolč, moc... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Klára Trnková  ·  Studio Trnka (2011)
Knížka navazuje na Vánoční koledy. Přináší tradiční zvyky a obyčeje vánoční doby. Bývalo dobrým zvykem posílat o Vánocích pozdravné pohlednice s přáním všeho nejlepšího a dávat si mezi přáteli drobné pozornosti... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Ladislav Heryán  ·  Portál (2017)
Kniha je volným pokračováním autorovy úspěšné a moudré knihy Exotem na této zemi. Příběhy z bohatého Heryánova života plného setkání s nejrůznějšími lidmi všech... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč posíláme do 4 dnů
9.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2013)
(3)
Žít s tajemstvím je kniha bilanční. Autor Tomáš Halík vybral klíčové myšlenky z publikací posledních patnácti let své tvorby a utřídil je do dvou svazků podle nejzávažnějších témat, kterým se věnoval... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Etty Hillesum  ·  Karmelitánské nakladatelství (2007)
Výběr dopisů Etty Hillesum, které psala svým přátelům a rodině v letech 1941-1943 střídavě z Amsterdamu a z tábora ve Westerborku, dokládá, že její korespondence je mimořádná a liší se od dopisů lidí postižených stejným osudem. Odlišnost je ve stylu... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
M. Scott Peck  ·  Portál (2012)
(3)
Kniha V jiném rytmu se za pomoci konkrétních a mnohdy vtipných příkladů věnuje mezilidským vztahům a schopnosti žít ve společenství s druhými... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Gerhard Ebeling  ·  OIKOYMENH (1996)
Cyklus univerzitních přednášek z konce padesátých let. (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Klára Trnková  ·  Studio Trnka (2010)
Nejznámější české vánoční koledy s ilustracemi a kolážemi ze starých obrázků a pohlednic připomenou tradiční pohodu Vánoc z dob našich babiček... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
John Stott  ·  Biblion (2011)
Kniha obsahuje dosud nepublikované Stottovy úvahy nad biblickými texty od Genesis po Zjevení. Formou krátkých každodenních zamyšlení provede autor čtenáře během jednoho roku celou Biblí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Georges Huber  ·  Karmelitánské nakladatelství (2012)
Sám Ježíš Kristus označil několikrát ďábla za „vládce tohoto světa“, což svědčí o tom, jak velkou moc nad lidmi satan má. Georges Huber se ve své knize o démonologii snaží postihnout ďáblovo působení na člověka v konkrétních životních situacích a.... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Hynek Rulíšek  ·  Karmášek (2006)
(1)
Výpravný a rozsáhlý, bohatě ilustrovaný slovník s podtitulem "Postavy, atributy, symboly" na našem knižním trhu nemá v současné době obdoby. Autorem je známý odborník na křesťanskou ikonografii, kunsthistorik a dlouholetý ředitel Alšovy jihočeské galerie. (více o knize)
Naše cena: 979 Kč  (tedy ušetříte 14%) posíláme do 4 dnů
17.
Anna Katarína Emmerich  ·  Zaex (2016)
„Keď dostávam takéto videnia na cirkevných cintorínoch, mám presný obraz kresťanskej horlivosti a lásky daného cirkevného spoločenstva –, takisto ako nám... (více o knize)
Naše cena: 72 Kč posíláme do 8 dnů
18.
Bruno Ferrero  ·  Portál (2015)
(2)
Zábavné a poučné príbehy podobné tým, ktoré poznáme z predchádzajúcich kníh Bruna Ferrera, sú tentoraz ohraničené časovým úsekom od adventu do Troch kráľov a naplnené vianočnou tematikou. V knihe sa napríklad stretneme nie s tromi, ale so siedmimi... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2011)
NA SKLADĚ (2)
Původně rozhlasové fejetony, jimiž Tomáš Halík oslovoval v letech 2000-2002 své posluchače v ranním vysílání stanice BBC, meditativní úvahy k významným církevním svátkům v průběhu roku (od adventu, přes Vánoce, Velikonoce, Letnice ke Všem svatým... (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Bruno Ferrero  ·  Don Bosco (2017)
Táto knižka obsahuje krátke príbehy končiace malou myšlienkou. Príbehy sú ako tabletky duchovnej múdrosti. Stačí jedna na deň. Po prečítaní príbehu nemôžeš zostať tým, kým si bol. (více o knize)
Naše cena: 107 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 35

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička