Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEzoterika a duchovnoNáboženství a církevKřesťanstvíKatolickeDuchovní život

Momentálně se v této nabídce nachází 708 titulů

1.
Elias Vella  ·  Karmelitánské nakladatelství (2017)
NOVINKA
Přestože pocházíme z různých zemí, máme stejné problémy, stejná zranění, stejné těžkosti. Než jsem začal se službou evangelizace ve světě, myslel jsem si, že zranění, která prožívá africká žena, jsou zcela jiná než ta, která... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Svatodušní obnova (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vojtěch Kodet  ·  Karmelitánské nakladatelství (2014)
TOP #59
Záznam kázání a přednášek pronesených při duchovní obnově před Letnicemi v Praze-Liboci ve dnech 16.–18. května 2013; stopa č. 6 obsahuje kázání v rámci duchovní obnovy v Olomouci-Hejčíně v květnu 2012... (více o audioknize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
3.
Rod Dreher  ·  Postoj Media (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Akú stratégiu by mali zvoliť kresťania v dnešnom svete? Kresťania sa dnes nachádzajú v čase rozhodovania. Rozhodnutia, ktoré urobíme, budú mať dôsledky pre životy našich potomkov, nášho národa a našej civilizácie. Ježiš Kristus sľúbil, že jeho cirkev... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
4.
Martin James  ·  Dobrá kniha (2017)
NOVINKA
Čo tak asi takí mnísi robia celé dlhé dni? Ako sa žije v opátstve? Dokáže sa nám prihovoriť Boh, aj keď ani nevkročíme do kostola? James Martin SJ prináša príbeh Anne, matky, ktorá prišla o syna tínedžera a celkom „náhodne“ ju... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Štefánia Beňová  ·  BENS (2017)
NOVINKA
Knižočka Evanjelium na každý deň 2018 je pokračovaním obľúbenej série Každý deň s Božím slovom, ktorá vychádza už niekoľko rokov a teší sa mimoriadnej obľube. Prečo taký záujem a toľká popularita? Možno preto, že tak, ako... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 23.10.2017) posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
6.
Viktor E. Frankl  ·  Karmelitánské nakladatelství (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kniha spojuje dva slavné texty Viktora E. Frankla (1905–1997), psychiatra s českými kořeny a zakladatele logoterapie. Spis Psycholog prožívá koncentrační tábor vznikl během necelých dvou týdnů v prosinci 1945. Autor v něm popisuje, jakými fázemi... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
John R. W. Stott  ·  Porta Libri (2003)
Vidíme triumf v tragédii, víťazstvo v zahanbení? Prečo by mal predmet rímskeho odporu a židovského zhnusenia byť symbolom uctievania? A čo znamená pre nás dnes? (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2007)
(17)
V šestnácti esejích této knihy čtenář nalezne kritické úvahy o stavu a aktuálních problémech našeho světa... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Karel Satori a Marek Orko Vácha  ·  Cesty (2013)
Deset let v trapistickém klášteře naučilo Karla Satoriu mnohem víc než jen naslouchat tichu, učilo jej především umět život, umět svůj čin, porozumět zadání svého života. Kniha je strhujícím uvedením do kontemplativní modlitby... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Marián Kuffa  ·  Cesta (2015)
(1)
Příběhy o církvi, o lásce, manželství a rodině, o pokoře a pýše, o životě na faře v Žakovce. "Pán Bůh nás nebude soudit za to, co jsme nemohli udělat. Ale za to, co jsme mohli, a neudělali jsme." V duchu neobyčejné velkorysosti se nese text otce... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2008)
NA SKLADĚ (2041)
Mackenzie Allen Philips' youngest daughter, Missy, has been abducted during a family vacation and evidence that she may have been brutally murdered is found in an abandoned shack deep in the Oregon wilderness... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Hana Pinknerová  ·  Karmelitánské nakladatelství (2017)
Někdy máme pocit, že modlit se za druhé a za svět je ta nejméně efektivní služba, jakou člověk může konat. Ale přímluvná modlitba je duchovní zbraň těžkého kalibru, nikoli nouzová vycpávka volného času těch, kdo nic lepšího... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Irma Zaleski  ·  Karmelitánské nakladatelství (2016)
Obrácení srdce není jen okamžik oslnivého prozření, kdy Boha poznáváme jako Pána a Spasitele našich životů. Taková zkušenost bývá pouze začátkem procesu obrácení, nikoliv jeho cílem. Obrátit se znamená dovolit Bohu, aby vzal naše „srdce kamenné“ a dal... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Stefan Kiechle  ·  Karmelitánské nakladatelství (2016)
Rozhodovat se musíme neustále, v malých i velkých věcech; jak se ale rozhodovat správně? A čemu vlastně říkáme „správné“ rozhodnutí? Existují nějaké metody nebo „techniky“ rozhodování? Jak hledat kritéria pro moudré rozhodování? Souvisí nějak dobré... (více o knize)
Naše cena: 154 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Brennan Manning  ·  Návrat domů (2010)
(2)
Mnozí křesťané uvěřili lži, že pro Boha máme hodnotu jen tehdy, když jsou naše životy spořádané, když je naše rodina šťastná a naše práce smysluplná, když vedeme úspěšný život... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Marián Kuffa  ·  Kumran (2016)
Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Richard Rohr  ·  Vyšehrad (2015)
(1)
První polovina lidského života je dobou budování identity, dosahování výsledků, výkonu. S postupujícím věkem se však před člověkem otevírá nová cesta... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Elias Vella  ·  Karmelitánské nakladatelství (2016)
Maria je jedním z největších darů, jaké kdy lidstvo od Ježíše dostalo. Proto se nesmíme bát se jí otevřít a přijmout ji do svého života. Ovšem pouze ji zbožně obdivovat a oddaně uctívat nestačí. Je třeba, aby se v našem životě stala živou přítomností... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Josemaría Escrivá  ·  Lúč (2015)
Dovoľ mi, milý čitateľ, vziať tvoju dušu a viesť ju k úvahám o cnostiach človeka: milosť pôsobí na prirodzenosť, Nezabúdaj však, že moje úvahy, hoci by sa ti javili príliš ľudské, pre spôsob, akým som ich písal - a aj prežíval - pre teba i pre mňa... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Jack Frost  ·  GD IDENTITY (2015)
(1)
Kniha Prežívať otcovo objatie vám odhalí skúsenosť, ako osobne pocítiť Otcovo milujúce a utešujúce objatie. Ukáže vám oblasti, ktoré môžu brániť zakúsiť intímnejší vzťah s vaším Stvoriteľom. Jack Frost, služobník, líder a učiteľ... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 36

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička