popis
Náboženství, církev

Knihy Náboženství, církev

V kategorii Náboženství, církev se nachází 4914 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Kazatelna Život
Marián Kuffa  ·  Cesta (2015)
(1)
Příběhy o církvi, o lásce, manželství a rodině, o pokoře a pýše, o životě na faře v Žakovce. "Pán Bůh nás nebude soudit za to, co jsme nemohli udělat. Ale za to, co jsme mohli, a neudělali jsme." V duchu neobyčejné velkorysosti se nese text otce... (více o titulu)
Naše cena: 86 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
2.
Maturita z lásky (český jazyk)
Marián Kuffa  ·  Kumran (2016)
Farář Marián Kuffa mluví nejraději o Božím milosrdenství. Tvrdí, že ho nemá načtené z knih, ale ze života a že by o něm dokázal vyprávět hodiny. Mnohé zpovědi po letech nebo rozhřešení... (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dní
3.
Kniha radosti
Svět kolem nás se rychle proměňuje, jsme svědky tragédií celosvětového významu, katastrof, (nejen) osobních neštěstí, nemocí, smrti – lze vůbec v takovém světě, v takové době prožívat radostný život a nenechat strasti, aby nás pohltily? Ano... (více o titulu)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
4.
Dalajlamova kočka
David Michie  ·  Synergie (2013)
(8)
Maličkého kotěte, kterému hrozí nešťastný osud, se ujme samotný dalajlama. Kočička líčí svůj každodenní život v jeho těsné blízkosti. Stává se svědkem... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Ekonomie dobra a zla
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2012)
Druhé a rozšířené vydání jedné z vůbec nejúspěšnějších knih českého autora... (více o titulu)
Naše cena: 477 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
6.
Cesta ke štěstí
Dalajláma  ·  Pragma (2001)
(4)
Dalajlama ve své knize ukazuje, jak den po dni bojovat s depresí, úzkostí, hněvem, žárlivostí nebo jen obyčejnou špatnou náladou. (více o titulu)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dní
7.
Dalajlamova kočka a síla meditace
David Michie  ·  Synergie (2016)
(1)
Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzi (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dní
8.
Pavlovy rozpravy I
Bedřich Kočí  ·  Agape (2008)
V dubnu 2008 vyšel 1. díl Pavlových rozprav od Bedřicha Kočího z edice Práh mezi světy. Jde o zcela mimořádné dílo skládající se celkově z 5 částí, shrnutých do názvu Sbírka Pavlových rozprav o věcech pozemských i věčných. Tak jako kniha B. Kočího O... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
9.
A přesto říci životu ano
Viktor E. Frankl  ·  Karmelitánské nakladatelství (2016)
Kniha spojuje dva slavné texty Viktora E. Frankla (1905–1997), psychiatra s českými kořeny a zakladatele logoterapie. Spis Psycholog prožívá koncentrační tábor vznikl během necelých dvou týdnů v prosinci 1945. Autor v něm popisuje, jakými fázemi... (více o titulu)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
10.
Jak si ze své mysli udělat spojence
Sakyong Mipham  ·  Rybka Publishers (2016)
SKLADEM  
Je mysl naším nepřítelem, anebo spojencem? Co můžeme dělat pro to, abychom se stali pány vlastních myšlenek, místo abychom se jimi nechali ovládat? Autor knihy Sakyong Mipham objasňuje, že klíčem ke klidnému, vyrovnanému a smysluplnému... (více o titulu)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 30%) posíláme do 2 dní
11.
Kráva, která plakala
Ajahn Brahm  ·  Alternativa (2007)
(2)
Buddhistický mnich, opat kláštera v Západní Austrálii, původem Angličan a vzděláním fyzik, vypráví milou a příjemnou formou, se vždy přítomným úsměvem, příběhy ze života... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
12.
Pavlovy rozpravy III
Bedřich Kočí  ·  Agape (2008)
Do 3. dílu B. Kočí umístil původně jen 19 přednášek. I když pak ve 4. dílu jich je o jednu více (21), nechali vzdavatelé knihu v původní podobě Obsah: 41. Adam, Eva a dědičný hřích 42. Matka a dítě 43. Dětství 44. Život II 45. Klad a... (více o titulu)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Pavlovy rozpravy V.
Bedřich Kočí  ·  Agape (2009)
Pátá - poslední ucelená část přednášek B. Kočího z 1. pol. 20. stol., i pro dnešní dobu duchovně nesmírně hodnotná a stále aktuální. Tímto dílem je „Sbírka Pavlových rozprav o věcech pozemských i věčných“ kompletní. Obsah: 81. Klid, 82. Jak... (více o titulu)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
14.
Laskavost, jasnost a porozumění
Dalajláma  ·  Pragma
Tato kniha je všeobecně považována za nejčtivější, přestože je jedním z nejzásadnějších a nejobsáhlejších dalajlamových děl. Toto oslavné nové vydání první knihy shrnující učení dalajlamy v anglicky mluvícím světě... (více o titulu)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
15.
A co o tom říká Bible
Česká biblická společnost (2009)
Tato kniha předkládá nejrůznější biblické texty systematicky roztříděné podle témat a poskytuje tak ucelený biblický pohled na mnoho teologických, praktických, společenských i duchovních otázek... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
16.
Dalajlamova kočka a umění příst
David Michie  ·  Synergie (2014)
(1)
Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
17.
Mými vlastními slovy
Dalajláma  ·  Pragma
Tato kniha je věnována všem živým bytostem tak, aby byly osvobozeny od veškerého utrpení, a velkým učitelům všech tradic, kteří nás učili, jak to provést... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
18.
Jako bychom dnes zemřít měli
Miloš Doležal  ·  Nová tiskárna Pelhřimov (2012)
Autor této knihy se zdaleka nespokojil s tím, že by začal vypravovat životní příběh kněze Josefa Toufara (1902 až 1950) dnem jeho příjezdu do Číhoště... (více o titulu)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
19.
Úvod do katolictví
Lawrence S. Cunningham  ·  Volvox Globator (2013)
Profesor teologie na univerzitě Notre Dame vysvětluje čtivou, i laikům srozumitelnou formou základy katolické víry. Dozvíme se jak o starých tradicích a lidové zbožnosti, tak i o poslání a postavení katolické církve v dnešním světě. Nevyhýbá se ani... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
20.
Umění žít šťastně
Mirko Fríba  ·  Albert (2013)
Umění žít šťastně je knihou, ke které se čtenář vrací pro požitek z četby a pro poučení, jak stále lépe zvládat každodenní život pomocí meditace. Každý zná štěstí a radost z vlastní zkušenosti. Schopnost žít šťastně lze však také vědomě rozvíjet... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dníKnihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička