Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáMedicína

Momentálně se v této nabídce nachází 6011 titulů

1.
Radovan Hudák a David Kachlík  ·  Triton (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (7)
Memorix anatomie je moderní učebnice, která si za 2,5 roku od vydání našla více než 5000 majitelů z řad mediků a lékařů. Na 600 stranách systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie, které jsou doplněny 1 (více o knize)
Naše cena: 1 139 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Harriet A. Washington  ·  Triton (2017)
NOVINKA
Že by mikroby mohly způsobovat žaludeční vředy, rakovinu děložního hrdla nebo srdeční onemocnění? Dlouho tomu nikdo nevěřil, a vidíte – je to přesně tak. Teď se zdá, že bakterie, viry, paraziti, plísně a infekční bílkoviny... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
NOVINKA
Máte stomatologickou nebo ortodontickou ordinaci? Studujete zubní lékařství nebo ortodoncii? Právě vám je určena tato publikace, která vás seznámí s problémy těchto oborů a platnou legislativou EU pro tuto medicínskou oblast. Publikace je určena... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Slovart (2017)
NOVINKA
Pri zostavovaní tohto podrobného sprievodcu poskytovania prvej pomoci v núdzových situáciách lekári vychádzali z najnovších medicínskych poznatkov, ktoré spracovali do... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
5.
Andrea Čalkovská a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (10)
Učebnica je určená najmä študentom vysokoškolského štúdia ošetrovateľstva a ďalších nelekárskych zdravotníckych študijných programov. Poskytuje základné poznatky potrebné na pochopenie fyziologických procesov v zdravom ľudskom organizme... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Otomar Kittnar a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
TOP #75 (1)
Publikace vychází z opakovaně vydávané tradiční učebnice autorského kolektivu Fyziologického ústavu 1. lékařské fakulty v Praze. Novinkou je velký rozsah obrazové dokumentace, v naprosté většině barevné - kniha obsahuje 553 obrázků a 50 tabulek... (více o knize)
Naše cena: 967 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Ľubomír Virág a Milan Kriška  ·  Raabe (2017)
NOVINKA
Praktický manuál pre všeobecných lekárov – komplexný sprievodca interakciami liečiv pri ochoreniach kardiovaskulárneho systému... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Hana Papežová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #16 (1)
Kniha je výsledkem dlouhodobé klinické a výzkumné práce editorky, vynikající české odbornice na poruchy příjmu potravy, a spolupracujících odborníků, především lékařů a psychologů. Cílem je seznámit odborníky s komplexní... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
9.
Zdeněk Helus  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM) TOP #57
Učebnice, jejímž autorem je renomovaný odborník a vysokoškolský pedagog, klade důraz na charakteristiku základních psychických jevů, procesů a činností, díky nimž se člověk ve světě, ve společnosti i v sobě samém orientuje... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Radomír Čihák  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ TOP #28 (1)
Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro.... (více o knize)
Naše cena: 1 443 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Radomír Čihák  ·  Grada (2011)
NA SKLADĚ TOP #15 (30)
První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků... (více o knize)
Naše cena: 1 339 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Radomír Čihák  ·  Grada (2016)
NA SKLADĚ TOP #36 (20)
Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité)... (více o knize)
Naše cena: 1 618 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
200 receptů a 12 kroků k syrové stravě - Radikální změna přírodní péče o zdraví Odbornice na syrovou stravu Victoria Boutenko, která vytrvale zkoumá a prosazuje přírodní výživu, nabízí v této knize své nejnovější poznatky... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
14.
Jozef Rosina a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ
Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro st (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Ladislav Najman  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Kniha shrnuje důležité poznatky z oblasti dílenské praxe očního optika, které by mohly sloužit jako pomůcka studentům oboru oční optika a optometrie i začínajícím optikům, případně rekvalifikujícím se pomocným pracovníkům v očních optikách... (více o knize)
Naše cena: 403 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 19 dnů
16.
Moderní učebnice ošetřovatelských postupů pro studenty oboru ošetřovatelství a všeobecného lékařství využívá dostupné informace z českých i zahraničních zdrojů... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Jörg Rudolf Strub a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
V každém ze tří dílů najde čtenář 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku opravdu od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – všechny díly obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Richard Rokyta a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
První domácí učebnice a monografie, která propojuje jedny ze základních předmětů studia medicíny, tzn. fyziologii a patologickou fyziologii. Kniha vychází z osnov výuky obou předmětů na lékařských fakultách, ale poukazuje i na jejich praktické využití... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Ivan Dylevský  ·  Grada (2009)
(4)
Publikace je koncipována jako moderní základní interdisciplinární morfologický text určený pro široký okruh studentů několika fakult a dalších škol. Její koncepce vychází z provázanosti struktury a funkce lidského těla ... (více o knize)
Naše cena: 747 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Jana Mlýnková  ·  Grada (2016)
Učebnice pro žáky střední odborné školy sociální obor pečovatelská činnost poskytuje vědomosti a dovednosti potřebné pro zajišťování přímé péče a osobní asistence klientům, pro podporu jejich soběstačnosti a sociální aktivizaci. Text prvního dílu se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 301

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička