Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaVeterinární lékařství

Momentálně se v této nabídce nachází 88 titulů

1.
Jan Herčík a Alena Hrachovcová  ·  Čas (2014)
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název. Zavede nás totiž mezi zvířata, která lidem dávají radost, ale také pomoc a podporu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Jiří Cibulka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Česká zemědělská univerzita v Praze (2010)
* Struktura a funkce živočišné buňky; * Tělní tekutiny a krev; * Cévní, dýchací a trávicí soustava; * Pŕeměna látek a energie; * Termoregulace; * Vylučovací soustava; * Fyziologie kůže; * Pohlavní soustava; * Laktace; * Endokrinní systém; ... (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
William O. Reece  ·  Grada (2010)
NA SKLADĚ (1)
Kniha Fyziologie a funkční anatomie domácích zvířat poskytuje solidní základy znalostí týkající se struktur a funkcí zvířecího těla. Učebnice pojednává o všech běžných druzích domácích zvířat ... (více o knize)
Naše cena: 541 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
4.
Vlasta Svobodová  ·  B-V-M (2014)
Změna životního stylu, celosvětový pohyb lidí a zvířat, ale také klimatické změny způsobily import nových infekcí, z nichž některé se u nás začaly šířit, jiné naštěstí v našich geografických podmínkách vhodného vektora nenalézají. Typickým příkladem... (více o knize)
Naše cena: 598 Kč posíláme do 4 dnů
5.
Konstanze Rasch  ·  KoKo Produkzionsservice (2011)
Schvácením kopyt (laminitidou) trpí stále více koní. Často jsou jejich majitelé na začátku bezradní a bezmocní, přitom právě u tohoto onemocnění je včasná a správná léčba tím, co rozhoduje o zdraví nebo invaliditě... (více o knize)
Naše cena: 893 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
6.
Helena Härtlová, Alena Fučíková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Česká zemědělská univerzita v Praze (2009)
* Fyziologie; * Trávicí soustava; * Imunitní systém; * Toxikologie; * Alimentární onemocnění; * Parazitární onemocnění postihující git; * Oxidativní stres; * Doping; ... (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Hajko a Hajková
Rozsiahla dvojdielna monografia, kombinácia učebnice a atlasu, česko-slovenský preklad s doplňujúcimi poznámkami v intenciách anatomickej školy Českej a Slovenskej republiky... (více o knize)
Naše cena: 6 365 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
8.
Renata Popelářová  ·  Grada (2011)
(2)
Tato ojedinělá publikace je určena všem majitelům psů a koček, kteří se zajímají o zdravotní stav svého miláčka. Čtenář v ní najde stručné a srozumitelné informace, co je nejdůležitější v preventivní péči o psa a kočku, jaké jsou nejčastější diagnózy. (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
9.
Michael Freiherr a a kolektiv autorů/autorek  ·  Víkend (2013)
Tato kniha je nejlepším pomocníkem pro rychlé určení chorob zvěře, jejich příčin, příznaků a následků. Všechny vážné choroby a jejich projevy jsou uvedeny slovem i obrazem. - Choroby způsobené bakteriemi a cizopasníky - Nádorová onemocnění - Anomálie... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Helen Grahamová a Gregory Vlamis  ·  Triton (2008)
(1)
Tato kniha popisuje účinky všech 38 Bachových květových esencí a jejich využití při léčbě celé řady domácích zvířat včetně koní, zemědělských i divokých zvířat nebo zvířat chovaných v zoologických záhradách... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Česká zemědělská univerzita v Praze (2009)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Ilka U. Emmerich, Wilfried Kraft a Fritz R. Ungemach  ·  Hajko a Hajková (2013)
Klasická literatúra v praxi malých zvierat v najnovšom aktualizovanom vydaní! Úspech doterajších vydaní hovorí sám za seba: pre mnohých praktikov sa stala vrecková knižka s najdoležitejšími... (více o knize)
Naše cena: 1 047 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
13.
Gillian Higginsová  ·  Metafora (2013)
Abychom mohli koně správně trénovat a poskytnout mu optimální péči, je nezbytné porozumět jeho anatomii a fungování koňského těla. V této unikátní knize se seznámíte s jedenácti tělesnými systémy a z obrázků namalovaných přímo na živých koních se... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Anna Meredith a Cathy Johnson Delaney  ·  British Broadcasting Corporation (BBC) (2010)
This remains the Foundation Manual for information across the range of exotic pets, from small mammals, through birds, reptiles and amphibians, to invertebrates. Commoner pets, such as rabbits, rodents and budgies retain their place... (více o knize)
Naše cena: 3 646 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Horst Schebitz a Wilhelm Brass  ·  Hajko a Hajková (2000)
(1)
Základné dielo veterinárnej chirurgie malých zvierat, prakticky orientované vedecké dielo zostavené z najnovších skúseností a výskumov veterinárnych chirurgov celého sveta... (více o knize)
Naše cena: 2 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
16.
Hiltrud Strasserová  ·  Růže (2011)
Poslední z řady knih Dr. Hiltrud Strasser Schvácení kopyt Laminitus je tentokrát zaměřena na problematiku schvácení kopyt. Kniha se věnuje nejen vzniku a následné léčbě schvácení, ale i možnostem, jak tomuto problému předcházet... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Wolf Erhardt, Julia Henke a Christine Lendl  ·  Hajko a Hajková (2007)
Rýchly prameň informácie pre veterinárnych praktikov. Koncízna kniha opisuje urgentné situácie a prípady, ktoré môžu vzniknúť pri anestézii... (více o knize)
Naše cena: 1 045 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
18.
Rastislav Škoda  ·  IRIS (2014)
Autor, vyše deväťdesiatročný, si uvedomuje, že je jedným z mála tých, ktorí prežili boľavé kapitoly predmetného obdobia, medzi ktoré patrí odsun českých veterinárov zo Slovenska do Čiech, okyptenie Slovenska o južné okresy a slovenský holokaust... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
19.
Clemens Knospe  ·  Createspace (2013)
Naše cena: 870 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Helena Enenkelová  ·  Helena Enenkelová (2016)
Co je to somatopsychologie koní? komplexní veterinárně lékařský obor bere v potaz psychickou pohodu na zdraví koně zabívá se vlivy prostředí, tréninku na zdraví a nemoc včasná diagnóza onemocnění ze stresu miniinvazivní přirozená terapie Kdy... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička