Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáMedicínaUčebnice medicíny

Momentálně se v této nabídce nachází 605 titulů

1.
Radovan Hudák a David Kachlík  ·  Triton (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (7)
Memorix anatomie je moderní učebnice, která si za 2,5 roku od vydání našla více než 5000 majitelů z řad mediků a lékařů. Na 600 stranách systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie, které jsou doplněny 1 (více o knize)
Naše cena: 1 139 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Otomar Kittnar a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
TOP #77 (1)
Publikace vychází z opakovaně vydávané tradiční učebnice autorského kolektivu Fyziologického ústavu 1. lékařské fakulty v Praze. Novinkou je velký rozsah obrazové dokumentace, v naprosté většině barevné - kniha obsahuje 553 obrázků a 50 tabulek... (více o knize)
Naše cena: 967 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
3.
Andrea Čalkovská a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (10)
Učebnica je určená najmä študentom vysokoškolského štúdia ošetrovateľstva a ďalších nelekárskych zdravotníckych študijných programov. Poskytuje základné poznatky potrebné na pochopenie fyziologických procesov v zdravom ľudskom organizme... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Zdeněk Helus  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM) TOP #54
Učebnice, jejímž autorem je renomovaný odborník a vysokoškolský pedagog, klade důraz na charakteristiku základních psychických jevů, procesů a činností, díky nimž se člověk ve světě, ve společnosti i v sobě samém orientuje... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Radomír Čihák  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ TOP #29 (1)
Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro.... (více o knize)
Naše cena: 1 443 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Radomír Čihák  ·  Grada (2016)
NA SKLADĚ TOP #44 (20)
Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité)... (více o knize)
Naše cena: 1 618 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Radomír Čihák  ·  Grada (2011)
NA SKLADĚ TOP #16 (30)
První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků... (více o knize)
Naše cena: 1 339 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Jozef Rosina a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ
Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro st (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Richard Rokyta a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
První domácí učebnice a monografie, která propojuje jedny ze základních předmětů studia medicíny, tzn. fyziologii a patologickou fyziologii. Kniha vychází z osnov výuky obou předmětů na lékařských fakultách, ale poukazuje i na jejich praktické využití... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Jörg Rudolf Strub a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
V každém ze tří dílů najde čtenář 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku opravdu od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – všechny díly obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Ivan Dylevský  ·  Grada (2009)
(4)
Publikace je koncipována jako moderní základní interdisciplinární morfologický text určený pro široký okruh studentů několika fakult a dalších škol. Její koncepce vychází z provázanosti struktury a funkce lidského těla ... (více o knize)
Naše cena: 747 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Ilona Jelínková  ·  Grada (2014)
Učebnice klinické propedeutiky obsahuje základní informace o zdraví, nemoci i prevenci, vysvětluje základní pojmy, např. diagnóza, anamnéza apod. Studenti se seznámí s různými vyšetřovacími metodami, správnými postupy při vyšetřování pacienta... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Jindřich Mourek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (12)
Druhé vydání úspěšné učebnice Fyziologie přináší textové rozšíření. Byly přidány tabulky, přehledné obrázky a konečně i text s novými údaji. Rozsah jednotlivých kapitol respektuje spektrum studujících... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Jedná se o překlad nejúspěšnější učebnice propedeutiky pro zahraniční i naše studenty... (více o knize)
Naše cena: 603 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
V třídílné Protetice najde čtenář celkem 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku skutečně od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství tabulek... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Ivan Dylevský  ·  EPAVA (2000)
Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji, byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Ilona Kopecká  ·  Grada (2015)
Učebnice je jako jediná na trhu přímo zaměřená pro obor sociální činnost. Ve třetím dílu je žákům předkládána problematika psychologie sociální, zdravotnické a etika se zaměřením na uplatnění v sociálně-zdravotnické oblasti. Obsah učebnice odpovídá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Ilona Kopecká  ·  Grada (2011)
Učebnice jako jediná na trhu se zaměřuje přímo na potřeby žáků studujících obor sociální činnost. V prvním díle je žákům předkládána problematika obecné a vývojové psychologie se zaměřením na uplatnění v sociálně zdravotnické oblasti... (více o knize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Renate Lüllmann–Rauch  ·  Grada (2012)
(6)
Tato kniha vás bude provázet během výuky histologie, pomůže vám připravit se optimálně ke zkoušce a navíc z ní získáte informace potřebné i pro další výuku klinické medicíny! Třetí vydání publikace bylo zcela přepracováno a aktualizováno. Obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Frank H. Netter  ·  CPRESS (2016)
(9)
Tento anatomický atlas člověka je světově uznávaným vrcholem anatomické vědecké ilustrace a stal se nejprodávanějším anatomickým atlasem, který byl přeložen již do 16 jazyků. Genialita obrázků dr. Nettera spočívá v tom, že anatomii vyobrazuje... (více o knize)
Naše cena: 2 023 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
123456789 … 31

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička