Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaUčebnice medicíny

Momentálně se v této nabídce nachází 549 titulů

1.
Radovan Hudák a David Kachlík  ·  Triton (2015)
TOP #71 AKCE
Memorix anatomie je moderní učebnice, která systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie. Jednotlivé kapitoly knihy popisují stavbu... (více o knize)
Naše cena: 959 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Radomír Čihák  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ TOP #48 AKCE (1)
Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro.... (více o knize)
Naše cena: 1 391 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
3.
Ilona Kopecká  ·  Grada (2011)
TOP #78 AKCE
Učebnice jako jediná na trhu se zaměřuje přímo na potřeby žáků studujících obor sociální činnost. V prvním díle je žákům předkládána problematika obecné a vývojové psychologie se zaměřením na uplatnění v sociálně zdravotnické oblasti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Radomír Čihák  ·  Grada (2016)
NA SKLADĚ TOP #56 AKCE
Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité)... (více o knize)
Naše cena: 1 559 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
5.
Radomír Čihák  ·  Grada (2011)
TOP #29 AKCE (7)
První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků... (více o knize)
Naše cena: 1 391 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Jozef Rosina a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
AKCE
Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro st (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 34%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Richard Rokyta a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
AKCE
První domácí učebnice a monografie, která propojuje jedny ze základních předmětů studia medicíny, tzn. fyziologii a patologickou fyziologii. Kniha vychází z osnov výuky obou předmětů na lékařských fakultách, ale poukazuje i na jejich praktické využití... (více o knize)
Naše cena: 799 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Marie Nejedlá  ·  Grada (2015)
AKCE
Publikace je koncipována jako základní učebnice pro studenty ošetřovatelství, je však určena také všem sestrám v praxi. Naučí čtenáře základní techniky sběru anamnestických dat a fyzikálního vyšetření pacientů. Sestry budou schopné získat co nejvíce... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Otomar Kittnar a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
AKCE (1)
Publikace vychází z opakovaně vydávané tradiční učebnice autorského kolektivu Fyziologického ústavu 1. lékařské fakulty v Praze. Novinkou je velký rozsah obrazové dokumentace, v naprosté většině barevné - kniha obsahuje 553 obrázků a 50 tabulek... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Otomar Kittnar a Mikuláš Mlček  ·  Grada (2009)
AKCE
Atlas je pojat jako převážně obrazová učebnice s doprovodným shrnujícím textem, kde hlavním vysvětlujícím prvkem je schéma. Jednotlivá schémata popisují složité řídící obvody pomocí zjednodušených blokových zpětnovazebných obvodů... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 57%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Ilona Jelínková  ·  Grada (2014)
AKCE
Učebnice klinické propedeutiky obsahuje základní informace o zdraví, nemoci i prevenci, vysvětluje základní pojmy, např. diagnóza, anamnéza apod. Studenti se seznámí s různými vyšetřovacími metodami, správnými postupy při vyšetřování pacienta... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Ivan Dylevský  ·  EPAVA (2000)
AKCE
Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji, byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 13 dnů
13.
Renate Lüllmann–Rauch  ·  Grada (2012)
AKCE (3)
Tato kniha vás bude provázet během výuky histologie, pomůže vám připravit se optimálně ke zkoušce a navíc z ní získáte informace potřebné i pro další výuku klinické medicíny! Třetí vydání publikace bylo zcela přepracováno a aktualizováno. Obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 799 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Markéta Křivánková a Milena Hradová  ·  Grada (2009)
AKCE
Nová učebnice přehledně zpracovává učivo předmětu somatologie a poskytuje základní a ucelený přehled o stavbě a funkci lidského těla, základní poznatky z anatomie, biologie, chemie, fyziologie, histologie ... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Miroslav Souček  ·  Grada (2012)
NA SKLADĚ AKCE
Komplexní učebnice vnitřního lékařství, která se v podobném rozsahu a odborném záběru u nás již mnoho let nevyskytla. Text publikace je rozdělen do dvou dílů (856 a 816 stran), třetí kniha obsahuje rejstříky a zkratky (304 stran), komplet je doplněn DVD. (více o knize)
Naše cena: 2 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
16.
Zuzana Nováková, Róbert Roman a a kolektiv autorů/autorek  ·  Masarykova univerzita (2013)
AKCE
Poněvač se medicína zabývá diagnostikou a léčením chorob, tedy odchylek od zdraví, musí být vybavena podrobnou znalostí normálního stavu. Bez toho nelze posoudit stupeň odchylky ani ji racionálně napravovat. Funkčními parametry zdraví se zabývá lékařská (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Ilona Kopecká  ·  Grada (2015)
AKCE
Učebnice je jako jediná na trhu přímo zaměřená pro obor sociální činnost. Ve třetím dílu je žákům předkládána problematika psychologie sociální, zdravotnické a etika se zaměřením na uplatnění v sociálně-zdravotnické oblasti. Obsah učebnice odpovídá... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Richard Češka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2015)
AKCE (2)
Druhé, přepracované vydání interny pro studenty a lékaře v „interním kmeni“ je zaměřeno opět především prakticky. Autoři poskytují stručnou a srozumitelnou formou aktuální, prakticky orientované informace o klinickém obrazu, diagnostice a léčbě... (více o knize)
Naše cena: 1 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Václav Hořejší a Jiřina Bartůňková  ·  Triton (2017)
AKCE
Publikace je již šestým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědeckých fakultách. Používají ji s oblibou také... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 13 dnů
20.
AKCE
Český překlad 8. německého vydání této úspěšné publikace je v pořadí již 49. vydáním ve světě (kromě němčiny vyšel v 16 dalších jazycích) – u nás nyní vychází počtvrté (poslední české vydání je z roku 2004). Tento téměř bezkonkurenční počet vydání... (více o knize)
Naše cena: 552 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 28

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička