Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáMedicínaUčebnice medicínySlovníky

Momentálně se v této nabídce nachází 95 titulů

1.
Wolfgang Dauber  ·  Grada (2007)
(4)
Feneisův obrazový slovník anatomie se za více než 30 let stal opravdovým pojmem. Současné 9., zcela přepracované vydání prof. Wolfgangem Dauberem navazuje úspěšně na tradici předchozích vydání... (více o knize)
Naše cena: 615 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Ilona Havlíčková, Šárka Dostálová a Zuzana Katerová  ·  Univerzita Karlova v Praze (2014)
Druhé vydání učebního textu, který je určen studentům Farmaceutické fakulty. Autorky této praktické příručky kladou důraz na procvičení a profesionální zvládnutí anglické farmaceutické terminologie a frazeologie. Každá z 30 lekcí obsahuje odborný text.... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Alena Holá a Tamara Kopřivová  ·  Karolinum (2016)
První díl rozšířeného a doplněného vydání učebnice Medical English je koncipován primárně pro studenty prvního ročníku Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy s pokročilou... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Eric Glendinning  ·  UNIS publishing (2007)
Professional English in Use Medicine contains 60 units covering a wide variety of medical vocabulary. Topics include diseases and symptoms, investigations, treatment, examining and prevention... (více o knize)
Naše cena: 678 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Martin Vokurka a Jan Hugo  ·  Maxdorf (2016)
Praktický slovník medicíny se v průběhu posledních 20 let stal základním a nepostradatelným zdrojem informací o zdraví a nemocech v ČR. Od roku 1994 se v deseti postupně rozšiřovaných vydáních prodalo již přes 100 000 výtisků této oblíbené publikace... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Publikace Histologické mezinárodní názvosloví obsahuje kompletní současnou terminologii, jejímž základem jsou latinské výrazy, které jsou doplněné o jejich anglické a české ekvivalenty. Důležitou součástí názvosloví jsou mezinárodní kódy jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 401 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Martin Vejražka a Dana Svobodová  ·  Galén (2014)
NA SKLADĚ
Nejnovější vydání oblíbené učebnice pro studenty lékařství pokračuje v osvědčené tradici - z nejnutnějšího gramatického minima vytěžit maximum, které budoucí lékař využije a upotřebí ve své vlastní praxi. Text podněcuje ke kreativitě a hledání... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Eric H. Glendinning  ·  Cambridge University Press (2005)
English in Medicine is a course for doctors, medical students and other medical professionals who need to communicate with patients and medical colleagues. Each of the seven units focuses on one area of doctor-patient communication, ... (více o knize)
Naše cena: 860 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Elena Marečková-Štolcová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Masarykova univerzita (2009)
Lexikon přináší pozoruhodné dědictví latinské vzdělanosti vložené do téměř sedmi tisíc sentencí, výroků, rčení a výrazů zejména z oblasti lékařství a příbuzných oborů (přírodních věd, filozofie, psychologie, etiky, sociologie, ... (více o knize)
Naše cena: 937 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Alena Holá a Tamara Kopřivová  ·  Karolinum (2010)
Naše cena: 182 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Irena Baumruková  ·  Maxdorf (2013)
Druhý díl úspěšné moderní učebnice lékařské angličtiny určené stomatologům a studentům zubního lékařství, vhodné rovněž pro dentální hygieniky a střední zdravotnický personál ve stomatologii... (více o knize)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
12.
Stanislav Cita  ·  Univerzita Karlova v Praze (2012)
Pacienti se objevují ve všech různých tvarech a velikostech. Mluví také mnoha různými jazyky. Ať už pracujete doma nebo v zahraničí, nastane čas, kdy budete muset spoléhat na angličtinui. Tyto stránky mohou pomoci zdravotním sestrám, lékařům... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Mária Bujalková a František Šimon  ·  Osveta (2015)
Prvá slovenská učebnica latinskej lekárskej terminológie. Terminologia medica latina striktne rešpektuje najnovšiu anatomickú terminológiu (Terminologia Anatomica), ako aj Medzinárodnú klasifikáciu chorôb (ICD-10). (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Irena Baumruková  ·  Xlibris (2015)
Předkládaná kniha se zabývá odbornou angličtinou z oblasti urgentní medicíny a přednemocniční péče. Je určena studentům lékařských fakult a VOŠ, lékařům, záchranářům... (více o knize)
Naše cena: 965 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Tatiana Langová  ·  VEDA (2002)
(7)
Efektívna komunikácia s medicínou, ustavične sa vyvíjajúcou mnohoodborovou vedou, je nevyhnutným predpokladom úspešnej práce každého lekárskeho pracovníka... (více o knize)
Naše cena: 860 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Blažena Weberová, Iveta Skochová a Norbert Gaier  ·  Karolinum (2010)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
kolektiv autorů/autorek  ·  Ikar (2012)
Veterinársky slovník obsahuje vyše 14 000 hesiel zo všeobecnej i špeciálnej veterinárskej medicíny... (více o knize)
Naše cena: 2 727 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Antonín Doležal  ·  Galén (2007)
Jedním z důležitých nástrojů lékařského povolání je specifický jazyk, sloužící komunikaci uvnitř oboru, jazyk, který má za sebou tisíciletou historii. Je nesmírně bohatý, jeho prameny sahají vesměs do starého Řecka a Říma. (více o knize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Jan Kábrt  ·  Osveta (2011)
NA SKLADĚ (4)
Žiadny zdravotnícky pracovník sa nezaobíde bez znalostí základov latinského jazyka, ktorý sa spoločne s gréčtinou podieľal na tvorbe lekárskeho názvoslovia. Zvládnutie slovnej zásoby, pochopenie základných gramatických štruktúr priaznivo ovplyvní... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Davi-Ellen Chabner  ·  Elsevier Science (2013)
The market-leader in medical terminology, Chabner's popular, proven The Language of Medicine brings medical language to life and helps you develop the understanding to communicate fluently in the healthcare setting... (více o knize)
Naše cena: 2 297 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička