Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáMedicínaUčebnice medicínyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 293 titulů

1.
Otomar Kittnar a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
TOP #77 (1)
Publikace vychází z opakovaně vydávané tradiční učebnice autorského kolektivu Fyziologického ústavu 1. lékařské fakulty v Praze. Novinkou je velký rozsah obrazové dokumentace, v naprosté většině barevné - kniha obsahuje 553 obrázků a 50 tabulek... (více o knize)
Naše cena: 967 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Andrea Čalkovská a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (10)
Učebnica je určená najmä študentom vysokoškolského štúdia ošetrovateľstva a ďalších nelekárskych zdravotníckych študijných programov. Poskytuje základné poznatky potrebné na pochopenie fyziologických procesov v zdravom ľudskom organizme... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Jozef Rosina a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ
Základní učebnice v oboru je určena nejen studentům bakalářských oborů lékařských a sociálně zdravotních fakult, ale svým obsahem, srozumitelným jazykem, grafickým ztvárněním a matematickým aparátem popisujícím základní fyzikální vztahy je vhodná i pro st (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Richard Rokyta a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
První domácí učebnice a monografie, která propojuje jedny ze základních předmětů studia medicíny, tzn. fyziologii a patologickou fyziologii. Kniha vychází z osnov výuky obou předmětů na lékařských fakultách, ale poukazuje i na jejich praktické využití... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Jörg Rudolf Strub a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
V každém ze tří dílů najde čtenář 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku opravdu od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – všechny díly obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Ilona Jelínková  ·  Grada (2014)
Učebnice klinické propedeutiky obsahuje základní informace o zdraví, nemoci i prevenci, vysvětluje základní pojmy, např. diagnóza, anamnéza apod. Studenti se seznámí s různými vyšetřovacími metodami, správnými postupy při vyšetřování pacienta... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Jedná se o překlad nejúspěšnější učebnice propedeutiky pro zahraniční i naše studenty... (více o knize)
Naše cena: 603 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
V třídílné Protetice najde čtenář celkem 46 kapitol, které popisují obor a jeho problematiku skutečně od A do Z. Dvojbarevné publikace jsou bohatě obrazově dokumentovány – obsahují celkem na 1000 schematických didaktických obrázků a množství tabulek... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Ivan Dylevský  ·  EPAVA (2000)
Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji, byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Renate Lüllmann–Rauch  ·  Grada (2012)
(6)
Tato kniha vás bude provázet během výuky histologie, pomůže vám připravit se optimálně ke zkoušce a navíc z ní získáte informace potřebné i pro další výuku klinické medicíny! Třetí vydání publikace bylo zcela přepracováno a aktualizováno. Obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 879 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Kniha se na rozdíl od učebnic lékařské biofyziky věnuje detailněji základům fyziky potřebným k pochopení fyzikálních procesů uplatňujících se v lidském organismu a fyzikálním jevům, které jsou podstatou diagnostických a vyšetřovacích metod. (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Václav Hořejší a Jiřina Bartůňková  ·  Triton (2017)
(5)
Publikace je již šestým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědeckých fakultách. Používají ji s oblibou také... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
NA SKLADĚ (18)
Český překlad 8. německého vydání této úspěšné publikace je v pořadí již 49. vydáním ve světě (kromě němčiny vyšel v 16 dalších jazycích) – u nás nyní vychází počtvrté (poslední české vydání je z roku 2004). Tento téměř bezkonkurenční počet vydání... (více o knize)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Svatopluk Čech a Drahomír Horký  ·  Masarykova univerzita (2011)
Skriptum je určeno posluchačům magisterského studia studijních programů Všeobecné lékařství a Zubní lékařství. Při jeho psaní autoři měli na zřeteli dva cíle: zprostředkovat studujícímu základní informace o zbůsobech a histologických metodách... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Nicole Schaenzlerová a Ulf Riker  ·  Ikar CZ (2014)
Vše, co se můžete dozvědět o stovce nejčastějších onemocnění, a konečně budete svému ošetřujícímu lékaři rozumět. Malý lékařský lexikon vysvětluje srozumitelně všechny důležité pojmy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Jindřich Mourek  ·  Grada (2012)
(12)
Druhé vydání úspěšné učebnice Fyziologie přináší textové rozšíření. Byly přidány tabulky, přehledné obrázky a konečně i text s novými údaji... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Marie Nejedlá  ·  Grada (2015)
Publikace je koncipována jako základní učebnice pro studenty ošetřovatelství, je však určena také všem sestrám v praxi. Naučí čtenáře základní techniky sběru anamnestických dat a fyzikálního vyšetření pacientů. Sestry budou schopné získat co nejvíce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Stefan Silbernagl a Florian Lang  ·  Grada (2012)
Patofyziologie představuje jeden ze základních a nejdůležitějších studijních předmětů v preklinickém studiu medicíny. Seznamuje principiálně s patogenezí všech onemocnění, tím se stává základem klinických znalostí nejen studenta, ale každého lékaře... (více o knize)
Naše cena: 813 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Jindřich Martínek a Zdeněk Vacek  ·  Grada (2009)
(11)
Atlas představuje základní učební pomůcku morfologického mikroskopického oboru pro studenty magisterského i bakalářského studia na lékařských fakultách... (více o knize)
Naše cena: 501 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Jan Stříteský  ·  EPAVA (2001)
NA SKLADĚ (2)
Slovo patologie asi u řady čtenářů vyvolává smíšené pocity. Není se čemu divit, protože styk laické veřejnosti s tímto oborem bývá spojen se smutnými událostmi lidských životů. Nicméně, patologie je základní medicínský obor, "věda o nemoci"... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička