Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíPrvní pomoc

Momentálně se v této nabídce nachází 120 titulů

1.
Jan Bydžovský  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Každý z nás by ji měl znát, každý z nás ji ve svém životě bude pravděpodobně někdy potřebovat a nikdo nevíme, kdy to bude - kdy naše znalosti a pohotová reakce zachrání lidský život. Přinášíme vám proto neocenitelnou... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Táňa Bulíková  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha je určena záchranářům, lékařům RZP a studentům. Algoritmus postupu získání a interpretace klasického EKG je kvůli specifickým okolnostem na místě zásahu poněkud odlišný. (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Jan Bydžovský  ·  Grada (2001)
Zpracováno podle Resuscitation guidelines – nových směrnic pro resuscitaci doporučených pro výuku... (více o knize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Nové, přepracované vydání úspěšné dvoudílné učebnic první pomoci pro zdravotnické obory je doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Druhý díl zpracovává témata: první pomoc při poranění hlavy, oka, páteře a míchy, hrudníku, břicha, pánve, končetin, při... (více o knize)
Naše cena: 164 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
5.
Jan Bydžovský  ·  Triton (2010)
(1)
Kapesní příručka Tabulky pro medicínu prvního kontaktu je souborem desítek schémat, skórovacích systémů, vyšetřovacích postupů, ... (více o knize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Tomáš Janota  ·  Triton (2011)
Publikace je věnována dvěma důležitým oblastem medicíny. Základní znalosti z oblasti resuscitace potřebuje pravidelně obnovovat, obohacovat a aktualizovat každý zdravotník a řešení oběhových šokových stavů ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč posíláme do 4 dnů
7.
Blanka Cagáňová a Silvia Plačková  ·  Ikar (2015)
Kniha Neotrávte sa je neoceniteľnou domácou príručkou. Prináša abecedný zoznam látok, ktoré môžu spôsobiť otravu vrátane jej príznakov a prvej pomoci. Spolu s pohotovostnými telefónnymi číslami sú to užitočné informácie pre všetky rodiny... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Jonathan P. Wyatt  ·  Oxford University Press (2012)
(1)
Fully revised and updated, the Oxford Handbook of Emergency Medicine is the definitive, best-selling guide for all of the common conditions that present to the emergency department... (více o knize)
Naše cena: 1 595 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Pomôcka pre všetkých pedagogických pracovníkov na osvojenie si, ako v pokoji, s istotou a správne zvládnuť situáciu súvisiacu s úrazom či akútne zhoršeným zdravotným stavom dieťaťa alebo žiaka... (více o knize)
Naše cena: 827 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Slovart (2017)
Pri zostavovaní tohto podrobného sprievodcu poskytovania prvej pomoci v núdzových situáciách lekári vychádzali z najnovších medicínskych poznatkov, ktoré spracovali do... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 12.10.2017
11.
Jiří Stelzer a Lenka Chytilová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Počet smrtelných úrazů v České republice lze považovat za alarmující. Účinná pomoc může v mnoha případech znamenat zásadní rozdíl mezi životem a smrtí. Proto by měla být schopnost zhodnocení stavu postiženého a způsobilost poskytnut první pomoc součástí.. (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Jana Šeblová, Jiří Knor a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Komplexně pojatá a přitom praktická a přehledná publikace, která je určena jak lékařům urgentní medicíny, tak všem lékařům, kteří se v prvním kontaktu ve svých ambulancích nebo v ambulancích nemocnic setkávají... (více o eknize)
Naše cena: 594 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nové, přepracované vydání úspěšné dvoudílné učebnic první pomoci pro zdravotnické obory je doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Druhý díl zpracovává témata: první pomoc při poranění hlavy, oka, páteře a míchy... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Viliam Dobiáš  ·  Osveta (2007)
Publikace je určená jak pro bakalářské a magisterské studium ošetřovatelství a urgentní zdravotnické péče, tak studentům lékařských fakult, lékařům prvního kontaktu a kolegům jiných medicínských specializací. Zaměřuje se na nejčastější stavy, s nimiž... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
15.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
Nové vydání úspěšných učebnic první pomoci pro zdravotnické obory, přepracované hlavně na základě principů kardiopulmonální resuscitace podle Guidelines 2010 a doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Studentům zdravotnických oborů poskytnou důležité... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
16.
Jiří Páral  ·  Grada (2008)
Kniha přináší přehledné informace o pravidlech správného přikládání obvazů a o technikách a postupech při práci s různými druhy obvazů, sádrou, moderními syntetickými materiály a náplasťovými fixacemi... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
17.
Jiří Beran a Jiří Vaništa et al.  ·  Galén (2006)
Cestovní medicína je celosvětově uznávaná mezioborová lékařská specializace, zabývající se prevencí, diagnostikou a léčbou nemocí, které vznikly v souvislosti s cestováním. Knížka by měla sloužit jako základní příručka nejen pro infektology.... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Táňa Bulíková  ·  Osveta (2010)
(3)
Kniha je prvou publikáciou tohto druhu na slovenskom trhu. Pri jej písaní som vychádzala z reálnych vlastných výjazdov počas môjho niekoľkoročného pôsobenia v záchrannej službe a ponúkam v nej rozbor vybraných prípadov... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
19.
Beata Sániová  ·  Ján Farský - PROFA (2009)
NA SKLADĚ
Už v roku 1923 Dandy Hilberman (Hilberman, 1975) zorganizoval jednotku pooperačnej neurochirurgickej starostlivosti, pozostávajúcu z 3 postelí, na ktoré umiestňovali pacientov kontinuálne vizuálne sledovaných a ... (více o knize)
Naše cena: 404 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Helena Haškovcová a Jindra Pavlicová  ·  Galén (2013)
Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno moderní ošetřovatelství. Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, pak uvedené ideály konfrontuje s běžnou realitou.... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička