Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaPrvní pomoc

Momentálně se v této nabídce nachází 120 titulů

1.
Karel Štěpánek, Robert Pleskot a a kolektiv autorů/autorek  ·  CPRESS (2014)
Tato publikace převádí do textové a názorné obrazové podoby univerzální postup Tři kroky, který vám vždy pomůže rozhodnout, co je důležité a prioritní pro poskytnutí první pomoci... (více o knize)
Naše cena: 136 Kč  (tedy ušetříte 33%) posíláme do 4 dnů
2.
Andrea Kurucová  ·  Grada (2012)
První pomoc - pracovní sešit je moderně zpracovanou učební pomůckou pro žáky SZŠ. Stručnou a srozumitelnou formou seznamuje žáky SZŠ a zdravotnických lyceí se základními pravidly poskytování první pomoci. Studenti tak získají dovednosti nutné k ošetření.. (více o knize)
Naše cena: 184 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
Nové vydání úspěšných učebnic první pomoci pro zdravotnické obory, přepracované hlavně na základě principů kardiopulmonální resuscitace podle Guidelines 2010 a doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Studentům zdravotnických oborů poskytnou důležité... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
Nové, přepracované vydání úspěšné dvoudílné učebnic první pomoci pro zdravotnické obory je doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Druhý díl zpracovává témata: první pomoc při poranění hlavy, oka, páteře a míchy, hrudníku, břicha, pánve, končetin, při... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Roman Remeš, Silvia Trnovská a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
Publikace je bohatě vybavena barevnými obrazovými přílohami (71 tabulek, 67 fotografií a obrázků), které slouží k lepšímu pochopení tématu. Je určena pro studenty oboru zdravotnický záchranář, specializujícím se zdravotním sestrám, profesionálním... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 22%) posíláme do 9 dnů
6.
Jan Bydžovský  ·  Triton (2010)
(1)
Kapesní příručka Tabulky pro medicínu prvního kontaktu je souborem desítek schémat, skórovacích systémů, vyšetřovacích postupů, ... (více o knize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Viliam Dobiáš a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2012)
NA SKLADĚ (11)
Vďaka čitateľom, ktorí prejavili záujem o prvé vydanie knihy Prednemocničná urgentná medicína, dostávate do rúk druhé, doplnené a prepracované vydanie... (více o knize)
Naše cena: 1 074 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Viliam Dobiáš  ·  Dixit (2017)
V knihe sú poznatky o poskytovaní prvej pomoci nadobudnuté autorom za viac ako 40 rokov pôsobenia v oblasti výučby a poskytovania prvej pomoci laikmi a profesionálnymi záchranármi. Každá kapitola, aj podkapitola... (více o knize)
Naše cena: 605 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Jan Bydžovský  ·  Grada (2001)
Zpracováno podle Resuscitation guidelines – nových směrnic pro resuscitaci doporučených pro výuku... (více o knize)
Naše cena: 89 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Viliam Dobiáš  ·  Grada (2013)
(6)
Vysokoškolská pregraduálna aj postgraduálna učebnica pre ošetrovateľské a lekárske odbory je prvou publikáciou na Slovensku a pravdepodobne aj vo svete, ktorá sa prednostne venuje princípom odberu anamnézy a zásadám fyzikálneho vyšetrenia v prístrojových, (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
Tomáš Janota  ·  Triton (2011)
Publikace je věnována dvěma důležitým oblastem medicíny. Základní znalosti z oblasti resuscitace potřebuje pravidelně obnovovat, obohacovat a aktualizovat každý zdravotník a řešení oběhových šokových stavů ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč posíláme do 4 dnů
12.
Jonathan P. Wyatt  ·  Oxford University Press (2012)
(1)
Fully revised and updated, the Oxford Handbook of Emergency Medicine is the definitive, best-selling guide for all of the common conditions that present to the emergency department... (více o knize)
Naše cena: 1 595 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Beata Sániová  ·  Ján Farský - PROFA (2009)
NA SKLADĚ
Už v roku 1923 Dandy Hilberman (Hilberman, 1975) zorganizoval jednotku pooperačnej neurochirurgickej starostlivosti, pozostávajúcu z 3 postelí, na ktoré umiestňovali pacientov kontinuálne vizuálne sledovaných a ... (více o knize)
Naše cena: 404 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
14.
Táňa Bulíková  ·  Osveta (2010)
(3)
Kniha je prvou publikáciou tohto druhu na slovenskom trhu. Pri jej písaní som vychádzala z reálnych vlastných výjazdov počas môjho niekoľkoročného pôsobenia v záchrannej službe a ponúkam v nej rozbor vybraných prípadov... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Jiří Páral  ·  Grada (2008)
Kniha přináší přehledné informace o pravidlech správného přikládání obvazů a o technikách a postupech při práci s různými druhy obvazů, sádrou, moderními syntetickými materiály a náplasťovými fixacemi... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
16.
Viliam Dobiáš  ·  Osveta (2007)
NA SKLADĚ
Publikace je určená jak pro bakalářské a magisterské studium ošetřovatelství a urgentní zdravotnické péče, tak studentům lékařských fakult, lékařům prvního kontaktu a kolegům jiných medicínských specializací. Zaměřuje se na nejčastější stavy, s nimiž... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
17.
Blanka Cagáňová a Silvia Plačková  ·  Ikar (2015)
Kniha Neotrávte sa je neoceniteľnou domácou príručkou. Prináša abecedný zoznam látok, ktoré môžu spôsobiť otravu vrátane jej príznakov a prvej pomoci. Spolu s pohotovostnými telefónnymi číslami sú to užitočné informácie pre všetky rodiny... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Pomôcka pre všetkých pedagogických pracovníkov na osvojenie si, ako v pokoji, s istotou a správne zvládnuť situáciu súvisiacu s úrazom či akútne zhoršeným zdravotným stavom dieťaťa alebo žiaka... (více o knize)
Naše cena: 827 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Slovart (2017)
Pri zostavovaní tohto podrobného sprievodcu poskytovania prvej pomoci v núdzových situáciách lekári vychádzali z najnovších medicínskych poznatkov, ktoré spracovali do... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.10.2017
20.
Helena Haškovcová a Jindra Pavlicová  ·  Galén (2013)
AKCE
Jindra Pavlicová, zkušená všeobecná sestra a pedagožka, popsala základní a stále platné ideály, na kterých bylo a je vystavěno moderní ošetřovatelství. Helena Haškovcová, profesorka lékařské etiky, pak uvedené ideály konfrontuje s běžnou realitou.... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička