Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicína

Momentálně se v této nabídce nachází 4018 titulů

1.
Pavel Rozsíval  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Přepracovaná celostátní učebnice očního lékařství se dostává do rukou posluchačů medicíny po deseti letech od prvního vydání. Oční lékařství, podobně jako ostatní medicínské obory, prochází bouřlivým rozvojem, proto pořadatel a autoři text doplnili... (více o knize)
Naše cena: 1 275 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Zuzana Hudáková a Mária Kopáčiková  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní publikace pro obor porodní asistence. Psychoprofylaktická příprava na porod hraje významnou roli v komplexní a efektivní psychofyzické přípravě, která je předpokladem zvládnutí fyziologického těhotenství a porodu. (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Jiří Mazánek  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Publikace z edice Lékařské repetitorium přináší abecedně strukturovaný text tří odborníků, shrnuje základní klinické poznatky ve stomatologii a poskytuje zejména medikům nebo lékařům jiných specializací základní sumu... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Henrieta Hudečková, Daniel Ševčovič a a kolektiv autorů/autorek  ·  IRIS (2017)
NOVINKA
Infekčné ochorenia sú súčasťou histórie ľudstva od nepamäti. Predstavujú nielen individuálny, ale aj verejnozdravotný problém. Vznik epidémie môže významne ovplyvniť chod spoločnosti a spôsobiť nemalé ekonomické náklady. Rozhodujúci význam v prevencii... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
6.
Ján Praško  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Moderní trendy v léčbě. Úzkostné poruchy představují nejčastější psychické poruchy, které postihují velkou část populace. Setkávají se s nimi nejen psychiatři a psychoterapeuti, ale i praktičtí lékaři, zdravotníci a sociální... (více o eknize)
Naše cena: 479 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
7.
Ladislav Horák, Tomáš Skřička, Petr Šlauf, Julius Örhalmi a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Monografie autorů z řady chirurgických pracovišť je koncipována jako příručka určená především chirurgům, kteří se zajímají o proktologii.Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům, gynekologům a všem... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Jiřina Bartůňková, Milan Paulík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání úspěšné učebnice, která je koncipována jako stručná příručka pro studenty a klinické i laboratorní pracovníky zabývající se imunologií, obsahuje základní informace o funkci... (více o eknize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Imunodeficience jsou stavy charakterizované zejména zvýšenou náchylností k infekcím. Kniha je zaměřena na oba aspekty imunodeficiencí (primární i sekundární poruchy imunity) a shrnuje nejnovější poznatky z literatury i vlastní... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
10.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stárnutí populace je dominantou demografického vývoje a vede k geriatrizaci medicíny. Dopad na zdravotnictví je kvantitativní a kvalitativní — modifikace přístupů podle specifických potřeb seniorské populace. V české literatuře chybí.. (více o eknize)
Naše cena: 1 267 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Jiřina Martínková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2007)
Základní a dlouho očekávaná učebnice pro studenty zdravotnických oborů na lékařských a zdravotně sociálních fakultách i vyšších odborných školách... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Ladislav Najman  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Kniha shrnuje důležité poznatky z oblasti dílenské praxe očního optika, které by mohly sloužit jako pomůcka studentům oboru oční optika a optometrie i začínajícím optikům, případně rekvalifikujícím se pomocným pracovníkům v očních optikách... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 6%) obvykle posíláme do 18 dnů
13.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Druhé, doplněné vydání úspěšné učebnice! Kniha je určena studentům a vyučujícím SZŠ — obor zdravotnický asistent — a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Jan Pfeiffer  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace z pera našeho předního odborníka vyplňuje téměř několik desetiletí trvající mezeru na našem knižním trhu v této oblasti. Jedná se o základní učebnici pro moderní výuku rehabilitačních pracovníků všech stupňů... (více o eknize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
AKCE
Druhé vydání úspěšné základní učebnice ošetřovatelských postupů a témat z předmětu Ošetřovatelství pro 1. ročník oboru zdravotnický asistent. Po prostudování budou žáci schopni plnit studijní povinnosti v tomto stěžejním předmětu. Učebnice zahrnuje... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Jiří Páral  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha přináší přehledné informace o pravidlech správného přikládání obvazů a o technikách a postupech při práci s různými druhy obvazů, sádrou, moderními syntetickými materiály a náplasťovými fixacemi.Publikace je určena... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
17.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Mimořádně závažné a aktuální téma nalézá své cílové čtenáře mezi praktickými lékaři i specialisty. Kniha dobře poslouží i studentům medicíny a přírodovědy. Informace mohou ale získat i vzdělanější nemocní, kteří... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Alena Šafránková a Marie Nejedlá  ·  Grada (2006)
AKCE (1)
První díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách, která je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
AKCE
Druhé, doplněné vydání úspěšné základní učebnice ošetřovatelství uzavírá čtvrtým dílem studijní materiály pro žáky středních škol. Publikace je rozčleněna na celky zpracovávající problematiku ošetřovatelské péče v dermatovenerologii, očním lékařství... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
AKCE
Druhé, doplněné vydání úspěšné učebnice zaměřené na ošetřovatelský proces v pediatrii a chirurgii je určené pro žáky 3. a 4. ročníku SZŠ jako základní učebnicí předmětu ošetřovatelství. Obsahuje informace a znalosti potřebné k vykonání maturitní zkoušky. (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 39%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 201

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička