Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíOdborná medicína

Momentálně se v této nabídce nachází 3992 titulů

1.
Marie Opatrná  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Etikou se lékařský svět začal hlouběji zabývat v reakci na události 2. světové války v důsledku potřeby vyrovnání se i se selháním medicíny. Vycházející publikace je velmi zajímavá již tím, že problematice etiky v onkologii... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Václav Procházka a Petr Novobilský  ·  Maxdorf (2017)
NOVINKA
Po úspěchu knihy Vaskulární diagnostika a intervenční výkony přichází kolektiv FN Ostrava vedený MUDr. Václavem Procházkou, Ph.D., MSc., s druhou publikací, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 2 213 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 20 dnů
3.
Karel Roztočil a Jan Piťha  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Monografie našich špičkových odborníků podává přehled současného stavu poznatků týkajících se anatomie a patofyziologie končetinových cév, diagnostických a terapeutických přístupů, ale i příčin a následků jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Ľubomír Virág  ·  Raabe (2017)
NOVINKA
Brožúra Ochorenia CNS - klinicky významné interakcie pre všeobecných lekárov obsahuje kapitoly rozdelené podľa jednotlivých ochorení. V prvej časti kapitol je stručne popísaná farmakoterapia... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
5.
Daniela Kantárová a Mojmír Vrlík  ·  Vydavateľstvo P + M (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Kniha martinských autorov je reflexiou na skutočnosť, že vo vyspelých krajinách sveta, medzi ktoré nepochybne patrí aj Slovensko, nebývalým tempom pribúdajú choroby, etiopatogenézou ktorých je porucha... (více o knize)
Naše cena: 542 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
NA SKLADĚ
Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky je jako jediná učebnice na trhu připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Navazuje na 1. díl pro 2. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, která musí žák v průběhu 2. ročníku zvládnout.´.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Hana Papežová  ·  Psychiatrické centrum (2013)
V posledním desetiletí se ukazuje, že zátěž, kterou přináší anorexie, bulimie i psychogenní přejídání do rodiny nebo partnerského vtahu, je značná, srovnatelná se zátěží např. schizofrenie či jiných závažných poruch... (více o knize)
Naše cena: 130 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Josef Bednařík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2010)
Speciální část navazuje na úspěšnou část obecnou a přináší systematický a detailní přehled etiopatogeneze, klinického obrazu, diagnostiky, diferenciální diagnostiky, léčby a prognózy tradičních nejvýznamnějších typů postižení nervové soustavy... (více o knize)
Naše cena: 2 198 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Miroslav Penka, Eva Tesařová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
Publikace je specificky zaměřena na laboratorní a klinickou diagnostiku oboru hematologie a transfuzního lékařství. Je účelově zpracována především pro nelékařské zdravotnické pracovníky, respektive pro zdravotní laboranty. Kromě hematologické... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Peter A. Levine a Maggie Klineová  ·  Maitrea (2012)
Základní pravda, kterou autoři v knize Trauma očima dítěte přinášejí, je, že dospělí mají nejprve věnovat pozornost vlastnímu emočnímu stavu, protože děti mohou uvolnit své napětí pouze v přítomnosti klidného, schopného a konejšivého dospělého... (více o knize)
Naše cena: 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Jitka Bičíková  ·  Jitka Bičíková (2014)
Druhá kniha je volným pokračováním úspěšné první knihy Otoky a záhadná lymfa a je též zaměřená především na ženskou tématiku. Rozebírá problémy žen jako jsou otoky, zavodnění, celulitida, obezita a nově čím dál častější se vyskytující problémy... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
14.
Michaela Seydlová  ·  Mladá fronta (2015)
Stručně, srozumitelně a jednoduše didakticky pojatá monografie kapesního formátu postihuje do nezbytné hloubky aktuální témata týkající se současné pedostomatologie. Úvodem autorka zdůrazňuje souvislost péče o dočasný chrup v jednotlivých fázích jeho... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Miroslav Penka, Eva Tesařová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
Dvoudílná publikace Hematologie a transfuzní lékařství je specificky zaměřena na hematologickou a v hematologii používanou laboratorní diagnostiku, ... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
Kardiologie v obrazech, tak by mohl znít název této publikace, na našem trhu zcela ojedinělé. Čtenáři v ní naleznou základní informace oboru - od anatomie a fyziologie srdce a cév, přes vyšetřovací metody, hodnocení EKG křivky, popis obtíží a možných komp (více o knize)
Naše cena: 352 Kč  (tedy ušetříte 22%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Václav Smrčka  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (1998)
(1)
Monografie je určena lékařům, ortopédům, revmatologům a rehabilitačním pracovníkům. Ve svých dvou částech se zabývá rekonstrukčními operacemi na extenzorových šlachách, v části rehabilitační se je předkládána klasická léčba na statických dlahách... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč posíláme do 20 dnů
18.
Susan Yarney  ·  Edika (2014)
(1)
Publikace je určena především samotným dětem ve věku od 7 do 15 let, které mají potíže s hyperaktivitou a poruchou pozornosti, a také jejich rodičům, vyučujícím, vedoucím zájmových kroužků nebo kamarádům... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Stanislav Popelka  ·  Mladá fronta (2014)
Bohatě ilustrovaná publikace přehledně informuje o nejčastějších onemocněních a deformitách nohy a hlezna včetně postižení revmatických a infekčních. V úvodu čtenář nalezne... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jarmila Kelnarová  ·  Littera (2007)
Tanatologie v ošetřovatelství seznámí sestry s problematikou umírání a smrti od nejstarších lidských dějin až po současnost. Dále se dočteme, co prožívá umírající, jakými emocemi prochází sestra při ošetřovatelské péči o umírající a zemřelé... (více o knize)
Naše cena: 177 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 200

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička