popis
Odborná medicína

Knihy Medicína a zdraví Odborná medicína

V podkategorii Odborná medicína se nachází 3376 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Zdravé střevo
David Frej, Jiří Kuchař  ·  Eminent (2016)
Mít zdravá střeva je touhou všech lidí. Trávicí proces je komplikovaný a většina jeho dějů se odehrává mimo naší vůli. Péče o trávicí systém ovšem složitá není, jak prozrazuje tato praktická kniha. Přibližuje ho v celém... (více o titulu)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dní
2.
Začarovaný kruh: anorexie, bulimie a psychogenního přejídání a cesty ven?!
Hana Papežová  ·  Psychiatrické centrum (2013)
V posledním desetiletí se ukazuje, že zátěž, kterou přináší anorexie, bulimie i psychogenní přejídání do rodiny nebo partnerského vtahu, je značná, srovnatelná se zátěží např. schizofrenie či jiných závažných poruch... (více o titulu)
Naše cena: 121 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
3.
Zánět – skrytý zabiják
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dní
4.
Ošetřovatelství v psychiatrii
Tomáš Petr, Eva Marková a kolektiv  ·  Grada (2014)
Publikace přináší komplexní obraz o moderní psychiatrické ošetřovatelské péči. Cílem publikace je předat informace studentům oboru, vyučujícím a odborné veřejnosti o současných trendech v ošetřovatelské péči u nemocných v psychiatrii. Kniha přináší... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
5.
Zázrak porodu
Ina May Gaskin  ·  One Woman Press (2010)
(1)
Nepostradatelná „bible“ všech porodních asistentek, dul a zvídavých matek, které si uvědomují, že porod není jen mechanický proces, ale chápou jej hlavně jako komplexní, duchovní zážitek od kultovní americké porodní asistentky, ... (více o titulu)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
6.
Předoperační vyšetření dospělých
Luboš Kotík  ·  Mladá fronta (2016)
Přichází druhé, přepracované a rozšířené vydání praktické příručky (nevelké rozsahem, ale podstatné a hutné svým obsahem) shrnující na jednom místě všechny... (více o titulu)
Naše cena: 261 Kč obvykle posíláme do 4 dní
7.
Homocystein, civilizační choroby a biochemické zdraví
Karel Erben  ·  Bondy (2015)
(3)
Již třetí dotisk úspěšné knihy MUDr. Karla Erbena se dostává na knižní trh. Tato kniha má lékařům nahradit učebnici, ze které by se dozvěděli o významu HOMOCYSTEINU pro zdraví člověka a na druhé straně o jeho uplatnění při vzniku civilizačních chorob... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Hypnoporod
Marie F. Mongan  ·  Triton (2010)
Česká republika patří k zemím, kde se většina žen porodu bojí. Často nemají jiné přání, než ho mít rychle za sebou. To první, co většinu dnešních žen v souvislosti s porodem napadá, je vědomí rizika a hrůza z bolesti... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
9.
Genetika
Eduard Kočárek  ·  Scientia (2008)
SKLADEM  (3)
Nová učebnice genetiky svým obsahem a netradiční koncepcí reflektuje nejmodernější poznatky v tomto oboru, ale zároveň podává co nejucelenější výklad středoškolského učiva... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč posíláme do 2 dní
10.
Praktická cvičení z lékařské mikrobiologie II
Dagmar Koukalová a kolektiv  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2011)
Skripta Praktická cvičení z lékařské mikrobiologie II seznamují studenty s možnostmi identifikace mikrobů, (více o titulu)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
11.
Orgasmický porod
Kniha, která vám může otevřít oči a úplně změnit přístup k rození a možná i k vlastnímu životu. Odbornice na slovo vzaté, porodní asistentka a autorka učebnice pro porodní asistentky Elizabeth Davisová a zkušená dula a lektorka Debra Pascali-Bonarová... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dní
12.
Ošetřovatelství v intenzivní péči
Gabriela Kapounová  ·  Grada (2007)
Publikace je určena všem sestrám, které pracují v prostředí intenzivní péče i těm, které se starají o akutně nemocné pacienty na ostatních ošetřovatelských jednotkách... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
13.
Zdravé nohy pro vaše dítě
"Táto kniha umožní vám a vašim dětem napojit se na archaickou pohybovou inteligenci starou čtyři miliony let. Nabídne vám napínavé pohledy do dějin evoluce, živé anatomie, důležité poznatky o dětských botách" ... (více o titulu)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
14.
Vybrané kapitoly z biologické psychiatrie
Zdeněk Fišar a kolektiv  ·  Grada (2009)
Chcete nahlédnout do biologické podstaty mozkových procesů odpovědných za vznik duševních poruch? Máte jedinečnou příležitost s publikací Vybrané kapitoly z biologické psychiatrie, která se jako jedna z mála knih na českém trhu ... (více o titulu)
Naše cena: 606 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
15.
Genetika
D. Peter Snustad, Michael J. Simmons  ·  Masarykova univerzita (2009)
(3)
Naším cílem bylo vytvořit takový text, jenž by byl využitelný pro různé typy kurzů. Většina vyučujících přednáší látku ve stejné posloupnosti, jak je předkládána v naší knize, začíná tedy klasickou genetikou, ... (více o titulu)
Naše cena: 1 874 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
16.
Dysfunkce kloubu III.
Miroslav Tichý  ·  Nakladatelství Miroslav Tichý (2007)
Tento díl je věnován krční páteři, přechodu krční a hrudní páteře a čelistnímu kloubu s jeho svaly. Také tento díl bude rozdělen na dvě části... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
17.
Trauma očima dítěte
Peter A. Levine, Maggie Klineová  ·  Maitrea (2012)
Základní pravda, kterou autoři v knize Trauma očima dítěte přinášejí, je, že dospělí mají nejprve věnovat pozornost vlastnímu emočnímu stavu, protože děti mohou uvolnit své napětí pouze v přítomnosti klidného, schopného a konejšivého dospělého... (více o titulu)
Naše cena: 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
18.
Jak to vidím já
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2016)
Jak to vidím já patří k nejzásadnějším knihám Temple Grandin, PhD., nejznámější autistické osobnosti, na téma autismu a k nejlepším knihám na téma autismu vůbec. Na základě celoživotní osobní zkušenosti, vědecké práce... (více o titulu)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
19.
Autismus
Alan Yau  ·  Csémy Jana (2016)
Teorie je skvělá, ale jako velmi zaměstnanému rodiči malého dítěte s autismem vám možná přijde více vhod praktická příručka s konkrétními nápady, tipy a strategiemi, které budete moci okamžitě uplatnit. Možná hledáte knihu... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
20.
Poruchy pozornosti a hyperaktivita
Alison Munden, Jon Arcelus  ·  Portál (2006)
Děti trpící poruchou pozornosti s hyperaktivitou (syndromem ADHD) představují pro své rodiče a učitele náročnou zkoušku. Ale i dětem samým přináší jejich postižení řadu problémů... (více o titulu)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička