popis
Odborná medicína

Knihy Medicína a zdraví Odborná medicína

V podkategorii Odborná medicína se nachází 3327 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Genetika
Eduard Kočárek  ·  Scientia (2008)
(3)
Nová učebnice genetiky svým obsahem a netradiční koncepcí reflektuje nejmodernější poznatky v tomto oboru, ale zároveň podává co nejucelenější výklad středoškolského učiva... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč obvykle posíláme do 8 dní
2.
Praktická cvičení z lékařské mikrobiologie II
Dagmar Koukalová a kolektiv  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2011)
Skripta Praktická cvičení z lékařské mikrobiologie II seznamují studenty s možnostmi identifikace mikrobů, (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dní
3.
Homocystein, civilizační choroby a biochemické zdraví
Karel Erben  ·  Bondy (2015)
(3)
Již třetí dotisk úspěšné knihy MUDr. Karla Erbena se dostává na knižní trh. Tato kniha má lékařům nahradit učebnici, ze které by se dozvěděli o významu HOMOCYSTEINU pro zdraví člověka a na druhé straně o jeho uplatnění při vzniku civilizačních chorob... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
4.
Mentální anorexie
František D. Krch  ·  Portál (2010)
Mentální anorexie, nechutenství, nevhodné jídelní návyky, nadměrný strach z tloušťky, přejídání a nespokojenost se svým tělem, to jsou témata publikace odborníka, který se již mnoho let zabývá výzkumem a léčbou poruch příjmu potravy... (více o titulu)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Začarovaný kruh: anorexie, bulimie a psychogenního přejídání a cesty ven?!
Hana Papežová  ·  Psychiatrické centrum (2013)
V posledním desetiletí se ukazuje, že zátěž, kterou přináší anorexie, bulimie i psychogenní přejídání do rodiny nebo partnerského vtahu, je značná, srovnatelná se zátěží např. schizofrenie či jiných závažných poruch... (více o titulu)
Naše cena: 130 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dní
6.
Zánět – skrytý zabiják
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
7.
Mluv se mnou
Kateřina Slezáková  ·  Portál (2014)
Užitečnou pomůckou mohou být pracovní listy, které vytvořila klinická logopedka Kateřina Slezáková ve spolupráci s ilustrátorkou Patricií Koubskou. Pracovní... (více o titulu)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Diety pri onemocnění mononukleózou
(1)
Co je infekční mononukleóza, první varovné příznaky, jak dochází k nákaze, co se při infekční mononukleóze děje v lidském těle, co je při běžném životním režimu pro vznik choroby nejrizikovější, jaká doporučení by měl rekonvalescent dodržovat... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč obvykle posíláme do 3 dní
9.
Zdravé nohy pro vaše dítě
"Táto kniha umožní vám a vašim dětem napojit se na archaickou pohybovou inteligenci starou čtyři miliony let. Nabídne vám napínavé pohledy do dějin evoluce, živé anatomie, důležité poznatky o dětských botách" ... (více o titulu)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
10.
Genetika
D. Peter Snustad, Michael J. Simmons  ·  Masarykova univerzita (2009)
(3)
Naším cílem bylo vytvořit takový text, jenž by byl využitelný pro různé typy kurzů. Většina vyučujících přednáší látku ve stejné posloupnosti, jak je předkládána v naší knize, začíná tedy klasickou genetikou, ... (více o titulu)
Naše cena: 1 874 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
11.
Hravá logopedie
Ivana Novotná, Aleš Čuma  ·  Edika (2013)
Dětská knížka poslouží k procvičení výslovnosti hlásek L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř, CSZ, ČŠŽ, ŤĎŇ. Rodiče mohou rovněž přiložit ruku k dílu a hravou formou se svými dětmi procvičovat problematická slovní spojení... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
12.
První kroky z poruchy příjmu potravy
Kate Middleton, Jane Smith  ·  Doron (2013)
Aktuální studie naznačují, že až 5 procent populace v současné době trpí poruchou příjmu potravy - a mezi dívkami a mladými ženami je toto procento ještě vyšší. Co jsou to ale poruchy příjmu potravy? Jaké jsou jejich příznaky? (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Přehled nejužívanějších léčiv
S. Kocinová, Z. Šterbáková, Š. Erbanová  ·  Informatorium (2013)
Přehled v současnosti nejužívanějších léčiv spolu se základními informacemi o jednotlivých skupinách, jejich indikacích a zvláštnostech. (více o titulu)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
14.
Doporučená ultrazvuková vyšetření v těhotenství
Mladá fronta (2014)
Výkladová monografie k aktuálním doporučeným postupům České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP obsahuje podrobný výklad a popis metodiky... (více o titulu)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
Molekulární medicína
Ondřej Slabý a kolektiv  ·  Galén (2015)
Jen stěží dnes nalezneme oblast medicíny, která by nevyužívala poznatků nebo metod molekulární biologie. Obor zabývající se aplikací molekulární biologie do klinické praxe je označován jako molekulární medicína. Autorský kolektiv více než čtyřiceti... (více o titulu)
Naše cena: 1 140 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
16.
Jak to vidím já
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2016)
Jak to vidím já patří k nejzásadnějším knihám Temple Grandin, PhD., nejznámější autistické osobnosti, na téma autismu a k nejlepším knihám na téma autismu vůbec. Na základě celoživotní osobní zkušenosti, vědecké práce... (více o titulu)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
17.
Autismus
Alan Yau  ·  Csémy Jana (2016)
Teorie je skvělá, ale jako velmi zaměstnanému rodiči malého dítěte s autismem vám možná přijde více vhod praktická příručka s konkrétními nápady, tipy a strategiemi, které budete moci okamžitě uplatnit. Možná hledáte knihu... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
18.
Co o nás prozrazují zuby
Michele Caffin  ·  Eugenika (2006)
(1)
Zuby jsou zrcadlem našeho tělesného i duševního zdraví. Ukládají se v nich vzpomínky na prožité události a traumata. Autorka - zubní lékařka tvrdí, že zubní kaz odráží vztahy mezi stavem našeho chrupu a naším citovým životem... (více o titulu)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 14 dní
19.
Hypnoporod
Marie F. Mongan  ·  Triton (2010)
Česká republika patří k zemím, kde se většina žen porodu bojí. Často nemají jiné přání, než ho mít rychle za sebou. To první, co většinu dnešních žen v souvislosti s porodem napadá, je vědomí rizika a hrůza z bolesti... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
20.
Poruchy autistického spektra
Kateřina Thorová  ·  Portál (2016)
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jednu ze závažných dětských vývojových poruch, jejíž dopad se promítá zejména do oblasti sociálních... (více o titulu)
Naše cena: 712 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička