Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaPraktický lékař pro dospělé

Momentálně se v této nabídce nachází 86 titulů

1.
Daniela Pelclová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2009)
Druhé vydání úspěšné příručky usnadňuje lékařům orientaci v léčení akutních otrav. Předkládá typy intoxikací vybrané podle frekvence jejich výskytu a závažnosti, přičemž jednotlivé terapeutické postupy byly aktualizovány na základě spolupráce s Eur... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
2.
Jan Poněšický  ·  Triton (2014)
Proč a jak reaguje tělo na psychickou zátěž? Proč své tělo zneužíváme? Kdo nese vinu za psychosomatické onemocnění? Proč máme strach z psychoterapie? Rozhodují o vzniku psychosomatických onemocnění individuální problémy pacienta a genetické dispozice... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Štěpán Svačina a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2013)
NA SKLADĚ
Předkládaná publikace je určena lékařům, farmaceutům, zdravotním sestrám a především nutričním terapeutům, kterým by měla zprostředkovat základní orientaci v léčbě dietou a poskytnout informace o významu potravin v prevenci a léčbě chorob. Potraviny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Helena Haškovcová  ·  Galén (2012)
Publikace zkušené autorky je rozdělena do dvou částí. V první jsou popsány důležité problémy, které se týkají jak zdravých, tak i nemocných seniorů s důrazem na rady, jak máme seniorům vlastně rozumět... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Marcel Černoch  ·  Poznání (2007)
(4)
Diagnostika v praxi v sobě skrývá jak diagnostické umění starých kultur a léčebných systémů Východu, tak celou řadu metod západních - starých i zcela moderních... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Hans-Michael Steffen a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2010)
Překlad již 5. vydání úspěšné publikace Nakladatelství Schattauer. Učebnice obsahuje seznam všech obrazů nemocí, které připadají pro daný symptom v úvahu a je doplněna 93 vyobrazeními a 115 tabulkami... (více o knize)
Naše cena: 941 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Lukáš Zlatohlávek  ·  Current media (2016)
(1)
Zatím nejrozsáhlejší česká publikace o problematice výživy v prevenci i léčbě nemocí. Zahrnuje problematiku dětí i dospělých část obecnou i speciální tedy výživu u jednotlivých onemocnění. Vhodné pro lékaře zabývající se výživou v poradnách... (více o knize)
Naše cena: 684 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
8.
Bohumil Seifert, Libuše Čeledová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén, Karolinum (2012)
Monografie vznikla za spolupráce praktických a posudkových lékařů a těmto odbornostem je také zejména určena... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
kolektiv autorů/autorek  ·  Raabe (2016)
Brožúra Mikrobiológia obsahuje prehľadne spracovanú mikrobiologickú diagnostiku infekcií: - charakteristiku a etiológiu ochorenia, - konkrétne zásady pre odber, transport a uchovávanie vzoriek... (více o knize)
Naše cena: 771 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Agentura Lucie (2009)
Kniha podává široké veřejnosti důležité rady a informace při širokém spektru různých zdravotních potíží, tak aby veřejnost dostala potřebné informace včas a předcházelo se zhoršení zdravotního stavu... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Josef Štorek  ·  Raabe (2013)
Čtvrtá a poslední brožura z Ediční řady III pro všeobecné praktické lékaře. Obsahuje aktuální informace z urgentní medicíny. Veškerá témata ediční řady... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Manuál pre všeobecného lekára z oblasti parazitológie, kde v prehľadnej forme prostredníctvom schém a tabuliek nájdete praktické informácie... (více o knize)
Naše cena: 771 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Mezi lékařskou posudkovou činností v sociálním zabezpečení a činností lékařů v oblasti zdravotnictví existují nemalé styčné plochy. Spolupráce obou lékařských sfér má přitom stěžejní význam pro bezproblémové fungování systémů sociální ochrany... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Walter Siegenthaler  ·  Aventinum (1995)
Kniha shrnuje nové poznatky o patogenezi chorob a zejména převratné pokroky v diagnostických metodách, jako jsou ultrasonografie (včetně echokardiografte), výpočetní tomografie nebo digitální subtrakční arteriografie, uvádí jejich indikace a také... (více o knize)
Naše cena: 625 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Raabe (2013)
Aktuálne informácie o ochoreniach ústnej dutiny, hltana, ucha, slinných žliaz a ďalších chorobných stavoch, ktoré zahŕňa otorinolaryngológia... (více o knize)
Naše cena: 771 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Vladimír Pidrman a Eduard Kolibáš  ·  Galén (2005)
Ideální stáří v relativním tělesném zdraví a při zachování duševní svěžesti, čilosti a radosti je dopřáno asi mnohem menšímu počtu jedinců, než je těch, kteří jsou obtěžováni různými tělesnými a duševními potížemi, od menších, jako jsou bolesti.... (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Gabriela Timárová  ·  Raabe (2011)
Neurológia je dalšou publikáciou edičného radu odborných publikácií pre všeobecných lekárov, ktorá prehľadnou formou poskytuje základné informácie o neurologických... (více o knize)
Naše cena: 771 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Osveta (2008)
(1)
Z obsahu: Lekárska parazitológia; Lekárska helmintológia; Opornúnne parazitózy u imunodeficientných pacientov; Najčastejšie spôsoby vzniku infekcie; Príležitostne parazitické červy; Príležitostne parazitické článkovce; ... (více o knize)
Naše cena: 869 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Rastislav Maďar  ·  Osveta (2014)
NA SKLADĚ
Desítky užitečných informací a praktických rad, názorné fotografie, skvělé tipy na cesty, kontakty …Pro běžné cestovatele i rizikové skupiny – včetně malých dětí, těhotných žen, seniorů, chronicky nemocných i fyzicky hendikepovaných ... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Viera Štvrtinová a a kolektiv autorů/autorek  ·  SAP Press (2012)
Bolesť - aký má zmysel ? Otázka, na ktorú človek hľadá odpoveď po celé stáročia. Bolesť končatín - dôležitá a veľmi užitočná informácia pre lekára. Umožňuje odlíšiť poškodenie jednotlivých tkanív a orgánov... (více o knize)
Naše cena: 689 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička