Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaPorodnictví

Momentálně se v této nabídce nachází 195 titulů

1.
Zuzana Hudáková a Mária Kopáčiková  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní publikace pro obor porodní asistence. Psychoprofylaktická příprava na porod hraje významnou roli v komplexní a efektivní psychofyzické přípravě, která je předpokladem zvládnutí fyziologického těhotenství a porodu. (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Ina May Gaskin  ·  One Woman Press (2010)
(1)
Nepostradatelná „bible“ všech porodních asistentek, dul a zvídavých matek, které si uvědomují, že porod není jen mechanický proces, ale chápou jej hlavně jako komplexní, duchovní zážitek od kultovní americké porodní asistentky, ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Marie F. Mongan  ·  Triton (2010)
(10)
Česká republika patří k zemím, kde se většina žen porodu bojí. Často nemají jiné přání, než ho mít rychle za sebou. To první, co většinu dnešních žen v souvislosti s porodem napadá, je vědomí rizika a hrůza z bolesti... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
František Macků a Evžen Čech  ·  Informatorium (2002)
NA SKLADĚ
Seznamuje s fyziologickým a patologickým těhotenstvím, porodem, ošetřením novorozence, fyziologickým a nepravidelným šestinedělím a náhlými příhodami v porodnictví... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč posíláme ihned
5.
C. M. Doherty a M. M. Clark  ·  Computer Press (2006)
NA SKLADĚ
Pokud se marně snažíte otěhotnět přirozenou cestou a zvažujete svou první návštěvu některého z center asistované reprodukce či už v péči takového centra jste, bude vám tato kniha skvělým průvodcem a pomocníkem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Zbyněk Straňák a Jan Janota  ·  Mladá fronta (2015)
Monografie našich předních specialistů v oboru je praktickým manuálem, který se snaží poskytnout ucelené informace o příčinách, symptomech a léčbě nejzávažnějších a... (více o knize)
Naše cena: 779 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Radka Vitíková  ·  Galén (2007)
Je všeobecně známo, že přiměřená pohybová aktivita je lidskému zdraví prospěšná. Platí to i v těhotenství, jen je třeba respektovat určitá omezení... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 14 dnů
8.
Kniha, která vám může otevřít oči a úplně změnit přístup k rození a možná i k vlastnímu životu. Odbornice na slovo vzaté, porodní asistentka a autorka učebnice pro porodní asistentky Elizabeth Davisová a zkušená dula a lektorka Debra Pascali-Bonarová... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Karel Vašut a a kolektiv autorů/autorek  ·  Computer Press (2007)
Praktický rádce pro zodpovědné budoucí maminky, ale také kniha, kterou ocení i zdravotnický personál, pracovníci v lékárnách a studenti středních zdravotnických škol jako doplňkovou učebnici... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Benita Cantieniová  ·  Computer Press (2007)
Jak navrátit své tělo po těhotenství a porodu do původní kondice? 42 cvičení, které navracejí tělu pevnost a vitalitu a eliminují negativní vlivy předchozího období (inkontinence, pokles dělohy, bolesti v zádech)... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Magdalena Mikulandová  ·  Computer Press (2007)
NA SKLADĚ
Vše, co vás zajímá o průběhu vašeho těhotenství a zdravém vývoji dítěte se dozvíte v systematicky seřazených otázkách a odpovědích. Otázky vycházejí ze skutečného života... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Peter G. Fedor-Freybergh  ·  Vydavateľstvo F (2013)
(1)
Autor tejto knihy, Prof. Peter G. Fedor-Freybergh, M.D., Ph.D., Dr.h.c. mult., uviedol pojem „prenatálne dieťa" v roku 1986 na svetovom kongrese prenatálnej a perinatálnej psychológie a medicíny... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
AKCE
Tato publikace navazuje na předcházející dva díly. první díl s názvem "Role sestry specialistky",obsahuje problematiku základního modulu specializačního vzdělávacího programu určeného jak pro sestry,tak porodní asistentky případně další zdravotníky... (více o knize)
Naše cena: 403 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
14.
Jana Vrbíková, Michael Fanta a Dana Koryntová  ·  Maxdorf (2014)
Syndrom polycystických ovarií (PCOS) je s největší pravděpodobností nejčastějším onemocněním žen ve fertilním věku a inspiruje již téměř 60 let gynekology a endokrinology k intenzivnímu bádání. Výzkumem, diagnostikou a léčbou PCOS se zabývala nejen... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Miloš Velemínský a Blanka Žižková  ·  Triton (2008)
Tato publikace popisuje mezioborový a interdisciplinární pracovní model, jehož cílem je poskytnout pomoc a péči těhotným ženám s drogovými problémy a dále pak i jejich dětem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Milena Dokoupilová, Barbora Fišárková, Lenka Novotná a a kolektiv autorů/autorek  ·  Portál (2016)
Kniha nabízí pomoc rodičům, kterým se dítě narodilo předčasně. Vysvětluje jednotlivé stupně nezralosti, seznamuje s lékařskou péčí, s tím, jaká vyšetření dítě čekají a jakou... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Renata Petříčková  ·  IFP Publishing (2016)
(1)
Tato kniha provede čtenářky radostným očekáváním potomka od početí po šestinedělí. Postupně se dozví, co jíst a kolik, jak mít při narůstajícím objemu v pase radost z pohybu a zda jim sport neuškodí. Cenná jsou i doporučení, jak poznat, že už „to... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Michio Kushi  ·  Triton (2014)
Podrobná a fundovaná příručka postavená jak na hluboké znalosti fungování lidského organismu, jeho poruch a lékařských přístupů k jejich řešení, tak i na šesti tisících let tradice orientální medicíny, diagnostiky a energetického pojetí univerza.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Kateřina Štechová  ·  GEUM (2015)
Kniha určená nastávajícím maminkám, které trpí cukrovkou a chtějí se dozvědět o tom, jaká jsou rizika těhotenství s diabetem pro ně a pro miminko. Nabízí pohled a rady... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Dystokie ramének představuje vedle prenatálního krvácení, prolapsu pupečníku, uterinní atonie a fetálního distresu zřejmě nejdramatičtější stav vznikající i při dosud... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička