Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaOnkologie

Momentálně se v této nabídce nachází 258 titulů

1.
Účinná rehabilitace pacientů zotavujících se úspěšně z onkologické léčby patří k základním faktorům významně zvyšujícím kvalitu života. Přesto tato problematika nebývá v odborných pojednáních příliš frekventovaná... (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Current media (2014)
Monografie seznamuje s fyziologickým stavem dutiny ústní a chrupu. Popisuje základní anatomii a histologii, mikrobiologické osídlení dutiny ústní a možnosti vyšetřovacích metod... (více o knize)
Naše cena: 471 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Jean-Claude Alix  ·  Dialog (2015)
Chcete se dozvědět, proč chemoterapie a ožarování nepřináší očekávané výsledky, proč je procento zemřelých stejné jako před padesáti lety a proč je v... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Martin Jelínek  ·  Martin Jelínek (2014)
Tato kniha shrnuje ne úplně tradiční pohled na způsoby stravování v průběhu různých zhoubných onemocnění. Jejím úkolem není předložit konkrétní idealizovaný jídelníček, ale navést zájemce o tuto oblast na způsob uvažování, který mu pomůže najít cestu pozn (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Leslie H. Sobin  ·  Wiley-Blackwell (2009)
TNM Classification of Malignant Tumours, 7th Editionprovides the latest, internationally agreed-upon standards to describe and categorize cancer stages and progression. Published in affiliation with the International ... (více o knize)
Naše cena: 1 778 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
kolektiv autorů/autorek  ·  World Health Organization (2016)
WHO Classification of Tumours of the Central Nervous System is the revised fourth edition of the WHO series on histological and genetic typing of human tumors. This authoritative, concise reference book provides an international standard ... (více o knize)
Naše cena: 5 772 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Holger Moch a a kolektiv autorů/autorek  ·  World Health Organization (2016)
WHO Classification of Tumours of the Urinary System and Male Genital Organs is the eighth volume in the 4th Edition of the WHO series on histological and genetic typing of human tumours... (více o knize)
Naše cena: 5 772 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Jonathan Epstein  ·  Lippincott Williams & Wilkins (2014)
Looking to master the prostate biopsy? Then it's time to place Biopsy Interpretation of the Prostate prominently on your medical bookshelf. Under the guidance of top experts, you'll learn the state-of-the-art, ... (více o knize)
Naše cena: 5 241 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
VEDA (2012)
Mimoriadne aktuálne a vedecky hodnotné dielo nielen pre vedeckú komunitu v oblasti biomedicíny, ale aj pre lekárov-onkológov a klinických pracovníkov. Autormi jednotlivých kapitol sú poprední vedeckí pracovníci z renomovaných domácich... (více o knize)
Naše cena: 2 754 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Kateřina Kubáčková  ·  Mladá fronta (2015)
Svým pojetím první publikace na toto téma na našem trhu poskytuje aktuální pohled na vzácná onkologická onemocnění, s nimiž se lékaři mohou ve své praxi setkat... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Jan Dvořáček, Marko Babjuk a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2005)
Onkourologie je subspecializací, která na sebe poutá dlouhodobě velký zájem, a to nejen urologů. Souvisí to nepochybně s častým výskytem i nebezpečností urologických nádorů... (více o knize)
Naše cena: 2 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Pavel Šlampa a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2013)
Zhoubný novotvar mozku je 19. nejčastějším zhoubným novotvarem v české populaci a incidence tohoto onemocnění stále roste. Diagnostika i léčebná strategie, zvláště pooperační, a léčba recidiv musejí být určeny multidisciplinárním týmem, zpravidla ve... (více o knize)
Naše cena: 660 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Alena Furdová a Miron Sramka  ·  Lambert Academic Publishing (2014)
Ophthalmooncology with innumerable terms appears often like a mysterious subject for physicians of other specialties and the other scientists. This monograph introduces to the part of ophthalmology, especially the problems of intraocular ... (více o knize)
Naše cena: 1 450 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Juraj Kaušitz a a kolektiv autorů/autorek  ·  Solen (2014)
Knižná publikácia o nádorových markeroch je prvou monografiou, ktorá z pohľadu rozličných odborností na Slovensku prezentuje vývoj, priebeh a aj výsledky laboratórnej metódy – určovanie sérovej... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Samuel Vokurka  ·  Current media (2016)
Monografie doplněná barevnými ilustracemi a fotografiemi je primárně zaměřená na přehledné zpracování základních komplikací a postižení v oblasti dutiny ústní s přesahem do dalších etáží gastrointestinálního traktu onkologicky léčených pacientů... (více o knize)
Naše cena: 622 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Elena Tóthová a Adriana Kafková  ·  EQUILIBRIA (2014)
NA SKLADĚ
Monografia Chronická myelocytová leukémia (CML) z pera Eleny Tóthovej a Adriany Kafkovej prináša veľmi potrebný a komplexný pohľad na manažment tohto nesmierne zaujímavého a historicky dôležitého ochorenia... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Adriena Sakalová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2016)
Mnohopočetný myelóm je zhubný proces plazmatickej bunky a jej prekurzorov – B-lymfocytov. Podobne ako pri iných onkologických procesoch predpoveď jeho liečiteľnosti určujú prognostické faktory, predovšetkým genetické štruktúrové poruchy génov a... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Ján Kliment, Lukáš Plank, Elena Kavcová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2016)
Prioritným cieľom publikácie Základy klinickej onkológie je poskytnúť stručný prehľad poznatkov z jednotlivých oblastí onkológie vrátane nových, ktoré v ostatnom čase priniesol základný výskum a výsledky klinických štúdií v jednotlivých medicínskych... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Petr Vlček  ·  Mladá fronta (2012)
Publikace je určena převážně laické veřejnosti. Jsou v ní uvedeny základní informace jak o současných možnostech primární diagnostiky (sonografie, cílená aspirační biopsie s cytologickým vyšetřením), tak i vlastní léčbě (chirurgická, radionuklidová). (více o knize)
Naše cena: 71 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Marie Opatrná  ·  Mladá fronta (2017)
Etikou se lékařský svět začal hlouběji zabývat v reakci na události 2. světové války v důsledku potřeby vyrovnání se i se selháním medicíny. Vycházející publikace je velmi zajímavá již tím, že problematice etiky v onkologii... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 13

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička