Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaInterní lékařství

Momentálně se v této nabídce nachází 712 titulů

1.
Miroslav Penka, Eva Tesařová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
Dvoudílná publikace Hematologie a transfuzní lékařství je specificky zaměřena na hematologickou a v hematologii používanou laboratorní diagnostiku, ... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Růžena Milatová  ·  Vyšehrad (2014)
Tato kuchařka je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Dna neboli podagra či lidově pakostnice je onemocnění projevující se metabolickou poruchou purinů... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
David Frej a Jiří Kuchař  ·  Eminent (2016)
Mít zdravá střeva je touhou všech lidí. Trávicí proces je komplikovaný a většina jeho dějů se odehrává mimo naší vůli. Péče o trávicí systém ovšem složitá není, jak prozrazuje tato praktická kniha. Přibližuje ho v celém... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Jiří Widimský a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2013)
Monografie obsahuje údaje o výskytu patogeneze a patofyziologie, klinické diagnostice a prevenci srdečního selhání. Hlavní pozornost je soustředěna na farmakoterapii chronického srdečního selhání. Významná část je také věnována léčbě komorových arytmií... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Stephen Harrod Buhner  ·  Triton (2014)
Tyto a řadu dalších komplikací způsobuje lymská borelióza, infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Počet nakažených lidí každoročně prudce stoupá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Thomas Böhmeke a Andreas Schmidt  ·  Grada (2009)
NA SKLADĚ
Vynikající praktická učebnice základní kardiologické vyšetřovací metody! O jejím úspěchu svědčí 4 německá vydání a mnoho zahraničních překladů. Celobarevná publikace, která obsahuje 632 vyobrazení, je rozdělena do dvou oddílů... (více o knize)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 13%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Keil, Radan a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2006)
Kniha <i>Gastroskopie</i> je učebnicí, která poskytuje začínajícím endoskopistům základní přehled o této metodě, organizaci endoskopického provozu a vlastní technice vyšetření... (více o knize)
Naše cena: 862 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jiří Vaništa a Tamara Starnovská  ·  MAC (2008)
(1)
Co je infekční mononukleóza, první varovné příznaky, jak dochází k nákaze, co se při infekční mononukleóze děje v lidském těle, co je při běžném životním režimu pro vznik choroby nejrizikovější, jaká doporučení by měl rekonvalescent dodržovat... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 5 dnů
9.
Pavel Jansa a Michael Aschermann  ·  Maxdorf (2017)
Publikace zásadního významu zachycující komplexně současný stav poznání, diagnostiky a léčby chronické plicní hypertenze. Hlavní autoři – doc. MUDr. Pavel Jansa, Ph.D., a prof. MUDr. Michael Aschermann, DrSc. – přizvali k spolupráci na jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 1 135 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Jitka Bičíková  ·  Jitka Bičíková (2014)
Druhá kniha je volným pokračováním úspěšné první knihy Otoky a záhadná lymfa a je též zaměřená především na ženskou tématiku. Rozebírá problémy žen jako jsou otoky, zavodnění, celulitida, obezita a nově čím dál častější se vyskytující problémy... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Miroslav Penka, Eva Tesařová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
Publikace je specificky zaměřena na laboratorní a klinickou diagnostiku oboru hematologie a transfuzního lékařství. Je účelově zpracována především pro nelékařské zdravotnické pracovníky, respektive pro zdravotní laboranty. Kromě hematologické... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Rüdiger Dahlke  ·  Fontána
Když někomu "něco nevoní", postřehne to téměř každý... Když má někdo "bobky", je vystrašený... Mnohý má v háklivé situaci "plné kalhoty"... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Giulia Enders  ·  Ikar CZ (2015)
Střevo bylo dosud černou ovcí mezi orgány, o níž bylo člověku nepříjemné hovořit. Tato image se nyní mění. Nadváha, deprese i alergie souvisí s narušenou rovnováhou střevní flóry. Takže pokud se chceme ve svém těle cítit dobře... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Václav Smrčka  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (1998)
(1)
Monografie je určena lékařům, ortopédům, revmatologům a rehabilitačním pracovníkům. Ve svých dvou částech se zabývá rekonstrukčními operacemi na extenzorových šlachách, v části rehabilitační se je předkládána klasická léčba na statických dlahách... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
15.
Hildegard Wittlinger a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
Bohatě ilustrovaná kniha se 168 barevnými fotografiemi provází čtenáře od teoretických informací o významu manuální lymfodrenáže, přes její indikace a kontraindikace, techniky a hmaty až po názorné ukázky ošetření jednotlivých částí těla. Jednotlivé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 22%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
John R. Hampton  ·  Grada (2013)
Publikace je již 39 let (od roku 1973) vyžadována čtenáři jako jeden z nejlepších základních průvodců k pochopení metody EKG. Těm, kteří EKG používají, pomáhá jednoduše a přímo rozpoznat normální a abnormální EKG nálezy. Kniha klade důraz na stručnost... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Vladimíra Havlová  ·  Vyšehrad (2014)
NA SKLADĚ (1)
Tato kuchařka je určena těm, které postihlo onemocnění jater. Vychází z přísné jaterní diety a snaží se nemocným zpestřit jídelníček. (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Miroslav Tichý  ·  Nakladatelství Miroslav Tichý (2007)
Tento díl je věnován krční páteři, přechodu krční a hrudní páteře a čelistnímu kloubu s jeho svaly. Také tento díl bude rozdělen na dvě části... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Eva Hrubá  ·  Poznání
Mapa lymfatického systému člověka s popisy v českém a latinském jazyce... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Milan Cholt  ·  Grada (2013)
(1)
Po úspěšné publikaci "Sonografie velkých krčních cév", která dostala cenu odborné společnosti a byla rychle rozebrána, se ujal autor sepsání komplexní publikace, která zahrnuje sonografické vyšetření celého cévního systému. Kniha je určena lékařům... (více o knize)
Naše cena: 613 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 36

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička