Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaImunologie, virologie, epidemiologie

Momentálně se v této nabídce nachází 184 titulů

1.
Henrieta Hudečková, Daniel Ševčovič a a kolektiv autorů/autorek  ·  IRIS (2017)
NOVINKA
Infekčné ochorenia sú súčasťou histórie ľudstva od nepamäti. Predstavujú nielen individuálny, ale aj verejnozdravotný problém. Vznik epidémie môže významne ovplyvniť chod spoločnosti a spôsobiť nemalé ekonomické náklady. Rozhodujúci význam v prevencii... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Lidmila Hamplová  ·  Triton (2015)
Publikace představuje moderně pojatou učebnici vzájemně souvisejících oborů, a to mikrobiologie, imunologie, epidemiologie a hygieny. V části věnované mikrobiologii je text zaměřen na základy obecné bakteriologie, virologie, ... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 14 dnů
3.
Václav Hořejší a Jiřina Bartůňková  ·  Triton (2017)
AKCE
Publikace je již šestým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědeckých fakultách. Používají ji s oblibou také... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 14 dnů
4.
Jiřina Bartůňková, Milan Paulík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání úspěšné učebnice, která je koncipována jako stručná příručka pro studenty a klinické i laboratorní pracovníky zabývající se imunologií, ... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Jaroslav Flegr  ·  Academia (2011)
(1)
Prof. RNDr. Jaroslav Flegr, CSc., v knize popisuje historii objevů týkajících se vlivu parazita Toxoplasma na lidskou psychiku, chování a dokonce i vzhled... (více o knize)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jindřich Jíra  ·  Galén (2009)
(1)
V české literatuře v této formě dosud nepublikovaná monografie o protozoálních nemocech, které v globálním měřítku představují jednu z nejrozšířenějších příčin ohrožení zdraví světové populace... (více o knize)
Naše cena: 855 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jiří Beneš  ·  Galén (2010)
Od vydání zatím poslední větší oborové publikace uběhlo téměř 20 let a od té doby byla objevena řada nových patogenů, zlepšily se diagnostické možnosti, u mnoha nemocí se přehodnotil celý přístup k terapii... (více o knize)
Naše cena: 1 425 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 14 dnů
9.
Zdeněk Černý  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2008)
Druhé přepracované a rozšířené vydání. Přehled diagnostiky, klinické symptomatologie, epidemiologie a léčby v našich podmínkách se vyskytujících infekčních onemocnění. Úkoly zdravotních sester při ošetřování nemocných... (více o knize)
Naše cena: 638 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Václav Hořejší a Jiřina Bartůňková  ·  Triton (2009)
AKCE
Publikace je již čtvrtým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědných fakultách. Používají ji s oblibou také postgraduální studenti doktorského studia v biomedicíně, ... (více o knize)
Naše cena: 381 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Václav Hořejší a Jiřina Bartůňková  ·  Triton (2013)
NA SKLADĚ AKCE
Publikace je již pátým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědných fakultách. Používají ji s oblibou také postgraduální studenti doktorského studia v biomedicíně, lékaři připravující se... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
12.
Milan Buc  ·  VEDA (2016)
V ostatných desaťročiach patogenéza mnohých chorôb doznala svojho spresnenia a viaceré choroby sa z pôvodných „idiopatických“ stali autoimunitné. Vznikla tak oblasť, ktorej... (více o knize)
Naše cena: 716 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Haresh Kirpalani, Monica Epelman a John Richard Mernagh  ·  Cambridge University Press (2011)
This fully revised new edition of a popular practical guide provides a concise introduction to radiology in neonates, covering the full range of problems likely to be encountered in the neonatal ICU... (více o knize)
Naše cena: 4 102 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Richard A. Goldsby  ·  W.H. Freeman
Originally authored by the award winning author Janis Kuby, "Immunology" remains the best selling textbook for the undergraduate course. The first and only true textbook written by professors who teach the undergraduate course, ... (více o knize)
Naše cena: 2 042 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Zdeněk Štembera  ·  Karolinum (2007)
První část publikace pojednává učebnicovou formou o základních principech perinatální epidemiologie. Další srovnává z časového hlediska její vznik a vývoj v západních zemích a v ČR. Na příkladech dokumentuje profesor Zdeněk Štembera... (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
SAP Press (2013)
Systémový lupus erythematosus je chronické autoimunitné ochorenie s rozmanitým klinickým obrazom a premenlivým priebehom. Epidemiologické... (více o knize)
Naše cena: 504 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Abul K. Abbas, Andrew H. Lichtman a Shiv Pillai  ·  Saunders (2014)
Popular for its highly visual, straightforward approach, Cellular and Molecular Immunology delivers an accessible yet thorough understanding of this active and... (více o knize)
Naše cena: 2 261 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Josef Zadražil a Pavel Horák  ·  Maxdorf (2015)
Autoimunitní choroby tvoří nozologicky nesourodou skupinu chronických a obvykle dosti závažných poruch postihujících v různé míře a v nejrůznějších kombinacích prakticky všechny orgány těla. V protikladu k nozologické rozmanitosti se autoimunitní.... (více o knize)
Naše cena: 850 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Miloš Jeseňák, Peter Bánovčin a a kolektiv autorů/autorek  ·  A-medi management (2013)
Rozsiahla monografia slovensko-českého kolektívu popredných odborníkov z oblasti vrodených porúch imunity prináša aktuálny pohľad na jednotlivé aspekty klinického manažmentu pacientov s vrodenými poruchami imunity v kontexte najnovším poznatkov. Dôraz... (více o knize)
Naše cena: 744 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Kniha je první interdisciplinární monografií v České republice, která se komplexně zabývá problematikou biologických léků. Ve své první části obsahuje teoretické předpoklady produkce biologických léků a technické problémy týkající se její výroby... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 22%) obvykle posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi. (Gilbert Keith Chesterton)
Kávička