Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaFarmakologie, fytoterapieOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 127 titulů

1.
Jiřina Martínková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2007)
Základní a dlouho očekávaná učebnice pro studenty zdravotnických oborů na lékařských a zdravotně sociálních fakultách i vyšších odborných školách... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Jan Dreher  ·  Grada (2017)
Publikace přináší přehled farmakologie, dávkování a nežádoucích účinků u nejdůležitějších psychofarmak orientovaný na praxi. Text je založen na jeho dlouholetých klinických zkušenostech. Autor představuje cílený výběr nejvhodnějších přípravků s ohledem... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Ilona Havlíčková, Šárka Dostálová a Zuzana Katerová  ·  Univerzita Karlova v Praze (2014)
AKCE
Druhé vydání učebního textu, který je určen studentům Farmaceutické fakulty. Autorky této praktické příručky kladou důraz na procvičení a profesionální zvládnutí anglické farmaceutické terminologie a frazeologie. Každá z 30 lekcí obsahuje odborný text.... (více o knize)
Naše cena: 311 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Jiří Vlček, Daniela Fialová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
(1)
Monografie je v našich podmínkách první učebnicí klinické farmacie, primárně je určena pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, představuje však nezbytný materiál i pro předatestační a postgraduální přípravu... (více o knize)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
5.
Sherill Sellmanová  ·  Triton (2014)
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V této knize upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Dagmar Lincová  ·  Galén (2007)
NA SKLADĚ
Publikace je druhým vydáním celostátní učebnice farmakologie, která poprvé vyšla v roce 2002 a její dotisk o tři roky později. Některé kapitoly jsou v textech zcela nové (např. kapitola věnovaná apoptóze, erektilní dysfunkci, léčivům používaným v očn... (více o knize)
Naše cena: 1 520 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Jiří Vlček, Magda Vytřísalová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Druhý díl úspěšné učebnice klinické farmacie je určen jak pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, tak i pro předatestační a postgraduální přípravu. Představuje účelně zpracovanou učebnici, kterou lze využít v běžné klinické praxi jak na... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
8.
Jaroslav Dušek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karolinum (2014)
AKCE
Třetí vydání cvičebního textu pro posluchače Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. U každé drogy, zahrnuté do cvičebnice, je zakreslen její mikroskopický obraz. Zároveň jsou popsány útvary, které lze pozorovat, včetně charakteristických znaků... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 18 dnů
9.
Stephen M. Stahl  ·  Cambridge University Press (2011)
With coverage of twelve brandnew drugs – including antidepressants, antipsychotics, hypnotics, nonstimulants for ADHD and medical foods – and incorporating information on the newest indications, ... (více o knize)
Naše cena: 1 914 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Sixtus Hynie  ·  Karolinum (2002)
"Vážení čtenáři, dovoluji si Vám předložit text pátého, zcela přepracovaného, dílu speciální farmakologie, který vychází jako nová série ve formátu A5, s novou úpravou, novými grafy, tabulkami a obrázky, a především novými přípravky..." (více o knize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Harriet A. Washington  ·  Triton (2017)
Že by mikroby mohly způsobovat žaludeční vředy, rakovinu děložního hrdla nebo srdeční onemocnění? Dlouho tomu nikdo nevěřil, a vidíte – je to přesně tak. Teď se zdá, že bakterie, viry, paraziti, plísně a infekční bílkoviny... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
12.
Robert Jirásek  ·  Maxdorf (2017)
Farmaceutický eponym (z řeckého eponymos = dávající jméno) je v praxi užívané autorské označení receptury, reakce, léčiva, léčivého přípravku, pomůcky, výrobního postupu apod. Existuje jich na několik desítek, s řadou se ... (více o knize)
Naše cena: 512 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.12.2017
13.
kolektiv autorů/autorek  ·  Current media (2017)
Druhé číslo Farmakoterapeutické revue v roce 2017 z... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Judy Holland  ·  Pragma (2014)
Rozsáhlá knihy Julie Hollandové seznámí srozumitelnou formou laiky i odbornou veřejnost s léčebnými i škodlivými účinky marihuany. Také nám odhalí vliv této „měkké drogy“ na vývoj společnosti, seznámí nás s měnícími se postoji politiků a zákonodárců... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Milan Nagy, Pavel Mučaji a Daniel Grančai  ·  Herba (2017)
Úvod Použité skratky 1 Legislatívne postavenie rastlinných liekov 2 Molekulové a bunkové ciele účinku rastlinných sekundárnych metabolitov a ich biologická aktivita 3 Liekové interakcie rastlinných drog 4 Drogy s monografiou EÚ 4.1 Tráviaci trakt (více o knize)
Naše cena: 565 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Kamil Ševela a Miroslava Wimětalová  ·  Neptun (2002)
AKCE
Text popisuje definici otravy, rozdělení otrav, účinky na lidský organizmus, otravy různými látkami a postupy k jejich odstranění a léčení. (více o knize)
Naše cena: 106 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Loyd Allen  ·  Lippincott Williams & Wilkins (2013)
Succeed in your course with the most comprehensive source on pharmaceutical dosage forms and drug delivery systems available today. Reflecting the CAPE, APhA, and NAPLEX® competencies, this trusted resource covers physical pharmacy, ... (více o knize)
Naše cena: 2 416 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Stephen M. Stahl  ·  Cambridge University Press (2013)
With this fully revised fourth edition, Dr Stahl returns to the essential roots of what it means to become a neurobiologically empowered psychopharmacologist, expertly guided in the selection and combination of treatments for ... (více o knize)
Naše cena: 3 646 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Vydavateľstvo F (2012)
Umožňuje plné porozumenie fungovania nervového systému a jeho súvislosti s humánnymi neurologickými a psychiatrickými poruchami MOLEKULÁRNA NEUROPSYCHOFARMAKOLÓGIA poskytuje jasné a dôkladné vysvetlenie molekulárneho fungovania nervového systému... (více o knize)
Naše cena: 1 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jiří Slíva a Martin Votava  ·  Triton (2011)
(1)
Farmakologie je velice dynamicky se rozvíjejícím oborem. Poznatků o nových léčivech a jejich mechanismech účinků přibývá a vydané učební texty rychle zastarávají... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička