Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaFarmakologie, fytoterapieLéčba

Momentálně se v této nabídce nachází 90 titulů

1.
Josef Marek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Již čtvrté, přepracované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace se všemi potřebnými informacemi z farmakoterapie je určeno pro lékaře všech odborností. Informace v publikaci naleznou ale také farmaceuti, lékárníci... (více o eknize)
Naše cena: 1 087 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Jiří Málek a Jiří Knor  ·  Maxdorf (2016)
První vydání této publikace bylo přijato s nadšením lékaři širokého spektra oborů od záchranné služby přes ARO a intenzivní medicínu až po lékaře sloužící pohotovostní služby. Bez znalosti farmakologie ... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Otto Benkert a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavateľstvo F (2002)
Kniha je určená psychiatrom a tiež lekárom iných medicínskych odborov, zvlásť všeobecným lekárom a internistom, ktorí, s psychiatrami spolupracujú najčastejšie. (více o knize)
Naše cena: 398 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Laurence Brunton, Bruce Chabner a Bjorn Knollman  ·  McGraw-Hill (2011)
This is the landmark text in medical pharmacology is now in full color. It includes DVD with image bank. It is a Doody's Core Title for 2015! It is a 4 Star Doody's Review! "This 12th edition of the most authoritative book in ... (více o knize)
Naše cena: 4 350 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Debora Karetová a Jan Bultas  ·  Maxdorf (2015)
Třetí vydání úspěšné publikace dvou předních odborníků v oblasti angiologie a kardiologie přináší nejnovější poznatky v medikamentózní léčbě tromboembolických... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Josef Zadražil a Pavel Horák  ·  Maxdorf (2015)
Autoimunitní choroby tvoří nozologicky nesourodou skupinu chronických a obvykle dosti závažných poruch postihujících v různé míře a v nejrůznějších kombinacích prakticky všechny orgány těla. V protikladu k nozologické rozmanitosti se autoimunitní.... (více o knize)
Naše cena: 850 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Jiří Vítovec a Jindřich Špinar  ·  Grada (2017)
Třetí, zcela přepracované a doplněné vydání této úspěšné publikace komplexně zpracovává uvedenou problematiku. Monografie autorů z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a obou fakultních brněnských nemocnic je koncipována jako moderní praktická... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Martina Lášticová a Alena Šmahelová  ·  Mladá fronta
Cílem autorek je podat čtenáři-lékárníkovi potřebné informace k tomu, aby byl schopen erudovaně a srozumitelně poučit pacienta o jeho nemoci, možnostech léčby i prevenci komplikací a doplnit či upřesnit tak informace... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Milan Teřl a a kolektiv autorů/autorek  ·  GEUM (2015)
Bronchiální astma patří mezi nejčastější plicní onemocnění. Počet astmatiků v republice je odhadován asi na půl milionu osob. Diagnostika astmatu se stále... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Petr Dítě  ·  Galén (2011)
Farmakoterapie patří v medicíně stále mezi tzv. ars medici. V posledních letech jsme svědky zavádění a využívání nových diagnostických metod v gastroenterologické praxi... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Pavel Dušek  ·  Maxdorf (2010)
Karcinom prostaty je druhým nejčastějším onkologickým onemocněním mužů u nás. V období mezi roky 1990–2001 došlo k zvýšení jeho incidence přibližně o 100 %. Přestože nárůst mortality na toto onemocnění není zdaleka tak rychlý v porovnání... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Daniela Fialová  ·  Karolinum (2008)
Monografie je upravenou verzí disertační práce autorky. Uceleně shrnuje epidemiologické aspekty související s racionální geriatrickou preskripcí, farmakologické změny ve stáří a jejich dopad na změněnou terapeutickou hodnotu léčiv... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Milan Brázdil, Jan Hadač a Petr Marusič  ·  Triton (2004)
Vzhledem k pečlivému kolektivnímu zpracování teto složité problematiky a vlastní struktuře jednotlivých kapitol lze předkládanou monografii současně využít jako přehledný edukační materiál pro specializované epileptologické vzdělávání. (více o knize)
Naše cena: 1 538 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Vladimír Zbořil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Imunosupresiva jsou vnímána jako skupina více či méně přesahujicí konvenční farmakoterapii a jejich využití je posouváno do větších gastroenterologických center. Vzhledem k relativně nízké incidenci ulcerózní kolitidy a Crohnovy nemoci je tento přístup... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
15.
MEDICAL TRIBUNE CZ, INPHARMEX (2010)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Martina Vašáková  ·  Maxdorf (2016)
NA SKLADĚ
Druhé vydání úspešné publikace kolektivu autorů vedeného prof. MUDr. Martinou Vašákovou, Ph.D., je unikátní nejen v oblasti respirační medicíny, ale v celé současné české lékařské literatuře... (více o knize)
Naše cena: 755 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
NA SKLADĚ
Komplexní monografie zaměřená na praktické aspekty léčby spasticity u dospělých s různými neurologickými poruchami a nemocemi. Čtenář se seznámí s přehledem farmakologické léčby včetně lokální léčby botulotoxinem a intratekálním baclofenem, dozví... (více o knize)
Naše cena: 660 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Jiří Slíva a Tomáš Doležal  ·  Maxdorf (2009)
Bolest je subjektivně nepříjemný vjem, se složkou senzorickou i emocionální, jenž vzniká v důsledku poškození nebo hrozícího poškození tkáně či orgánu. Na straně jedné může být průvodním projevem jiné, více či méně závažné choroby, ... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Richard Češka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2015)
Familiární hypercholesterolemie je příkladem modelu rozvoje aterosklerózy, který nám poskytla sama příroda. Kniha, kterou držíte v ruce – první publikace po téměř padesáti letech věnovaná tomuto tématu –, ukazuje vztah hypercholesterolemie a vzniku... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Katarína Zrubáková, Štefan Krajčík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
Ojedinělá odborná publikace nabízí komplexní pohled na farmakoterapii v geriatrii i praktické návody, které mohou eliminovat problémy s ní související. Farmakoterapie je nejčastější i nejvíce problematický způsob léčby seniorů. Kniha obsahuje základní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička