Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaFarmakologie, fytoterapie

Momentálně se v této nabídce nachází 331 titulů

1.
Jiřina Martínková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2007)
Základní a dlouho očekávaná učebnice pro studenty zdravotnických oborů na lékařských a zdravotně sociálních fakultách i vyšších odborných školách... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
S. Kocinová, Z. Šterbáková a Š. Erbanová  ·  Informatorium (2013)
Přehled v současnosti nejužívanějších léčiv spolu se základními informacemi o jednotlivých skupinách, jejich indikacích a zvláštnostech. (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Jan Dreher  ·  Grada (2017)
Publikace přináší přehled farmakologie, dávkování a nežádoucích účinků u nejdůležitějších psychofarmak orientovaný na praxi. Text je založen na jeho dlouholetých klinických zkušenostech. Autor představuje cílený výběr nejvhodnějších přípravků s ohledem... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Ilona Havlíčková, Šárka Dostálová a Zuzana Katerová  ·  Univerzita Karlova v Praze (2014)
AKCE
Druhé vydání učebního textu, který je určen studentům Farmaceutické fakulty. Autorky této praktické příručky kladou důraz na procvičení a profesionální zvládnutí anglické farmaceutické terminologie a frazeologie. Každá z 30 lekcí obsahuje odborný text.... (více o knize)
Naše cena: 311 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
František Kabelák  ·  Vodnář (2011)
(1)
Kabelákův Herbář hermetikův představuje unikátní dílo, které, na rozdíl od jiných magických herbářů, shrnuje značné množství tradičních poznatků hermetického lékařství. Hlavní část knihy je tvořena botanickým a farmakologickým popisem několika stovek... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Jiří Vlček, Daniela Fialová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
(1)
Monografie je v našich podmínkách první učebnicí klinické farmacie, primárně je určena pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, představuje však nezbytný materiál i pro předatestační a postgraduální přípravu... (více o knize)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Sherill Sellmanová  ·  Triton (2014)
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku. V této knize upozorňuje na nebezpečí syntetických hormonů v podobě léků, jako je hormonální antikoncepce... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Dagmar Lincová  ·  Galén (2007)
NA SKLADĚ
Publikace je druhým vydáním celostátní učebnice farmakologie, která poprvé vyšla v roce 2002 a její dotisk o tři roky později. Některé kapitoly jsou v textech zcela nové (např. kapitola věnovaná apoptóze, erektilní dysfunkci, léčivům používaným v očn... (více o knize)
Naše cena: 1 520 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Jiří Málek a Jiří Knor  ·  Maxdorf (2016)
První vydání této publikace bylo přijato s nadšením lékaři širokého spektra oborů od záchranné služby přes ARO a intenzivní medicínu až po lékaře sloužící pohotovostní služby. Bez znalosti farmakologie ... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Dalibor Černý  ·  Karolinum (2010)
Obsah: 1. Všeobecné podmínky pro předepisování a výdej; 2. Pravidla pro předepisování a výdej; 3. Předepisování hromadně vyráběných a individuálně připravovaných léčivých přípravků; 4. Nejpoužívanější lékové formy; ... (více o knize)
Naše cena: 146 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Jiří Vlček, Magda Vytřísalová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Druhý díl úspěšné učebnice klinické farmacie je určen jak pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, tak i pro předatestační a postgraduální přípravu. Představuje účelně zpracovanou učebnici, kterou lze využít v běžné klinické praxi jak na... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Karel Vašut a a kolektiv autorů/autorek  ·  Computer Press (2007)
Praktický rádce pro zodpovědné budoucí maminky, ale také kniha, kterou ocení i zdravotnický personál, pracovníci v lékárnách a studenti středních zdravotnických škol jako doplňkovou učebnici... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Otto Benkert a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavateľstvo F (2002)
Kniha je určená psychiatrom a tiež lekárom iných medicínskych odborov, zvlásť všeobecným lekárom a internistom, ktorí, s psychiatrami spolupracujú najčastejšie. (více o knize)
Naše cena: 398 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Ján Pečeňák, Viera Kořínková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Wolters Kluwer (2016)
Publikáciu Psychofarmakológia zostavili autori so snahou poskytnúť informácie o psychofarmakách a ich využití v psychiatrii, ale aj v iných medicínskych a príbuzných... (více o knize)
Naše cena: 1 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jaroslav Dušek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karolinum (2014)
AKCE
Třetí vydání cvičebního textu pro posluchače Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. U každé drogy, zahrnuté do cvičebnice, je zakreslen její mikroskopický obraz. Zároveň jsou popsány útvary, které lze pozorovat, včetně charakteristických znaků... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 18 dnů
16.
Sylva Klovrzová, Petr Horák a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2013)
Individuální příprava léčiv v lékárnách nepatří zdaleka do historie medicíny, naopak význam magistraliter přípravy se s narůstajícími požadavky na individualizaci farmakoterapie spíše zvětšuje. Přestože moderní výzkum a průmysl umějí vyrobit lék... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Stephen M. Stahl  ·  Cambridge University Press (2011)
With coverage of twelve brandnew drugs – including antidepressants, antipsychotics, hypnotics, nonstimulants for ADHD and medical foods – and incorporating information on the newest indications, ... (více o knize)
Naše cena: 1 914 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Laurence Brunton, Bruce Chabner a Bjorn Knollman  ·  McGraw-Hill (2011)
This is the landmark text in medical pharmacology is now in full color. It includes DVD with image bank. It is a Doody's Core Title for 2015! It is a 4 Star Doody's Review! "This 12th edition of the most authoritative book in ... (více o knize)
Naše cena: 4 350 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Český lékopis 2009 – Doplněk 2014 je závaznou právní normou stanovující požadavky na jakost, postup při přípravě, zkoušení, skladování a dávkování léčiv, podle které se závazně postupuje od 1. 9. 2014. Platí zejména pro farmaceuty, lékaře, veterinární... (více o knize)
Naše cena: 1 606 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Tato publikace je první monografií shrnující současný stav vědomostí o systému renin-angiotenzin-aldosteron (RAA) a možnostech jeho farmakologického ovlivnění... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 17

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička