Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaDermatologie

Momentálně se v této nabídce nachází 71 titulů

1.
Hana Bučková a Jan Buček  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2000)
NA SKLADĚ
Monografie představuje lékařské veřejnosti diagnostiku vzácného vrozeného mechanobulózního onemocnění - epidermolysis bullosa congenita. (více o knize)
Naše cena: 103 Kč  (tedy ušetříte 38%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Gaby Guzeková a Elizabeth Langeová  ·  Ikar CZ (2013)
NA SKLADĚ
Plísně a kvasinky jsou původci řady civilizačních onemocnění – od alergií přes únavový syndrom až po rakovinu. Plísňové infekce nemají šanci, pokud bude náš imunitní systém fit. Kdo chce být úspěšný v boji s plísněmi,... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Silvia Timková  ·  JES (2016)
Vyšetrenie jazyka jednou z naj­starších vyšetrovacích metód v klinickej praxi. Jazyk je ako súčasť ústnej dutiny dobre prístupný vyšetreniu, čo zvyšuje jeho diag­nostický význam. Pohľad na jazyk a posúdenie jeho stavu tvorilo základ umenia celých.... (více o knize)
Naše cena: 579 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Radana Königová  ·  Karolinum (2010)
(1)
Naše cena: 508 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Leoš Navrátil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
Terapeutický laser je využíván v medicíně více než 30 let. Systematický výzkum zaměřený na intracelulární změny a metabolické pochody v organizmu při fototerapii otevírá stále se inovující modifikace stávajících terapeutických schémat. Výrazným způsobem.. (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Anna Jedličková  ·  Maxdorf (2006)
Systémové mykózy představují závažné a terapeuticky obtížné infekce. Postiženi bývají především lidé s oslabenou imunitou (onkologicky nemocní, lidé po transplantaci a další)... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Ida Rystonová  ·  Vodnář (2008)
Knížka, kterou máte v ruce, je třetí z řady monotematických knih o léčení bylinkami - tentokrát jde o bylinky na kožní choroby a ekzémy všeho druhu, ale i na... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 16 dnů
8.
Jarmila Rulcová  ·  Triton (2005)
Rozsah a četnost vědeckých prací na téma akné odpovídá častosti výskytu této choroby. Pro průměrného adolescenta však samotné vědecké údaje mnoho nepomohou, setkáváme se s řadou pověr a pro léčbu nevhodných postupů... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Ivana Krajsová  ·  Mladá fronta (2017)
NA SKLADĚ
Účelem tohoto průvodce diagnostikou a léčbou nemelanomových kožních nádorů i melanomu je seznámit odbornou veřejnost se základní problematikou etiologie kožních nádorů, jejich... (více o knize)
Naše cena: 678 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Thomas Bieber a Donald Y.M. Leung  ·  Informa Healthcare (2009)
This newly reorganized and expanded Second Edition of the revolutionary reference guide, Atopic Dermatitis, is the only available text devoted to discussing all aspects of this common disease... (více o knize)
Naše cena: 3 909 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Pavel Brychta, Jan Stanek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Odborná monografie komplexně popisuje současný stav estetické plastické chirurgie, korektivní dermatologie a laserové estetické chirurgie, které jsou v současné době mimořádně populární a veřejností intenzivně sledovaná. Kniha by měla pomoci lékařům... (více o knize)
Naše cena: 656 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
J. Eduardo Calonje a a kolektiv autorů/autorek  ·  Saunders (2011)
The most complete, in-depth coverage of the field available today in one source! It focuses particularly on aetiology and pathogenesis, disease mechanisms and includes all of the appropriate recent genetic, molecular and basic science data.... (více o knize)
Naše cena: 13 143 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Alena Rajnochová Svobodová  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2012)
Text se zaměřuje především na negativní projevy interakce slunečního záření s kůží, které jsou spojeny s intenzivní jednorázovou nebo chronickou expozicí, vlastní (endogenní) ochranné mechanismy kožních buněk a možnosti vnější ochrany kůže... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Petr Herle  ·  Raabe CZ (2017)
Osmý díl z ediční řady Diferenciální diagnostika je publikací určenou lékařům všech odborností. Zaměřuje se na příznaky, o něž se mohou dělit nejen obory psychiatrie, dermatologie a oční lékařství. Zastoupeny jsou kapitoly... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Raabe (2012)
Dermatovenerológia sa venuje ochoreniam postihujúcim kožu a pohlavnú sústavu. Vzhľadom na veľký rozsah sú v publikácii rozpracované len tie najdôležitejšie chorobné... (více o knize)
Naše cena: 771 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Natalie Savona a Patrick Holford  ·  Pragma (2008)
Kůže odráží celkový zdravotní stav člověka. K zachování zdravé a svěže vypadající pokožky je nezbytný dostatečný přísun potřebných živin i účinná ochrana před poškozením zvnějšku... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Judita Hofhanzlová  ·  Calendula (2009)
- kniha je určena pro léčbu jak dětí, tak dospělých; - rozbor příčin, psychosomatické souvislosti; - možnosti léčby; - zevní ošetřování; ... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Alena Tomšíková  ·  Karolinum (2003)
Autorka popisuje zdroje mykotické infekce na různých odděleních nemocnic, rizikové faktory, které podmiňují vývoj mykóz u hospitalizovaných pacientů, klinický obraz těchto onemocnění i taxonomii původců. (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Roland Niedner a Yael Adler  ·  Triton (2010)
Tento recentní „fotoatlas“ je zpracován s příslovečnou německou pečlivostí a systematičností a představuje zdařilého praktického průvodce nejen pro dermatology, praktické lékaře, pediatry, ale i další odbornosti... (více o knize)
Naše cena: 618 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Magdalena Skořepová  ·  Galén (2008)
Dvojjazyčný obrazový atlas dermatomykologických onemocnění je určen především ambulantním dermatologům, pro které jsou mykózy jedním z častých problémů, s nimiž se u svých pacientů denně potýkají... (více o knize)
Naše cena: 665 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička