Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaChirurgie

Momentálně se v této nabídce nachází 478 titulů

1.
Pavel Rozsíval  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Přepracovaná celostátní učebnice očního lékařství se dostává do rukou posluchačů medicíny po deseti letech od prvního vydání. Oční lékařství, podobně jako ostatní medicínské obory, prochází bouřlivým rozvojem, proto pořadatel a autoři text doplnili... (více o knize)
Naše cena: 1 275 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Ladislav Najman  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Kniha shrnuje důležité poznatky z oblasti dílenské praxe očního optika, které by mohly sloužit jako pomůcka studentům oboru oční optika a optometrie i začínajícím optikům, případně rekvalifikujícím se pomocným pracovníkům v očních optikách... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 6%) obvykle posíláme do 18 dnů
3.
Zdeňka Kuchynková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
Kolektiv autorů vybral ke zpracování nejběžnější situace, s nimiž se setkali v ambulantní péči o děti s onemocněním uší, nosu a krku, jako je zánět středouší, faryngitida, rinosinusitida, adenoidektomie, tonzilektomie, vyšetření sluchu a infekční... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Miroslav Zeman, Zdeněk Krška a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
(1)
Zcela přepracované a doplněné vydání známé publikace osvědčených autorů 1. chirurgické kliniky 1. LF UK a VFN, která se v předchozích vydáních stala skutečným pojmem a bestselerem... (více o knize)
Naše cena: 560 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2010)
AKCE (1)
Dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zpracovávající chirurgickou problematiku se zaměřuje na ošetřování nemocného z pohledu sestry, s využitím ošetřovatelského procesu a jeho jednotlivých fází... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Roman Šmucler  ·  Mladá fronta (2016)
Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Lada Hromádková  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2011)
Publikace je napsána pro potřebu ortoptistek a optometristů.Podává základní informace o diagnostice a léčení šilhání. Jsou zde popsány testy a metody,které jsou jednoduché a v praxi se nejvíce používají... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
8.
Jiří Šnajdauf a Richard Škáda  ·  Galén, Karolinum (2005)
Monografie zahrnuje celou chirurgickou problematiku dětského věku... (více o knize)
Naše cena: 1 425 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Vladislav Hytych  ·  Maxdorf (2017)
K specifickým rysům traumatologie hrudníku patří častá nutnost okamžitého chirurgického zákroku pro ohrožení vitálních funkcí. Základní znalost této problematiky je proto nezbytná nejen pro... (více o knize)
Naše cena: 660 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Tomáš Vymazal a Pavel Michálek  ·  Mladá fronta (2016)
První ryze česká monografie na dané téma vychází díky úzké součinnosti odborníků dvou největších univerzitních pracovišť anesteziologie a intenzivní medicíny... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Oliver Bnulik a a kolektiv autorů/autorek  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2013)
První vydání, které je určeno pro specializační vzdělávání, pracovníky na stomatochirurgii, sestry na operačních sálech. V deseti kapitolách je souhrn nejnovějších... (více o knize)
Naše cena: 579 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
12.
Petr Herle  ·  Raabe CZ (2017)
Devátý dílem se uzavírá ediční řada Diferenciální diagnostika. Také předkládaná publikace je určena lékařům všech odborností. Pojednávané příznaky spadají zejména do oborů ORL a infekční medicíny, mohou však přesahovat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Alexander Ferko, Zdeněk Šubrt, Tomáš Dědek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
Zcela nové, přepracované a aktualizované vydání úspěšné učebnice nakladatelství Grada, které vychází po 13 letech. Zásadních změn doznal i autorský kolektiv pod vedením současných editorů publikace – prof. MUDr. Alexandra Ferka, CSc., doc. MUDr. Zdeňka... (více o knize)
Naše cena: 712 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Tigis (2012)
V roce 2006 jsme vydali první monografii algeziologie v České republice a teď se vám dostává do ruky její rozšířené a upravené vydání. Jak již jsme zmínili, bolest je všudypřítomná a... (více o knize)
Naše cena: 1 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Josef Vodička  ·  Karolinum (2013)
Druhé vydání učebnice Speciální chirurgie si klade za cíl poskytnout studentům lékařských fakult základní informace o hlavních částech oboru speciální chirurgie. Nové vydání vychází z... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Eva Rychlíková  ·  Triton (2012)
(1)
Předkládaná publikace se zabývá funkční rentgenovou diagnostikou páteře a zároveň i odpovídajícími klinickými a palpačními nálezy. Stěžejní část knihy představují rentgenové snímky zachycující typické nálezy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2010)
AKCE (1)
Moderní a dlouho očekávaná učebnice ošetřovatelství zaměřená na chirurgickou ošetřovatelskou problematiku. Obsahuje základy chirurgie a dále zpracovává problematiku ošetřovatelství v traumatologii, kardiochirurgii, ... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Pavel Kuchynka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
NA SKLADĚ
Další vydání vynikající základní učebnice pro obor oftalmologie, jejíž první vydání získalo četná odborná ocenění. Editor a vedoucí autorského kolektivu prof. MUDr. Pavel Kuchynka, CSc. připravil s kolektivem autorů zcela přepracované, aktualizované... (více o knize)
Naše cena: 2 089 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
(1)
Každý operační výkon je vždy závažný zásah do organismu člověka, jak po stránce fyzické, tak po stránce psychosociální. Cílem této publikace je poskytnout čtenáři informace, jaké předpoklady musí být splněny, aby byl výkon bezpečný a pacientovi byla... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Pavel Dungl a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Základní publikace v oboru, která je určena nejen ortopédům a protetikům, ale současně také lékařům oborů tematicky souvisejících, jako je např. traumatologie, všeobecná chirurgie, revmatologie, onkologie, dětské a dorostové lékařství. Kniha je zcela... (více o knize)
Naše cena: 1 853 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 24

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička