Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaOdborná medicínaAnesteziologie

Momentálně se v této nabídce nachází 60 titulů

1.
Miroslav Zeman, Zdeněk Krška a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
(1)
Zcela přepracované a doplněné vydání známé publikace osvědčených autorů 1. chirurgické kliniky 1. LF UK a VFN, která se v předchozích vydáních stala skutečným pojmem a bestselerem... (více o knize)
Naše cena: 560 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Tomáš Vymazal a Pavel Michálek  ·  Mladá fronta (2016)
První ryze česká monografie na dané téma vychází díky úzké součinnosti odborníků dvou největších univerzitních pracovišť anesteziologie a intenzivní medicíny... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Tigis (2012)
V roce 2006 jsme vydali první monografii algeziologie v České republice a teď se vám dostává do ruky její rozšířené a upravené vydání. Jak již jsme zmínili, bolest je všudypřítomná a... (více o knize)
Naše cena: 1 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Jiří Málek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
Přehledná a mimořádně praktická publikace. Čtenář v ní najde vše potřebné – poslouží jednak anesteziologům jako stručné repetitorium či opakovací text ke zkouškám. Lékaři souvisejících oborů (např. intenzivisté a lékaři chirurgických oborů) zde najdou... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
5.
Brian A. Hall a Robert C. Chantigian  ·  Mosby (2010)
Anesthesia: A Comprehensive Review is an invaluable study tool for certification and recertification as well as a superb way to ensure mastery of all the key knowledge in anesthesiology... (více o knize)
Naše cena: 2 425 Kč obvykle posíláme do 16 dnů
6.
Ivan Herold  ·  Maxdorf (2004)
Kniha je určená pro lékaře používající myorelaxancia v každodenní praxi. Podává přehled současných poznatků o použití myorelaxancií v rutinní praxi anesteziologů a lékařů pracujících na JIP.... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Karel Cvachovec, Oldřich Marek a pořadatelé  ·  Galén (2005)
Sborník shrnuje příspěvky domácích i zahraničních přednášejících účastníků odborného programu XII. kongresu České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny s mezinárodní účastí, který proběhl v Olomouci ve dnech 8. až 10. září 2005. (více o knize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Marta Kulichová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Žilinská univerzita (2005)
(1)
Táto publikácia je výsledkom úsilia odborníkov zaujímajúcich sa o problematiku liečby bolesti, je určená lekárom, medikom a ostatným zdravotníckym pracovníkom, ktorí sa chcú dozvedieť viac o výskume, diagnostike a možnostiach liečby bolesti... (více o knize)
Naše cena: 45 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Paul G. Barash, Bruce F. Cullen, Robert K. Stoelting a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
Překlad tzv. „handbooku“, tedy příručky (v našem slova smyslu zkrácené verze) světoznámé učebnice anestezie. Postgraduální publikace má oproti „velké knize“ přednost ve stručnosti, přehlednosti a praktičnosti a obsahuje všechny potřebné údaje pro... (více o knize)
Naše cena: 1 519 Kč  (tedy ušetříte 22%) posíláme do 8 dnů
10.
Saunders (2013)
Provide optimal anesthetic care to your young patients with A Practice of Anesthesia in Infants and Children, 5th Edition, by Drs. Charles J. Cote, Jerrold Lerman, and Brian J. Anderson... (více o knize)
Naše cena: 5 838 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Jiří Slíva a Tomáš Doležal  ·  Maxdorf (2009)
Bolest je subjektivně nepříjemný vjem, se složkou senzorickou i emocionální, jenž vzniká v důsledku poškození nebo hrozícího poškození tkáně či orgánu. Na straně jedné může být průvodním projevem jiné, více či méně závažné choroby, ... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Pavol Török a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2012)
Low flow a minimal flow anestézia xenónom, alebo aj ostatnými anestetikami nie je nič nové a originálne. Je to inak ponímaná inhalačná anestézia. V knihe sú skoncentrované akési základné poznatky, ktoré by mal každý anestéziológ ovládať... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
13.
Mladá fronta (2014)
Cílem kolektivu autorů sdružujícího odborníky z řad neurochirurgů, neurologů, radiologů, intenzivistů a anesteziologů je podat komplexní pohled na problematiku perioperační... (více o knize)
Naše cena: 532 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Michal Fedora  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2012)
Kniha je určena pro sestry studující specializační vzdělávání v oboru intenzivní péče v pediatrii a pro všechny ostatní pracující na anesteziologických úsecích.Popisuje odlišnosti dětského věku,podává přehled o farmakologii léků... (více o knize)
Naše cena: 675 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
15.
Pavel Michálek, Michael Stern a Petr Štádler  ·  Galén (2012)
Monografie je určena zvláště anesteziologům, kteří poskytují perioperační péči u pacientů cévní chirurgie, a lékařům podílejícím se na péči pooperační. Je také důležitá pro lékaře cévní chirurgie, jimž poskytuje přehled o předanestetické péči... (více o knize)
Naše cena: 855 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Eva Kieslichová, Eva Pokorná, Milan Ročeň a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2015)
Transplantace orgánů v průběhu posledních 20 let postupně přestaly být vnímány jako experimentální terapeutická volba a staly se součástí hlavního proudu moderní medicíny. Kniha autorského kolektivu vedeného dr. Kieslichovou je koncipována jako... (více o knize)
Naše cena: 565 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Peter Gašparec  ·  Osveta (2010)
Tato kniha je rozhodně první v oboru anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny na Slovensku a odvážím se dodat i ve střední Evropě... (více o knize)
Naše cena: 496 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
18.
Luboš Kotík  ·  Mladá fronta (2016)
Přichází druhé, přepracované a rozšířené vydání praktické příručky (nevelké rozsahem, ale podstatné a hutné svým obsahem) shrnující na jednom místě všechny... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Ladislav Hess a Jiří Málek  ·  Univerzita Karlova v Praze (2016)
Kniha podává přehled výsledků nazálního, bukálního, konjunktiválního a inhalačního podání ketaminu a etomidátu, opioidů, benzodiazepinů, sympatomimetik, anticholinergních látek a haloperidolu a jejich kombinací především... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
20.
Milan Beňo  ·  Benjan (2007)
V osemdesiatych rokoch 20. stor. bola v bývalom Československu ofi­ciálne uznaná a uve­de­ná do praxe nová liečebná metóda – neurálna tera­pia... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička