Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíOdborná medicína

Momentálně se v této nabídce nachází 3990 titulů

1.
Marie Opatrná  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Etikou se lékařský svět začal hlouběji zabývat v reakci na události 2. světové války v důsledku potřeby vyrovnání se i se selháním medicíny. Vycházející publikace je velmi zajímavá již tím, že problematice etiky v onkologii... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Karel Roztočil a Jan Piťha  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Monografie našich špičkových odborníků podává přehled současného stavu poznatků týkajících se anatomie a patofyziologie končetinových cév, diagnostických a terapeutických přístupů, ale i příčin a následků jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Daniela Kantárová a Mojmír Vrlík  ·  Vydavateľstvo P + M (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Kniha martinských autorov je reflexiou na skutočnosť, že vo vyspelých krajinách sveta, medzi ktoré nepochybne patrí aj Slovensko, nebývalým tempom pribúdajú choroby, etiopatogenézou ktorých je porucha... (více o knize)
Naše cena: 542 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
4.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
5.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Učebnice současných moderních ošetřovatelských postupů respektující kompetence sester a individuální přístup k řešení ošetřovatelských problémů a potřeb nemocných. (více o eknize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Petra Sedlářová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha, která je svým pojetím ojedinělá, je určena studentům ošetřovatelství, nově nastupujícím sestrám i těm, které již v pediatrických oborech pracují. Autorský kolektiv složený ze zkušených sester a lékařů vytvořil... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
7.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
NA SKLADĚ
Druhý díl učebnice ošetřovatelství pro 2. ročníky je jako jediná učebnice na trhu připravena přímo pro žáky oborů na SZŠ. Navazuje na 1. díl pro 2. ročník a zahrnuje náročnou látku se všemi tématy, která musí žák v průběhu 2. ročníku zvládnout.´.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Zdeněk Krška a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha velmi stručně, přehledně a srozumitelně pojímá všechny technické a technologické aspekty metod, technik a postupů v chirurgických oborech. Cílem je čtenáři umožnit rychlou orientaci v technické problematice daného... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
9.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je určena především studentům a vyučujícím SZŠ obor zdravotnický asistent a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství, zejména ošetřovatelství v klinických oborech... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Jarmila Kelnarová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Moderní učebnice ošetřovatelství je koncipována pro výuku žáků oboru zdravotnický asistent na středních zdravotnických školách. Je určena 2. ročníkům studia a navazuje na úspěšnou učebnici ošetřovatelství pro 1. ročník... (více o knize)
Naše cena: 164 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
11.
David Frej  ·  Eminent (2015)
(2)
Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním. Jste často unavení a bez... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
12.
David Frej a Jiří Kuchař  ·  Eminent (2016)
Mít zdravá střeva je touhou všech lidí. Trávicí proces je komplikovaný a většina jeho dějů se odehrává mimo naší vůli. Péče o trávicí systém ovšem složitá není, jak prozrazuje tato praktická kniha. Přibližuje ho v celém... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Hana Papežová  ·  Psychiatrické centrum (2013)
V posledním desetiletí se ukazuje, že zátěž, kterou přináší anorexie, bulimie i psychogenní přejídání do rodiny nebo partnerského vtahu, je značná, srovnatelná se zátěží např. schizofrenie či jiných závažných poruch... (více o knize)
Naše cena: 130 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Radim Uzel  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V dobách předinternetových hledala školní dítka v Pravidlech školního pravopisu pod jistými písmeny jistá slova. Písmena tam byla vždy, hledaná slova nikdy. Nejnovější kniha Radima Uzla tímto problémem netrpí... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
15.
Ilona Plevová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace je zaměřena nejen na management v ošetřovatelství, ale také na obecný management, management ve zdravotnictví, ošetřovatelský management, personální management atd. Je vhodná pro výuku studentů a podává všechny důležité... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
16.
Jana Kutnohorská  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
V současné době jediná učebnice etiky, která je svým zaměřením určena pouze studentům ošetřovatelství a zdravotním sestrám. Etika zdravotní sestry má řadu odlišností od etiky lékaře, které vyplývají z jejího poslání... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Petra Kačírková a Vít Campr  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zcela unikátní původní publikace domácích autorů, kterou netrpělivě očekávají naše hematologická pracoviště. Atlas, který je mimořádně kladně hodnocen recenzenty, přináší snadný a přehledný přístup k základním informacím.. (více o eknize)
Naše cena: 842 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Miroslav Penka, Eva Tesařová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
Publikace je specificky zaměřena na laboratorní a klinickou diagnostiku oboru hematologie a transfuzního lékařství. Je účelově zpracována především pro nelékařské zdravotnické pracovníky, respektive pro zdravotní laboranty. Kromě hematologické... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Sherrill Sellmanová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku.. (více o eknize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
20.
Stanislav Kratochvíl  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Příručka zabývající se využitím hypnózy v lékařství je určena psychoterapeutům, psychologům, psychiatrům a lékařům všech klinických oborů. První část obsahuje podrobné návody ke standardnímu i individualizovanému navozování (více o eknize)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 200

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička