Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaNemoci

Momentálně se v této nabídce nachází 412 titulů

1.
Uwe Karstädt  ·  Dialog (2017)
NOVINKA
Odložte tuto knihu, pokud jste si jisti, že diabetes je neodvratitelnou nemocí, že počet jejích obětí trvale poroste, že ji nelze přežít bez doživotní léčby. Avšak přečtěte ji, chcete-li se dozvědět, že diabetes 2. typu lze jednou provždy vyléčit... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
2.
Pavel Kohout a Jaroslava Pavlíčková  ·  Forsapi (2006)
(3)
Kniha Crohnova choroba a ulcerózní kolitida z edice Rady lékaře, průvodce dietou je praktickým rádcem pro pacienty, kteří trpí některým z těchto idiopatických střevních zánětů... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Petr Cetkovský, Michal Kouba a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2010)
Monografie se v první části zabývá diferenciální diagnostikou plicních infiltrátů u imunokompromitovaných pacientů. Detailně rozebírá klinický obraz, možnosti a výsledky zobrazovacích metod, zaujímá stanovisko k využití semiinvazivní ... (více o knize)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Stephen Harrod Buhner  ·  Triton (2014)
Tyto a řadu dalších komplikací způsobuje lymská borelióza, infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Počet nakažených lidí každoročně prudce stoupá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Karel Lukáš, Aleš Žák a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
Publikace navazuje na předchozí úspěšné knihy Chorobné znaky a příznaky 1 a 2. Původní texty jsou přepracované a přibylo k nim několik dalších desítek nových kapitol, takže kniha nyní obsahuje a popisuje celkem 218 vybraných znaků, příznaků a některých... (více o knize)
Naše cena: 1 606 Kč  (tedy ušetříte 22%) posíláme do 9 dnů
6.
Pragma (2009)
Tímto kolektivním dílem špičkových lékařských specialistů sdružených v Americké diabetické asociaci dostává se čtenáři do rukou populárně encyklopedická publikace, orientovaná na vážný zdravotní problém dneška, za nějž lze cukrovku bezpochyby označit... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Vilma Partyková  ·  Impuls (2011)
Kniha Urinoterapie a nemoci se stala rádcem a srozumitelnou pomůckou nemocným i zdravým, kteří mají zájem zbavit se nejrůznějších nemocí a předcházet jim vlastním přičiněním a bez medikamentů. Protože kniha nebyla již delší dobu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Pavel Komínek a Viktor Chrobok  ·  Tobiáš (2016)
Záněty hltanu patří mezi nejčastější choroby člověka. Přestože léčba většiny zánětů hltanu nebývá zpravidla obtížná, i dnes v době širokého užívání anti­biotik stojíme často v praxi před otázkou, jakou léčebnou strategii máme zvolit. Stále se setkáváme... (více o knize)
Naše cena: 570 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Dagmar Vránová  ·  ANAG (2013)
Publikace je určena pro všechny pacienty, kterým bylo diagnostikováno chronické onemocnění, jehož léčba spočívá nejen v medikamentózní léčbě, nýbrž i v dodržování nutných dietetických a režimových opatření. Dieta neznamená hladovění Obvykle je pacient... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Jitka Bičíková  ·  Jitka Bičíková (2014)
Druhá kniha je volným pokračováním úspěšné první knihy Otoky a záhadná lymfa a je též zaměřená především na ženskou tématiku. Rozebírá problémy žen jako jsou otoky, zavodnění, celulitida, obezita a nově čím dál častější se vyskytující problémy... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Marta Olejárová  ·  Mladá fronta (2011)
Knížka si klade za cíl poskytnout co nejvíce objektivních informací o ankylozující spondylitidě, jejím původu, projevech i možnostech léčby. Rovněž se snaží odpovědět na nejčastější otázky, které pacienty s Bechtěrevovou nemocí zajímají... (více o knize)
Naše cena: 48 Kč posíláme do 4 dnů
12.
Jan Jiskra  ·  Mladá fronta (2014)
Choroby štítné žlázy patří mezi nemoci masového výskytu a neléčené přinášejí postiženým významná zdravotní rizika. Na druhou stranu i nesprávně... (více o knize)
Naše cena: 50 Kč posíláme do 4 dnů
13.
Alexandra Jirkovská  ·  Mladá fronta (2014)
Publikace našich předních specialistů v oboru vznikla na základě nových zkušeností nabytých v rámci týmové spolupráce při edukaci diabetiků. Určena je především... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Jan Lebl, Štěpánka Průhová, Zdeněk Šumník a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2015)
Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém změnila, především díky novým technologiím, využití nových inzulínů i novým přístupům.. (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Tamara Starnovská  ·  MAC (2007)
(1)
Životospráva pro pacienty trpícími diabetem 2. typu, glykemický index, doporučené a nevhodné potraviny a nápoje. Přibližně 50 receptů na teplá i studená jídla, saláty a přílohy vhodné pro diabetiky. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 4 dnů
16.
Janka Jakubíková  ·  Grada (2012)
Vysoce odborná monografie zahrnuje vrozené anomálie v oblasti hlavy a krku, i dosud v literatuře nepopsané, podle nejnovějších poznatků - uvádí etiologii, příznaky, diagnostiku a možnosti léčby. V úvodu každé kapitoly je stručný intrauterinní... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Ivan Rychlík, Vladimír Tesař a a kolektiv autorů/autorek  ·  Tigis
Onemocnění ledvin u diabetes mellitus... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jindřiška Perušičová  ·  GEUM (2010)
Terapie diabetes mellitus, zvláště 2. typu, prošla v posledních několika letech doslova revolučními změnami. Přibyla řada zcela nových lékových skupin, doporučené postupy byly na základě řady klinických studií změněny a lékařům, pečujícím o diabetiky se t (více o knize)
Naše cena: 1 860 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
František Kopřiva  ·  Maxdorf (2017)
Kašel je nejčastějším příznakem onemocnění dýchacího ústrojí. Má řadu forem a velmi širokou škálu příčin. Chronický kašel zhoršuje kvalitu života, a to jak u dospělých, tak zejména u dětí, omezuje aktivity a narušuje i spánek. Někdy se chronický kašel... (více o knize)
Naše cena: 65 Kč po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
20.
Jindřiška Perušičová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2012)
Medicína celosvětově se v poslední době stále zřetelněji přiklání k odhalování časných stadií metabolických onemocnění a k možnostem jejich léčebných intervencí... (více o knize)
Naše cena: 945 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
123456789 … 21

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička