Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíNemoci

Momentálně se v této nabídce nachází 409 titulů

1.
Jitka Bičíková  ·  Jitka Bičíková (2014)
Druhá kniha je volným pokračováním úspěšné první knihy Otoky a záhadná lymfa a je též zaměřená především na ženskou tématiku. Rozebírá problémy žen jako jsou otoky, zavodnění, celulitida, obezita a nově čím dál častější se vyskytující problémy... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Karel Chromý, Radkin Honzák a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace překlenuje současnou mezeru v našich znalostech o potřebném léčebném postupu tam, kde se uváděné zdravotní poruchy považují za orgánově nevysvětlené tělesné potíže. Kniha současně nabízí řešení v situacích, kdy... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Marta Olejárová  ·  Mladá fronta (2011)
Knížka si klade za cíl poskytnout co nejvíce objektivních informací o ankylozující spondylitidě, jejím původu, projevech i možnostech léčby. Rovněž se snaží odpovědět na nejčastější otázky, které pacienty s Bechtěrevovou nemocí zajímají... (více o knize)
Naše cena: 48 Kč posíláme do 4 dnů
4.
Stephen Harrod Buhner  ·  Triton (2014)
Tyto a řadu dalších komplikací způsobuje lymská borelióza, infekční nemoc vyvolaná bakteriemi Borrelia burgdorferi. Nejen v České republice jde o nejčastější onemocnění přenášené klíšťaty. Počet nakažených lidí každoročně prudce stoupá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Vilma Partyková  ·  Impuls (2011)
Kniha Urinoterapie a nemoci se stala rádcem a srozumitelnou pomůckou nemocným i zdravým, kteří mají zájem zbavit se nejrůznějších nemocí a předcházet jim vlastním přičiněním a bez medikamentů. Protože kniha nebyla již delší dobu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Alexandra Jirkovská  ·  Mladá fronta (2014)
Publikace našich předních specialistů v oboru vznikla na základě nových zkušeností nabytých v rámci týmové spolupráce při edukaci diabetiků. Určena je především... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Jan Jiskra  ·  Mladá fronta (2014)
Choroby štítné žlázy patří mezi nemoci masového výskytu a neléčené přinášejí postiženým významná zdravotní rizika. Na druhou stranu i nesprávně... (více o knize)
Naše cena: 50 Kč posíláme do 4 dnů
8.
Tamara Starnovská  ·  MAC (2007)
(1)
Životospráva pro pacienty trpícími diabetem 2. typu, glykemický index, doporučené a nevhodné potraviny a nápoje. Přibližně 50 receptů na teplá i studená jídla, saláty a přílohy vhodné pro diabetiky. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 4 dnů
9.
Jan Lebl, Štěpánka Průhová, Zdeněk Šumník a a kolektiv autorů/autorek  ·  Maxdorf (2015)
Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém změnila, především díky novým technologiím, využití nových inzulínů i novým přístupům.. (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
10.
Janka Jakubíková  ·  Grada (2012)
Vysoce odborná monografie zahrnuje vrozené anomálie v oblasti hlavy a krku, i dosud v literatuře nepopsané, podle nejnovějších poznatků - uvádí etiologii, příznaky, diagnostiku a možnosti léčby. V úvodu každé kapitoly je stručný intrauterinní... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Ivan Rychlík, Vladimír Tesař a a kolektiv autorů/autorek  ·  Tigis
Onemocnění ledvin u diabetes mellitus... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jindřiška Perušičová  ·  GEUM (2010)
Terapie diabetes mellitus, zvláště 2. typu, prošla v posledních několika letech doslova revolučními změnami. Přibyla řada zcela nových lékových skupin, doporučené postupy byly na základě řady klinických studií změněny a lékařům, pečujícím o diabetiky se t (více o knize)
Naše cena: 1 860 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Ján Praško a Katarína Adamcová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Lidé postižení chronickým únavovým syndromem pociťují obrovskou únavu a vyčerpání. Odpočinek jim k obnově energie nepomáhá a ani po delším spánku se nedostavuje pocit regenerace sil. Nadměrná únava může trvat několik měsíců... (více o eknize)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
14.
Ivan Chromej  ·  Dali-BB (2008)
Kniha je plnofarebná, ilustrovaná prácami autora. Táto kniha obsahuje informácie získané z pôvodných a renomovaných zdrojov, ktoré sú citované... (více o knize)
Naše cena: 267 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
15.
Jindřiška Perušičová, Richard Češka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Facta medica (2009)
Kniha edičně připravená dvěma předními odborníky, diabetoložkou prof. J. Perušičovou a internistou (lipidologem a metabolikem) prof. R. Češkou, představuje průkopnický přístup k problematice kardiovaskulárních onemocnění... (více o knize)
Naše cena: 619 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Jindra Perušičová  ·  Galén (2002)
Sborník obsahuje příspěvky ze 7. postgraduálnígho diabetologického semináře Diabetes mellitus - Léčba a komplikace, pořádaného v Poděbradech ve dnech 16.-18. listopadu 2001. (více o knize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Zdeňka Kuchynková  ·  Galén (2003)
Monografie je na našem trhu první publikací zabývající se touto problematikou. Autorka v ní shrnuje základní fakta o nosní polypóze a uvádí některé zcela nové poznatky týkající se horních cest dýchacích.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Elisabeth Bruder a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karger (2012)
The symptom of chronic constipation is often caused by a series of intestinal diseases, which can be reliably diagnosed histopathologically by histochemical techniques and consequently treated by surgical intervention... (více o knize)
Naše cena: 2 697 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Jindřiška Perušičová  ·  Triton (2005)
Kniha prezentuje soudobé názory a vědomosti o diagnostických a léčebných postupech u nemocných s diabetem a představuje první svazek nové publikační řady. Z obsahu: Diabetes mellitus a oxidační stres 2005, Diabetes mellitus a hemostáza... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Alena Šmahelová  ·  Triton (2006)
Diabetes mellitus je chronické onemocnění, které může být provázeno akutními i chronickými komplikacemi. Vývoj etiopatogenetických poznatků a postupů v diagnostice a léčbě diabetu umožnil zlepšení kvality a prodloužení života.... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 21

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička