Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíFyzioterapie

Momentálně se v této nabídce nachází 148 titulů

1.
Július Kazimír a Monika Klenková  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií – povrchových i hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 6.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
2.
Václav Smrčka  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (1998)
(1)
Monografie je určena lékařům, ortopédům, revmatologům a rehabilitačním pracovníkům. Ve svých dvou částech se zabývá rekonstrukčními operacemi na extenzorových šlachách, v části rehabilitační se je předkládána klasická léčba na statických dlahách... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč posíláme do 19 dnů
3.
Jeffrey Maitland  ·  Fontána (2014)
„Seznamujeme se s tvárností těla s flexibilní a jemnou tělesnou odezvou.“ Naším cílem coby somatických terapeutů není přimět klienty, aby se vyrovnali nějakému vnějšímu standardu, který na ně pomocí prostředků somatických ideálů a formalistických... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii. Tělesná, dechová a relaxační cvičení vedou přirozenou cestou k dosažení vnitřní tělesné i psychické rovnováhy, odstranění... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Ludmila Salabová, Simona Hájková a Irena Novotná  ·  CVUT Praha (2017)
Předkládaná publikace vznikla z potřeby usnadnit praktickou výuku manuálních technik a mobilizací, které jsou nedílnou součástí vědomostí a dovedností jak při... (více o knize)
Naše cena: 422 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Simona Hájková  ·  CVUT Praha (2014)
NA SKLADĚ
Názorný studijní materiál pro studenty oboru Fyzioterapie s diagnostikou funkčních blokád kloubů končetin jako součástí vyšetřovacích postupů. Funkční poruchy... (více o knize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Helena Gogelová  ·  Grada (2011)
AKCE (2)
Na českém knižním trhu dosud chybějící publikace určená fyzioterapeutům, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny... (více o knize)
Naše cena: 308 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
8.
Jana Kombercová  ·  Fontána (2015)
MUDr. Jana Kombercová v knize popisuje zkušenosti ze své více jak čtvrtstoletí trvající praxe v oblasti celostní medicíny. V průběhu let se jí pomalu dařilo spojovat medicínu klasickou ( školní )s medicínou alternativní..... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Gamal Raslan  ·  Poznání (2014)
(1)
Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Libuše Smolíková  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Publikace se zabývá problematikou plicní rehabilitace a respirační fyzioterapie v celé její šíři. Úvodní kapitola se věnuje historii a definici plicní rehabilitace, jejímu ekonomickému efektu, složení rehabilitačního týmu, výběru nemocných... (více o knize)
Naše cena: 716 Kč posíláme do 5 dnů
11.
Ann Holdway  ·  Pragma (2007)
Kineziologie představuje přírodní, holistický léčebný systém, který kombinuje moderní západní techniky se starou čínskou medicínou. Používá testování svalů k odhalení fyzické, emocionální a chemické nerovnováhy. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Eva Vingrálková  ·  Fontána (2016)
Tuto knihu, která je zároveň cvičebním manuálem, napsala autorka pro rodiče s dětmi s autismem, Aspergerovým syndromem, ADD, ADHD, poruchou smyslového zpracování a jinými poruchami... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Jitka Kobrová a Robert Válka  ·  Grada (2017)
Kniha přináší komplexně zpracovanou problematiku tejpování. Je to v současnosti jedna z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a také v terapii sportovců. Kniha je zaměřena nejen prakticky, jak tomu u podobných publikací... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Olga Švestková, Yvona Angerová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
Publikace, která je výsledkem spolupráce teoretiků a klinických pracovníků, navazuje na tři úspěšná vydání oblíbené a úspěšné knihy FYZIOLOGIE A LÉČEBNÁ REHABILITACE MOTORIKY ČLOVĚKA. Kniha byla aktualizována, v některých oblastech zcela přepracována... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Robert Frost  ·  Fontána (2013)
Metóda, pri ktorej sa používajú svalové testy na odhalenie hlbších príčin problémov a ciest vedúcich k ich odstráneniu. Kniha podrobne popisuje 33 takýchto testov aj presné návody na nápravu. ČB sprievodné ilustrácie. Ďalej tu nájdete prehľad histórie.. (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Richard Smíšek, Kateřina Smíšková a Zuzana Smíšková  ·  Richard Smíšek (2015)
(1)
Spirální stabilizace páteře je originální metoda jak léčit poruchy páteře, ale hlavně jak jim předcházet dostatečnou regenerací. Kniha je určena pro profesionály kteří léčí pacienty s touto diagnózou, ale i pro pacienty přímo. Obsahuje: příčiny... (více o knize)
Naše cena: 376 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Kůň jako základní terapeutický prostředek, hipoterapie jako léčebná a rehabilitační metoda. Podmínky poskytování hipoterapie v ČR pro terapeuty. Výběr vhodného... (více o knize)
Naše cena: 533 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Účinná rehabilitace pacientů zotavujících se úspěšně z onkologické léčby patří k základním faktorům významně zvyšujícím kvalitu života. Přesto tato problematika nebývá v odborných pojednáních příliš frekventovaná... (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Kim da Silva a Do-Ri Ridl  ·  Dobra&FONTÁNA (2009)
Skutečnost, že cvičení má zvláštní účinky na tělo i ducha, a tím vnáší do života jiný rozměr, věděli už ve staré Číně, Indii i Řecku. Ještě ve středověku patřila zvláštní i tajná cvičení a tréninkové metody k základním rytířským ctnostem... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Pavel Dungl a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Základní publikace v oboru, která je určena nejen ortopédům a protetikům, ale současně také lékařům oborů tematicky souvisejících, jako je např. traumatologie, všeobecná chirurgie, revmatologie, onkologie, dětské a dorostové lékařství. Kniha je zcela... (více o knize)
Naše cena: 1 853 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička