Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaFyzioterapie

Momentálně se v této nabídce nachází 151 titulů

1.
Ludmila Salabová, Simona Hájková a Irena Novotná  ·  CVUT Praha (2017)
Předkládaná publikace vznikla z potřeby usnadnit praktickou výuku manuálních technik a mobilizací, které jsou nedílnou součástí vědomostí a dovedností jak při... (více o knize)
Naše cena: 422 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
2.
Tato vysoce odborná kniha se zaměřuje na různé aspekty jemné motoriky – od jejího vývoje, přes obsahovou stránku jednotlivých manipulačních aktivit, kineziologické aspekty, řízení jemné motoriky a somatosenzorických funkcí, až po možnosti testování poruch (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Simona Hájková  ·  CVUT Praha (2014)
Názorný studijní materiál pro studenty oboru Fyzioterapie s diagnostikou funkčních blokád kloubů končetin jako součástí vyšetřovacích postupů. Funkční poruchy... (více o knize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Jiřina Holubářová  ·  Univerzita Karlova v Praze (2017)
Třetí vydání učebního textu, který je určen pro studenty fyzioterapie, může však být použit i pro fyzioterapeuty v praxi. Publikace obsahuje výklad základních technik konceptu PNF (proprioceptivní neuromuskulární facilitace) a jejich... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Helena Gogelová  ·  Grada (2011)
AKCE (2)
Na českém knižním trhu dosud chybějící publikace určená fyzioterapeutům, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny... (více o knize)
Naše cena: 308 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
6.
Jitka Kobrová  ·  Grada (2017)
Lymfotaping přináší žádaný a efektivní doplněk ke standardní léčbě otoků. Autoři se tentokrát specificky zaměřují na možnost ovlivnění lymfatického a s ním úzce souvisejícího kardiovaskulárního systému pomocí lymfotapu. Kniha nabízí rekapitulaci... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Ann Holdway  ·  Pragma (2007)
Kineziologie představuje přírodní, holistický léčebný systém, který kombinuje moderní západní techniky se starou čínskou medicínou. Používá testování svalů k odhalení fyzické, emocionální a chemické nerovnováhy. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Gamal Raslan  ·  Poznání (2014)
(1)
Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby, obratle i brány energie bezpečně a přesně uváděny do původních správných poloh. Děje se to... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Libuše Smolíková  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Publikace se zabývá problematikou plicní rehabilitace a respirační fyzioterapie v celé její šíři. Úvodní kapitola se věnuje historii a definici plicní rehabilitace, jejímu ekonomickému efektu, složení rehabilitačního týmu, výběru nemocných... (více o knize)
Naše cena: 716 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
10.
Jiří Poděbradský  ·  Grada (2009)
Autorský tým (lékař a fyzioterapeut) moderním způsobem zpracoval tematiku, která na našem trhu delší dobu chyběla... (více o knize)
Naše cena: 503 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Pavel Kolář a Miloš Máček  ·  Galén (2016)
Moderní učebnice Základy klinické rehabilitace přináší studentům lékařských fakult soubor základních poznatků z oboru rehabilitace, které jsou nezbytné pro... (více o knize)
Naše cena: 489 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Dagmar Pavlů  ·  Akademické nakladatelství CERM (2009)
Ucelený přehled speciálních fyzioterapeutických konceptů a metod přináší základní informace o jejich vzniku, původcích, podstatě, hlavních principech, terapeutických... (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Robert Frost  ·  Fontána (2013)
Metóda, pri ktorej sa používajú svalové testy na odhalenie hlbších príčin problémov a ciest vedúcich k ich odstráneniu. Kniha podrobne popisuje 33 takýchto testov aj presné návody na nápravu. ČB sprievodné ilustrácie. Ďalej tu nájdete prehľad histórie.. (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Eva Haladová a Ludmila Nechvátalová  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Vyšetřovací metody představují objektivní hodnocení v práci fyzioterapeuta. Tento učební text má sloužit studentům v rychlé orientaci a objektivizaci... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
15.
Účinná rehabilitace pacientů zotavujících se úspěšně z onkologické léčby patří k základním faktorům významně zvyšujícím kvalitu života. Přesto tato problematika nebývá v odborných pojednáních příliš frekventovaná... (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Kim da Silva a Do-Ri Ridl  ·  Dobra&FONTÁNA (2009)
Skutečnost, že cvičení má zvláštní účinky na tělo i ducha, a tím vnáší do života jiný rozměr, věděli už ve staré Číně, Indii i Řecku. Ještě ve středověku patřila zvláštní i tajná cvičení a tréninkové metody k základním rytířským ctnostem... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Václav Smrčka  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (1998)
(1)
Monografie je určena lékařům, ortopédům, revmatologům a rehabilitačním pracovníkům. Ve svých dvou částech se zabývá rekonstrukčními operacemi na extenzorových šlachách, v části rehabilitační se je předkládána klasická léčba na statických dlahách... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
18.
Kůň jako základní terapeutický prostředek, hipoterapie jako léčebná a rehabilitační metoda. Podmínky poskytování hipoterapie v ČR pro terapeuty. Výběr vhodného... (více o knize)
Naše cena: 533 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Pavel Dungl a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Základní publikace v oboru, která je určena nejen ortopédům a protetikům, ale současně také lékařům oborů tematicky souvisejících, jako je např. traumatologie, všeobecná chirurgie, revmatologie, onkologie, dětské a dorostové lékařství. Kniha je zcela... (více o knize)
Naše cena: 1 853 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
20.
Serge Paoletti  ·  Poznání (2009)
(1)
Fascie jsou kontinuální pojivovou tkání. Pokrývá povrch všech tělesných trkání a současně udržuje jejich tvar. Práce s fasciemi nám dává nové a netušené možnosti nejen v terapii, ale také v hlubším pochopení struktury, ... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička