Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíFyzioterapie

Momentálně se v této nabídce nachází 146 titulů

1.
Helena Gogelová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Na českém knižním trhu dosud chybějící publikace určená fyzioterapeutům, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny. Nepostradatelná příručka také pro ty, kteří se chystají vycestovat... (více o eknize)
Naše cena: 327 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Ludmila Salabová, Simona Hájková a Irena Novotná  ·  CVUT Praha (2017)
NA SKLADĚ
Předkládaná publikace vznikla z potřeby usnadnit praktickou výuku manuálních technik a mobilizací, které jsou nedílnou součástí vědomostí a dovedností jak při... (více o knize)
Naše cena: 391 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
3.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Opakované vydání této knihy potvrzuje skutečnost, že monografie úspěšně řeší velmi nesnadný úkol - stručně shrnout poznatky o centrálních mechanizmech řízení hybnosti a informovat o možnostech odstranění, popřípadě... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč ihned ke stažení
4.
Eva Haladová a Ludmila Nechvátalová  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2010)
Vyšetřovací metody představují objektivní hodnocení v práci fyzioterapeuta. Tento učební text má sloužit studentům v rychlé orientaci a objektivizaci... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
5.
Václav Smrčka  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (1998)
(1)
Monografie je určena lékařům, ortopédům, revmatologům a rehabilitačním pracovníkům. Ve svých dvou částech se zabývá rekonstrukčními operacemi na extenzorových šlachách, v části rehabilitační se je předkládána klasická léčba na statických dlahách... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
6.
Vladimír Janda a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2004)
NA SKLADĚ (1)
Svalový test jako analytická metoda, zaměřená k určení síly jednotlivých svalových skupin, umožňuje vyvozovat hodnotné klinické závěry. Dílo je vyčerpávající, přitom přehledné a srozumitelné, proto je kniha stále žádána... (více o knize)
Naše cena: 479 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
7.
Simona Hájková  ·  CVUT Praha (2014)
Názorný studijní materiál pro studenty oboru Fyzioterapie s diagnostikou funkčních blokád kloubů končetin jako součástí vyšetřovacích postupů. Funkční poruchy... (více o knize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Kniha Jóga proti bolestem v zádech je praktickým průvodcem pro každého, kdo touží po zdraví a harmonii. Tělesná, dechová a relaxační cvičení vedou přirozenou cestou k dosažení vnitřní tělesné i psychické rovnováhy, odstranění... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Jeffrey Maitland  ·  Fontána (2014)
„Seznamujeme se s tvárností těla s flexibilní a jemnou tělesnou odezvou.“ Naším cílem coby somatických terapeutů není přimět klienty, aby se vyrovnali nějakému vnějšímu standardu, který na ně pomocí prostředků somatických ideálů a formalistických... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Richard Rokyta a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jedinečná kniha obsahující nejnovější poznatky o příčinách, průběhu a léčení bolesti přináší souborné informace o bolesti, o současných představách, o signálním významu bolesti i o chronické bolesti jako nemoci. Uvádí... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
11.
Ann Holdway  ·  Pragma (2007)
Kineziologie představuje přírodní, holistický léčebný systém, který kombinuje moderní západní techniky se starou čínskou medicínou. Používá testování svalů k odhalení fyzické, emocionální a chemické nerovnováhy. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jana Kombercová  ·  Fontána (2015)
MUDr. Jana Kombercová v knize popisuje zkušenosti ze své více jak čtvrtstoletí trvající praxe v oblasti celostní medicíny. V průběhu let se jí pomalu dařilo spojovat medicínu klasickou ( školní )s medicínou alternativní..... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Jitka Kobrová a Robert Válka  ·  Grada (2017)
Kniha přináší komplexně zpracovanou problematiku tejpování. Je to v současnosti jedna z nejpopulárnějších metod ve fyzioterapii, rehabilitačním lékařství a také v terapii sportovců. Kniha je zaměřena nejen prakticky, jak tomu u podobných publikací... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Eva Vingrálková  ·  Fontána (2016)
Tuto knihu, která je zároveň cvičebním manuálem, napsala autorka pro rodiče s dětmi s autismem, Aspergerovým syndromem, ADD, ADHD, poruchou smyslového zpracování a jinými poruchami... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Olga Švestková, Yvona Angerová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
Publikace, která je výsledkem spolupráce teoretiků a klinických pracovníků, navazuje na tři úspěšná vydání oblíbené a úspěšné knihy FYZIOLOGIE A LÉČEBNÁ REHABILITACE MOTORIKY ČLOVĚKA. Kniha byla aktualizována, v některých oblastech zcela přepracována... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Dieter Dorn a Gerda Flemming  ·  Poznání (2005)
(2)
V této knize je podrobně vysvětlena teorie a především praxe jemné a šetrné terapie - Dornovy metody. Krok za krokem nám autoři ukazují, jak lze šetrně ošetřit páteř i jednotlivé obratle, co může pacient udělat sám pro sebe jak v léčbě, ... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Kůň jako základní terapeutický prostředek, hipoterapie jako léčebná a rehabilitační metoda. Podmínky poskytování hipoterapie v ČR pro terapeuty. Výběr vhodného... (více o knize)
Naše cena: 533 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Serge Paoletti  ·  Poznání (2009)
(1)
Fascie jsou kontinuální pojivovou tkání. Pokrývá povrch všech tělesných trkání a současně udržuje jejich tvar. Práce s fasciemi nám dává nové a netušené možnosti nejen v terapii, ale také v hlubším pochopení struktury, ... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Pavel Dungl a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2014)
Základní publikace v oboru, která je určena nejen ortopédům a protetikům, ale současně také lékařům oborů tematicky souvisejících, jako je např. traumatologie, všeobecná chirurgie, revmatologie, onkologie, dětské a dorostové lékařství. Kniha je zcela... (více o knize)
Naše cena: 1 853 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
20.
Účinná rehabilitace pacientů zotavujících se úspěšně z onkologické léčby patří k základním faktorům významně zvyšujícím kvalitu života. Přesto tato problematika nebývá v odborných pojednáních příliš frekventovaná... (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička