Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicínaDalší odborná literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 209 titulů

1.
C.F. Dietrich a a kolektiv autorů/autorek  ·  EQUILIBRIA (2008)
NA SKLADĚ (1)
Titul je v českém jazyce. Kniha je hojne používaná ako jedna zo základných učebných pomôcok pri výuke sonografie v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku. Vo Švajčiarsku je dokonca súčasťou dokumentácie základného kurzu... (více o knize)
Naše cena: 842 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Jan Bydžovský  ·  Triton (2008)
(2)
Kniha představuje moderně pojatou učebnici oboru urgentní medicíny. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně řazeny a stručně jsou zde rozebrány téměř všechny stavy, se kterými se lékař či zdravotnický záchranář v přednemocniční neodkladné péči může setkat... (více o knize)
Naše cena: 617 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Mark S. Parker  ·  Thieme (2012)
Written by renowned experts in chest imaging, Chest Imaging Case Atlas, Second Edition enables radiology residents, fellows, and practitioners to hone their diagnostic skills by teaching ... (více o knize)
Naše cena: 4 883 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Karel Benda  ·  Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO) (2007)
Kolektiv autorů předkládá soubor přednášek v učebním textu, jehož cílem je seznámit zdravotnické pracovníky a prohloubit jejich znalosti v problematice mízního otoku postihujícího především periferní partie – končetiny, hlavu a krk... (více o knize)
Naše cena: 612 Kč obvykle posíláme do 18 dnů
5.
Jan Jiskra  ·  Mladá fronta (2014)
Choroby štítné žlázy patří mezi nemoci masového výskytu a neléčené přinášejí postiženým významná zdravotní rizika. Na druhou stranu i nesprávně... (více o knize)
Naše cena: 50 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Jakub Dršata  ·  Tobiáš (2011)
Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas – Sluch – Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout současné znalosti z oblasti poruchy komunikace... (více o knize)
Naše cena: 744 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Viktor Chrobok a a kolektiv autorů/autorek  ·  Tobiáš (2008)
Cholesteatom spánkové kosti je v pořadí již čtvrtá monografie edice Medicína hlavy a krku. Mezinárodní autorský kolektiv se snažil přinést komplexní a mezioborový pohled na etiologii, diagnostiku a léčbu chronického středoušního zánětu s cholesteatomem... (více o knize)
Naše cena: 484 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jan Bydžovský  ·  Triton (2010)
Kniha ve stručnosti rozebírá diferenciální diagnostiku 21 nejčastějších nespecifických obtíží (bolest hlavy, bolest břicha, zvracení, změna frekvence stolice, krvácení do GIT, ... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
9.
Bohumír Procházka  ·  Karolinum (2015)
Autor představuje matematickou statistiku a její možnosti jako nástroj medicíny založené na důkazu. Výklad je soustředěn především na popis principů... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Peter Krištúfek  ·  Herba (2015)
OBSAH: Z predhovoru k prvému vydaniu (1982) Z predhovoru k druhému vydaniu (1988) Predhovor k tretiemu vydaniu (2015) 1. Fyziológia a patofyziológia dýchania (Peter Krištúfek) 1.1. Štruktúra pľúc a fyziológia dýchania (klinická... (více o knize)
Naše cena: 490 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Mladá fronta (2014)
Druhé aktualizované vydání mimořádně úspěšné monografie přináší komplexní pohled na obor klinické výživy v kontextu s nárůstem počtu náročných a urgentních... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Shawn M. Talbott a Kerry Hughes  ·  Lippincott Williams & Wilkins (2006)
This quick-glance reference helps students and health professionals educate themselves and their patients / clients about the scientific evidence for and against more than 120 popular dietary supplements... (více o knize)
Naše cena: 1 277 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
David G. Hicks Susan C. Lester  ·  Amirsys (2011)
Designed as an easy-to-use and comprehensive reference for the practicing pathologist, Diagnostic Pathology: Breast is a highly anticipated title in the Diagnostic Pathology series offered by Amirsys... (více o knize)
Naše cena: 9 616 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Nikolaus Wülker  ·  Thieme (2009)
Verbessern Sie jetzt Ihre OP-Technik an Fuß und Sprunggelenk... (více o knize)
Naše cena: 4 785 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
PŘIPRAVUJEME
Titul ještě nevyšel
16.
Paolo Gattuso, Vijaya B. Reddy a Shahla Masood  ·  Cambridge University Press (2010)
The cytologic method of pathology is now one of the most widely used diagnostic modalities worldwide. This new and practical text in cytopathology is an organ-based guide for professionals in which malignant and benign tumors are the predominant focus... (více o knize)
Naše cena: 4 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Thomas E. Andreoli  ·  Saunders (2010)
Students, residents, and instructors swear by Andreoli and Carpenter's Cecil Essentials of Medicine because it presents just the right amount of information, just the right way.. (více o knize)
Naše cena: 1 925 Kč obvykle posíláme do 16 dnů
18.
Roman Zazula a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2005)
Publikace obsahuje příspěvky přednesené na XI. Dnech intenzivní medicíny, konaných 9. - 11. června 2004 v Kroměříži. Přednášky jsou shrnuty v tematických blocích: respirační péče a umělá plicní ventilace; hemodynamika ... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Francis A. Burgener  ·  Thieme (2011)
Differential Diagnosis in Computed Tomography, 2nd edition, is an invaluable reference aid in the evaluation of CT images to help confidently gain ... (více o knize)
Naše cena: 6 380 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Elsevier Science (2008)
Now in its third edition, `Intensive Care: A Concise Textbook` continues to provide an excellent introductory text to the practice of critical care medicine... (více o knize)
Naše cena: 2 061 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička