Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáZdraví, životní stylAlternativní a populární medicínaZníženie a udržiavanie hmotnostiKuchařky jídel

Momentálně se v této nabídce nachází 122 titulů

1.
Anna Linhartová  ·  Esence (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Herečka a zapálená kuchařka Anna Linhartová dobře ví, že jsou chvíle, kdy člověk řeší, kolik a co má jíst, protože se váha zasekla na nepříjemně vysokém čísle. A potom existují v životě okamžiky... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Lucia Wagnerová  ·  HW engineering (2015)
NA SKLADĚ (1)
Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! Druhé pokračování úspěšné kuchařky Fit Recepty se 155 novými, originálními recepty. Zjistěte jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, výživná, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů a naopak... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Igor Bukovský  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2014)
Dr. Igor Bukovský napsal a vydává v češtině očekávaný titul Návod napřežití pro ženu. I v této knize, která má multimediální charakter, jde hlavně o zdraví, protože s ním jsou všechny krásné maličkosti světa ještě hezčí a vzácnější... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Lucia Wagnerová  ·  HW engineering (2017)
Chceš postavu po jaké už dlouho sníš? Chceš se cítit sebevědomě? Chceš žít zdravě a zvýšit svou imunitu? V tom případě jsou Fit recepty pro Tebe jako stvořené! Třetí pokračování ze série bestsellerů s sebou přináší re (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Lucia Wagnerová  ·  HW engineering (2016)
(1)
Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! S Fit Recepty nestrávíte v kuchyni třetinu života – zjistíte, jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů, s vyšším obsahem bílkovin a vitamínů a být fit... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Michael Mosley a Mimi Spencer  ·  BETA - Dobrovský (2013)
Mnoho diet o sobě prohlašuje, že jsou revoluční. Tentokrát však o malou revoluci skutečně jde: zhubnutí a trvalého udržení váhy se pomocí nově zpracovaného stravovacího systému 5:2 dosáhne pravidelným zařazováním upravených půstů, přičemž pět dnů z.... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Jana Dostálová, Pavel Kadlec a a kolektiv autorů/autorek  ·  Key publishing (2014)
Výživa a potraviny, zejména jejich kvalita a vliv na zdraví, jsou v současné době předmětem velkého zájmu médií a samozřejmě i veřejnosti. I když stále většina spotřebitelů... (více o knize)
Naše cena: 641 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje jen krátkodobě a na úkor našeho zdraví... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Ludmila Bendová  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
"Život nás může lehce unášet jako veslaře na loďce, který s radostí a vděčností využívá proud, nebo se může vyčerpávat usilovnou plavbou proti proudu. Proud představuje... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Baron-Reid Colette  ·  Synergie (2015)
Věděli jste, že vaše nadváha má možná jen málo společného s tím, co jíte? Poslední průzkumy o hubnutí totiž ukazují, že metabolismus, tedy hodnotu vaší... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Brendar Brazier  ·  Mladá fronta (2014)
(5)
Brendar Brazier je kanadský sportovec, pionýr veganského stravování. Jeho publikace se stala kultovní knihou světového vegetariánského a veganského hnutí. V patnácti letech se rozhodl stát se vrcholovým sportovcem... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
(46)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Harish Johari  ·  Pragma (2008)
(9)
Autor se snažil přiblížit umění a vědu ájurvédy západnímu světu v době, jež je charakterizována na jedné straně velkým technickým a vědeckým rozmachem, ale na straně druhé také rostoucími obavami, zda si bude člověk schopen udržet životní prostředí čisté. (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Miloš Velemínský  ·  Dona (2013)
Jak snížit vysokou hladinu cholesterolu v krvi, praktické rady pro přípravu pokrmů s nižším obsahem cholesterolu či výběr a nákup vhodných potravin... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2015)
Kniha Jez, abys žil – kuchařka pomohla milionům lidí zbavit se přebytečných kil a prodloužit vlastní život, díky ní jsou správná výživa a skvělý pocit dosažitelnější než kdykoliv předtím... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Petr Fořt a Ivan Mach  ·  BIZBOOKS (2014)
(2)
Jak na vás působí reklamy na dětské sladkosti a k nim přidané hračky? Do některých fast food restaurací chtějí děti pro hračky, které k jídlu dostanou, vůbec ne pro jídlo... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
17.
Lucia Wagnerová  ·  HW engineering (2015)
NA SKLADĚ (17)
Jedz dobre, cíť sa dobre, vyzeraj dobre! Druhé pokračovanie úspešnej kuchárskej knihy Fit Recepty so 155 novými, originálnymi receptami. Zistite ako jednoducho si môžete navariť a napiecť rýchle, výživné, jednoduché a chutné jedlá s nižším obsahom... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Pavla Momčilová a Olga Mengerová  ·  Medica Publishing (2007)
(1)
Sešity zdravé výživy jsou kuchařky, které obsahují více než 100 receptů na přípravu chutných pokrmů podle moderních zásad zdravé výřivy. Podle našich receptů se vám bude vaření i pečení dařit - a co víc... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
HW engineering
Kolekcia titulov: Fit recepty, Fit recepty 2, Fit recepty 3 (více o knize)
Naše cena: 1 160 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Iva Chourová  ·  Vyšehrad (2012)
(4)
Makrobiotická kuchařka je určena všem, kteří chtějí změnit způsob života včetně stravy. Úvodní část přiblíží makrobiotiku a její léčebné účinky. Chutná jídla, která jsou v kuchařce uvedena... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička