Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaO očkování a lécích

Momentálně se v této nabídce nachází 92 titulů

1.
Tomáš Kašpar  ·  Akademie úspěchu (2016)
NA SKLADĚ (5)
Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují obezitu? Že málo tuku ve stravě vám může poškodit mozek? Že cholesterol nemůže za ucpávání... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
2.
Doba jedová  E-KNIHA
Anna Strunecká a Jiří Patočka  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (7)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
3.
Gerhard Buchwald  ·  Alternativa (2003)
(2)
Přední německý odborník na očkování a odborný poradce německého „Svazu poškozených očkováním“ napsal obsažnou knihu, v níž vyvrací oficiální dogmata výrobců vakcín... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Joe Dispenza  ·  ANAG (2016)
Je možné vyléčit se jen prostřednictvím myšlenek – bez léků a operací? Pravda je taková, že se to stává mnohem častěji, než byste očekávali. Víra mysli skutečně uzdravuje V knize Jste placebo doktor Joe Dispenza předkládá několik doložených případů... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Robert Mendelsohn  ·  Malvern (2010)
(7)
Naučte se, jak /doma/ léčit a diagnostikovat: běžná nachlazení a chřipky, dětské nemoci, alergie apod. Kniha dále obsahuje kapitolu o tom, jak si vybrat správného pediatra, souhrn zásad používání prastarých léčebných prostředků, instrukce... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Anna Strunecká  ·  Almi (2012)
(5)
Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Martin Jelínek  ·  Martin Jelínek (2013)
Tuto knihu čtěte pouze na "vlastní nebezpečí". Budou Vám odhaleny pravdy o tom, jak je možné si koupit vlastní zdraví, aniž bychom byli milionáři. Kniha se nebude líbit výrobcům léků ani některým lékařům... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Tomáš Kašpar  ·  Akademie úspěchu (2014)
NA SKLADĚ (7)
Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Lék na rakovinu existuje. A ne jeden! Jak to tedy, že na ni stále umírá každý 3. člověk? Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu? Kdo nám lže - a proč? ... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
9.
Neil Z. Miller  ·  Elfa (2010)
(1)
Kniha obsahuje stovky důležitých informací a více než devět set odkazů na jejich původní zdroje. Vakcína proti žloutence typu B může způsobovat roztroušenousklerózu a autoimunitní onemocnění... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Anna Strunecká  ·  Almi (2016)
Publikace autorky bestselerů Doba jedová a Doba jedová 2 přináší čtenáři informace, jak se v každodenním životě chránit před největšími a skrytými jedy současné doby. Vedle aspartamu, statinů, umělých barviv a hormonálních disruptorů se věnuje rizikům... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Tomáš Kašpar  ·  Akademie úspěchu (2013)
NA SKLADĚ (35)
Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci, a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Prožil jsem, jaké to je, když lékaři zlomí nad pacientem hůl nebo nabízejí drastické řešení s nezvratnými důsledky (invaliditou)... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Stacy Malkanová  ·  Triton (2014)
Olovo ve rtěnkách? 1,4-dioxan v dětských mýdlech? Uhelný dehet v šamponech?Roku 2000 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA oznámila, že těla amerických žen obsahují vysoké hladiny ftalátů způsobujících vrozené vady a neplodnost... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Bernd Neumann  ·  Dialog (2014)
Lékaři a nemocnice na celém světě jsou v současné době odpovědni za obnovený výskyt mnoha nebezpečných nemocí... (více o knize)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Jiří Beran  ·  Galén (2006)
Mnoho rodičů zvažuje, zda své děti dát očkovat a proti čemu, ale i to, zda se dají očkovat oni sami. Tato knížka jim bude dobrým rádcem. Naleznou v ní odpovědi jednak na obecné otázky o očkování, ale také na celou problematiku očkování u dětí.... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Robert W. Sears  ·  Argo (2014)
Kniha, jež vám pomůže při těžkém rozhodování, proti kterým nemocem a kdy nechat očkovat své dítě. Najdete v ní informace o průběhu, rizicích a četnosti výskytu jednotlivých nemocí, proti nimž existuje očkování, o složení vakcín a jejich možných vedlejších (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Jiří Patočka a Anna Strunecká  ·  Triton (2012)
(6)
Komplet nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné. (více o knize)
Naše cena: 655 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 4 dnů
17.
Ben Goldacre  ·  Computer Press (2013)
(1)
Autor, britský lékař a novinář, otevírá nejkontroverznější případy skandálů obchodu s lidským zdravím a usvědčuje pseudovědce, ziskuchtivé "odborníky" i dychtivé pisálky z podvodů a parazitování na lidském zdraví... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Glen Matten a Aidan Goggins  ·  Jota (2013)
(1)
Průvodce zdravím pro každého, koho už nebaví neustále se měnící informace o negativech či pozitivech vajíček, margarínu, červeného masa nebo vegetariánské stravy. Dva mladí... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Jiří Šavlík, Jan Hnízdil a František Houdek  ·  Andrej Šťastný (2013)
(1)
České zdravotnictví je nemocné. Více než opravdové léčení lidí dnes vidíme finanční a politické zájmy, které náš medicínsko-zdravotnický svět dokonale ovládly. A někdy to vypadá, že zdraví občana je na řadě až poté, co se nasytí peněženky mocných... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
John Dr. McKenna  ·  Medica Publishing (2005)
(1)
Kniha Alternativy k antibiotikům nabízí rozumnější přístup k léčbě infekcí a také mnoho přírodních prostředků na posílení organismu a imunitního systému. Antibiotika je třeba užívat rozumně a jen v nutných případech... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička