Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaZdraví, životní stylAlternativní a populární medicínaAlternativní léčba a stravování

Momentálně se v této nabídce nachází 543 titulů

1.
Adrian Schulte  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Díky této knize psané s lehkostí i humorem pochopíte podstatu trávicího procesu, co přesně se v našem žaludku a střevech odehrává a jak velký vliv to má na všechny další procesy v lidském těle. Zjistíte, které nemoci pocházejí ze... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
2.
Jean-Claude Alix  ·  Dialog (2017)
NOVINKA
Tisíce pacientů postižených rakovinou, diabetem, vysokým tlakem, ikty, infarkty, nemocemi střev a jater, revmatickými potížemi i dalšími chorobami se vyléčily zásluhou terapeutických strategií Jeana-Claude Alixe. Jeho nová kniha není jen veganskou... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 18 dnů
3.
Brandon Bays  ·  Eminent (2007)
TOP #89 (15)
Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel... (více o knize)
Naše cena: 184 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Ivana Mesárošová, Petra Gálisová a Igor Bukovský  ·  AKV - Ambulancia klinickej výživy (2017)
NOVINKA
Nafukovanie, bolesti a kŕče. Reflux, Helicobacter a zápcha. Potravinové senzitivity, intolerancie a alergie. Celiakia, autizmus a Alzheimerova choroba... Čo sa to deje? Prečo je týchto problémov v poslednej dobe tak veľa? Ako spolu súvisia a ako ich... (více o knize)
Naše cena: 638 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
5.
Norman Doidge  ·  CPRESS (2012)
(3)
Pozoruhodná kniha, která na sebe strhává pozornost na celém světě již několik let. Neuvěřitelné příběhy zázračných uzdravení lidí s poškozením mozku, nejnovější objevy na poli neuroplasticity mozku a jeho schopnosti "přemapování"... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2014)
NA SKLADĚ (7)
Srozumitelně napsaná publikace pro pacienty čtenáři poskytuje návod, jak zvládnout bolest, pomocí autoterapie. "Pouze tím, že jsem dodržoval několik jednoduchých zásad držení těla a protahoval se během dne, jsem se za krátkou dobu zbavil obtíží."... (více o knize)
Naše cena: 348 Kč posíláme do 2 dnů
7.
Miroslav Hrabica  ·  Ing. Miroslav Hrabica (2007)
NA SKLADĚ (22)
Kniha předkládá duchovní (s jednáním související) příčiny různých onemocnění. Oproti 1. vydání má více než dvojnásobek stran... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Sdružení MAC (1999)
V úvodním slově lékař-specialista rozebírá podstatu onemocnění, jeho příznaky a nutnost změny životosprávy. Následuje tabulka doporučených a zakázaných potravin a 60 receptů na teplá i studená dietní jídla, která sestavila vrchní dietní sestra... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 4 dnů
9.
Emile Coué  ·  Pragma (2014)
„Každý den se cítím lépe a lépe.“ Touto jednoduchou větou, těmito pár slovy vyléčil profesor Emile Coué za počátku 20. století pacienty téměř ze všech nemocí. Ve své... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Hans Morschitzky a Sigrid Sator  ·  Portál (2014)
V současné době onemocní nějakou formou úzkostné poruchy v průběhu svého života každý čtvrtý člověk z populace. U žen je toto onemocnění nejčastějším... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
11.
Jan Hnízdil, Blanka Beránková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2005)
(1)
Do ordinací přichází denně více než osmdesát procent pacientů s bolestmi zad, jejichž příčinu se nepodaří objasnit ani těmi nejmodernějšími prostředky lékařské techniky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Josef Jonáš  ·  Eminent (2008)
Přináší pohled na život, zdraví, nemoc a současnou medicínu očima geniálního lékaře, který objevuje a znovu objevuje zákonitosti zdraví a nemoci z pozice hlubokých znalostí celostní medicíny... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Joel Fuhrman  ·  CPRESS (2014)
(1)
Tento celosvětový bestseller pomáhá miliónům nemocných cukrovkou na celém světě. Vědecky prokázaná metoda ověřená na statisících vyléčených pacientů pomáhá nejen diabetikům obou typů cukrovky, ale také pacientům s onemocněním srdce a vysokým krevním... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Miloš Pešek a Petr Novotný  ·  Dialog (2013)
NA SKLADĚ
Autoři považují nemoc nejen za jev biologický, ale i za nepříznivý důsledek sociální, jenž povstává z nepřiměřené konfrontace s vnějškem. Terapii těžkých a nebezpečných nemocí organizují právě proto v souvislostech, které nemají v České republice obdobu.. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
15.
David Smékal  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2014)
Publikace poskytuje přehled základních cviků pro pacienty s nespecifickou bolestí zad. (více o knize)
Naše cena: 105 Kč posíláme do 4 dnů
16.
Sven-David Müller  ·  Ikar CZ (2014)
Výzkum revmatu potvrdil, že strava může potlačovat záněty a mírnit bolest, pokud neobsahuje příliš kyseliny arachidonové, vyskytující se v tučných potravinách živočišného původu. V části s recepty najdete 50 receptů, vhodných při artritidě... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Jan Vaš  ·  Jan Vaš
Český liečiteľ oddaný Kristovi sa delí o svoje poznanie, ako sa zbaviť utrpenia. Obsah: Bolesť ako smerovka aj učiteľ, Pokušenie, K liečbe rakoviny, Exorcizmus, Klamavá reklama a cielená dezinformácia,... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
18.
David Perlmutter  ·  Paseka (2016)
Počet diagnóz autismu, ADHD či demence v posledních letech strmě stoupá, deprese trápí každého desátého, bolest hlavy každého druhého z nás. Revoluce v léčení psychoneurologických poruch je však na spadnutí. Nejnovější výzkum... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
19.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ (2)
"Léčíme si bolesti krčné páteře sami" a "Léčíme si záda sami", byly oceněny statutem Zlatého bestselleru v rámci the Premier New Zealand Bestsellers Awards, akreditované knižními prodejci Nového Zélandu. Kniha pomohla mnohým trpícím odstranit... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč posíláme do 2 dnů
20.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů. Vhodné každodenní návyky mohou chránit naše telomery.. (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 28

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička