Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaAlternativní léčba a stravování

Momentálně se v této nabídce nachází 532 titulů

1.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů. Vhodné každodenní návyky mohou chránit naše telomery.. (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
2.
Debi Gliori  ·  Hot Key (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
With stunning black and white illustration and deceptively simple text, author and illustrator Debi Gliori examines how depression affects one's whole outlook upon life, and shows that there can be an escape - it may not be easy to find, but it is there.. (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
3.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ TOP #95 (2)
"Léčíme si bolesti krčné páteře sami" a "Léčíme si záda sami", byly oceněny statutem Zlatého bestselleru v rámci the Premier New Zealand Bestsellers Awards, akreditované knižními prodejci Nového Zélandu. Kniha pomohla mnohým trpícím odstranit... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč posíláme do 2 dnů
4.
Psychobalzám  AUDIOKNIHA (NA CD)
Ladislav Chudík  ·  Divyd (2014)
TOP #80 (2)
PSYCHOBALZÁM je název relaxační metody zvlášť zaměřené na duševní a tělesné uvolnění v případech ztíženého usínání, povrchního spánku a nespavosti... (více o audioknize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
5.
David Smékal  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2014)
NA SKLADĚ
Publikace poskytuje přehled základních cviků pro pacienty s nespecifickou bolestí zad. (více o knize)
Naše cena: 105 Kč posíláme do 2 dnů
6.
Norman Doidge  ·  CPRESS (2012)
NA SKLADĚ (3)
Pozoruhodná kniha, která na sebe strhává pozornost na celém světě již několik let. Neuvěřitelné příběhy zázračných uzdravení lidí s poškozením mozku, nejnovější objevy na poli neuroplasticity mozku a jeho schopnosti "přemapování"... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
7.
Martin Čáp a Vladimír Beneš  ·  XYZ (2013)
Český lékař, neurochirurg, přednosta Neurochirurgické kliniky Ústřední vojenské nemocnice Praha a 1. Lékařské fakulty UK, Plk. prof. MUDr. Vladimír Beneš, Dr.Cs, spolu s novinářem Martinem Čápem dává možnost i laickým čtenářům zamyslet se nad fenoménem... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Brandon Bays  ·  Eminent (2007)
(15)
Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel... (více o knize)
Naše cena: 184 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
9.
Robin McKenzie  ·  McKenzie Institut CR (2014)
NA SKLADĚ (7)
Srozumitelně napsaná publikace pro pacienty čtenáři poskytuje návod, jak zvládnout bolest, pomocí autoterapie. "Pouze tím, že jsem dodržoval několik jednoduchých zásad držení těla a protahoval se během dne, jsem se za krátkou dobu zbavil obtíží."... (více o knize)
Naše cena: 348 Kč posíláme do 2 dnů
10.
Michael Nehls  ·  Esence (2017)
NA SKLADĚ
Vše o léčbě Alzheimerovy nemoci! S konkrétními radami pro prevenci a léčbu. Alzheimer je hluboce šokující diagnóza. Nemoc je pokládána za nevyléčitelnou, neboť se má za to, že neznáme její příčiny... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Jan Hnízdil  ·  Triton (2016)
(1)
Bolesti v zádech jsou jednou z nejčastějších civilizačních chorob. Jejich příčinou je u převážné většiny pacientů svalová nerovnováha jako důsledek pohybové chudosti... (více o knize)
Naše cena: 32 Kč posíláme do 4 dnů
12.
Richard Brennan  ·  Slovart CZ (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Kniha o Alexandrově technice ukazuje, jak změna postavení vašeho těla dokáže ovlivnit celý život - posílit mysl a tělo, podpořit sebevědomí a pozitivní vztah k životu a předcházet onemocněním. Člověk, který má zdravé... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
13.
Jiří Horák a Tamara Starnovská  ·  Sdružení MAC (2006)
Přednosta I. interní kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze vysvětluje v úvodní části brožury podstatu onemocnění, způsoby léčby a zásady prevence. V následující části se dozvíte informaci o zásadách stravování, výběru potravin, jak... (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Hans Morschitzky a Sigrid Sator  ·  Portál (2014)
V současné době onemocní nějakou formou úzkostné poruchy v průběhu svého života každý čtvrtý člověk z populace. U žen je toto onemocnění nejčastějším... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Jan Palouček  ·  Integrál (2011)
NA SKLADĚ (1)
Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své dvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
T. Colin Campbell a Howard Jacobson  ·  Svítání (2016)
Kniha CELEK – PŘEHODNOCENÍ VĚDY O VÝŽIVĚ rozvíjí témata Čínské studie, nejobsáhlejší studie o výživě všech dob, která vyvolala mimořádnou odezvu u široké veřejnosti. Vědeckými důkazy boří další mýty o výživě a vysvětluje, proč se výzkum ubírá špatným... (více o knize)
Naše cena: 1 131 Kč posíláme do 4 dnů
17.
Robin McKenzie, Grant Watson a Robert Lindsay  ·  McKenzie Institut CR (2009)
NA SKLADĚ
Většina lidí si může odstranit i dlouhotrvající bolesti sama, pokud pečlivě dodržuje cvičební propgram popsaný v této publikaci. T oto je čtvrtá ze série příruček pro pacienty, ostatní příručky "Léčíme si záda sami", "Léčíme si bolesti krční páteře... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč posíláme do 2 dnů
18.
Laura Janáčková  ·  Grifart (2014)
Kniha Život je boj je první publikaci svého druhu, která vychází v češtině. Je koncipována jako praktický psychologický průvodce pro pacienty s rakovinou, pro jejich pečovatele a blízké. Je psána běžným jazykem a snaží se obsáhnout všechny aspekty života. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Louis J. Ignarro  ·  Práh (2005)
(4)
Dr. Loius J. Ignarro, laureát Nobelovy ceny za medicínu, objevil "molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
20.
Ty Bollinger  ·  Omega (2017)
Když přijde na rakovinu, pravděpodobně nebudete vědět, co všechno vám může pomoci. Poté, co sedm členů jeho rodiny během deseti let zemřelo na rakovinu, se Ty Bollinger rozhodl z celého světa posbírat poznatky o této zákeřné nemoci a shromáždil... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 27

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička