Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaZdraví, životní stylAlternativní a populární medicínaLidová medicína

Momentálně se v této nabídce nachází 630 titulů

1.
Jarmila Mandžuková  ·  Brána (2017)
NOVINKA
Jedinečná kniha o liečivých bylinkách približuje fascinujúcu moc a čaro prírodného liečiteľstva. V tomto prehľadne usporiadanom lexikóne objavíte liečivú silu byliniek a jednoduché návody na to, ako ich správne použiť na liečbu... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Siegrid Hirsch  ·  Dona (2013)
Autorka publikace je uznávanou rakouskou odbornicí ve světě využití léčivých bylin. Její kniha bylinkových receptů přináší koncentrovanou sílu bylin ve více než 350 autentických receptech a tipech z lidového léčitelství,... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Štefan Zakuťanský  ·  Štefan Zakuťanský (2015)
V knize "Sebeléčebný pud - sebeléčení zánětlivých onemocnění" je zpracována sebeléčebná metoda, která pochází z našeho vrozeného sebeléčebného pudu. Autor v ní popisuje jakým způsobem si třeba provádět cílenou hloubkovou masáž do ložiska nemoci. Pomocí... (více o knize)
Naše cena: 634 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
4.
Igor Bukovský  ·  Bookmedia (2015)
Nová miniencyklopedie přírodní léčby, jejím autorem je známý specialista na výživu Igor Bukovský, je plná užitečných a aktuálních informací. Je to kniha, kterou potřebujete mít doma při ruce, protože po ní často sáhnete... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
5.
SUN (2016)
Magická i léčivá, taková je cibule. Pojďte se s námi ponořit do tajů aromatické zeleniny, kterou oceníte nejen v kuchyni. Pro Vaši inspiraci jsme připravili nejen recepty na skvělá jídla, ale také na léčivé přípravky či úklid... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Dionýz Dugas  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
Poznejte léčivou sílu rostlin. Přední slovenský fotograf a znalec bylinek Dionýz Dugas představuje 34 nejznámějších a nejúčinnějších bylinek, které se uplatní při prevenci i léčbě mnoha nemocí - spolehlivě a šetrně, bez chemie, v souladu s přírodou... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Ida Rystonová  ·  Vodnář (2011)
Kniha je šestou z ucelené řady monotematických knih o domácím léčení bylinkami - tentokrát jde o bylinky na srdce, cévy a krev. V knize je uvedeno léčení především bylinkami našimi, českými, takovými, co rostou všude kolem nás... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Jiří Janča  ·  Eminent (2001)
(1)
Samostatný praktický doplněk Herbáře léčivých rostlin nazvaný První pomoc alternativní medicínou je v tomto oboru zcela ojedinělým dílem, které přináší návody a postupy na rychlou léčbu akutních stavů nemocí nebo začínajících chorob. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jiří Janča  ·  Eminent (2010)
Malý receptář přírodní medicíny volně navazuje na Velký receptář alternativní medicíny. Obsahuje většinou dosud nepublikované texty, které z léčitelovy pozůstalosti sestavil jeho syn Jiří Janča... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč posíláme do 6 dnů
10.
Jiří Bodlák  ·  Poznání (2010)
Po celá tisíciletí se lidstvo léčilo převážně tím, co mu příroda ve své štědré hojnosti nabízela, tj. bylinami a stravou - především ovocem a zeleninou... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Dionýz Dugas  ·  Ottovo nakladatelství (2016)
Jak bylinky poznávat, sbírat, zpracovávat, uschovávat a potom i užívat - tohle všechno se dozvíte v knize Babiččiny nové bylinky. Jsou v ní uspořádány celoživotní zkušenosti a recepty známé bylinářky, které jinde nenajdete... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Klára Trnková  ·  Studio Trnka (2017)
Obyčejné bylinky sbíraly naše babičky v přírodě i pěstovaly na svých zahrádkách. Používaly se pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zelenina. Knížka představí ty nejznámější... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
František Kabelák  ·  Vodnář (2011)
(1)
Kabelákův Herbář hermetikův představuje unikátní dílo, které, na rozdíl od jiných magických herbářů, shrnuje značné množství tradičních poznatků hermetického lékařství. Hlavní část knihy je tvořena botanickým a farmakologickým popisem několika stovek... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí s ilustracemi Magdaleny Martínkové přináší v této části byliny zařazené pod písmeny E až K... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2015)
Už odedávna věděli opravdoví znalci léčivých bylin, že i ty nejprostší a nejobyčejnější byliny mají svou cenu a že dlaň naplněná těmito bylinami postačí k vyléčení veškerých potíží. Přitom je důležité znát léčivou bylinu opravdu důkladně, nejen jako... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Pavel Váňa  ·  Eminent (2000)
Pavel Váňa je výjimečnou postavou naší fytoterapie, jeho jmého bude vždy nerozlučně spjato s pojmem bylinář Pavel. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Rudi Beiser  ·  Knižní klub (2014)
V publikaci je uvedeno více než sto běžných divoce rostoucích jedlých druhů rostlin. Jsou řazeny podle typického stanoviště (les, louka, pole, vodní prostředí, a též plody stromů a keřů) a hlavního období sklizně (jaro, začátek léta, léto, podzim)... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Gennadij Malachov  ·  Eugenika (2007)
(2)
Známý odborník na alternativní přírodní léčebné metody se podrobně věnuje očistě organismu. Uvádí množství postupů, jak své tělo zbavit škodlivých látek... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Návštěva babičky s sebou v mysli každého z nás neodmyslitelně nese příslib něčeho dobrého na zub. Moudrá babička tedy může využít situace a pro mlsné... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Pavel Váňa  ·  Eminent (2006)
Do jedinečné řady knih, v nichž se známý bylinář věnuje léčbě bylinami v nejširším měřítku a jejich celoročnímu využití v terapii, prevenci i v kuchyni, léčebným účinkům hub, a dokonce i terapii zvířat, nyní přibyla dvoudílná kniha o léčivých stromech... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 32

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička