Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaLidová medicína

Momentálně se v této nabídce nachází 617 titulů

1.
Mirka Koníčková  ·  Metafora (2017)
NOVINKA
Kniha Levandule by neměla chybět žádnému milovníkovi a obdivovateli této úžasné bylinky. Určena je ale i těm, kteří krásu a přitažlivost levandule objevili teprve nedávno a chtěli by o jejím... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
2.
Martin Gato  ·  Rubico (2017)
NOVINKA
Kniha je praktickým a inspirujícím pomocníkem pro všechny, kteří chtějí bylinkařit a sami si doma zpracovávat byliny a léčivé plody. Je zde detailně a prakticky popsáno vše, co se týká výrobků z... (více o knize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
3.
Jiří Janča  ·  Eminent (2001)
(1)
Samostatný praktický doplněk Herbáře léčivých rostlin nazvaný První pomoc alternativní medicínou je v tomto oboru zcela ojedinělým dílem, které přináší návody a postupy na rychlou léčbu akutních stavů nemocí nebo začínajících chorob. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Renata Herber  ·  Esence (2017)
Blahodárné působení léčivých rostlin dokládají mnohé příklady z praxe a staré bylinné recepty slouží již staletí nejen jako rychlá první pomoc, ale i při léčení chronických onemocnění. Autorkou tohoto podrobného bylináře... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Igor Bukovský  ·  Bookmedia (2015)
Nová miniencyklopedie přírodní léčby, jejím autorem je známý specialista na výživu Igor Bukovský, je plná užitečných a aktuálních informací. Je to kniha, kterou potřebujete mít doma při ruce, protože po ní často sáhnete... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
6.
SUN (2016)
Magická i léčivá, taková je cibule. Pojďte se s námi ponořit do tajů aromatické zeleniny, kterou oceníte nejen v kuchyni. Pro Vaši inspiraci jsme připravili nejen recepty na skvělá jídla, ale také na léčivé přípravky či úklid... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Stephen Harrod Buhner  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Zevrubná publikace o rostlinách, které mohou v řadě případů posloužit jako náhražka antibiotik. Antibiotika v dnešní době ztrácejí účinnost, protože jednotlivé bakteriální druhy se jim velice rychle přizpůsobují. Je proto nutné hledat alternativní... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Rudi Beiser  ·  Knižní klub (2014)
V publikaci je uvedeno více než sto běžných divoce rostoucích jedlých druhů rostlin. Jsou řazeny podle typického stanoviště (les, louka, pole, vodní prostředí, a též plody stromů a keřů) a hlavního období sklizně (jaro, začátek léta, léto, podzim)... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Dionýz Dugas  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
NA SKLADĚ
Poznejte léčivou sílu rostlin. Přední slovenský fotograf a znalec bylinek Dionýz Dugas představuje 34 nejznámějších a nejúčinnějších bylinek, které se uplatní při prevenci i léčbě mnoha nemocí - spolehlivě a šetrně, bez chemie, v souladu s přírodou... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
Pavel Váňa  ·  Eminent (2000)
Pavel Váňa je výjimečnou postavou naší fytoterapie, jeho jmého bude vždy nerozlučně spjato s pojmem bylinář Pavel. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Magdaléna Staňková-Kröhnová  ·  Grada (2009)
NA SKLADĚ (2)
Knížka je určená pro všechny maminky, které chtějí používat dostupné přírodní prostředky pro zdraví své a svých dětí. Publikace je přehledná a především srozumitelná pro české maminky, zaměřuje se na využití fytoterapie a zdravé přírodní stravy v ... (více o knize)
Naše cena: 440 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí s ilustracemi Magdaleny Martínkové přináší v této části byliny zařazené pod písmeny E až K... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Jiří Janča  ·  Eminent (2010)
Malý receptář přírodní medicíny volně navazuje na Velký receptář alternativní medicíny. Obsahuje většinou dosud nepublikované texty, které z léčitelovy pozůstalosti sestavil jeho syn Jiří Janča... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč posíláme do 5 dnů
14.
Jiří Bodlák  ·  Poznání (2010)
Po celá tisíciletí se lidstvo léčilo převážně tím, co mu příroda ve své štědré hojnosti nabízela, tj. bylinami a stravou - především ovocem a zeleninou... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Siegrid Hirsch  ·  Dona (2013)
Autorka publikace je uznávanou rakouskou odbornicí ve světě využití léčivých bylin. Její kniha bylinkových receptů přináší koncentrovanou sílu bylin ve více než 350 autentických receptech a tipech z lidového léčitelství,... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2015)
Už odedávna věděli opravdoví znalci léčivých bylin, že i ty nejprostší a nejobyčejnější byliny mají svou cenu a že dlaň naplněná těmito bylinami postačí k vyléčení veškerých potíží. Přitom je důležité znát léčivou bylinu opravdu důkladně, nejen jako... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Gennadij Malachov  ·  Eugenika (2007)
(6)
Známý odborník na alternativní přírodní léčebné metody se podrobně věnuje očistě organismu. Uvádí množství postupů, jak své tělo zbavit škodlivých látek... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Meir Schneider  ·  Elfa (2013)
(4)
Autor Meir Schneider předkládá veřejnosti vlastní zkušenost s nabytím zraku speciálními cviky. Narodil se jako nevidomý a po létech hledání a zkoušení vyvinul speciální techniky... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Dionýz Dugas  ·  Ottovo nakladatelství (2016)
Jak bylinky poznávat, sbírat, zpracovávat, uschovávat a potom i užívat - tohle všechno se dozvíte v knize Babiččiny nové bylinky. Jsou v ní uspořádány celoživotní zkušenosti a recepty známé bylinářky, které jinde nenajdete... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Franziska von Au  ·  Ikar CZ (2012)
Kniha nabízí všechny potřebné informace o přírodní domácí lékárně a účinné samoléčbě osvědčenými prostředky z přírodních zdrojů. Když se necítíte dobře, nemusíte vždy spěchat k lékaři nebo polykat tabletky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 31

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička