Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaHomeopatie

Momentálně se v této nabídce nachází 111 titulů

1.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Knížka určená pro každou domácnost vyzdvihuje výhody a možnosti léčby homeopatiky, přípravky, které využívají přírodních látek ve velmi malých dávkách, a tím působí šetrně a léčí s ohledem na momentální zdravotní stav... (více o eknize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Louis J. Ignarro  ·  Práh (2005)
(4)
Dr. Loius J. Ignarro, laureát Nobelovy ceny za medicínu, objevil "molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
3.
Robin Murphy  ·  Alternativa (2009)
(1)
Autor, jeden z nejznámějších a nejzkušenějších homeopatů současnosti, pojednává celé spektrum homeopatických léků, od největších po nejmenší. Důraz klade zejména na základní rozlišující vlastnosti léků a na dobrou a přehlednou orientaci... (více o knize)
Naše cena: 3 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Jennie Harding  ·  Metafora (2016)
Zveme vás do říše blahodárných léčivých olejů, vonných esencí už odedávna používaných pro zdraví těla i ducha. Naučte se míchat ty nejúčinnější směsi. O každém z olejů... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Knížka určená pro každou domácnost vyzdvihuje výhody a možnosti léčby homeopatiky, přípravky, které využívají přírodních látek ve velmi malých dávkách, a tím působí šetrně a léčí s ohledem na momentální zdravotní stav... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
6.
Christelle Besnard–Charvet  ·  Grada (2014)
Christelle Besnard-Charvetová - lékařka-homeopatka se specializací na porodnictví a gynekologii, bývalá internistka a asistentka v nemocnicích v Lyonu, začala ve své soukromé praxi odhalovat účinky a význam homeopatie. Pracuje jako gynekoložka a zároveň p (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
7.
Tomáš Karhan  ·  Grada (2011)
Dopřejte svým dětem účinky jemné a šetrné medicíny - homeopatie. Přehledný léčebný systém umožňuje domácí léčení běžných a lehkých onemocnění u dětí všech věkových kategorií - od novorozenců až po školáky... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
8.
Frans Kusse  ·  Alternativa (2016)
Charakteristické duševní a fyzické vlastnosti padesáti šesti hlavních dětských lékových typů. Dítě, jemuž celostně odpovídá určitý lék, schopný vyléčit jeho chronické potíže a nedostatky, má specifické psychické a fyzické rysy tohoto svého... (více o knize)
Naše cena: 436 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Christian Rätsch  ·  Fontána (2012)
Už téměř šest tisíc let se konopí využívá k získávání vláken, jako potravina a poživatina, brzy však byly objeveny i jeho mnohostranné léčebné kvality. Během historie se stalo nedílnou součástí staroegyptské, asyrské, antické, islámské i středověké... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Rajan Sankaran  ·  Fontána (2009)
Kniha predstavuje výsledky podrobnej štúdie periodickej tabuľky, ktoré ukazujú vzťah medzi chémiou a homeopatiou a zdôrazňuje vedecký základ homeopatie... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Ambika Wauters  ·  Metafora (2007)
Homeopatie je léčebnou metodou, která si v dnešním světě získává stále více pozornosti. Čím větší stres, tlak a shon na nás doléhá, tím víc si uvědomujeme, že tělo a duše nejsou dvě oddělené věci, ale že spolu neodmyslitelně souvisejí... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Jiří Janča  ·  Eminent (2004)
Cesta ke zdraví, rádce pro celou rodinu, to je podtitul nového doplněného vydání knihy z autorovy v evropském kontextu ojedinělé řady, přibližující obor alternativní medicíny, jenž se u nás stal v posledních letech velmi populárním. (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Petr Pudil  ·  Alternativa (2003)
(1)
Tento příruční kapesní homeopatický domácí lékař nabízí běžnému uživateli řešení jednodušších akutních onemocnění a úrazů pomocí homeopatie. Autor přednáší na Homeopatické akademii a je jedním z našich nejzkušenějších homeopatů. (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Tomáš Lebenhart  ·  Grafia (2013)
NA SKLADĚ (1)
Tato kniha je pro odvážné a zvídavé. Pro ty, kteří se nechtějí rozhodovat podle reklamních mágů, nabízejících jednoduchá instantní řešení na cokoli. Je pro ty, kdo se rozhodli vzít kvalitu svého života do svých rukou - pro samostatně myslící jedince... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
15.
Markus Wiesenauer  ·  Computer Press (2012)
Pokud patříte mezi příznivce homeopatie, a chcete své dítě v případech lehčího onemocnění léčit svépomocí a bez „chemie“, pak tato kniha a její praktický vyhledávací systém s přehlednými tabulkami vám v tom určitě pomůže... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Ondrej Sukeľ  ·  Don Bosco (2015)
Otázka homeopatie vzbudzuje neistotu a napätie. Diskusia o nej často zvádza k morálno-hodnotiacim úvahám. Prinášame vám zrozumiteľné zhrnutie medicínskych záverov, ktoré sa týkajú homeopatickej liečby. (více o knize)
Naše cena: 44 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Gabrielle Pinto a Murray Feldman  ·  Alternativa (2004)
Průvodce rodičů pro jemné řešení běžných dětských nemocí a problémů... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Valerij Sinelnikov  ·  Baltosios (2011)
Valerij Sinelnikov - der bekannte und beliebte Arzt der Homöopathie und Psychotherapeut mit jahrelanger Erfahrung sowie Autor zahlreicher psychologischer Methoden und Techniken... (více o knize)
Naše cena: 830 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Samuel Hahnemann  ·  Alternativa (2001)
Zakládající dílo homeopatie. (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
J.T. Holub  ·  CPRESS (2016)
Ať již hledáte pomoc pro sebe, blízkou osobu, nebo jste lékařem či lékařkou a stále znovu a znovu narážíte na limity klasické medicíny, pak tato kniha je určena právě vám. Může být pomocníkem všem, které trápí vleklé či závažné onemocnění, ale může... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička