Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaAlternatívni medicínaMedicína východních kultur

Momentálně se v této nabídce nachází 232 titulů

1.
Cornelia Raab  ·  Ikar CZ (2016)
Kniha je určena pro každého, kdo se chce seznámit s tradiční čínskou medicínou jako s léčebným systémem. Obrací se na všechny, kteří chtějí díky TČM zůstat zdraví a fit. Seznámíte se se základy a koncepcí TČM, co je úloha... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Bohumír Balner a Rostislav Balner  ·  CAD PRESS (2002)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (4)
Příručka pro lekáře, léčitele a vážne zájemce o akupunkturu, akupresuru, moxu, šiacu a čínské masáže a bojová umění... (více o knize)
Naše cena: 326 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
3.
Michio Kushi  ·  Pragma (2001)
(2)
Publikace zachycuje tradiční způsoby lidového léčitelství Asie, zejména Číny a Japonska... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Wu Li a Natalie Lauer  ·  Esence (2017)
Kniha se věnuje energetickým polím lidského těla a jejich poruchám. Na lidské tělo se dívá z pohledu tradiční čínské medicíny a ájurvédského lékařství, ale dozvíme se mnoho užitečného také o léčebných metodách... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
CAD PRESS (2004)
Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
6.
David Frej  ·  Eminent (2007)
(3)
Tato průkopnická kniha přináší srozumitelně a jednoduše popsané základy ájurvédské medicíny, která si získává popularitu na celém světě... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Mantak Chia  ·  Fontána (2013)
(1)
Pevné a pružné šlachy s pohyblivými klouby skýtají více prostoru pro ukládání syrové energie, kterou lze následně transformovat ve vyšší tvořivou a duchovní energii.... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
8.
TCM Consulting and Publishing (2015)
Kniha je druhým dílem ze série učebnic základů čínské medicíny. Učebnice byly sestaveny nejlepšími odborníky jedenácti univerzitních a akademických pracovišť... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
TCM Consulting and Publishing (2016)
Kniha je třetím dílem ze série učebnic základů čínské medicíny. Učebnice byly sestaveny nejlepšími odborníky jedenácti univerzitních a akademických pracovišť... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Vladimír Ando  ·  Svítání (2014)
(1)
KAPITOLA I – UČENÍ O JIN-JANGU Taoistický světonázor Vlastnosti jin a jangu Jin-jang v čínské medicíně Jin-jang z hlediska skladby těla Funkce jin-jangu v těle Jin-jang jako podstata nemocí Jin-jang při určování diagnózy Jin-jang v prevenci a léčení... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
T. Colin Campbell a Thomas M. Campbell  ·  Svítání (2014)
(9)
Dílo bylo v USA oceněno jako kniha roku. Nejobsáhlejší studie o výživě všech dob. Colin Campbell, profesor biochemie výživy na Cornellově univerzitě, zaujímá přední místo ve světovém výzkumu výživy po více než 40 let. Obdržel granty financování výzkumu... (více o knize)
Naše cena: 1 131 Kč posíláme do 4 dnů
12.
Mari Hall  ·  Pragma (2000)
(2)
Kniha je komplexním průvodcem pro léčbu více než osmdesáti běžných zdravotních problémů, počínaje ekzémem a pocity úzkosti až po bolest zad, artritidu a vysoký krevní tlak... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Ján Pukluš  ·  Eugenika (2008)
(3)
Su-jok je druh akupunktury, který nepracuje s celým tělem, ale pouze s rukama a nohama. Vy se nyní s touto vysoce účinnou metodou, jež vám pomůže odstranit mnohé zdravotní problémy, můžete díky této knize seznámit!... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Park Jae Woo  ·  Eugenika (2006)
(1)
Na dolních a horních končetinách se promítá lidské tělo, přičemž zdravotní stav člověka je možno harmonizovat a ovlivňovat právě působením na ně... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Mantak Chia  ·  Fontána (2012)
Západní pojetí masáží se v prvé řadě soustředí na práci se svaly. Praxe taoistické automasáže čchi se zaměřuje na práci s vnitřní energií – neboli čchi – pro posílení a omlazení smyslových orgánů a také vnitřních orgánů. Techniky této taoistické praxe... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Frank Seefelder  ·  Eugenika (2013)
Teorie pěti elementů představuje jednu ze základních součástí čínské filozofie a tradiční čínské medicíny (TČM). Souhra elementů kov, voda, dřevo, oheň a země určuje téměř všechny projevy jak na tělesné, tak na duševní úrovni... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Mantak Chia  ·  Fontána (2013)
Většina z nás je přesvědčena, že každodenní cvičení pomáhá oddalovat stárnutí. A přece jsme velmi často svědky toho, že lidé, jejichž těla jsou na pohled... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Mantak Chia  ·  Fontána (2014)
Čchi-kungové principy léčení barvami pro detoxikaci a omlazení těla. (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Joachim Stuhlmacher  ·  Fontána (2009)
V této knize jsou představeny hlavní aspekty komplexního čínského přírodního léčení. Vedle úvodu do historie a filozofie jsou dále zevrubně popisovány koncepce léčení, metody diagnostiky a terapie... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Radomír Růžička, Rudolf Sosík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Poznání (2007)
Logický pohľad na choroby a ťažkosti podľa tradičnej čínskej medicíny. Vysvetľuje príčiny vzniku porúch organizmu podľa východných fiozofických náhľadov a zároveň poukazuje na možnosti liečenia s pomocou odstraňovania týchto príčin... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička