Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaZdraví, životní stylAlternativní a populární medicínaAlternatívni medicínaMedicína východních kultur

Momentálně se v této nabídce nachází 233 titulů

1.
Vladimír G. Načatoj  ·  ANAG (2011)
(1)
Kniha přináší podrobný popis léčby vybraných onemocnění za pomoci receptur tradiční čínské medicíny, v některých případech včetně akupunktury.... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
2.
CAD PRESS (2004)
NA SKLADĚ
Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
3.
T. Colin Campbell a Thomas M. Campbell  ·  Svítání (2014)
(11)
Dílo bylo v USA oceněno jako kniha roku. Nejobsáhlejší studie o výživě všech dob. Colin Campbell, profesor biochemie výživy na Cornellově univerzitě, zaujímá přední místo ve světovém výzkumu výživy po více než 40 let. Obdržel granty financování výzkumu... (více o knize)
Naše cena: 1 131 Kč posíláme do 4 dnů
4.
Mantak Chia  ·  Fontána (2014)
Čchi-kungové principy léčení barvami pro detoxikaci a omlazení těla. (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Vinod Verma  ·  Fontána (2010)
(1)
Kniha přináší hlavní myšlenky k udržování zdraví podle zásad ájurvédy... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Mari Hall  ·  Pragma (2000)
(2)
Kniha je komplexním průvodcem pro léčbu více než osmdesáti běžných zdravotních problémů, počínaje ekzémem a pocity úzkosti až po bolest zad, artritidu a vysoký krevní tlak... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Mantak Chia  ·  Fontána (2012)
Západní pojetí masáží se v prvé řadě soustředí na práci se svaly. Praxe taoistické automasáže čchi se zaměřuje na práci s vnitřní energií – neboli čchi – pro posílení a omlazení smyslových orgánů a také vnitřních orgánů. Techniky této taoistické praxe... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Zora Dovalová  ·  CAD PRESS (2007)
(1)
Příručka tradiční indické medicíny pro moderního člověka - pojednání o diagnostice, životosprávě a výživě, léčení barvami, astrologii atd. ... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Atreya  ·  Maitrea (2015)
Ájurvéda, nejstarší kontinuálně praktikovaný léčebný systém na světě, vždy měla speciální odvětví medicíny pouze pro ženy a předkládá nám jedinečné chápání... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Manuela Heider de Jahnsen  ·  Fontána (2009)
Tato kniha nenabízí jen dobrý úvod pro laiky, je také dobrou příručkou pro pokročilé, pro praktikanty čínské medicíny. Je jednou z mála knih, které mohou být umístěny jak v knihovničce, tak v kuchyni... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Radomír Růžička, Rudolf Sosík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Poznání (2007)
Logický pohľad na choroby a ťažkosti podľa tradičnej čínskej medicíny. Vysvetľuje príčiny vzniku porúch organizmu podľa východných fiozofických náhľadov a zároveň poukazuje na možnosti liečenia s pomocou odstraňovania týchto príčin... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Vladimír Ando  ·  Svítání (2014)
(1)
KAPITOLA I – UČENÍ O JIN-JANGU Taoistický světonázor Vlastnosti jin a jangu Jin-jang v čínské medicíně Jin-jang z hlediska skladby těla Funkce jin-jangu v těle Jin-jang jako podstata nemocí Jin-jang při určování diagnózy Jin-jang v prevenci a léčení... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Frank Seefelder  ·  Eugenika (2013)
Teorie pěti elementů představuje jednu ze základních součástí čínské filozofie a tradiční čínské medicíny (TČM). Souhra elementů kov, voda, dřevo, oheň a země určuje téměř všechny projevy jak na tělesné, tak na duševní úrovni... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Daniel Reid  ·  Fontána (2014)
Holistický přístup k detoxikaci od známého a předního odborníka na východní filosofii a medicínu T aoistická detoxikace slučuje to nejlepší z prastarého východniho a nejmodernějšího západního myšlenl a nabízí řešení vhodné k obnově a zachování... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Čchuan-Kuej Wang  ·  Eugenika (2011)
Praktická příručka vás od základů seznámí s jednoduchou a účinnou léčebnou metodou. Přehledné ilustrace a jasná vysvětlení vám umožní, abyste pomáhali sami sobě a své rodině či přátelům tak, jak si prostí lidé v Číně pomáhali již před staletími... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Čou Čchun-cchaj a Li Zhaoguo  ·  Pragma (2012)
(1)
První ilustrovaná kniha o tradiční čínské medicíně publikovaná v češtině... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč posíláme do 5 dnů
17.
TCM Consulting and Publishing (2014)
NA SKLADĚ
Kniha je prvním dílem ze série učebnic teoretických základů čínské medicíny. Učebnice byly sestaveny nejlepšími odborníky jedenácti univerzitních a akademických pracovišť... (více o knize)
Naše cena: 390 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
18.
Anne McIntyre  ·  Metafora (2013)
Moudrost starověké indické kultury, zapsaná do jejích posvátných textů, Véd, obsahuje i nauku o zdraví a léčení nemocí, známou pod názvem ájurvéda... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Rinpočhe a Wangyal Tenzin  ·  Maitrea (2010)
(1)
Meditační techniky mnoha duchovních tradic odedávna využívají zvuku a jeho vibrací jako základního prostředku léčení a duchovního rozvoje. Meditující i léčitelé dokážou zpěvem posvátných zvuků očistit fyzickou... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
20.
Cornelia Raab  ·  Ikar CZ (2016)
Kniha je určena pro každého, kdo se chce seznámit s tradiční čínskou medicínou jako s léčebným systémem. Obrací se na všechny, kteří chtějí díky TČM zůstat zdraví a fit. Seznámíte se se základy a koncepcí TČM, co je úloha... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička