Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaAlternatívni medicínaLéčba energií

Momentálně se v této nabídce nachází 58 titulů

1.
Richard Bartlett  ·  Anch-books (2012)
NA SKLADĚ (5)
V roce 1997 se dr. Richardu Bartlettovi podařil epochální objev: Koncentroval se na jistou myšlenku, dotkl se dvou senzibilních, s problémem pacienta souvisejících bodů na jeho těle nebo v auře a vyvolal u něj spontánní a působivé změny... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
2.
Ulrich Gudat a Richard Hoffmann  ·  Portál (2015)
Bionergetika, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen, vychází z toho, že každý člověk disponuje životní energií, a to nezávisle... (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Dominique & Viginie Bernascon  ·  Fontána (2007)
Cílem této knihy je představit vám metodu energetického vyvážení tak, abyste mohli sami na sobě pocítit její blahodárné účinky... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
4.
Kniha pojednává o vlivu energie času na náš život a zdraví. Veškerý život se odehrává v určitém prostoru a čase a energie času se řídí pohybem nebeských těles. S tím souvisejí i fyziologické a patologické děje v lidském těle. Energie času tedy... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Louise L. Hay  ·  Pragma (2007)
NA SKLADĚ (1)
Další kniha úspěšné autorky vznikla jako rozšíření díla Můžete uzdravit svůj život. Je třeba, abychom si uvědomili, že síla, kterou hledáme mimo nás, je naopak v nás, a že ji můžeme kdykoliv pozitivním způsobem použít. Kniha vám ukáže vaši sílu... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
Donna Eden  ·  ANAG (2015)
(1)
Donna Eden je průkopníkem v oblasti energetické medicíny a v této knize vám ukáže, jak správně pracovat s vlastní tělesnou energií k vytvoření fyzického, psychického a duševního zdraví a pohody. Zjistíte, jak: - přenést více energie a vitality do... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
7.
Harald Jordan  ·  Fontána (2010)
Spirituální geomantie v praxi. Diplomovaný inženýr a úspěšný autor odborných knih popisuje spojení mezi člověkem a jeho bydlištěm a krajinou z geomantického, spirituálního a energetického hlediska... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Jarmila Průchová a Jaroslav Průcha  ·  Svítání (2009)
(1)
Zdravější budoucnost lidstva je ve vzájemné spolupráci vědy tradiční a dostatečně poučené a pružné vědy moderní. V moderní vědě se stále více začíná ujímat energetická medicína. Tradiční věda už před tisíciletími o ní věděla, že kvalita energie... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Eric Pearl  ·  Pragma (2006)
(2)
Doktor Pearl v této knize popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný proces uváděn do světa... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Mantak Chia  ·  Pragma (2005)
(1)
V této dnes již klasické knize zasvěcuje Mistr Chia do systému taoistické jógy, tradiční metody fyzického a psychického rozvoje a duchovního růstu. Názorně popisuje cvičení k uvolňování a aktivaci vitální energie čchi... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Deák Sándor  ·  EasyCom (2015)
NA SKLADĚ (1)
Svetlo je nevyhnutným prvkom života na zemi. Bez svetla nie je život. Naše telo tvorí 60-80 miliárd buniek, každá jedna využíva energiu slnečného svetla pri nespočetných biologických a chemických procesoch, pri biosyntéze, pre normálnu činnosť buniek... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Barbara Y. Martin a Dimitri Moraitis  ·  Eugenika (2009)
Účelem této knihy je představit duchovní základy zdraví. Existuje obdivuhodný neviditelný podpůrný systém, který udržuje vaše tělo zdravé a obnovuje jeho síly v případech, kdy se vám zdraví nedostává... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Astrid Feuser a Rosemarie Dröschel  ·  Fontána (2002)
Spirituální léčivé prostředky kamenů, andélů, barev, bohů, hvězd a výroba esencí pomocí reiki. (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Heiko Lassek  ·  Stimul (2001)
Zakázaná metoda léčení,... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Lubomír Kříž a Milan Koukal  ·  Ikar CZ (2014)
(1)
Parapsycholog a bylinkář Lubomír Kříž, jenž je nadán mimořádným mimosmyslovým vnímáním, ovládá paragrafologii, umí vdechnout nádherný zvuk hudebním nástrojům, nemoc rozpozná bez přímého kontaktu s pacientem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Anne Jones  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (17)
Necítite sa v prítomnosti nejakého človeka dobre? Oberá vás počítač o energiu? Mrazí vás v starých budovách? Uznávaná liečiteľka Anne Jonesová v tejto praktickej a inšpirujúcej knihe ukazuje, ako vniesť pozitívnu energiu... (více o eknize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
17.
Radomír Růžička, Jiří Nitsche a Rudolf Sosík  ·  Poznání (2005)
Chronopunktura pojednává o vlivu energie času na náš život. Veškerý život se odehrává v určitém prostoru a čase a energie času se řídí pohybem nebeských těles. S tím souvisejí i fyziologické a patologické děje v našem těle. (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Karel Komárek  ·  Osveta (2005)
(1)
Cieľom publikácie je sprístupniť prienik vedeckého a alternatívneho pohľadu na reálny svet. Kniha prináša aj najkomplexnejšiu terminológiu používaných pojmov v tejto problematike... (více o knize)
Naše cena: 156 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Inna Segal  ·  Eastone Books (2011)
(9)
Kniha Čo vám hovorí vaše telo je dlhoočakávaný austrálsky bestseller o alternatívnom spôsobe liečenia. Odhaľuje tajomstvá signálov, ktoré vysiela ľudské telo, podrobne rozoberá a vysvetľuje psychické, ... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Nina Dul  ·  Fontána (2008)
Naše aura je zrcadlem našich citů, myšlenek a prožitého života. Je nevyčerpatelným zdorjem hojivé síly. Nina Dul vidí auru již od svého dětství, dokáže ji interpretovat a vysílat do ní léčivou energii. Ve své knize líčí svůj... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička