Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaZdraví, životní stylAlternativní a populární medicínaAlternatívni medicínaLéčba energií

Momentálně se v této nabídce nachází 62 titulů

1.
S. N. Lazarev  ·  Amaratime (2017)
NOVINKA
Hlavním cílem mnoha lidí, kteří čtou knihy S.N. Lazareva a přicházejí na jeho semináře, je vyřešit některé ze svých problémů. Mnohdy jsou to totiž právě vážné nemoci a problémy, které je přivádějí ke snaze o pochopení... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
2.
Louise L. Hay  ·  Pragma (2007)
(1)
Další kniha úspěšné autorky vznikla jako rozšíření díla Můžete uzdravit svůj život. Je třeba, abychom si uvědomili, že síla, kterou hledáme mimo nás, je naopak v nás, a že ji můžeme kdykoliv pozitivním způsobem použít. Kniha vám ukáže vaši sílu... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Richard Bartlett  ·  Anch-books (2012)
NA SKLADĚ (5)
V roce 1997 se dr. Richardu Bartlettovi podařil epochální objev: Koncentroval se na jistou myšlenku, dotkl se dvou senzibilních, s problémem pacienta souvisejících bodů na jeho těle nebo v auře a vyvolal u něj spontánní a působivé změny... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
4.
Josef Schrötter  ·  Eminent (2017)
Tato kniha nabízí příjemné terapie, které jsou vždy okamžitě po ruce. Autor v ní shrnul svoje více než čtyřicetileté zkušenosti s léčením a v oboru alternativní a celostní medicíny je ojedinělá tím, že kombinuje čtyři... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Harald Jordan  ·  Fontána (2010)
NA SKLADĚ
Spirituální geomantie v praxi. Diplomovaný inženýr a úspěšný autor odborných knih popisuje spojení mezi člověkem a jeho bydlištěm a krajinou z geomantického, spirituálního a energetického hlediska... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
Inna Segal  ·  Gardenia (2017)
Inna Segal v tomto bestselleru odhaluje tajemství pochopení poselství vašeho těla a základní mentální, emocionální a energetické příčiny fyzických příznaků a zdravotního stavu. Tato inspirativní příručka se podrobně zabývá možnými příčinami zdravotních... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Eric Pearl  ·  Pragma (2006)
NA SKLADĚ (2)
Doktor Pearl v této knize popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný proces uváděn do světa... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Ulrich Gudat a Richard Hoffmann  ·  Portál (2015)
Bionergetika, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen, vychází z toho, že každý člověk disponuje životní energií, a to nezávisle... (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Donna Eden  ·  ANAG (2015)
(1)
Donna Eden je průkopníkem v oblasti energetické medicíny a v této knize vám ukáže, jak správně pracovat s vlastní tělesnou energií k vytvoření fyzického, psychického a duševního zdraví a pohody. Zjistíte, jak: - přenést více energie a vitality do... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
10.
Inna Segal  ·  Eastone Books (2011)
(9)
Kniha Čo vám hovorí vaše telo je dlhoočakávaný austrálsky bestseller o alternatívnom spôsobe liečenia. Odhaľuje tajomstvá signálov, ktoré vysiela ľudské telo, podrobne rozoberá a vysvetľuje psychické, ... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jarmila Průchová a Jaroslav Průcha  ·  Svítání (2009)
(1)
Zdravější budoucnost lidstva je ve vzájemné spolupráci vědy tradiční a dostatečně poučené a pružné vědy moderní. V moderní vědě se stále více začíná ujímat energetická medicína. Tradiční věda už před tisíciletími o ní věděla, že kvalita energie... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Barbara Y. Martin a Dimitri Moraitis  ·  Eugenika (2009)
Účelem této knihy je představit duchovní základy zdraví. Existuje obdivuhodný neviditelný podpůrný systém, který udržuje vaše tělo zdravé a obnovuje jeho síly v případech, kdy se vám zdraví nedostává... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Keith Sherwood  ·  Fontána (2004)
NA SKLADĚ
Pomocí duchovního léčení obnovíte své zdraví, harmonii a rovnováhu. Každý z nás má schopnosti potřebné k tomu, aby se stal léčitelem. Umění duchovního léčení vás naučí, jak se napojit na proud léčebné energie, který je ve vás i kolem vás. (více o knize)
Naše cena: 198 Kč posíláme do 2 dnů
14.
Astrid Feuser a Rosemarie Dröschel  ·  Fontána (2002)
Spirituální léčivé prostředky kamenů, andélů, barev, bohů, hvězd a výroba esencí pomocí reiki. (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Deák Sándor  ·  EasyCom (2015)
NA SKLADĚ (1)
Svetlo je nevyhnutným prvkom života na zemi. Bez svetla nie je život. Naše telo tvorí 60-80 miliárd buniek, každá jedna využíva energiu slnečného svetla pri nespočetných biologických a chemických procesoch, pri biosyntéze, pre normálnu činnosť buniek... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Heiko Lassek  ·  Stimul (2001)
Zakázaná metoda léčení,... (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Lubomír Kříž a Milan Koukal  ·  Ikar CZ (2014)
(1)
Parapsycholog a bylinkář Lubomír Kříž, jenž je nadán mimořádným mimosmyslovým vnímáním, ovládá paragrafologii, umí vdechnout nádherný zvuk hudebním nástrojům, nemoc rozpozná bez přímého kontaktu s pacientem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
PŘIPRAVUJEME
Titul ještě nevyšel
19.
Karel Komárek  ·  Osveta (2005)
(1)
Cieľom publikácie je sprístupniť prienik vedeckého a alternatívneho pohľadu na reálny svet. Kniha prináša aj najkomplexnejšiu terminológiu používaných pojmov v tejto problematike... (více o knize)
Naše cena: 156 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Nina Dul  ·  Fontána (2008)
Naše aura je zrcadlem našich citů, myšlenek a prožitého života. Je nevyčerpatelným zdorjem hojivé síly. Nina Dul vidí auru již od svého dětství, dokáže ji interpretovat a vysílat do ní léčivou energii. Ve své knize líčí svůj... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička