Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdravíAlternativní a populární medicínaAlternatívni medicínaEsoterická léčba

Momentálně se v této nabídce nachází 195 titulů

1.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (23)
„Nevymýšlíme si je! Andělé jsou mezi námi, dnes dokonce více než kdy jindy, a to nejen v reklamách a obchodech. Počet lidí, kteří vypovídají o setkáních s těmito nebeskými bytostmi stále narůstá. Andělé jim v při... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
2.
Josef Staněk a Jana Brzobohatá  ·  Agape (1999)
NA SKLADĚ
3. upravené a rozšířené vydání předchozích knih „Léčení ne-mocí duchem“ (1992) a „Příčiny nemocí, jejich léčení duchem a přírodními prostředky“ (1993). Současná medicína sice detailně popíše tělo člověka a průběh procesů nemocí, není však schopna... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
3.
Lissa Rankinová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
4.
Giovanni Maciocia  ·  Svítání (2011)
V knize naleznete popis všech tří základních aspektů jazyka (barva těla, tvar, povlak) a jejich význam pro stanovení diagnózy. Anamnézy, doplněné fotografiemi, názorně dokreslují použití diagnostiky podle jazyka v praxi... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Annick de Souzenelle  ·  Malvern (2010)
Tato kniha nám objevuje nový a zároveň prastarý vztah k druhým lidem i k sobě samému: dokonalé sebepoznání, vědomí, že existují dva zdroje poznání, mozek a srdce, pochopení, že svět i lidé nutně dosvědčují nezměrnost božích možností... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Diethard Stelzl  ·  Maitrea (2010)
Již od pradávna lidé intuitivně věděli, že pomocí přenosu určitých znaků, tvarů, barev a symbolů jsou schopni přijímat informace a pořádající kritéria z univerza, a tím aktivovat výjimečné síly a energie... (více o knize)
Naše cena: 741 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Teodor Rosinský  ·  CAD PRESS (2010)
(1)
Publikace je prezentována jako souhrn aktuálních poznatků o problematice, které se autor věnuje celá desetiletí a která není ani ve světové literatuře uceleným způsobem rozpracovaná.... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
8.
Catherine Ponderová  ·  Eko-konzult (2004)
(1)
Šokující pravda o vašich nemocech a jejich léčení... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Daniel Meurois-Givaudan  ·  Eugenika (2008)
Autor má od dětství schopnost vidět auru. Proto analyzované případy, z nichž vyvozuje důležité poznatky, vycházejí přímo z jeho vlastní zkušenosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Hiromi Shinya  ·  Pragma (2010)
(3)
Přední americký gastroenterolog Hiromi Shinya, M.D., přesně a podrobně rozebírá, jak musíte podporovat vytváření zásoby enzymů ve svém těle, abyste se nikdy nemuseli podrobit operaci ani užívat léky na takzvané nemoci stáří... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2015)
(16)
V každém okamžiku jste obklopeni milujícími a mocnými anděly, kteří vám chtějí pomoci se všemi oblastmi vašeho života. Stačí jen o jejich pomoc požádat! (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Glen Sanderfur  ·  Eko-konzult (2001)
NA SKLADĚ
Neobyčejný a pravdivý příběh tragického zranění. Smrtelné zranění Glenna Sanderfursta přivedlo k filozofii nejznámějšího amerického mystika Edgara Cayceho... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Thorwald Dethlefsen a Ruediger Dahlke  ·  Triton (2011)
(4)
Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS – z pera dvou odborníků na fenomén nemoci, Ruedigera Dahlkeho, lékaře, přírodního léčitele a psychoterapeuta... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Valerij Sinelnikov  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2005)
(7)
V této knize autor zveřejňuje vlastní metodu, po jejímž ovládnutí se člověk dokáže "dohodnout" s jakýmikoliv neduhem. Nedotknou se ho virové infekce, rakovina, tuberkulóza ani mnoho dalších nemocí, z kterých má strach. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Mirzakarim Norbekov  ·  Holík Jaroslav (2016)
Kniha vede čtenáře po úžasné cestě sebeuzdravení dál a dál. Budete se v ní dále seznamovat s principy metody Dr. Norbekova, najdete v ní praktické návody na zlepšení zraku a sluchu, dechovou meditační gymnastiku, na trénink emocí a mnoho dalšího... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Petra Neumayer a Roswitha Stark  ·  ANAG (2015)
Symboly jsou jazykem našeho podvědomí a naší duše a mají své místo také v oboru spirituality a léčitelství. Nedokáže-li mysl samotná interpretovat jejich význam, sdělují své poselství přímo našemu vyššímu vědomí a doprovází nás na cestě ke zdraví... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Clemens Kuby  ·  Eminent (2012)
(1)
Kniha Zázračné zdraví nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Alexa Kriele  ·  Fontána (2010)
Kniha objasňuje súvislosti medzi telom, psychikou a dušou. Rozoberá všetky naše telesné orgány a prisudzuje im určité archetypy. Ukazuje, ako môžeme nadviazať kontakt so svojimi orgánmi... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
19.
Ruediger Dahlke  ·  CPRESS (2014)
Autor zde vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s duševními příčinami nemoci... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Lissa Rankinová  ·  Jota (2014)
NA SKLADĚ (1)
Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička