popis
Esoterická léčba

Knihy Medicína a zdraví Alternativní a populární medicína Alternatívni medicína Esoterická léčba

V podkategorii Esoterická léčba se nachází 181 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Duchovní příčiny nemocí
Josef Staněk, Jana Brzobohatá  ·  Agape (1999)
3. upravené a rozšířené vydání předchozích knih „Léčení ne-mocí duchem“ (1992) a „Příčiny nemocí, jejich léčení duchem a přírodními prostředky“ (1993). Současná medicína sice detailně popíše tělo člověka a průběh procesů nemocí, není však schopna... (více o titulu)
Naše cena: 106 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dní
2.
Dohoda s nemocí (kniha první)
Valerij Sinelnikov  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2005)
(7)
V této knize autor zveřejňuje vlastní metodu, po jejímž ovládnutí se člověk dokáže "dohodnout" s jakýmikoliv neduhem. Nedotknou se ho virové infekce, rakovina, tuberkulóza ani mnoho dalších nemocí, z kterých má strach. (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
3.
Nemoc jako cesta
Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke  ·  Triton (2011)
(4)
Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS – z pera dvou odborníků na fenomén nemoci, Ruedigera Dahlkeho, lékaře, přírodního léčitele a psychoterapeuta... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
4.
Symbolismus lidského těla
Annick de Souzenelle  ·  Malvern (2010)
Tato kniha nám objevuje nový a zároveň prastarý vztah k druhým lidem i k sobě samému: dokonalé sebepoznání, vědomí, že existují dva zdroje poznání, mozek a srdce, pochopení, že svět i lidé nutně dosvědčují nezměrnost božích možností... (více o titulu)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
5.
Mysl je mocný lékař
Lissa Rankinová  ·  Jota (2014)
(1)
Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
6.
Léčení duše
Osho  ·  Eugenika (2007)
(4)
Kniha nabízí bohatý výběr jednoduchých postupů, které se zabývají řešením stresu bez použití chemie. Na jejích stránkách naleznete lék na vše - od bolesti hlavy po nespavost, od nejasných pocitů mírného neklidu, jež zažíváme někdy všichni... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Nemoc jako řeč dětské duše
Ruediger Dahlke, Vera Kaesemann  ·  Fontána (2011)
(2)
Práce autorů je dnes aktuálnější než kdykoliv předtím. Neboť navzdory komplexní medicínské péči se u dětí čím dál víc rozmáhají nemoci a symptomy často nespecifikované povahy. A vzrůstá i množství rodičů, kteří bez úspěchu hledají pomoc u dětského lékaře. (více o titulu)
Naše cena: 416 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
8.
Léčení s Anděly
Doreen Virtue  ·  Synergie (2015)
V každém okamžiku jste obklopeni milujícími a mocnými anděly, kteří vám chtějí pomoci se všemi oblastmi vašeho života. Stačí jen o jejich pomoc požádat! (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Emoce, pocity, vnitřní uzdravení
Lise Bourbeau  ·  Eugenika (2015)
Autorka odpovedá na otázky a vysvetľuje tak mnohé dôležité skutočnosti o podstate našich pocitov, emócií a vnútorných stavov. Radí, ako sa vysporiadať s rôznymi náročnými situáciami, ako nájsť vnútorný pokoj a ak treba, dokázať odpustiť... (více o titulu)
Naše cena: 182 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Anatomie ducha
Caroline Myss  ·  DharmaGaia (2017)
Caroline Myssová, Ph. D., je známá americká intuitivní lékařka a průkopnice na poli intuitivní diagnostiky. Je schopná „vidět“ nemoc v těle pacienta a pomáhá zvláště lidem, kteří... (více o titulu)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 4 dní
11.
Stav beztíže
Caroline Myss  ·  Pragma (2010)
V této knize se autorka staví proti konvenčnímu přístupu k léčení. Caroline Myss se nechala inspirovat lidmi, kteří překonali širokou řadu fyzických a psychických onemocnění - od rakoviny k pokročilé cukrovce - a využívá moudrosti velkých myslitelů, jejic (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč posíláme do 5 dní
12.
Čakry - kompletní průvodce
Ambika Wauters  ·  Knižní klub (2014)
Tato kniha vám nabízí možnost otevřít se nové dimenzi zdraví a osobního růstu. Zabývá se povahou lidského energetického systému a objasňuje, jak nejlépe umožnit naší energii růst a přetvářet se prostřednictvím uzdravení... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Pastorální medicína
Rudolf Steiner  ·  Poznání (2014)
Pastorálně - medicínské přednášky, které se poprvé dostávají do rukou českých čtenářů, zaujímají v díle Rudolfa Steinera mimořádné místo. Jejich význam spočívá nejen v důležitých informacích, které jsou zde obsažené... (více o titulu)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
14.
Trénink těla a ducha
Mirzakarim Norbekov  ·  Holík Jaroslav (2016)
Kniha vede čtenáře po úžasné cestě sebeuzdravení dál a dál. Budete se v ní dále seznamovat s principy metody Dr. Norbekova, najdete v ní praktické návody na zlepšení zraku a sluchu, dechovou meditační gymnastiku, na trénink emocí a mnoho dalšího... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Uzdrav své tělo
Louise L. Hay  ·  Pragma (2007)
(3)
Autorka se zabývá propojením mysli a těla a psychickými příčinami fyziologických poruch a onemocnění... (více o titulu)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Enzymy - Klíč ke zdraví
Hiromi Shinya  ·  Pragma (2010)
(3)
Přední americký gastroenterolog Hiromi Shinya, M.D., přesně a podrobně rozebírá, jak musíte podporovat vytváření zásoby enzymů ve svém těle, abyste se nikdy nemuseli podrobit operaci ani užívat léky na takzvané nemoci stáří... (více o titulu)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
17.
Dohoda s nemocí (kniha druhá)
Valerij Sinelnikov  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2007)
(1)
"Každý člověk má pro svou nemoc vlastní příčinu. Nicméně, jisté zákonitosti ve vzniku neduhů přesto existují. Souvisí to s tím, že určitý orgán nebo ústrojí organismu plní nejen specifickou fyziologickou funkci, ale nese také emocionální zátěž..." (více o titulu)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
18.
Když tělo bojuje s duší
Ruediger Dahlke  ·  CPRESS (2016)
Jak můžeme léčit alergie a infekce zlepšením stavu naší duše. Lékař a psychoterapeut Ruediger Dahlke rozebírá aktuální zdravotní problémy současnosti. Tělesné onemocnění je vlastně projevem vnitřního napětí, hněvu a potlačované agrese. Pokud se... (více o titulu)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Božská výživa
Jasmuheen  ·  Eugenika (2005)
(2)
Autorka ve své knize představuje jednoduché, ale účinné nástroje k uspokojení našeho veškerého hladovění. V programu Božské výživy nabízí na základě svého bádání vyživovací prostředky 2. a 3. stupně. (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Oheň v srdci
Kyriacos C. Markides  ·  Eugenika (2006)
(6)
Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se pravidelně vracel na Kypr, aby se mohl blíže seznamovat se zvláštním světem místního léčitele a duchovního učitele zvaného Daskalos... (více o titulu)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička