Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaZdraví, životní stylAlternativní a populární medicínaAlternatívni medicínaEsoterická léčba

Momentálně se v této nabídce nachází 198 titulů

1.
S. N. Lazarev  ·  Amaratime (2017)
NOVINKA
Hlavním cílem mnoha lidí, kteří čtou knihy S.N. Lazareva a přicházejí na jeho semináře, je vyřešit některé ze svých problémů. Mnohdy jsou to totiž právě vážné nemoci a problémy, které je přivádějí ke snaze o pochopení... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
2.
Valerij Sinelnikov  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2005)
(7)
V této knize autor zveřejňuje vlastní metodu, po jejímž ovládnutí se člověk dokáže "dohodnout" s jakýmikoliv neduhem. Nedotknou se ho virové infekce, rakovina, tuberkulóza ani mnoho dalších nemocí, z kterých má strach. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Thorwald Dethlefsen a Ruediger Dahlke  ·  Triton (2011)
(4)
Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS – z pera dvou odborníků na fenomén nemoci, Ruedigera Dahlkeho, lékaře, přírodního léčitele a psychoterapeuta... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Candace B. Pert  ·  ANAG (2016)
Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému?Propojení těla a mysliVe své průkopnické knize Molekuly emocí... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Glen Sanderfur  ·  Eko-konzult (2001)
Neobyčejný a pravdivý příběh tragického zranění. Smrtelné zranění Glenna Sanderfursta přivedlo k filozofii nejznámějšího amerického mystika Edgara Cayceho... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2015)
(16)
V každém okamžiku jste obklopeni milujícími a mocnými anděly, kteří vám chtějí pomoci se všemi oblastmi vašeho života. Stačí jen o jejich pomoc požádat! (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
7.
Hiromi Shinya  ·  Pragma (2010)
(3)
Přední americký gastroenterolog Hiromi Shinya, M.D., přesně a podrobně rozebírá, jak musíte podporovat vytváření zásoby enzymů ve svém těle, abyste se nikdy nemuseli podrobit operaci ani užívat léky na takzvané nemoci stáří... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Teodor Rosinský  ·  CAD PRESS (2010)
(1)
Publikace je prezentována jako souhrn aktuálních poznatků o problematice, které se autor věnuje celá desetiletí a která není ani ve světové literatuře uceleným způsobem rozpracovaná.... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
9.
Alexa Kriele  ·  Fontána (2010)
Kniha objasňuje súvislosti medzi telom, psychikou a dušou. Rozoberá všetky naše telesné orgány a prisudzuje im určité archetypy. Ukazuje, ako môžeme nadviazať kontakt so svojimi orgánmi... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
10.
Clemens Kuby  ·  Eminent (2012)
(1)
Kniha Zázračné zdraví nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Erich Bauer  ·  Pragma (2003)
NA SKLADĚ
Cesta ku zdraviu podla hviezd... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Mantak Chia a Maneewan Chia  ·  CAD PRESS (1996)
(1)
Příručka obsahující množství návodů a cvičení k nastolení duchovní a tělesné harmonie sepsaná Mistrem Mantak Chia (tvůrce systému Léčivé Tao) na základě jeho mnohaletého studia klasických taoistických spisů, čínské tradiční medicíny a bojových umění ... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Lissa Rankinová  ·  Jota (2014)
(1)
Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Josef Staněk a Jana Brzobohatá  ·  Agape (1999)
NA SKLADĚ
3. upravené a rozšířené vydání předchozích knih „Léčení ne-mocí duchem“ (1992) a „Příčiny nemocí, jejich léčení duchem a přírodními prostředky“ (1993). Současná medicína sice detailně popíše tělo člověka a průběh procesů nemocí, není však schopna... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
15.
Ruediger Dahlke  ·  CPRESS (2016)
Jak můžeme léčit alergie a infekce zlepšením stavu naší duše. Lékař a psychoterapeut Ruediger Dahlke rozebírá aktuální zdravotní problémy současnosti. Tělesné onemocnění je vlastně projevem vnitřního napětí, hněvu a potlačované agrese. Pokud se... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Louise L. Hay  ·  Pragma (2007)
NA SKLADĚ (3)
Autorka se zabývá propojením mysli a těla a psychickými příčinami fyziologických poruch a onemocnění... (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
17.
Valerij Sinelnikov  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2007)
(1)
"Každý člověk má pro svou nemoc vlastní příčinu. Nicméně, jisté zákonitosti ve vzniku neduhů přesto existují. Souvisí to s tím, že určitý orgán nebo ústrojí organismu plní nejen specifickou fyziologickou funkci, ale nese také emocionální zátěž..." (více o knize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Daniel Meurois-Givaudan  ·  Eugenika (2008)
Autor má od dětství schopnost vidět auru. Proto analyzované případy, z nichž vyvozuje důležité poznatky, vycházejí přímo z jeho vlastní zkušenosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Jan Palouček  ·  Integrál (2011)
(1)
Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své dvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
20.
Annick de Souzenelle  ·  Malvern (2010)
Tato kniha nám objevuje nový a zároveň prastarý vztah k druhým lidem i k sobě samému: dokonalé sebepoznání, vědomí, že existují dva zdroje poznání, mozek a srdce, pochopení, že svět i lidé nutně dosvědčují nezměrnost božích možností... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička