Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

HistorieVálečné dějinyNapoleonské války

Momentálně se v této nabídce nachází 35 titulů

1.
Jiří Kovařík  ·  Elka Press (2015)
Po Pamětech Marcellina de Marbota, Napoleonově kavaleristovi kapitána Parquina a Napoleonově granátníkovi kapitána Coigneta dostává český čtenář do rukou... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
2.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2012)
Napoleon v Rusku s podtitulem Zkáza Velké armády je druhým a závěrečným svazkem práce o tažení roku 1812, v němž chtěl císař Napoleon porazit ruského imperátora Alexandra, sám ale utrpěl navzdory všem vítězstvím porážku, která předznamenala jeho pád. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2016)
Příběh tažení 1806 – 1807, v němž se Napoleon hnal za přeludem, který byl nejspíš jeho největší chybou. Válka císaře Francouzů s nesmiřitelným protivníkem, s Ruskem Alexandra I. Velké bitvy u Gołyminu, Pułtusku, Preussisch Eylau, Heilsbergu a Friedlandu.. (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2012)
Kniha Napoleon v Rusku je prvním svazkem práce o tažení roku 1812, v němž chtěl císař Napoleon porazit ruského imperátora Alexandra, sám ale utrpěl navzdory všem vítězství porážku, která předznamenala jeho pád.. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2011)
Waterloo s podtitulem Poslední bitva je druhým a závěrečným svazkem práce o posledním Napoleonově tažení, které trvalo pouhé čtyři dny a skončilo jeho porážkou... (více o knize)
Naše cena: 352 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2010)
Poloostrovní válka je název letitého konfliktu napoleonských válek, který zuřil ve Španělsku a Portugalsku v letech 1807 až 1814 a v mnohém přispěl k Napoleonovu pádu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2010)
(1)
V mnohém přispěl k Napoleonovu pádu. Proč císař Francouzů uloupil španělskou korunu, čím proti sobě vzbudil nenávist většiny Španělů i Portugalců a proč nemohl vyhrát válku, i když Francouzi ve většině bitev vítězili?... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Jiří Kovařík  ·  Epocha (2009)
(11)
Plastické vylíčení bitev u Aspern/Esslingu a Wagramu, svedených proti Rakousku koncem jara a v létě roku 1809 Napoleonem I. a arcivévodou Karlem Rakouským... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2017)
NA SKLADĚ
Vzpomínky vojáka císařské gardy na Napoleonovo tažení do Ruska roku 1812. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2015)
Cinkot postrojů, pára od nozder, vrzání sedel, přehlušené svistem tasených šavlí či palašů, rozjezd a sílící dunění kopyt, jak koně přecházejí z klusu do cvalu. Signály trubek, vlající hřívy i zástavy, čepele vytrčené přes koňské krky kupředu... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Libor Jůn  ·  Triton (2005)
(3)
Napoleonské války od základů proměnily evropskou společnost a vytvořily pomyslný most mezi starým „feudálním“ světem a světem rodící se občanské společnosti. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Bernard Cornwell  ·  BB/art (2016)
(1)
Osmnáctého června roku 1815 sestoupily armády Francie, Británie a Pruska do tichého mělkého údolí jižně od Bruselu. Malé městečko nedaleko místa, kde se spojenci rozhodli postavit francouzské armádě, se jmenuje Waterloo. Krvavá bitva, jíž dalo Waterloo... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Luboš Taraba  ·  Vydavateľstvo Baset (2006)
"Dróle du guerre", divná válka, tak se sice říká francouzské porážce na začátku druhé světové války, už se ale příliš neví, že toto označení vzniklo přesně o sedmdesát let dříve. Tehdy se na budoucích bojištích první světové války utkaly o hegemonii... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 14 dnů
14.
Jacques Marseille  ·  Český cestovatel (2011)
Druhý díl líčí nasazení korzárů na světoznámých mořích a oceánech v průběhu 18. století za války o španělské dědictví a franko-indiánských válek v Severní Americe a dále během válek o rakouské dědictví a sedmileté války. Sleduje přitom napínavé osudy... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Petr Wohlmuth  ·  Scriptorium (2017)
Kniha nabízí analýzu dobové kultury války a jejích proměnných, jejich vzájemného vztahu a jeho rekonfigurace v průběhu boje o nizozemskou pevnost Bergen op Zoom v kulminačním bodě války o... (více o knize)
Naše cena: 397 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Vicente Echegaray a Jacgues Marseille  ·  Českycestovatel.cz (2013)
V obecném povědomí přetrvává dojem, že jediní skuteční korzáři pocházeli z Francie nebo Anglie. Čtvrtý díl série Tygři sedmi moří však dává nahlédnout do námořní historie v časech, kdy na mořích a oceánech vládly kastilské a portugalské vlajky.. (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
Ian Castle  ·  Grada (2007)
(2)
Kniha jedinečným způsobem zaznamenává průběh jedné z nejslavnějších bitev světové historie. Napoleon už jako francouzský císař v ní dobývá svého prvního obrovského vítězství, když se mu podaří najednou porazit vojska dvou mocností... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Michal Šťovíček  ·  Epocha (2017)
Publikace přináší českému čtenáři vůbec poprvé souhrnné informace potřebné k orientaci ve spletitém průběhu konfliktů, které stály u zrodu jedné z nejznámějších etap evropské historie – napoleonských válek. Autor podrobně (více o knize)
Naše cena: 451 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Winston S. Churchill  ·  Európa (2006)
NA SKLADĚ (9)
Tretí zväzok monumentálnej historiografickej práce jedného z najvýznamnejších politikov a spisovateľov XX. storočia, nositeľa Nobelovej ceny za literatúru, mapuje obdobie vlády Viliama Oranžského, boje za nezávislosť Spojených štátov, vojnu s Napoleonom.. (více o knize)
Naše cena: 457 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Jacgues Marseille  ·  Českycestovatel.cz (2012)
Třetí díl Tygrů sedmi moří přibližuje vrcholné období korzárských válek, spjaté s americkými válkami za nezávislost a napoleonskými válkami. Tehdy se na scéně objevila poslední generace korzárů z éry plachetnic, reprezentovaná jmény jako Jean Lafitte... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička