Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

HistorieStředověkOsobnosti středověku

Momentálně se v této nabídce nachází 154 titulů

1.
Čtení o hradech, zámcích a městech  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Eduard Petiška  ·  Supraphon (2017)
Audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech - obsahuje čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin, které jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. (více o audioknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
2.
Jan Bauer  ·  Alpress (2013)
Proč se musela Blanka z Valois odstěhovat z Prahy do Brna? Kvůli čemu si dceru Karla IV. Annu tak oblíbili Angličané? Opravdu zakousl pes první manželku Václava IV. Johannu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Ludmila Vaňková  ·  Šulc - Švarc (2016)
Limitovaná edice - Šestidílná historická sága je nejznámější a také nejobsáhlejší román o Karlu IV. Vychází v jedné knize s bohatým barevným obrazovým doprovodem a v exkluzivní grafické úpravě. Výjimečná románová kronika Ludmily Vaňkové dala... (více o knize)
Naše cena: 1 899 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jacques Le Goff  ·  Argo
(1)
Nápaditá práce francouzského historika reprezentuje autorovy názory na problematiku středověkého myšlení, mentálního chování a křesťanstvím ovlivněného jednání intelektuálů. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
5.
Vladimír Přibský  ·  Ikar CZ (2012)
Vzestup a pád zemského správce Záviše z Falkenštejna z pohledu jeho současníka, rytíře Zdislava z Lemberka, nejvyššího purkrabího Pražského hradu. Záviše z Falkenštejna poznáváme nejen jako významnou osobnost českých dějin 13. století, ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Vladimír Liška  ·  XYZ (2016)
Od narození Karla IV. uplynulo sedm století a my si tohoto výjimečného panovníka připomínáme jako osobnost, která měla pro rozkvět zemí Koruny české nezpochybnitelný význam. Na rozdíl od svého otce byl velkým patriotem, do Čech se z častých cest vždy... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Walter Görlitz  ·  Grada (2014)
Během druhé světové války mělo pouze několik důstojníků možnost přímo se podílet na vojenském plánování v přítomnosti Adolfa Hitlera. Jedním z nich byl právě Wilhelm Keitel, náčelník Nejvyššího velitelství ozbrojených sil (Oberkommando der Wehrmacht... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
8.
Vratislav Vaníček  ·  Paseka (2014)
Jaký byl Svatý Václav jako člověk a vladař a jaká byla jeho doba? Přední český historik představuje Václava jako charismatickou osobnost a silného panovníka s cílevědomou západoevropskou orientací... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Lubomír Emil Havlík  ·  Jota (2013)
(1)
Nové vydání úspěšného a stále žádaného titulu, přispívajícího k poznání dějin jednoho z významných období naší historie. Autor, český historik specializující se na středověké dějiny Slovanů a především na období... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
S.J. Hodge  ·  Slovart CZ (2014)
Kronika válečnického mnišského řádu a jeho boje na obranu katolické křesťanské víry. Templáři soupeřili o ovládnutí Svaté země s muslimy, především s jejich... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Ján Steinhübel  ·  Rak (2016)
(6)
Vo Vydavateľstvo RAK Budmerice vychádza už roky vypredaná a dlho očakávaná kniha Jána Steinhübela, Nitrianske kniežatstvo, rozsiahla 600 stranová monografia z čias, keď Nitrianske kniežatstvo bolo Slovenskom a nitrianske biskupstvo jeho duch (více o knize)
Naše cena: 769 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Andrej Štiavnický  ·  Ikar (2011)
(2)
Autor predkladá čitateľom siedmy zväzok o potomkoch Alžbety Bátoriovej, v ktorom rozoberá obdobie rokov 1645 až 1649, najmä cez postavu grófkinho vnuka Františka Nádašdyho, ... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Daniela Dvořáková  ·  Rak (2011)
(20)
Sonda do života stredovekého šľachtica s osobitným zreteľom na územie Slovenska. Kniha si vyslúžila prídomok „Biblia slovenského stredoveku“. O výnimočnom úspechu svedčí maďarské vydanie z roku 2003. Prvé slovenské vydanie vyšlo v roku 2003... (více o knize)
Naše cena: 634 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Ivo Pejčoch  ·  Svět křídel (2011)
Vojenské osoby popravené z politických důvodů v letech 1949 - 1966 a z kriminálních příčin v létech 1951 - 1985... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Christopher Gravett  ·  Computer Press (2009)
Tudorovský rytíř byl první obrannou linií, využívanou panovníky od Jindřicha VIII. až po Alžbětu I., a zároveň také posledním představitelem rytířských tradic majících původ v 11. století... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Michal Lutovský  ·  Libri (2008)
Závěrečný díl volné trilogie mapuje významné lokality nejen u nás, ale i v okolní Evropě, kam zavítali naši první panovníci z dynastie Přemyslovců... (více o knize)
Naše cena: 304 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Andrej Tereščuk  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
Zajímáte se o historii? Jedinečná, moderní a bohatě ilustrovaná publikace z edice Odkaz vás seznámí se všemi historicky doloženými panovníky Ruska od kyjevských knížat, po všeruské imperátory. Objevte nové dimenze složitých lidských osudů osob... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Renáta Fučíková  ·  Práh (2016)
Doba panování Karla IV. je právem považovaná za zlatý věk českých dějin. Jaký ale doopravdy byl český král a římský císař, co všechno vykonal? Odpověď vám dá kniha plná ilustrací stejně delikátních, jaké známe z iluminovaných rukopisů vrcholného... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 4 dnů
19.
Kateřina Schwabiková  ·  Slovart CZ (2016)
Šašek Vašek je veselá kopa. Cestuje světem sem a zase tam. Tentokrát zavítal na stránky bohatě ilustrované knížky, v níž malé čtenáře seznámí se svým dobrým... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Martin Pegler  ·  Fighters Publications (2012)
(1)
Počínaje americkou válkou za nezávislost a konče druhou světovou válkou se historie vojenského odstřelovače považuje za nedůležitou a finančně úspornou. Navzdo (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička