Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

HistorieStředověkOsobnosti středověku

Momentálně se v této nabídce nachází 155 titulů

1.
Čtení o hradech, zámcích a městech  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Eduard Petiška  ·  Supraphon (2017)
Audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech - obsahuje čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin, které jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. (více o audioknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
2.
Jan Bauer  ·  Alpress (2013)
Proč se musela Blanka z Valois odstěhovat z Prahy do Brna? Kvůli čemu si dceru Karla IV. Annu tak oblíbili Angličané? Opravdu zakousl pes první manželku Václava IV. Johannu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Ludmila Vaňková  ·  Šulc - Švarc (2016)
Limitovaná edice - Šestidílná historická sága je nejznámější a také nejobsáhlejší román o Karlu IV. Vychází v jedné knize s bohatým barevným obrazovým doprovodem a v exkluzivní grafické úpravě. Výjimečná románová kronika Ludmily Vaňkové dala... (více o knize)
Naše cena: 1 899 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Lubomír Emil Havlík  ·  Jota (2013)
(1)
Nové vydání úspěšného a stále žádaného titulu, přispívajícího k poznání dějin jednoho z významných období naší historie. Autor, český historik specializující se na středověké dějiny Slovanů a především na období... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Vladimír Přibský  ·  Ikar CZ (2012)
Vzestup a pád zemského správce Záviše z Falkenštejna z pohledu jeho současníka, rytíře Zdislava z Lemberka, nejvyššího purkrabího Pražského hradu. Záviše z Falkenštejna poznáváme nejen jako významnou osobnost českých dějin 13. století, ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Vratislav Vaníček  ·  Paseka (2014)
Jaký byl Svatý Václav jako člověk a vladař a jaká byla jeho doba? Přední český historik představuje Václava jako charismatickou osobnost a silného panovníka s cílevědomou západoevropskou orientací... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
S.J. Hodge  ·  Slovart CZ (2014)
NA SKLADĚ
Kronika válečnického mnišského řádu a jeho boje na obranu katolické křesťanské víry. Templáři soupeřili o ovládnutí Svaté země s muslimy, především s jejich... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Matúš Kučera  ·  Perfekt (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (3)
Štvrté, doplnené vydanie najúspešnejšej knihy prof. Matúša Kučeru, známeho odborníka na stredoveké dejiny. Kniha príťažlivou, vedecko-populárnou formou sprístupňuje dejiny Veľkomoravskej ríše a postavy jej najvýznamnejších... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč ihned ke stažení
9.
Ján Steinhübel  ·  Rak (2016)
NA SKLADĚ (6)
Vo Vydavateľstvo RAK Budmerice vychádza už roky vypredaná a dlho očakávaná kniha Jána Steinhübela, Nitrianske kniežatstvo, rozsiahla 600 stranová monografia z čias, keď Nitrianske kniežatstvo bolo Slovenskom a nitrianske biskupstvo jeho duch (více o knize)
Naše cena: 769 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Daniela Dvořáková  ·  Rak (2011)
(20)
Sonda do života stredovekého šľachtica s osobitným zreteľom na územie Slovenska. Kniha si vyslúžila prídomok „Biblia slovenského stredoveku“. O výnimočnom úspechu svedčí maďarské vydanie z roku 2003. Prvé slovenské vydanie vyšlo v roku 2003... (více o knize)
Naše cena: 634 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Ivo Pejčoch  ·  Svět křídel (2011)
Vojenské osoby popravené z politických důvodů v letech 1949 - 1966 a z kriminálních příčin v létech 1951 - 1985... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Christopher Gravett  ·  Computer Press (2009)
Tudorovský rytíř byl první obrannou linií, využívanou panovníky od Jindřicha VIII. až po Alžbětu I., a zároveň také posledním představitelem rytířských tradic majících původ v 11. století... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Renáta Fučíková  ·  Práh (2016)
Doba panování Karla IV. je právem považovaná za zlatý věk českých dějin. Jaký ale doopravdy byl český král a římský císař, co všechno vykonal? Odpověď vám dá kniha plná ilustrací stejně delikátních, jaké známe z iluminovaných rukopisů vrcholného... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Michal Lutovský  ·  Libri (2008)
Závěrečný díl volné trilogie mapuje významné lokality nejen u nás, ale i v okolní Evropě, kam zavítali naši první panovníci z dynastie Přemyslovců... (více o knize)
Naše cena: 304 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Alena Ježková  ·  Tichá srdce (2016)
Renomovaná autorka populárně historických publikací provede čtenáře středověkou Prahou ve stopách Karla IV. Jak Otce vlasti viděli jeho současníci, dvořané, řemeslníci, kupci a poutníci? Jakými schopnostmi Karel IV. vynikal... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Robin Neillands  ·  Naše vojsko (2011)
Zhoubné války mezi vznešenými anglickými rody Yorků a Lancasterů znamenaly konec středověké Anglie a zrození renesance. Konec tohoto třicetiletého období bojů a krveprolití, které následující generace nazvaly války růží, byl svědkem zhroucení velké... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Kateřina Schwabiková  ·  Slovart CZ (2016)
Šašek Vašek je veselá kopa. Cestuje světem sem a zase tam. Tentokrát zavítal na stránky bohatě ilustrované knížky, v níž malé čtenáře seznámí se svým dobrým... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Matěj Matuška a Jan Syka  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Podle vlastních zkušeností se autoři pokusili věrně rekonstruovat vojenský život 15. století a přiblížit dnešnímu čtenáři každodenní život i boj husitských válečníků. Překvapivě se před námi objevují v novém světle... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Andrej Tereščuk  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
Zajímáte se o historii? Jedinečná, moderní a bohatě ilustrovaná publikace z edice Odkaz vás seznámí se všemi historicky doloženými panovníky Ruska od kyjevských knížat, po všeruské imperátory. Objevte nové dimenze složitých lidských osudů osob... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Rytíři krále Artuše  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Vladimír Hulpach  ·  AudioStory (2016)
Téměř půldruhého tisíciletí uplynulo od doby, kdy neznámý král Artuš hájil Británii proti vetřelcům. Jeho jméno se proměnilo v legendu rytířství. (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička