Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

HistorieStředověk

Momentálně se v této nabídce nachází 638 titulů

1.
Čtení o hradech, zámcích a městech  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Eduard Petiška  ·  Supraphon (2017)
Audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech - obsahuje čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin, které jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. (více o audioknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
2.
Jiří Doležel  ·  Jiří Doležel (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Desátky dnes pokládají někteří lidé za základ prosperity; pro jiné jsou jen symbolem temného středověku. Desátky jsou přitom i dnes spojeny s mnoha otázkami, například: Co měly společného s vyvražděním obyvatel ze Stedingu?... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
3.
Jan A. Novák  ·  Alpress (2017)
Osud řádu templářů, jehož se báli i panovníci, jitří fantazii dodnes. Proč se nechal zlikvidovat a kam se poděly jeho obrovské majetky? Mnozí věří, že vše se přelilo do organizací ještě mocnějších. Dlouhé prsty zednářů sahají do vlád, finančnictví... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Stanislava Jarolímková  ·  Motto (2013)
Volné pokračování knih Co v učebnicích nebývá, které přinášely zajímavosti o českých panovnících, přibližuje život obyčejných lidí ve středověku... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Arnošt Vašíček  ·  Mystery Film (2015)
Templářský řád představuje jednu z nejtajemnějších společností lidských dějin. Jeho velmistři a přední rytíři ovládali utajované nauky Západu i Východu, byli obeznámeni s poznatky starověkých mudrců i technickými dovednostmi, které notně předběhly... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Jan Bauer  ·  Alpress (2013)
Proč se musela Blanka z Valois odstěhovat z Prahy do Brna? Kvůli čemu si dceru Karla IV. Annu tak oblíbili Angličané? Opravdu zakousl pes první manželku Václava IV. Johannu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Jan Bauer  ·  Čas (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Právem se pyšníme nejen podivuhodnými dějinami, ale i zemí nad jiné líbeznou a proměnlivou. Kdy se však začaly rýsovat základy českého státu, toho zprvu nevelkého a sobeckými zájmy zmítaného knížectví, které se v budoucnosti... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
8.
Judith Herrinová  ·  Mladá fronta (2005)
(2)
V 8. a 9. století obnovily tři byzantské císařovny po období ikonoklasmu znovu uctívání ikon. V plastických portrétech Ireny, Eufrosyné a Theodory vyvstávají děje středověké Byzance. Současně je kniha studií o poměru žen k moci. (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2016)
Rytířská krev, druhý svazek tetralogie Rytířské bitvy a osudy, pokračuje barvitým líčením válečnictví a rytířských zvyků konce raného a počátku vrcholného středověku. Skrze osudy hraběte z Montfortu a vikomta Trencavela projdeme (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Ludmila Vaňková  ·  Šulc - Švarc (2016)
Limitovaná edice - Šestidílná historická sága je nejznámější a také nejobsáhlejší román o Karlu IV. Vychází v jedné knize s bohatým barevným obrazovým doprovodem a v exkluzivní grafické úpravě. Výjimečná románová kronika Ludmily Vaňkové dala... (více o knize)
Naše cena: 1 899 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Lubomír Emil Havlík  ·  Jota (2013)
(1)
Nové vydání úspěšného a stále žádaného titulu, přispívajícího k poznání dějin jednoho z významných období naší historie. Autor, český historik specializující se na středověké dějiny Slovanů a především na období... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Vladimír Přibský  ·  Ikar CZ (2012)
Vzestup a pád zemského správce Záviše z Falkenštejna z pohledu jeho současníka, rytíře Zdislava z Lemberka, nejvyššího purkrabího Pražského hradu. Záviše z Falkenštejna poznáváme nejen jako významnou osobnost českých dějin 13. století, ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Bernard Doumerc  ·  Karolinum (2017)
Od časů, kdy obyvatelé regionu Veneto nacházeli před vpádem barbarů útočiště na ostrovech v laguně, až po zánik Benátské republiky koncem 18. století, zanechávalo město... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
14.
Jan van Helsing  ·  Anch-books (2013)
NA SKLADĚ (16)
Věříte, že na světě existuje tajné spiknutí několika lidí? Jste otevření myšlence, že několik málo mocných organizací ovlivňuje dějiny lidstva? Na toto téma už byl napsán bezpočet knih, a přece je většina lidí nebere příliš vážně. Spisovatelé jako Jan... (více o knize)
Naše cena: 454 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Norbert Ohler  ·  H&H (2003)
Fenomén smrti v rituálech, pohledu na koloběh života, v každodenním chování středověké evropské společnosti. (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2011)
14.století je třetí díl ojedinělého projektu Život ve staletích známého historika a oblíbeného spisovatele Vlastimila Vondrušky, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Vratislav Vaníček  ·  Paseka (2014)
Jaký byl Svatý Václav jako člověk a vladař a jaká byla jeho doba? Přední český historik představuje Václava jako charismatickou osobnost a silného panovníka s cílevědomou západoevropskou orientací... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2012)
Tento díl představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti v 15. století... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Simonetta Cerriniová  ·  Argo (2013)
Tato historická studie vychází z nových poznatků a nově objevených pramenů k počátkům dějin templářského řádu, které autorka získala na základě důkladného pátrání v archivech po celém světě (včetně Říma, Brugg, Baltimore, a dokonce i Prahy)... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Daniela Dvořáková  ·  Rak (2007)
(4)
Turnaje, poľovačky, krvavé boje, cestovanie, ale aj každodenná práca na poli – činnosti, ktoré napĺňali život stredovekých ľudí a ani jediná nebola možná bez koňa. Kniha D. Dvořákovej si všíma všetky aspekty súžitia človeka a koňa... (více o knize)
Naše cena: 457 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 32

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička