Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

HistorieStředověk

Momentálně se v této nabídce nachází 639 titulů

1.
Čtení o hradech, zámcích a městech  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Eduard Petiška  ·  Supraphon (2017)
Audiokniha Čtení o hradech, zámcích a městech - obsahuje čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin, které jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. (více o audioknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
2.
Jiří Doležel  ·  Jiří Doležel (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Desátky dnes pokládají někteří lidé za základ prosperity; pro jiné jsou jen symbolem temného středověku. Desátky jsou přitom i dnes spojeny s mnoha otázkami, například: Co měly společného s vyvražděním obyvatel ze Stedingu?... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
3.
Stanislava Jarolímková  ·  Motto (2013)
Volné pokračování knih Co v učebnicích nebývá, které přinášely zajímavosti o českých panovnících, přibližuje život obyčejných lidí ve středověku... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Arnošt Vašíček  ·  Mystery Film (2015)
Templářský řád představuje jednu z nejtajemnějších společností lidských dějin. Jeho velmistři a přední rytíři ovládali utajované nauky Západu i Východu, byli obeznámeni s poznatky starověkých mudrců i technickými dovednostmi, které notně předběhly... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Jan Bauer  ·  Alpress (2013)
Proč se musela Blanka z Valois odstěhovat z Prahy do Brna? Kvůli čemu si dceru Karla IV. Annu tak oblíbili Angličané? Opravdu zakousl pes první manželku Václava IV. Johannu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Jan Bauer  ·  Čas (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Právem se pyšníme nejen podivuhodnými dějinami, ale i zemí nad jiné líbeznou a proměnlivou. Kdy se však začaly rýsovat základy českého státu, toho zprvu nevelkého a sobeckými zájmy zmítaného knížectví, které se v budoucnosti... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
7.
Ludmila Vaňková  ·  Šulc - Švarc (2016)
Limitovaná edice - Šestidílná historická sága je nejznámější a také nejobsáhlejší román o Karlu IV. Vychází v jedné knize s bohatým barevným obrazovým doprovodem a v exkluzivní grafické úpravě. Výjimečná románová kronika Ludmily Vaňkové dala... (více o knize)
Naše cena: 1 899 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Judith Herrinová  ·  Mladá fronta (2005)
(2)
V 8. a 9. století obnovily tři byzantské císařovny po období ikonoklasmu znovu uctívání ikon. V plastických portrétech Ireny, Eufrosyné a Theodory vyvstávají děje středověké Byzance. Současně je kniha studií o poměru žen k moci. (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Vladimír Přibský  ·  Ikar CZ (2012)
Vzestup a pád zemského správce Záviše z Falkenštejna z pohledu jeho současníka, rytíře Zdislava z Lemberka, nejvyššího purkrabího Pražského hradu. Záviše z Falkenštejna poznáváme nejen jako významnou osobnost českých dějin 13. století, ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Claudia Märtlová  ·  TeMi (2007)
(2)
Středověk - co si pod tím slovem představíme? Staletí tuhého feudalismu, křížových výprav, rytířských soubojů, dvorné lásky? Rozmach klášterů, bazilik, katedrál, hradů? Vítězství křesťanství, rozkol církve, nástup kacířství, vznik univerzit?... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Milan Syruček  ·  Grada (2015)
(2)
„Obě země, Ukrajinu a Rusko, znám od roku 1956, mnohokrát jsem tam pobýval, zamiloval jsem si celý kraj od karpatských hor po jakutské. Stejně tak jsem si oblíbil lidi, kteří tam žijí, a jak se říká, v potu tváře dobývají svůj vezdejší chléb. Řeč však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Malcolm Barber  ·  Argo (2008)
Dne 18. března 1314 byl na pranýři upálen poslední velmistr řádu Templářů, Jakub z Molay. Během křížových výprav význam rytířů Templářského řádu téměř dvě století stále stoupal, jak v Sýrii a Palestině, tak i na západě, především ve Francii... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Michael Haag  ·  Slovart CZ (2011)
(4)
Stručný, ale informativní přehled prochází mnoha staletími: informuje, co o Šalomounově chrámu říká Bible, pak se vydává do římských, islámských a křižáckých dob. Další život templářství se točí okolo svobodného zednářství a konspiračních fantazií... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 4 dnů
14.
Josef Bernard Prokop  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
Životní pouť franckého kupce a prvního českého krále. Sámo! Francký kupec a později první známý český král! Většina z nás zná jen jeho jméno, pouhé jméno kdesi z úsvitu českých dějin. Sámova říše... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Jan van Helsing  ·  Anch-books (2013)
(16)
Věříte, že na světě existuje tajné spiknutí několika lidí? Jste otevření myšlence, že několik málo mocných organizací ovlivňuje dějiny lidstva? Na toto téma už byl napsán bezpočet knih, a přece je většina lidí nebere příliš vážně. Spisovatelé jako Jan... (více o knize)
Naše cena: 454 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Norbert Ohler  ·  H&H (2003)
Fenomén smrti v rituálech, pohledu na koloběh života, v každodenním chování středověké evropské společnosti. (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Vratislav Vaníček  ·  Paseka (2014)
Jaký byl Svatý Václav jako člověk a vladař a jaká byla jeho doba? Přední český historik představuje Václava jako charismatickou osobnost a silného panovníka s cílevědomou západoevropskou orientací... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Daniela Dvořáková  ·  Rak (2007)
(4)
Turnaje, poľovačky, krvavé boje, cestovanie, ale aj každodenná práca na poli – činnosti, ktoré napĺňali život stredovekých ľudí a ani jediná nebola možná bez koňa. Kniha D. Dvořákovej si všíma všetky aspekty súžitia človeka a koňa... (více o knize)
Naše cena: 457 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2012)
Tento díl představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti v 15. století... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2011)
14.století je třetí díl ojedinělého projektu Život ve staletích známého historika a oblíbeného spisovatele Vlastimila Vondrušky, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 32

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička