Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

HistorieStředověk

Momentálně se v této nabídce nachází 643 titulů

1.
Jiří Doležel  ·  Jiří Doležel (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Desátky dnes pokládají někteří lidé za základ prosperity; pro jiné jsou jen symbolem temného středověku. Desátky jsou přitom i dnes spojeny s mnoha otázkami, například: Co měly společného s vyvražděním obyvatel ze Stedingu?... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
2.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
(6)
V učebnicích historie a vědeckých dílech najdeme údaje o panovnících, slavných bitvách, hospodářství i umění, ale o základních lidských potřebách se toho dozvíme málo či vůbec nic... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Jiří Hrbek  ·  Togga (2016)
Dějiny významného šlechtického rodu Valdštejnů v 17. a 18. století nejsou jen dějinami ekonomickými či politickými, ale také dějinami přirozeného světa jedinců, kteří patřili k nejvyšší české aristokracii své doby... (více o knize)
Naše cena: 505 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Drahomír Suchánek a Václav Drška  ·  Grada (2013)
Předložit přehledný a objektivní pohled na dějiny křesťanské církve v období od jejího počátku až do konce středověku představuje obtížný úkol. Autoři se pokusili vytvořit vyvážené, věcné a konfesně nezatížené podání církevních dějin, které odráží... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Christopher Gravett  ·  Computer Press (2009)
Během 11. a 12. století patřili normanští rytíři k nejobávanějším válečníkům západní Evropy. Jejich původ sahal k Vikingům, kteří se pod vedením náčelníka Rolla usadili v severní Francii někdy kolem roku 911 na základě svolení... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Stanislava Jarolímková  ·  Motto (2013)
Volné pokračování knih Co v učebnicích nebývá, které přinášely zajímavosti o českých panovnících, přibližuje život obyčejných lidí ve středověku... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Arnošt Vašíček  ·  Mystery Film (2015)
Templářský řád představuje jednu z nejtajemnějších společností lidských dějin. Jeho velmistři a přední rytíři ovládali utajované nauky Západu i Východu, byli obeznámeni s poznatky starověkých mudrců i technickými dovednostmi, které notně předběhly... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Judith Herrinová  ·  Mladá fronta (2005)
(2)
V 8. a 9. století obnovily tři byzantské císařovny po období ikonoklasmu znovu uctívání ikon. V plastických portrétech Ireny, Eufrosyné a Theodory vyvstávají děje středověké Byzance. Současně je kniha studií o poměru žen k moci. (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
9.
Milan Syruček  ·  Grada (2015)
(2)
„Obě země, Ukrajinu a Rusko, znám od roku 1956, mnohokrát jsem tam pobýval, zamiloval jsem si celý kraj od karpatských hor po jakutské. Stejně tak jsem si oblíbil lidi, kteří tam žijí, a jak se říká, v potu tváře dobývají svůj vezdejší chléb. Řeč však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Walter Görlitz  ·  Grada (2014)
Během druhé světové války mělo pouze několik důstojníků možnost přímo se podílet na vojenském plánování v přítomnosti Adolfa Hitlera. Jedním z nich byl právě Wilhelm Keitel, náčelník Nejvyššího velitelství ozbrojených sil (Oberkommando der Wehrmacht... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
Dieter Breuers  ·  Brána (2012)
(2)
Netradičně pojaté dějiny evropského středověku od doby vlády Karla Velikého do konce 13. století, v nichž autor zábavným způsobem líčí politické, ekonomické a společenské dění, jehož hrdiny jsou panovníci, rytíři, mniši a rolníci... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jiří Kovařík  ·  Akcent (2016)
Meč a kříž, první svazek tetralogie Rytířské bitvy a osudy, je barvitým líčením válečnictví a rytířských zvyků období raného středověku. Začíná posledním bojem Rolanda, pokračuje bitvou u Hastingsu, v níž Vilém Bastard dobyl Anglii, skrze osudy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Monika Feyfrlíková  ·  Grada (2015)
(1)
Víte, co chutnalo našim předkům, jak vypadal jejich všední a sváteční jídelníček, jaké nádoby a kuchyňské náčiní měla hospodyňka ve své kuchyni, kde nakupovala a s jakými problémy se musela vypořádat? Jaké byly stravovací návyky na panovnických a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Michael Haag  ·  Slovart CZ (2011)
(4)
Stručný, ale informativní přehled prochází mnoha staletími: informuje, co o Šalomounově chrámu říká Bible, pak se vydává do římských, islámských a křižáckých dob. Další život templářství se točí okolo svobodného zednářství a konspiračních fantazií... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 4 dnů
15.
Adam Brémský  ·  Argo (2009)
Adam Brémský je pokládán za jednoho z nejvýznamnějších německých středověkých kronikářů (* před 1050,† okolo 1080). Byl to vzdělaný středověký učenec a literát, který dokázal pracovat se staršími prameny i čerpat z vlastních poznatků... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
S.J. Hodge  ·  Slovart CZ (2014)
Kronika válečnického mnišského řádu a jeho boje na obranu katolické křesťanské víry. Templáři soupeřili o ovládnutí Svaté země s muslimy, především s jejich... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Claudia Märtlová  ·  TeMi (2007)
(2)
Středověk - co si pod tím slovem představíme? Staletí tuhého feudalismu, křížových výprav, rytířských soubojů, dvorné lásky? Rozmach klášterů, bazilik, katedrál, hradů? Vítězství křesťanství, rozkol církve, nástup kacířství, vznik univerzit?... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Bohumil Vurm a Zuzana Foffová  ·  Edice ČT (2016)
Trilogie Příběh templářů se snaží rozplétat klubko tajemství, mýtů i leckdy neuvěřitelných, nicméně skutečných událostí... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Jiří Fidler  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Věděli jste, že ve stejném roce, kdy husité rozprášili křižáky u Domažlic, ve Francii stavěli hranici Johance z Arcu? Napadlo vás, že ve stejné době, kdy mušketýři chránili krále Francie, popravoval kat Mydlář na Staroměstském náměstí 27 českých pánů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Magdalena Beranová  ·  Libri (2015)
Kniha je věnována civilizaci starých Slovanů, kteří se na sklonku starověku dostali na historickou scénu, aby záhy ovládli značnou část Evropy. Autorka sleduje jejich etnogenezi a územní expanzi přes vytvoření států až na... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 33

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička