Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Geografie, cestování

Momentálně se v této nabídce nachází 7746 titulů

1.
Friederike von Buelow  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
„Sardinii není na světě rovno“ – to napsal o druhém největším ostrově ve Středozemním moři D. H. Lawrence roku 1919. A nejen ostrov, ale i jeho obyvatelé jsou jedineční. Jejich fascinující neústupná pýcha se snoubí se vstřícnou... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Miloslava Rýznarová  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha seznamuje čtenáře s různými zajímavostmi naší krajiny, pozůstatky dávných předků, jejich historií, a také s pověstmi, kterými autorka okořeňuje vyprávění. (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
3.
Richard Machan  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Průvodce po náměstí sv. Marka v Benátkách vám předkládá popis i zajímavosti všech budov tohoto krásného místa, spolu s popisem Velkého kanálu s jeho 4 mosty. U všeho naleznete internetové odkazy, fotky i videa. (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
4.
Cesta  E-KNIHA
Jack London  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Poloreportážní příběh líčí život amerických tuláků, cestujících načerno po železnici napříč Amerikou za velké hospodářské krize na samém konci 19. století. Itinerář mladého... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
5.
Max Fleschhut  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
Nejvýznamnější umělecké poklady světa situované v malebné kopcovité krajině – to je Toskánsko. A samozřejmě i mnohem víc. Sotva člověk vystoupí na hlavním nádraží ve Florencii, hned doslova zakopne o ta největší... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
6.
Comelia Rottmann a Dörte Sasse  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
Island, ostrov ohně a ledu, dosud prožívá proces geologického utváření zemského povrchu. Na ostrovech Vestmannaeyjar, v nehostinné měsíční krajině kolem sopky Askja nebo v okolí sopky Krafla nedaleko jezera Mývatn pokrývá zemi mladá... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
7.
Lingea (2017)
NOVINKA
Už po několik desetiletí je Milán uznávaným centrem módy a nákupů, hlavním městem médií a designu, ale také domovem dvou vynikajících fotbalových týmů. Pokud jde o kuchyni, je rozhodně z čeho vybírat. Milán možná nenabízí... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
8.
Svojtka&Co. (2017)
NOVINKA
Středověké hrady, vesničky s dlážděnými uličkami, atraktivní města a zlaté pláže… Zážitky z návštěvy Portugalska mohou být velmi rozmanité. Dějiny, skvělé jídlo a idylická krajina jsou jenom začátek… (více o knize)
Naše cena: 587 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
9.
Robin Pascoe a Christopher Catling  ·  Nakladatelství Universum (2017)
NOVINKA
Encyklopedický průvodce nové generace vám umožní maximálně využít pobyt - oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů... (více o knize)
Naše cena: 414 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
10.
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček  ·  Cykloknihy (2017)
NOVINKA
7 000 kilometrů po Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
11.
Přemysl Čech  ·  Regionall (2017)
NOVINKA
Kniha Šumaváci autora Přemysla Čecha je volným pokračováním úspěšné knihy Trefen šumavským genem, oceněné i v soutěži Šumava Litera 2016. S ohledem na zájem čtenářů jezdil autor na besedy a vyprávěl o knize a o té... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
12.
Klaus Bötig  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
Kam na ideální dovolenou? Abyste cítili pod nohama hebký písek, slyšeli jen konejšivé šplouchání moře a vystavovali slunci vonnými mastmi napuštěnou tělesnou schránku? Krétu si nemusejí odříkat ani příznivci aktivní dovolené... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
13.
Jan Pohunek  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Turistický průvodce či hra? Obojí! Výlety za šiframi představují úplně nový koncept průvodce, který propojuje knihu s online herním systémem. Autoři pro vás naplánovali tři výlety s příběhem, ale jejich konkrétní trasu vám... (více o knize)
Naše cena: 425 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Niklaus Schmidt  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
Možná, že přitažlivost tohoto „magnetu Středomoří“ tkví ve skutečnosti, že Mallorca je vlastně jakýmsi maličkým samostatným kontinentem. Zdá se, že ostrov nabízí každému návštěvníkovi to, po čem právě touží... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
15.
Svojtka&Co. (2017)
NOVINKA
Černá Hora přetéká majestátními horami, úchvatnými plážemi i báječnými obyvateli – poznejte tento půvabný stát s průvodcem Lonely Planet. (více o knize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
16.
Ralf Nestmeyer  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
Sicílie není Itálie – je zářivější a pestřejší, je mostem mezi Evropou a Afrikou. Nikde jinde nebudete blíže kořenům evropské civilizace než zde, na někdejší hranici mezi starověkými říšemi Západu a Východu... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
17.
Marta Rajková  ·  Martin Navrátil (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Máš veľkú chuť spoznať svet, ale málo skúseností? Hľadáš rady a tipy pred cestou do zahraničia? Chcel by si vedieť šikovne zjednávať? Ako hľadať počas cestovania ubytovanie, letenky, ako sa orientovať, riešiť dopravu, víza a ako... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč ihned ke stažení
18.
Ladislav Zibura  ·  BIZBOOKS (2016)
NA SKLADĚ TOP #75 (12)
„Svět z televize je někde tam venku. Jen si pro něj někdy musíš dojít pěšky.” To je motto excentrického poutníka Ladislava Zibury, který se tentokrát vydal zdolat Himálaj a probádat údolí čínských a nepálských... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
19.
Marián Gavenda  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Knižka plná náhod a náhodičiek je súborom rozličných príhod, ktoré život prináša a ktoré sa ľuďom bežne stávajú. Stačí sa však na ne pozrieť z iného uhla a všedné sa javí zaujímavým. Autorom knižky je kňaz, sprievodca... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
20.
Marek Jakubec  ·  Webland (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Učebný text je určený najmä pre študentov hotelových akadémií, stredných odborných škôl obchodu a služieb, a pre potreby akreditovaného kurzu ďalšieho vzdelávania Delegát cestovnej kancelárie – miestny zástupca. Publikácia... (více o eknize)
Naše cena: 379 Kč ihned ke stažení
123456789 … 388

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička