Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaZáhady, zajímavosti

Momentálně se v této nabídce nachází 1645 titulů

1.
Jan van Helsing  ·  Anch-books (2017)
NOVINKA
Hroutí se vám život před očima? Tak jak to s vámi vypadá? Dospěli jste do bodu, kdy si snad toužíte prohnat hlavou kulku, protože vám pomyslná voda sahá až po krk a vy nemáte ponětí, jak zaplatit složenky nebo vyrovnat staré dluhy, abyste konečně mohli.. (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Liška Vladimír  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zámky jsou jevištěm zašlých časů i života české a moravské aristokracie. Právě tam se odehrály pohnuté události naší historie. Český Krumlov, Lednice, Telč, Buchlovice a další zámky skrývají mnohá tajemství a věřte... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
Katherine Koting  ·  Katherine Koting (2017)
NOVINKA
Kniha dává nahlédnout do duší bytostí, které přichází na tuto planetu, aby jí v těžkých dobách pomohly. Vesmír posílá na Zemi bytosti z jiných planet, aby tu provedly změny a pozvedly vědomí pozemšťanů. I vesmírné bytosti... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Thovt - Symfonie Stvoření  AUDIOKNIHA (NA CD)
Kerstin Simoné  ·  Anch-books (2017)
TOP #18
ato jedinečná a intenzivní Thovtova frekvenční meditace umožňuje pocítit, že MY, Prvotní zdroj, vesmír a Země jsme JEDNÍM. Pomůže reaktivovat světelné tělo a srdeční centrum, naši křišťálovou čakru – a naladí ji na frekvenci nové éry lidstva. Nástroje.. (více o audioknize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Vladimír Liška  ·  Alpress (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Naše země po staletí představovala křižovatku Evropy a díky vlivu východní i západní kultury byly dějiny vlasti velmi bouřlivé. Proto byly pohnuté i osudy slavných postav naší historie: od krále Marobuda přes Václava I. až po... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
7.
Zecharia Sitchin  ·  Citadella (2014)
Po přečtení této knihy, při které se člověku tají dech, se rozhodně změní váš pohled na všechny vědomosti nabyté ve škole a hrdě vztyčíte hladu. T ato kniha je důkazem toho, že všichni jsme dětmi „bohů“. Důkazy, které přináší Zecharia Sitchin, jsou... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
8.
Vladimír Megre  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2010)
(2)
Třetí díl záhadného příběhu o Anastazii, jež žije v ústraní v zapadlé vísce na Sibiři a je obdařena darem duchovního vhledu. Nepředpověděls, Nostradame, ale stvořil svou vlastní myšlenkou data strašných kataklyzmat světa. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Norman Doidge  ·  CPRESS (2012)
NA SKLADĚ (3)
Pozoruhodná kniha, která na sebe strhává pozornost na celém světě již několik let. Neuvěřitelné příběhy zázračných uzdravení lidí s poškozením mozku, nejnovější objevy na poli neuroplasticity mozku a jeho schopnosti "přemapování"... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
10.
Marta Foučková  ·  Nakladatelství Praha (1996)
(5)
Známá autorka napsala tuto knihu, aby poodhalila tajemství života a smrti a ukázala cestu všem těm, kdo váhají a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
11.
Lynne McTaggart  ·  ANAG (2015)
Lynne Mctaggart je Malcolm Gladwell nové vědy. Kráčí na hranici mezi vědou a pseudovědou, která má v úmyslu čtenářům pomoci žít plnohodnotnější život díky tomu, že porozumí tomu, čemu ona sama říká "Bond-Pouto". "Každý je s každým propojen... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
12.
Eko-konzult (2004)
(1)
Autoři knihy jsou odborníci zabývající se psychologií, psychiatrií a na základě zážitků tisíců umírajících na všech kontinentech se pokusily popsat jejich zážitky a vyvodit z těchto poznatků sjednocující teorie... (více o knize)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Raymond A. Moody  ·  Knižní klub (2014)
Americký lékař a spisovatel proslul po celém světě jako významný badatel a spisovatel, který se zaměřil na oblast „smrti“ a zážitků s ní spjatých. Co vlastně nás čeká po smrti? Náboženský pohled předpokládá určitou formu posmrtné existence... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Eben Alexander  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Život po životě existuje. Smělé tvrzení potvrzuje věda, náboženství i běžní lidé. Dr. Eben Alexander v druhé knize představuje realitu věčnosti a odhaluje naši pravou, duchovní identitu. Vychází z tvrzení starověkých mudrců... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
15.
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Učení duchovních Mistrů, hlas lásky volající přes propast světů… Od autora bestsellerů Mnoho mistrů, mnoho životů a Jedna duše, mnoho těl. Zatímco ve svých předešlých knihách se dr. Weiss zabýval spíš vlivem minulých... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
16.
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2015)
Regrese – cesta k fyzickému, emočnímu a duchovního uzdravení, součástí knihy je CD s nahrávkou k návratu do minulých životů. Brána do minulých životů je otevřená. Vede k uzdravení... Regresní terapie – čili metoda návratu do minulých životů... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
17.
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Fascinující výpověď o minulých životech a o tom, kdo nás vlastně vede a ochraňuje. Autor téhle knížky měl zavedenou psychiatrickou praxi, spokojené manželství a klidný život. To všechno ovšem jen do chvíle, než do jeho... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
Rudolf Steiner  ·  Baltazar (1994)
Východiskem anthroposofické cesty poznání je nejbdělejší duševní schopnost člověka, která ho v pravém smyslu slova činí člověkem myšlení. Člověk je běžně... (více o knize)
Naše cena: 78 Kč posíláme do 4 dnů
19.
Vladimír Megre  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2009)
NA SKLADĚ (4)
Pokračování knihy Anastasia. Je to téměř bájné vyprávění o tom, jak se autor setkal v sibiřský lesích se zvláštní mladou ženou, která tam žije jako pustovníčka, o kterou se starají divoká zvířata, poslouchá ji každé stéblo trávy, ... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
20.
Mary Anna Woodwardová  ·  Eko-konzult (2010)
Diagnostika a léčení karmických příčin nemocí... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 83

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička