Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoZáhady, zajímavosti

Momentálně se v této nabídce nachází 1650 titulů

1.
Arnošt Vašíček  ·  Mystery Film (2017)
NOVINKA
Sestoupily z nebes tajemné dračí bytosti? Co se odehrávalo v prastarých svatyních na poušti Gobi? Kde se nachází vchod do neznámé podzemní říše? Odkud přilétají záhadné objekty nad horou Kailás? Podařilo se odhalit tajemství... (více o knize)
Naše cena: 298 Kč posíláme do 4 dnů
2.
Liška Vladimír  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zámky jsou jevištěm zašlých časů i života české a moravské aristokracie. Právě tam se odehrály pohnuté události naší historie. Český Krumlov, Lednice, Telč, Buchlovice a další zámky skrývají mnohá tajemství a věřte... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
Jan A. Novák  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
K černým madonám se vztahuje mnoho nevysvětlitelných jevů či zázraků. Mocná ženská božstva nás provázejí od doby kamenné až do současnosti. Uveďme například pravěké Venuše, hadí bohyně starých Sumerů, egyptské bohyně... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
4.
Ruper Sheldrake  ·  Fontána (2014)
(1)
Nejmylnější domněnkou vědy je názor, že věda již pochopila podstatu reality - že základní otázky jsou už zodpovězeny a nyní zbývá pouze dořešit detaily. V této knize vám Rupert Sheldrake,jeden z nejvíce průkopnických vědců současnosti, názorně ukáže... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Ernst Muldašev  ·  TML (2010)
(3)
Vše začalo jednoduchou otázkou: proč se díváme jeden druhému do očí? Mě jako oftalmologa tato otázka zaujala. Započali jsme výzkum... Pak jsme se dozvěděli, že každý tibetský chrám v Nepálu má na svých zdech jako vizitku zobrazení ohromných... (více o knize)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Stanislav Grof  ·  Práh (2013)
Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od nepaměti. Jak vznikl náš vesmír? Je svět, ve kterém žijeme, pouhým produktem mechanických procesů probíhajících v neživé, nehybné a reaktivní hmotě?... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Jan van Helsing  ·  Anch-books (2017)
Umíte rozpoznávat znamení? Věříte na náhody? Myslíte si, že je náhoda, když několik stovek elitních rodin vlastní větší majetek než zbytek lidstva? Považujete za náhodu, že se tito lidé spolu pravidelně scházejí s vyloučením veřejnosti? Vědí snad tyto. (více o knize)
Naše cena: 447 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
8.
Russell Targ  ·  Dialog (2014)
Mimosmyslové vnímání představuje prožitek či příjem informací, jež neprocházejí smysly. Jasnovidné jsou vjemy informací nebo obrazů, které se právě odehrávají na vzdálených místech a dosud nejsou nikomu známy. Tzv. čisté vnímání probíhá bez ega... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Marta Foučková  ·  Nakladatelství Praha (1996)
(5)
Známá autorka napsala tuto knihu, aby poodhalila tajemství života a smrti a ukázala cestu všem těm, kdo váhají a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Norman Doidge  ·  CPRESS (2012)
(3)
Pozoruhodná kniha, která na sebe strhává pozornost na celém světě již několik let. Neuvěřitelné příběhy zázračných uzdravení lidí s poškozením mozku, nejnovější objevy na poli neuroplasticity mozku a jeho schopnosti "přemapování"... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Jan van Helsing  ·  Anch-books (2017)
Hroutí se vám život před očima? Tak jak to s vámi vypadá? Dospěli jste do bodu, kdy si snad toužíte prohnat hlavou kulku, protože vám pomyslná voda sahá až po krk a vy nemáte ponětí, jak zaplatit složenky nebo vyrovnat staré dluhy, abyste konečně mohli.. (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Stanislav Grof  ·  Argo (2017)
Ve své knize se Stanislav Grof věnuje mnohdy tabuizovanému tématu: umírání a smrti. Sleduje podobnosti změněných stavů vědomí a „zážitků blízké smrti“ a popisuje jejich terapeutické uplatnění. Opírá se přitom o vlastní... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Jane Roberts  ·  Pragma (2002)
(1)
Seth přichází s novým ohromujícím pohledem na tento svět. Seth je osobnost, která nemá fyzickou podobu a komunikuje s našim světem skrze spisovatelku... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Wa-Na-Nee-Che  ·  Fontána (2011)
(1)
Cesta života tě vede, abys viděl jednu jedinou skutečnou barvu lidskosti, barvu, která nás spojuje , barvu, která kane jako slzy z našich srdcí, když kůže praskne :barvu rudou, která teče pod každou kůží. Dovol nyní Starým způsobům, aby tě vzaly... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Vladimír Kafka  ·  Eminent (2015)
(3)
Tato kniha je naplněna autentickými příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zhoubný proces v těle, známý jako rakovina, mnohým z nich umožnil vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k.... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
16.
Papus  ·  Vodnář (2015)
(1)
Tato kniha vychází jako 11. svazek edice Bibliotheca Horev. Touto knihou předkládáme českým badatelům dílo skutečně základní a encyklopedické, které můžeme s plnou odpovědností doporučit jako východisko k dalšímu podrobnějšímu a speciálnímu studiu... (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
17.
Zecharia Sitchin  ·  Fontána (2015)
V této průlomové knize Zecharia Sitchin tvrdí, že i v dnešní době stále existují fyzické důkazy, které by mohly dát těmto sumerským a biblickým příběhům za... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Jan A. Novák  ·  Alpress (2017)
K černým madonám se vztahuje mnoho nevysvětlitelných jevů či zázraků. Mocná ženská božstva nás provázejí od doby kamenné až do současnosti. Uveďme například pravěké Venuše, hadí bohyně starých Sumerů, egyptské bohyně, ženského démona Lilith nebo různé... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Illobrand von Ludwiger  ·  Dialog (2010)
(1)
Autor vystudoval astrofyziku. Působil jako vědecký analytik v leteckém a kosmickém průmyslu, experimentoval s antigravitačními a tzv. neviditelnými technologiemi. Za předložení důkazů o existenci UFO obdržel v roce 1990 vědeckou cenu Bernské univerzity... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Zecharia Sitchin  ·  Citadella (2014)
NA SKLADĚ (1)
Po přečtení této knihy, při které se člověku tají dech, se rozhodně změní váš pohled na všechny vědomosti nabyté ve škole a hrdě vztyčíte hladu. T ato kniha je důkazem toho, že všichni jsme dětmi „bohů“. Důkazy, které přináší Zecharia Sitchin, jsou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
123456789 … 83

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička