Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaDuchovní učení, duchovni život, spiritualita

Momentálně se v této nabídce nachází 2704 titulů

1.
Thovt - Symfonie Stvoření  AUDIOKNIHA (NA CD)
Kerstin Simoné  ·  Anch-books (2017)
NOVINKA TOP #68
ato jedinečná a intenzivní Thovtova frekvenční meditace umožňuje pocítit, že MY, Prvotní zdroj, vesmír a Země jsme JEDNÍM. Pomůže reaktivovat světelné tělo a srdeční centrum, naši křišťálovou čakru – a naladí ji na frekvenci nové éry lidstva. Nástroje.. (více o audioknize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Režie: Sergej N. Lazarev  ·  Amaratime (2016)
TOP #43
Na tomto videozáznamu S.N. Lazarev stručně popsal celý svůj systém, který pomáha každému pochopit příčiny nemoci a neštěstí, jak funguji vesmírní... (více o titulu)
Naše cena: 490 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
3.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ TOP #76 (31)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme ihned
4.
V jadre  E-KNIHA SK
Jerronime  ·  Global Contract (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hlavná hrdinka príbehu možno uvidela nutnú zmenu, ktorú svet potrebuje. Disponuje všetkými nástrojmi, aby svoje vnuknutie aplikovala v reálnom živote. Je na to však svet pripravený? Voľné pokračovanie kníh Do vnútra a Do centra... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
5.
Eckhart Tolle  ·  Pragma (2016)
TOP #79
Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí. Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
6.
Čtyři dohody  AUDIOKNIHA (NA CD)
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2009)
TOP #87 (2)
Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Anastasia (1. díl)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vladimír Megre  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2016)
TOP #31 (34)
Audiokniha Anastasia - 1. díl od Vladimíra Megreho. Knihu namluvila Gabriela Filippi, hudební doprovod zajistili Iryna Hradilová a... (více o audioknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Režie: Sergej N. Lazarev  ·  Amaratime (2016)
TOP #44
Na tomto videozáznamu S.N. Lazarev stručně popsal celý svůj systém, který pomáha každému pochopit příčiny nemoci a neštěstí, jak funguji vesmírní... (více o titulu)
Naše cena: 490 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
David Michie  ·  Synergie (2016)
TOP #33
Audio verze bestselleru Davida Michieho. Čte Ivana Jirešová. Délka 6h 16m. Ve třetím díle série příběhů Dalajlamovy kočky se Jeska (Její Svatost Kočka) vydá za dalším úkolem: naučit se meditovat. Budete sledovat cestu jedné nádherně nedokonalé bytosti. (více o audioknize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
TOP #42 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
11.
Jeronime  ·  Global Contract s.r.o. (2017)
NOVINKA
Nech ste kdekoľvek, je to stále začiatok. Človek zostane navždy dieťaťom, človek zostane navždy nepoškvrnený. A to je celé umenie života – zostať nepoškvrnený, svieži a mladý, neskazený životom, minulosťou ani prachom, ktorý sa obvykle hromadí na ceste... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
12.
Milan M. Horák  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Kniha vás zasvětí do praktických duchovních cvičení, přístupných opravdu každému. Vnímání vyšší skutečnosti, které často přisuzujeme jen vyvoleným, je otevřeno komukoli, kdo o ně usiluje. Všichni se můžeme stát pány svých osudů, všichni můžeme nalézt... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
13.
Eric Harrison  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena přesně vám. Najdete v ní mnoho rychlých meditativních cvičení... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Vladimír Megre  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2010)
(2)
Další úvahy nad světem, který by nemusel být jen vysněný, a který respektuje blízké provázání lidských bytostí s přírodou... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Bruce Goldberg  ·  Fontána (2011)
Naučte se opouštět své tělo. Kniha vás naučí opouštět vlastní tělo naprosto vědomým zážitkem a oprostit se strachu ze smrti... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Květoslav Minařík pokladal pravdy obsiahnuté v tomto spise za nesmierne užitočné pre rozvoj duchovných kvalít a zároveň blízke modernému spôsobu európskeho myslenia, preto ho doprevádza početnými vysvetľujúcimi komentármi a tým... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
17.
Daniel C. Gonzales a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých pozitivních změn, zbavte se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2017)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Matthew Fox  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Název této knihy je záměrně provokativní. Je opravdu duchovní život muže skrytý nebo dokonce utajený? Jaké pro to máme důkazy? A je-li tomu tak, proč?... (více o eknize)
Naše cena: 130 Kč  (tedy ušetříte 63%) ihned ke stažení
20.
Eva Marie Šámalová  ·  Volvox Globator (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tajemství starého čínského cvičení Osm kusů brokátu odhaluje autorka jedinečným způsobem s důrazem na historické souvislosti a léčivou sílu tohoto cvičení. Soubor osmi meditačních pohybů z tradičního čínské Qigongu slouží... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
123456789 … 136

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička