Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoDuchovní učení, duchovni život, spiritualita

Momentálně se v této nabídce nachází 2750 titulů

1.
Osho  ·  Eugenika (2017)
NOVINKA
Tato kniha se zaměřuje na možnosti nalezení úlevy v případě zdravotních problémů tím, že změní naše mentální nastavení, ponoří se do stavu meditace nebo relaxace a podobně. V dnešní době je čím dál víc uznáváno... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Katie Byron a Mitchell Stephen  ·  Eastone Books (2017)
NOVINKA
Len štyri vhodne položené otázky stačia na to, aby ste vyriešili takmer každú situáciu, ktorá vás trápi. Autorka Byron Katie sa o tom presviedča už niekoľko rokov od momentu, keď objavila jedinečnú metódu skúmania vlastných myšlienok. Nazvala ju... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
3.
Osho  ·  Eastone Books (2017)
NOVINKA
Sloboda má v Oshovom ponímaní tri štádiá. Prvé spočíva v oslobodení sa od psychlogického otroctva, ktoré na nás uvalili rodičia či spoločnosť. Spôsob, akým nás vychovávali, má za následok naše pretvorenie na otrokov – najčastejšie na otrokov... (více o knize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
4.
Andrew Newberg a Mark Robert Waldman  ·  Eugenika (2016)
NA SKLADĚ TOP #57
Dostává se vám do rukou mimořádně zajímavá kniha: její autoři na základě vědeckého výzkumu a skenování mozku vysvětlují, že pokud se věnujeme určitým... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
5.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ TOP #60 (31)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 2 dnů
6.
Osho  ·  Eugenika (2017)
NOVINKA
"Veľký guru rozpráva o týchto témach: žena-muž, feminizmus, sexualita, homosexualita, manželstvo, láska, vzťah, materstvo. Text vznikol ako odpovede na otázky Oshových žiakov. Mnohé z týchto otázok oslovia... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Brandon Bays  ·  Eminent (2007)
TOP #89 (15)
Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel... (více o knize)
Naše cena: 184 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
NA SKLADĚ TOP #56 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 213 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
9.
Bruce H. Lipton  ·  ANAG (2016)
NA SKLADĚ
Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí. Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami Autor v knize Biologie víryodhaluje tajemství, ke kterému vědci dospěli teprve nedávno, a sice že můžeme změnit... (více o knize)
Naše cena: 452 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
Colin C. Tipping  ·  Holding Medium (2006)
(2)
Tato kniha velice pravděpodobně změní váš život. Promění váš pohled na minulost a na to, co se s vámi děje v přítomnosti, zvláště s ohledem na mezilidské vztahy... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Vladimír Megre  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2010)
(2)
Další úvahy nad světem, který by nemusel být jen vysněný, a který respektuje blízké provázání lidských bytostí s přírodou... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Valerij Sinelnikov  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2007)
Hodnotí se bohatství množstvím peněz, anebo je v tom jěště něco jiného? Co znamená být skutečně bohatý? Dá se v životě věnovat oblíbené činnosti a přitom být finančně úspěšný?... (více o knize)
Naše cena: 216 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Daniel C. Gonzales a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých pozitivních změn, zbavte se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2003)
NA SKLADĚ (3)
Autor <a href="?uItem=35282">Cesty pokojného bojovníka</a> pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
15.
Richard Webster  ·  Grada (2013)
Kniha vás naučí přát si správným způsobem, tak, aby se vám splnily všechny vaše sny. Každý má v sobě přirozenou schopnost lidské mysli dosáhnout svých cílů pomocí tvůrčí představivosti, která vám pomůže dosáhnout skutečně přelomové a pozitivní změny ve... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dnů
16.
Jerry Hicks a Esther Hicksová  ·  Synergie (2009)
(4)
Tato fascinující kniha vám předkládá učení nefyzické entity Abraham. S její pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání, tak abyste mohli žít radostným a spokojeným životem, jaký si zasloužíte... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
17.
Marta Foučková  ·  Nakladatelství Praha (1996)
(5)
Známá autorka napsala tuto knihu, aby poodhalila tajemství života a smrti a ukázala cestu všem těm, kdo váhají a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2013)
NA SKLADĚ
Podávám tedy čtenáři příručku o józe, ale nechci jej odvracet od úkolu vnitřního vývoje mystickým vysvětlováním. Jsem přesvědčen, že takové vysvětlování nemá smysl, protože mu nepomáhá na cestě mystické proměny. Spíš bych tím podpořil rozvoj a... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
19.
Thorwald Dethlefsen a Ruediger Dahlke  ·  Triton (2011)
(4)
Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS – z pera dvou odborníků na fenomén nemoci, Ruedigera Dahlkeho, lékaře, přírodního léčitele a psychoterapeuta... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (5)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
123456789 … 138

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička