Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaDuchovní učení, duchovni život, spiritualita

Momentálně se v této nabídce nachází 2720 titulů

1.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2017)
NOVINKA
Než se naučíme mluvit, je naší přirozeností milovat a být šťastní. Jako malé děti jsme naprosto autentičtí, protože jsou naše činnosti řízeny instinktem a emocemi. Jakmile se však naučíme jazyk, lidé kolem nás upoutají naši... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
2.
Jan van Helsing  ·  Anch-books (2017)
NOVINKA
Hroutí se vám život před očima? Tak jak to s vámi vypadá? Dospěli jste do bodu, kdy si snad toužíte prohnat hlavou kulku, protože vám pomyslná voda sahá až po krk a vy nemáte ponětí, jak zaplatit složenky nebo vyrovnat staré dluhy, abyste konečně mohli.. (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Michal Téra  ·  Pavel Mervart (2017)
NOVINKA
Práce Michala Téry představuje Peruna – božstvo starých Slovanů – komplexně a v širokém kontextu. Využívá k tomu četné písemné prameny, archeologický materiál a analogie z jiných náboženských systémů, především z oblasti indoevropských... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Robert Augustus Masters  ·  Maitrea (2017)
NOVINKA
Vše o vnitřním světě mužů. Hlavně o studu, agresi a sexu. Jakou mají muži historii, jaké je jejich předurčení. Je to taková pozvánka pro ženy... (více o knize)
Naše cena: 494 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 4 dnů
5.
Deepak Chopra  ·  Tympanum (2017)
TOP #52
Audiokniha Sedm duchovních zákonů úspěchu vám umožní dosáhnout mistrovské úrovně životního konání. Světový odborník na poli vědomí Deepak Chopra zkoncentroval esenci svého učení do sedmi prostých, ale mocných principů, které... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2003)
TOP #96 (3)
Autor <a href="?uItem=35282">Cesty pokojného bojovníka</a> pokračuje v líčení své životní cesty za sebenalezením a sebedovršením. Poté, co strávil několik let tréninkem u svého gurua jménem Sokrates, se Dan pokouší usadit... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
7.
Thovt - Symfonie Stvoření  AUDIOKNIHA (NA CD)
Kerstin Simoné  ·  Anch-books (2017)
TOP #18
ato jedinečná a intenzivní Thovtova frekvenční meditace umožňuje pocítit, že MY, Prvotní zdroj, vesmír a Země jsme JEDNÍM. Pomůže reaktivovat světelné tělo a srdeční centrum, naši křišťálovou čakru – a naladí ji na frekvenci nové éry lidstva. Nástroje.. (více o audioknize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2016)
TOP #72 (31)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 4 dnů
9.
V jadre  E-KNIHA SK
Jerronime  ·  Global Contract (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hlavná hrdinka príbehu možno uvidela nutnú zmenu, ktorú svet potrebuje. Disponuje všetkými nástrojmi, aby svoje vnuknutie aplikovala v reálnom živote. Je na to však svet pripravený? Voľné pokračovanie kníh Do vnútra a Do centra... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
10.
Eckhart Tolle  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ TOP #66
Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí. Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
11.
Dan Millman  ·  Sagittarius (2004)
NA SKLADĚ TOP #26 (29)
Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, o nesnadné cestě od pouhého vnějšího úspěchu k nalezení sebe sama představuje snahu o zakotvení pomíjivého, každodenního života v hodnotách, které trvají věčně... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 2 dnů
12.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2017)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí nový přístup k vlastnímu... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Eric Harrison  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena přesně vám. Najdete v ní mnoho rychlých meditativních cvičení... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Neale Donald Walsch  ·  Pragma (2001)
(49)
Bestseller, ve kterém autor formou dialogu s Bohem hledá odpovědi na základní otázky víry, života a smrti... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Bruce Goldberg  ·  Fontána (2011)
Naučte se opouštět své tělo. Kniha vás naučí opouštět vlastní tělo naprosto vědomým zážitkem a oprostit se strachu ze smrti... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
David Michie  ·  Synergie (2016)
(1)
Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne a ztratí vědomou kontrolu nad svým fyzi (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2003)
(18)
Čtyři dohody - toltécká láska (více o knize)
Naše cena: 158 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
18.
Vladimír Megre  ·  Valentýna Lymarenko-Novodarská - Zvonící cedry (2010)
(2)
Třetí díl záhadného příběhu o Anastazii, jež žije v ústraní v zapadlé vísce na Sibiři a je obdařena darem duchovního vhledu. Nepředpověděls, Nostradame, ale stvořil svou vlastní myšlenkou data strašných kataklyzmat světa. (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Slovo Buddhovo sestavené Nyánatilokou Mahátherou (1878 – 1957) je vůbec prvním v evropském jazyce sepsaným systematickým pojednáním Buddhova učení, které užívá vlastní slova Buddhova. Vybrané texty jsou seřazeny tak, aby tvořily... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
20.
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2005)
Nastupujete-li mystickou cestu, musíte přijmout všechny morální povinnosti, jež vám mystická nauka předepisuje, a nikoli si po způsobu mnohých lidí vybírat „snadné“ a zajímavé cvičení a studium... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
123456789 … 136

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička