Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoMagie, okultismusMandaly

Momentálně se v této nabídce nachází 157 titulů

1.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2009)
Tento soubor mandal vznikl na základě zasvěcení do archandělských energií pod vedením Mistra reiki Jany Blažkové. Autorka, která se věnuje kreslení různých „zářičů“ již několik let, se takto pokusila „zhmotnit“ i energie... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
2.
Lucie Hrochová  ·  Bhakti (2013)
Prostřednictvím těchto mandal můžete objevit zdroj své vlastní energie, zbavit se stresu a být odolnější vůči nemocem. Naleznete zde spoustu inspirace, díky níž můžete posílit své zdraví. (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2006)
Omalovánky, které ošetřují a léčí tělo, ducha i duši... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2008)
Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo "mandala" ... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Harish Johari  ·  Fontána (2017)
Harmonizujte své čakry, zlepšete své zdraví a prosperitu a navažte spojení s bohy a bohyněmi prostřednictvím meditativního vybarvování obrázků a zpívání manter. Tato kniha, která v sobě spojuje klasické indické umění a hluboké... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Rüdiger Dahlke  ·  Fontána (2010)
Toto přepracované nové vydání překrásných maleb a knihy meditací zve k nejkrásnějším mandalám různých kultur, abyste sami objevili jejich meditativní účinek... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Ivica Augustínová  ·  Fontána (2003)
Pekná, upokojujúca omalovánka pre deti. Na kvalitnom kriedovom papieri je vytlačených 30 mandál, ktoré si môžu deti vyfarbiť podľa vlastnej fantázie. (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
8.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána (2011)
Ruediger Dahlke v knize Mandaly léčí popsal své dlouhodobé terapeutické zkušenosti. Díky mandalám se znovu nalezl a mohl začít pátrat po tajemství smyslu života ve středu... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti
Nástroj pro harmonizaci a obnovu svých čaker. Čakry za vhodných podmínek vyzařují životní sílu a daly by se přirovnat k hudebnímu nástroji. Jejich vzájemný soulad - zdraví, je jako dobře vyladěný hudební nástroj... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Johannes Rosengarten  ·  Alpress (2015)
Mandaly jsou kruhovité omalovánky, které mají mimořádný účinek. Geometrické obrazce jsou zde harmonicky uspořádány a kruhy mají svůj magický střed. Tím uklidňují, přinášejí pohodu a dětem i dospělým tak vracejí rovnováhu... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Alexandra Kovandová  ·  Bhakti (2013)
Pomocí těchto mandal můžete navázat kontakt se svými ženskými kořeny a čerpat z nich vnitřní sílu. Pokud necháte při malování plynout své pocity, vytvoříte v sobě prostor pro objevení ženskosti. Zažijete pocity klidu, spokojenosti, radosti, vnitřní... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Monoque Mandali  ·  Bhakti (2010)
NA SKLADĚ (1)
Kniha obsahuje dvaadvacet originálních vzorů mandal. Tradičně byly mandaly používány duchovními vůdci, šamany a léčiteli jako zdroj moudrosti, forma meditace a znázornění dynamické jednoty vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
INFOA (2016)
NA SKLADĚ
Pojďte na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, zklidnit mysl, nabrat novou sílu a snad se i trochu zasnít. Neexistují žádná pravidla, stačí jen vzít do ruky pastelky a nechat se inspirovat vlastní fantazií. Pouhých 10 minut denně vám dodá... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
14.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti (2010)
V keltské tradici byl kruh považován za jednotný ukazatel celistvosti světa. Světlo, koloběh zrození, návrat, obnova, domov, jednota a především LÁSKA, to všechno je KRUH. Tyto mandaly jsou inspirovány duchem keltské moudrosti... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Lucie Hrochová  ·  Bhakti (2010)
Mandaly jsou kouzelnými harmonizujícími obrázky, s jejichž pomocí lze vyjádřit nejhlubší pocity člověka, lze jimi léčit, jsou cestou k harmonii mysli, těla i duše, jsou cestou k nalezení sebe sama... (více o knize)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Zlatka Adolfová  ·  Bhakti (2009)
Mandaly - Cesta do nitra jsou jednoduchým průvodcem, který vám pomůže spojit se s vaším nitrem. Pocítíte vnitřní klid, radost srdce i sílu nekonečna. Při vybarvování mandal se projevuje individualita a originalita člověka... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Ivana Bartáková  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Relaxujte pomocí uklidňující síly květinových mandal! Vyzkoušejte nejnovější trend v oblasti aktivního odpočinku. Přinášíme vám 63 mandal s květinovými motivy, které můžete vybarvovat podle své momentální nálady a fantazie. Vezměte do ruky... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Alexandra Kovandová  ·  Bhakti (2011)
Mandaly intuice jsou roztomilou pomůckou, kterou lze použít na cestě k vnitřní moudrosti. Hodí se i ke zklidnění, sjednocení mysli, těla a duše nebo jen tak pro radost. Intuice není něco, čím je obdařen pouze někdo. Má ji každý z nás. (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
INFOA (2016)
Pojďte na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, zklidnit mysl, nabrat novou sílu a snad se i trochu zasnít. Neexistují žádná pravidla, stačí jen vzít do ruky pastelky a nechat se inspirovat vlastní fantazií. Pouhých 10 minut denně vám dodá... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Julia Snegireva  ·  Omega (2015)
Dosáhněte vnitřní harmonie vybarvováním úžasných Antistresových omalovánek s meditativními mandalami. Každá z krásných a jedinečných omalovánek skýtá příležitost k odpočinku, relaxaci a objevování vašeho vlastního uměleckého nadání. (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička