Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaMagie, okultismusMandaly

Momentálně se v této nabídce nachází 153 titulů

1.
Valerij Sineľnikov  ·  Eugenika (2017)
První část této ojedinělé publikace vysvětluje vztah mezi oblastí působení uvedené čakry a konkrétními onemocněními, jež se mohou v dané částí těla... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
INFOA (2016)
NA SKLADĚ
Pojďte na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, zklidnit mysl, nabrat novou sílu a snad se i trochu zasnít. Neexistují žádná pravidla, stačí jen vzít do ruky pastelky a nechat se inspirovat vlastní fantazií. Pouhých 10 minut denně vám dodá... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Ivana Bartáková  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Relaxujte pomocí uklidňující síly květinových mandal! Vyzkoušejte nejnovější trend v oblasti aktivního odpočinku. Přinášíme vám 63 mandal s květinovými motivy, které můžete vybarvovat podle své momentální nálady a fantazie. Vezměte do ruky... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
4.
 ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Krásné mandaly pro děti s obrázky lesních zvířátek, skřítků a víl! Relaxační omalovánky s kouzelnými motivy budou dětem blízké. Při jejich vybarvování se zklidní a uvolní, probudí svoji fantazii a tvořivost. Mandaly lze také využít jako cvičení na... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
BURDA (2016)
Relaxujte pomocí uklidňující síly mandal! Vyzkoušejte nejnovější trend v oblasti aktivního odpočinku. Připravili jsme pro vás sto stran mandal, které můžete vybarvovat podle své momentální nálady a fantazie. Vezměte do ruky pastelky n (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
INFOA (2015)
NA SKLADĚ (1)
Omalovánky pro dospělé, které vám dodají ztracenou energii a duševní pohodu. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Ruediger Dahlke  ·  Fontána (2011)
Ruediger Dahlke v knize Mandaly léčí popsal své dlouhodobé terapeutické zkušenosti. Díky mandalám se znovu nalezl a mohl začít pátrat po tajemství smyslu života ve středu... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Alexandra Kovandová  ·  Bhakti (2013)
Pomocí těchto mandal můžete navázat kontakt se svými ženskými kořeny a čerpat z nich vnitřní sílu. Pokud necháte při malování plynout své pocity, vytvoříte v sobě prostor pro objevení ženskosti. Zažijete pocity klidu, spokojenosti, radosti, vnitřní... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti
Nástroj pro harmonizaci a obnovu svých čaker. Čakry za vhodných podmínek vyzařují životní sílu a daly by se přirovnat k hudebnímu nástroji. Jejich vzájemný soulad - zdraví, je jako dobře vyladěný hudební nástroj... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Johannes Rosengarten  ·  Alpress (2015)
Mandaly jsou kruhovité omalovánky, které mají mimořádný účinek. Geometrické obrazce jsou zde harmonicky uspořádány a kruhy mají svůj magický střed. Tím uklidňují, přinášejí pohodu a dětem i dospělým tak vracejí rovnováhu... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Monoque Mandali  ·  Bhakti (2010)
(1)
Kniha obsahuje dvaadvacet originálních vzorů mandal. Tradičně byly mandaly používány duchovními vůdci, šamany a léčiteli jako zdroj moudrosti, forma meditace a znázornění dynamické jednoty vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti (2010)
V keltské tradici byl kruh považován za jednotný ukazatel celistvosti světa. Světlo, koloběh zrození, návrat, obnova, domov, jednota a především LÁSKA, to všechno je KRUH. Tyto mandaly jsou inspirovány duchem keltské moudrosti... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Lucie Hrochová  ·  Bhakti (2010)
Mandaly jsou kouzelnými harmonizujícími obrázky, s jejichž pomocí lze vyjádřit nejhlubší pocity člověka, lze jimi léčit, jsou cestou k harmonii mysli, těla i duše, jsou cestou k nalezení sebe sama... (více o knize)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Zlatka Adolfová  ·  Bhakti (2009)
Mandaly - Cesta do nitra jsou jednoduchým průvodcem, který vám pomůže spojit se s vaším nitrem. Pocítíte vnitřní klid, radost srdce i sílu nekonečna. Při vybarvování mandal se projevuje individualita a originalita člověka... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Eva Lipinová a Pavla Rusnoková  ·  CPRESS (2015)
České autorky, které se mandalám věnují mnoho let, připravily pestrý soubor omalovánek pro celou rodinu. Přinesou radost i praktické využití dětem i dospělým všech věkových skupin. Ať už malujete pro radost, potřebujete se uvolnit po školním či... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Susanne Kuhlendahl a Tobias Thies  ·  Bookmedia (2015)
NA SKLADĚ
Relaxační omalovánky vám nabízejí vzácné chvilky klidu a uvolnění. Na 104 stranách na vás čeká k vymalování devadesát devět nápaditých obrázků. Kouzelné květy, exotické motivy a působivé mandaly vám pomohou nalézt ztracenou rovnováhu a nabíjí vás... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
INFOA (2016)
Pojďte na chvíli zapomenout na starosti všedních dní, zklidnit mysl, nabrat novou sílu a snad se i trochu zasnít. Neexistují žádná pravidla, stačí jen vzít do ruky pastelky a nechat se inspirovat vlastní fantazií. Pouhých 10 minut denně vám dodá... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Éditions Larousse  ·  Edika (2015)
Překrásné květiny, podivuhodné rostliny, exotická zvířata, nádherní ptáci, neobyčejní motýli a mořští tvorové… Vezměte si do rukou pastelky či fixy a pusťte se do vybarvování své vlastní říše přírody a zvířat! Nechte své fantazii volný průchod a... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Rüdiger Dahlke  ·  Pragma (2001)
NA SKLADĚ (1)
Neobvyklý úvod do světa mandal, který může čtenář v této knize také sám při malování prožít. (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Lucie Hrochová  ·  Bhakti (2008)
Pohádkové mandalky jsou výpravnými omalovánkami, které Vás spolu s příběhem o Haničce přenesou do světa elfů a víl. Na svém putování Hanička objevuje krásy přírody v blízkém okolí. Tato pohádka je určena především dětem... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička