Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoMagie, okultismusMagie, čarodějnictví

Momentálně se v této nabídce nachází 648 titulů

1.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ TOP #60 (31)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 2 dnů
2.
Margot Ruis  ·  Václav Kazda (2014)
(9)
Autorka patří k těm nemnohým lidem, kteří mohou vidět přírodní bytosti a hovořit s nimi. Obrací se k nim s láskou a pochopením a díky tomu může pronikat do jemného světa, který prozařuje stromy, louku, potok, les, zahradu i hory... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Scott Cunningham  ·  Fontána (2014)
Dům býval v dávných dobách svatyní živého božstva. Střecha a zdi sloužily jako štít před živly a udržovaly uvnitř štěstí a kladné síly, dveře zase chránily před nezvanými hosty. Dům byl ztělesněním života a lidé k němu chovali posvátnou úctu. Kniha... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Wa-Na-Nee-Che  ·  Fontána (2011)
(1)
Cesta života tě vede, abys viděl jednu jedinou skutečnou barvu lidskosti, barvu, která nás spojuje , barvu, která kane jako slzy z našich srdcí, když kůže praskne :barvu rudou, která teče pod každou kůží. Dovol nyní Starým způsobům, aby tě vzaly... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Veronika Šulcová  ·  Vodnář (2014)
(1)
Kniha poutavě shrnuje informace o tomto synkretickém afro-karibském náboženství a je vhodnou četbou nejenom pro zájemce o teoretickou část této problematiky, ale i pro osoby se zájmem o praktickou stránku věci... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Eliphas Lévi  ·  Trigon (2003)
S přihlédnutím k prvnímu vydání z roku 1913 v překladu Bohumila Janouška upravil, z větší části znovu přeložil, doplnil a doslovem opatřil D. Ž. Bor. 1. svazek Díla Eliphase Léviho. Reprint vydání z roku 2003... (více o knize)
Naše cena: 645 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
7.
Brandy Williams  ·  Fontána (2011)
(1)
Tento jednoduchý kurz se zaměřením na magické procesy a dovednosti není určený jen pro začátečníky, ačkoli pro nováčky v oboru je to úvod vskutku báječný. Obsahuje techniky, které mágové uplatňují denně: uzemnění, soustředění, zaštítění a rituály na... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Josef Veselý  ·  Vodnář (2013)
(2)
Tato studie je věnována výkladu theriomorfních, fytomorfních a oryktomorfních prvků a motivů ve vizích transempirických entit, tj. oněch prvků a motivů, jež čerpají svoji podobu z tvarů různých jednotlivin živočišné, rostlinné a nerostné říše... (více o knize)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Jeanne Ruland  ·  Aquamarin&Fontána (2004)
(3)
V této publikace naleznete popis a aplikace více než 40 pomůcek a lexikon s více než 400 hesly. (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Josef Veselý  ·  Vodnář (2010)
(1)
Ve své podstatě je tato kniha míněna jako průvodce iniciačními procesy a jednotlivými etapami iniciačních procesů (tzv. operačními mody) alchymie a magie s přihlédnutím k pseudoiniciační problematice, jak se tato jeví na démonické rovině... (více o knize)
Naše cena: 397 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Pierre de Lasenic  ·  Trigon (2014)
Sexuální magie Pierra de Lasenic je dodnes aktuálním příspěvkem k metafyzice sexu. Systematicky probírá oblasti lidské sexuality od fyzické skutečnosti až po její odraz v mytologii světa a nevyhýbá se ani popisu jejích pokleslých forem. Poprvé tato... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2017)
Dávní Toltékové věřili, že život, jak ho vnímáme, je sen. Každý z nás žije ve svém osobním snu a všechny naše sny dohromady vytvářejí sen planety. Na to bychom neměli zapomínat; jinak se staneme obětí přesvědčení... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2017)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Jaromír Kozák  ·  Eminent (2002)
Egyptská kniha mrtvých představuje vrcholné dílo duchovní literatury popisující posmrtné stavy, a poskytuje tak průvodce duši putující ke Světlu. Svým poselstvím je podobná ostatním knihám mrtvých, na rozdíl od nich je však mnohem podrobnější. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
František Bardon  ·  Chvojkovo nakladatelství (1999)
NA SKLADĚ (15)
Zájemci o duchovní cesty si často stěžovali, že jim není dána možnost být zasvěcen Mistrem nebo guruem a tím že je pravé vědění přístupné jen zvlášť nadaným a obdařeným jedincům. (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Tsulrim Allione  ·  Maitrea (2012)
Význačná vůdčí osobnost amerického buddhismu Tsulrim Allione vysvětluje, že čím usilovněji bojujeme proti svým démonům, tím silnějšími se tito démoni stávají. Pokud se od tohoto boje chceme osvobodit jednou provždy, musíme svůj přístup obrátit a svým... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Scott Cunningham  ·  Grada (2011)
(1)
Zásadní dílo autora slavných Technik přírodní magie vám odhalí mystérium energie země a naučí vás ji maximálně využít. Poznejte hlavní živlové bytosti země a naučte se s nimi komunikovat. Poznejte, jak využít sílu blesku či mlhu a déšť... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
18.
Carlos Castaneda  ·  Volvox Globator (2003)
Patrně poslední kniha o podivuhodném světě šamanů, ve které se Carlos Castaneda vyrovnává s během svého vlastního života. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Carlos Castaneda  ·  Volvox Globator (1997)
(4)
První kniha "fenoménu Castaneda", která se rázem stala kultovní knihou své generace a mezi filosofickými bestsellery světa se drží už 30 let. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Carlos Castaneda  ·  Volvox Globator
(1)
Zatímco až dosud se Castaneda pouštěl do světa čarodějů pod ochranou dona Juana, stal se nyní plnoprávným čarodějem... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 33

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička