Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaMagie, okultismusMagické rostliny a kameny

Momentálně se v této nabídce nachází 172 titulů

1.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí s ilustracemi Magdaleny Martínkové přináší v této části byliny zařazené pod písmeny E až K... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
2.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí. Závěrečný díl bylinné části obsahuje rostliny zařazené pod písmeny T až Ž... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Stephen Harrod Buhner  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Zevrubná publikace o rostlinách, které mohou v řadě případů posloužit jako náhražka antibiotik. Antibiotika v dnešní době ztrácejí účinnost, protože jednotlivé bakteriální druhy se jim velice rychle přizpůsobují. Je proto nutné hledat alternativní... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Josef A. Zentrich a Jiří Janča  ·  Eminent (1996)
Čtvrtý díl nejucelenějšího herbářového díla v historii českých zemí přináší byliny zařazené pod písmeny P až Š. Barevné ilustrace Magdalena Martínková. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Libor Dupal  ·  Maťa (2010)
(1)
Publikace shrnuje poznatky o konopí, historii jeho pěstování a používání, sklizni, vysvětluje chemické složení drogy a její působení. Třetí, rozšířené vydání. Doslov Dr. Ivan Douda z nadace Drop In... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Wolfgang Hahl  ·  Metafora (2011)
(4)
Účinná obrana proti negativním energiím. Praktický rádce pro všechny oblasti života… Kameny zajímají lidstvo už od pradávna. Dlouhá tisíciletí lidé používají krystaly nejen pro ozdobu, ale i k léčení a ochraně... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
7.
Fred Hageneder  ·  Fontána (2003)
(1)
V předkřesťanské Evropě byl strom považován za živoucí bytost, bránu zasvěcení... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Lester Grinspoon a James B. Bakalar  ·  CAD PRESS (1996)
(1)
Velmi důležitá a zajímavá kniha zaobírající se seriózně - na rozdíl od mnoha pochybných brožur na stejné téma - léčebným využitím konopí v historii i současnosti, včetně léčení epilepsie, depresí a rakoviny... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2002)
Třetí část nejucelenějšího herbářového díla v historii českých zemí přináší byliny zařazené pod písmeny L až P. Barevné ilustrace Magdalena Martínková. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Dietmar Findling  ·  Fontána (2010)
(1)
Od pradávna se v různých kulturách připisovaly stromům zvláštní síly a vlastnosti.Zejména ketská tradice vyniká hlubokým spojením s přírodou a vírou v léčivou moc stromů... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Antonín Hrbek  ·  Poznání (2007)
NA SKLADĚ (3)
Kniha je zaměřena přímo na uživatele kamenů a jejím cílem je ukázat, jak mohou drahé kameny skutečně pomoci, jaké jsou jejich silné i slabé stránky a na co je třeba dávat pozor… (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Jelena Mazovová  ·  Eugenika (2004)
Působení rostlin na vnitřní energii domu, na citový a fyzický rozvoj člověka z hlediska jednotlivých znamení zvěrokruhu. (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Judy Hallová  ·  Metafora (2006)
(4)
Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Stephen Harrod Buhner  ·  Volvox Globator (2002)
Publikace je určena i těm, kteří se o vztah mezi člověkem a kvašením zajímají, poslouží však především lidem, které zvědavost, směřující k oblasti piva, dovede až k realizaci tohoto prastarého nápoje. (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
František Radvan  ·  Oftis (2010)
Praktický průvodce základními kroky na cestě k vědomé práci s léčivou energií stromů a kontaktům s jejich bytostmi. Úvod do jednoho ze způsobů spolupráce s úrovní "za hmotou"... (více o knize)
Naše cena: 65 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Franjo Grotenhermen  ·  Fontána (2009)
Kniha zaujímavo, pravdivo a pritom odborne popisuje, aké pozitívne účinky môže mať marihuana. Množstvo prípadov z praxe to pôsobivo ilustrujú. Autor je lekár. Podrobne vysvetľuje, ako sa dá konope používať, aké sú vedľajšie účinky, ... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2014)
NA SKLADĚ
Nedaleko slavných kounovských řad odkryli lovci menhirů několik kamenných uskupení a vztyčili víc než dvacet menhirů o váze až sedm tun. Jsou to opravdové kamenné památky? Nepředstavuje oblast Kounova pravěkou posvátnou krajinu, jedinou svého druhu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Valdemar Grešík  ·  Eminent (2008)
Tato kniha není klasickým herbářem, ale spíš praktickou příručkou pro domácí i profesionální uživatele léčivých bylin. Do první části byly vybrány léčivé byliny, které mají v Čechách a na Moravě dlouhou tradici a jsou dodnes aktivně užívány... (více o knize)
Naše cena: 391 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Denisa Fulmeková  ·  Slovart CZ (2014)
Tento magický receptář nabízí mnohé tradiční, dnes však už zapomenuté návody, jak vyjít vstříc lásce, bohatství, úspěchu, jak si zachovat mládí a vitalitu, jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Pavel Valíček  ·  Start (2009)
První díl publikace se stručně věnuje základům TČM, především fytoterapie. Jde jak o filozofické základy, diagnostiku a léčení, tak i charakteristiku používaných rostlin, tvorbu receptů i úpravu léčivých rostlin... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička