Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoMagie, okultismusMagické rostliny a kameny

Momentálně se v této nabídce nachází 173 titulů

1.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí s ilustracemi Magdaleny Martínkové přináší v této části byliny zařazené pod písmeny E až K... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
2.
David R. Card  ·  Pragma (2012)
Buněčné soli (také tkáňové soli) jsou obsaženy v každém lidském těle. Podílejí se na mnoha důležitých procesech včetně vstřebávání a detoxikace a působí při nich jako katalyzátory... (více o knize)
Naše cena: 78 Kč posíláme do 5 dnů
3.
Franjo Grotenhermen  ·  Fontána (2009)
Kniha zaujímavo, pravdivo a pritom odborne popisuje, aké pozitívne účinky môže mať marihuana. Množstvo prípadov z praxe to pôsobivo ilustrujú. Autor je lekár. Podrobne vysvetľuje, ako sa dá konope používať, aké sú vedľajšie účinky, ... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2014)
Nedaleko slavných kounovských řad odkryli lovci menhirů několik kamenných uskupení a vztyčili víc než dvacet menhirů o váze až sedm tun. Jsou to opravdové kamenné památky? Nepředstavuje oblast Kounova pravěkou posvátnou krajinu, jedinou svého druhu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Valdemar Grešík  ·  Eminent (2008)
Tato kniha není klasickým herbářem, ale spíš praktickou příručkou pro domácí i profesionální uživatele léčivých bylin. Do první části byly vybrány léčivé byliny, které mají v Čechách a na Moravě dlouhou tradici a jsou dodnes aktivně užívány... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Christian Rätsch  ·  Fontána (2012)
Už téměř šest tisíc let se konopí využívá k získávání vláken, jako potravina a poživatina, brzy však byly objeveny i jeho mnohostranné léčebné kvality. Během historie se stalo nedílnou součástí staroegyptské, asyrské, antické, islámské i středověké... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Ida Rystonová  ·  Vodnář (2013)
Tato knížka je součástí autorčiny řady knih o bylinkách. Tentokrát věnovala knihu zajímavému tématu, a to využití bylinek v kuchyni. Jak sama píše, důvodem bylo aby čtenář věděl, že třeba i plevel a pláňata mohou být zdravější než drahá cizí zelenina... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
8.
Denisa Fulmeková  ·  Slovart CZ (2014)
Tento magický receptář nabízí mnohé tradiční, dnes však už zapomenuté návody, jak vyjít vstříc lásce, bohatství, úspěchu, jak si zachovat mládí a vitalitu, jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Valerie Ann Worwood  ·  One Woman Press (2012)
(2)
"Voňavá lékárna" je často nazývána "biblí aromaterapie", neboť obsahuje všechny informace, které zájemce o éterické oleje a jejich využití v praxi může potřebovat. Je nepostradatelnou knihou pro všechny zájemce o aromaterapii, ... (více o knize)
Naše cena: 627 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Christian Rätsch  ·  Fontána (2011)
NA SKLADĚ
Známý etnolog Christian Rätsch představuje v knize Rostliny proroků značné množství psychoaktivních rostlin, přičemž se věnuje jejich původu, správnému užívání a také jejich účinkům... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2002)
Třetí část nejucelenějšího herbářového díla v historii českých zemí přináší byliny zařazené pod písmeny L až P. Barevné ilustrace Magdalena Martínková. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Judy Hallová  ·  Metafora (2006)
(4)
Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
13.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí. Závěrečný díl bylinné části obsahuje rostliny zařazené pod písmeny T až Ž... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Stephen Harrod Buhner  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Zevrubná publikace o rostlinách, které mohou v řadě případů posloužit jako náhražka antibiotik. Antibiotika v dnešní době ztrácejí účinnost, protože jednotlivé bakteriální druhy se jim velice rychle přizpůsobují. Je proto nutné hledat alternativní... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Stephen Harrod Buhner  ·  Volvox Globator (2002)
NA SKLADĚ
Publikace je určena i těm, kteří se o vztah mezi člověkem a kvašením zajímají, poslouží však především lidem, které zvědavost, směřující k oblasti piva, dovede až k realizaci tohoto prastarého nápoje. (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Josef A. Zentrich a Jiří Janča  ·  Eminent (1996)
Čtvrtý díl nejucelenějšího herbářového díla v historii českých zemí přináší byliny zařazené pod písmeny P až Š. Barevné ilustrace Magdalena Martínková. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
František Radvan  ·  Oftis (2010)
Praktický průvodce základními kroky na cestě k vědomé práci s léčivou energií stromů a kontaktům s jejich bytostmi. Úvod do jednoho ze způsobů spolupráce s úrovní "za hmotou"... (více o knize)
Naše cena: 65 Kč posíláme do 4 dnů
18.
Libor Dupal  ·  Maťa (2010)
(1)
Publikace shrnuje poznatky o konopí, historii jeho pěstování a používání, sklizni, vysvětluje chemické složení drogy a její působení. Třetí, rozšířené vydání. Doslov Dr. Ivan Douda z nadace Drop In... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Fred Hageneder  ·  Fontána (2003)
(1)
V předkřesťanské Evropě byl strom považován za živoucí bytost, bránu zasvěcení... (více o knize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Wolfgang Hahl  ·  Metafora (2011)
(4)
Účinná obrana proti negativním energiím. Praktický rádce pro všechny oblasti života… Kameny zajímají lidstvo už od pradávna. Dlouhá tisíciletí lidé používají krystaly nejen pro ozdobu, ale i k léčení a ochraně... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička