Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaMagie, okultismusAura, čakry

Momentálně se v této nabídce nachází 112 titulů

1.
Thovt - Symfonie Stvoření  AUDIOKNIHA (NA CD)
Kerstin Simoné  ·  Anch-books (2017)
NOVINKA TOP #68
ato jedinečná a intenzivní Thovtova frekvenční meditace umožňuje pocítit, že MY, Prvotní zdroj, vesmír a Země jsme JEDNÍM. Pomůže reaktivovat světelné tělo a srdeční centrum, naši křišťálovou čakru – a naladí ji na frekvenci nové éry lidstva. Nástroje.. (více o audioknize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (5)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Daniel Meurois-Givaudan  ·  Eugenika (2008)
Autor má od dětství schopnost vidět auru. Proto analyzované případy, z nichž vyvozuje důležité poznatky, vycházejí přímo z jeho vlastní zkušenosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Helena Rerichová  ·  Eugenika (2012)
Kniha obsahuje informace o vlivu aury člověka na věci – oblečení, talismany, dárky a jiné - a odpovídá na různé otázky ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Manuela Oetingerová  ·  Metafora (2012)
Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií a naučíme se s nimi pracovat... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Richard Webster  ·  NOXI (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Už jste někdy toužili, jakou má kdo náladu, skutečnou povahu či jaký je jeho zdravotní stav? I vy můžete snadno porozumět a léčit auru – barevné prstence energie, které vyzařují z duše každé bytosti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
7.
Ambika Wauters  ·  Knižní klub (2014)
Tato kniha vám nabízí možnost otevřít se nové dimenzi zdraví a osobního růstu. Zabývá se povahou lidského energetického systému a objasňuje, jak nejlépe umožnit naší energii růst a přetvářet se prostřednictvím uzdravení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Doreen Virtue  ·  Pragma (2008)
NA SKLADĚ (2)
Naučte se plně využívat svou vnitřní moudrost a schopnost léčit! Jakmile se zbavíte negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Martina Blažena Boháčová  ·  Astrolife.cz (2017)
Kniha osobního rozvoje, seznamuje lidi s tím, jak pracovat se svým životem. Je součástí projektu „Skrze sebe poznávám sebe,“ každý člověk v různých etapách svého života řeší různé životní situace. Všechna témata, která... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
David Pond  ·  Fontána (2013)
Život je energie. Čakry jsou rotující víry energie umístěné podél páteřní míchy – mapa našeho vnitřního světa, vztahu k sobě samému i prožívání životních sil. Čakry nejsou dalším pojmem k pochopení,... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Božena Koubová  ·  Fontána (2008)
(3)
Kniha o zkušenostech léčitelky s přivtělenými dušemi, která pomůže čtenáři utvářet lepší a šťastnější život. "Velice ráda se podělím o poznatky, ke kterým jsem došla hledáním, experimentováním a učením..." (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Birgit Feliz Carrasco  ·  Fontána (2008)
Praktická pracovní kniha nabízí kompletní a strukturovaný program, který člověku umožní začít vnímat svá energetická centra a posílit je, pomůže získat více vitality a vyrovnanosti v každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti
Nástroj pro harmonizaci a obnovu svých čaker. Čakry za vhodných podmínek vyzařují životní sílu a daly by se přirovnat k hudebnímu nástroji. Jejich vzájemný soulad - zdraví, je jako dobře vyladěný hudební nástroj... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Naomi Ozaniec  ·  Pragma (2006)
Tato kniha vysvětluje, kde jsou čakry umístěny, jak nám znalost čaker může pomoci, jak pracovat s energiemi čaker a jak užívat čaker jako cesty k osvícení... (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Ursula Klinger-Raatz  ·  Pragma (2008)
Autorka spojuje v knize dvě přírodní léčivé síly k efektivnímu společnému působení. Zatímco reiki - universální životní síla - uvádí do opětovné harmonie fyzické a duševní funkce, koncentrují drahokamy zářivé síly Světla a barevné vibrace v čakrách... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Horst Krohne  ·  Fontána (2008)
Tato kniha patří do každé domácnosti. Obsahuje mnoho pokynů pro bezpečnou energickou léčbu široce rozšířených nemocí, obtíží, také pro okamžitou pomoc po nehodách... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Ega Rasch  ·  Fontána (2003)
Čakry mají mimořádný vliv na lidské zdraví. Jsou-li tato tělesná energetická centra nějakým způsobem blokována, má to neodvratně za důsledek onemocnění... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Manuela Oetingerová  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
19.
Richard Webster  ·  NOXI (2013)
Už jste někdy toužili zjistit, jakou má kdo náladu, skutečnou povahu, zdravotní stav či jaká je jeho osobnost? I vy můžete snadno naučit rozpoznat a vysvětlit auru – barevné prstence energie, které vyzařují z duše... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Mike Booth  ·  Barevný svět (2002)
NA SKLADĚ
Kniha představuje stručnou a praktickou příručku pro práci s lahvičkami. Je určena všem, kdo se už s Aura-Somou seznámili, neboť předpokládá jistou znalost systému, jeho principů a způsobu práce s ním. (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička