Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Esoterika, mystikaMagie, okultismusAura, čakry

Momentálně se v této nabídce nachází 113 titulů

1.
Thovt - Symfonie Stvoření  AUDIOKNIHA (NA CD)
Kerstin Simoné  ·  Anch-books (2017)
TOP #18
ato jedinečná a intenzivní Thovtova frekvenční meditace umožňuje pocítit, že MY, Prvotní zdroj, vesmír a Země jsme JEDNÍM. Pomůže reaktivovat světelné tělo a srdeční centrum, naši křišťálovou čakru – a naladí ji na frekvenci nové éry lidstva. Nástroje.. (více o audioknize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
2.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (5)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
3.
Daniel Meurois-Givaudan  ·  Eugenika (2008)
Autor má od dětství schopnost vidět auru. Proto analyzované případy, z nichž vyvozuje důležité poznatky, vycházejí přímo z jeho vlastní zkušenosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Manuela Oetingerová  ·  Metafora (2012)
Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií a naučíme se s nimi pracovat... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Richard Webster  ·  NOXI (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Už jste někdy toužili, jakou má kdo náladu, skutečnou povahu či jaký je jeho zdravotní stav? I vy můžete snadno porozumět a léčit auru – barevné prstence energie, které vyzařují z duše každé bytosti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
6.
Ambika Wauters  ·  Knižní klub (2014)
Tato kniha vám nabízí možnost otevřít se nové dimenzi zdraví a osobního růstu. Zabývá se povahou lidského energetického systému a objasňuje, jak nejlépe umožnit naší energii růst a přetvářet se prostřednictvím uzdravení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Doreen Virtue  ·  Pragma (2008)
NA SKLADĚ (2)
Naučte se plně využívat svou vnitřní moudrost a schopnost léčit! Jakmile se zbavíte negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Martina Blažena Boháčová  ·  Astrolife.cz (2017)
Kniha osobního rozvoje, seznamuje lidi s tím, jak pracovat se svým životem. Je součástí projektu „Skrze sebe poznávám sebe,“ každý člověk v různých etapách svého života řeší různé životní situace. Všechna témata, která... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Birgit Feliz Carrasco  ·  Fontána (2008)
Praktická pracovní kniha nabízí kompletní a strukturovaný program, který člověku umožní začít vnímat svá energetická centra a posílit je, pomůže získat více vitality a vyrovnanosti v každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti
Nástroj pro harmonizaci a obnovu svých čaker. Čakry za vhodných podmínek vyzařují životní sílu a daly by se přirovnat k hudebnímu nástroji. Jejich vzájemný soulad - zdraví, je jako dobře vyladěný hudební nástroj... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Naomi Ozaniec  ·  Pragma (2006)
Tato kniha vysvětluje, kde jsou čakry umístěny, jak nám znalost čaker může pomoci, jak pracovat s energiemi čaker a jak užívat čaker jako cesty k osvícení... (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Ursula Klinger-Raatz  ·  Pragma (2008)
Autorka spojuje v knize dvě přírodní léčivé síly k efektivnímu společnému působení. Zatímco reiki - universální životní síla - uvádí do opětovné harmonie fyzické a duševní funkce, koncentrují drahokamy zářivé síly Světla a barevné vibrace v čakrách... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Ega Rasch  ·  Fontána (2003)
Čakry mají mimořádný vliv na lidské zdraví. Jsou-li tato tělesná energetická centra nějakým způsobem blokována, má to neodvratně za důsledek onemocnění... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Horst Krohne  ·  Fontána (2008)
Tato kniha patří do každé domácnosti. Obsahuje mnoho pokynů pro bezpečnou energickou léčbu široce rozšířených nemocí, obtíží, také pro okamžitou pomoc po nehodách... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Manuela Oetingerová  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
16.
Richard Webster  ·  NOXI (2013)
Už jste někdy toužili zjistit, jakou má kdo náladu, skutečnou povahu, zdravotní stav či jaká je jeho osobnost? I vy můžete snadno naučit rozpoznat a vysvětlit auru – barevné prstence energie, které vyzařují z duše... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Judith Anodea  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Fantastická kniha zkušené autorky vám přináší úplný a doslova revoluční návod, jak pracovat se svými čakrami. Tyto portály mezi vaším fyzickým tělem a duchovní rovinou jsou samotnou podstatou architektury vašeho těla a duše... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Mike Booth  ·  Barevný svět (2002)
NA SKLADĚ
Kniha představuje stručnou a praktickou příručku pro práci s lahvičkami. Je určena všem, kdo se už s Aura-Somou seznámili, neboť předpokládá jistou znalost systému, jeho principů a způsobu práce s ním. (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
19.
Richard Webster  ·  Fontána (2007)
Věděl jsi, že když na sobě budeš mít červenou barvu, budeš odvážnější? Věděl jsi, že když vymaluješ stěny své ložnice modře, budeš v noci lépe spát?... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Deák Sándor  ·  EasyCom (2015)
NA SKLADĚ (1)
Svetlo je nevyhnutným prvkom života na zemi. Bez svetla nie je život. Naše telo tvorí 60-80 miliárd buniek, každá jedna využíva energiu slnečného svetla pri nespočetných biologických a chemických procesoch, pri biosyntéze, pre normálnu činnosť buniek... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička