Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoMagie, okultismusAura, čakry

Momentálně se v této nabídce nachází 113 titulů

1.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (5)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
2.
Helena Rerichová  ·  Eugenika (2012)
Kniha obsahuje informace o vlivu aury člověka na věci – oblečení, talismany, dárky a jiné - a odpovídá na různé otázky ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Harish Johari  ·  Fontána (2017)
Harmonizujte své čakry, zlepšete své zdraví a prosperitu a navažte spojení s bohy a bohyněmi prostřednictvím meditativního vybarvování obrázků a zpívání manter. Tato kniha, která v sobě spojuje klasické indické umění a hluboké... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
4.
David Pond  ·  Fontána (2013)
Život je energie. Čakry jsou rotující víry energie umístěné podél páteřní míchy – mapa našeho vnitřního světa, vztahu k sobě samému i prožívání životních sil. Čakry nejsou dalším pojmem k pochopení,... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Almut Klöpfer  ·  Fontána (2011)
Almut Klöpfer nás ve svém díle Osmá čakra učí jak pracovat s energiemi čaker... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Trudi Thali  ·  Fontána (2006)
Metoda energetického léčení uvolňováním blokád pomocí tzv. světelných drah vycházejících ze zjednodušeného systému meridiánů... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Daniel Meurois-Givaudan  ·  Eugenika (2008)
Autor má od dětství schopnost vidět auru. Proto analyzované případy, z nichž vyvozuje důležité poznatky, vycházejí přímo z jeho vlastní zkušenosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Lenka Krbcová  ·  Bhakti
Nástroj pro harmonizaci a obnovu svých čaker. Čakry za vhodných podmínek vyzařují životní sílu a daly by se přirovnat k hudebnímu nástroji. Jejich vzájemný soulad - zdraví, je jako dobře vyladěný hudební nástroj... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Birgit Feliz Carrasco  ·  Fontána (2008)
Praktická pracovní kniha nabízí kompletní a strukturovaný program, který člověku umožní začít vnímat svá energetická centra a posílit je, pomůže získat více vitality a vyrovnanosti v každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Manuela Oetingerová  ·  Metafora (2012)
Nejlepší cestou k tomu, abychom žili spokojeně, v souladu s nejvyššími tvůrčími záměry, je cesta proměny a očisty. A právě tu nám tato kniha nabízí. Dáme-li se vést svou intuicí, pochopíme vliv cizích i vlastních energií a naučíme se s nimi pracovat... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Naomi Ozaniec  ·  Pragma (2006)
Tato kniha vysvětluje, kde jsou čakry umístěny, jak nám znalost čaker může pomoci, jak pracovat s energiemi čaker a jak užívat čaker jako cesty k osvícení... (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Ursula Klinger-Raatz  ·  Pragma (2008)
Autorka spojuje v knize dvě přírodní léčivé síly k efektivnímu společnému působení. Zatímco reiki - universální životní síla - uvádí do opětovné harmonie fyzické a duševní funkce, koncentrují drahokamy zářivé síly Světla a barevné vibrace v čakrách... (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Ega Rasch  ·  Fontána (2003)
Čakry mají mimořádný vliv na lidské zdraví. Jsou-li tato tělesná energetická centra nějakým způsobem blokována, má to neodvratně za důsledek onemocnění... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Horst Krohne  ·  Fontána (2008)
Tato kniha patří do každé domácnosti. Obsahuje mnoho pokynů pro bezpečnou energickou léčbu široce rozšířených nemocí, obtíží, také pro okamžitou pomoc po nehodách... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Barbara Y. Martin a Dimitri Moraitis  ·  Eugenika (2009)
Účelem této knihy je představit duchovní základy zdraví. Existuje obdivuhodný neviditelný podpůrný systém, který udržuje vaše tělo zdravé a obnovuje jeho síly v případech, kdy se vám zdraví nedostává... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Fontána (2010)
Sedm čaker - center energie a vědomí v lidském těle - ovlivňuje zdraví i pohodu po naší tělesné i duševní stránce. V tomto atlasu najdeme informace, díky nimž se dozvíme, které oblasti našeho těla jsou přiřazeny k jednotlivým čakrám... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Richard Webster  ·  Fontána (2007)
Věděl jsi, že když na sobě budeš mít červenou barvu, budeš odvážnější? Věděl jsi, že když vymaluješ stěny své ložnice modře, budeš v noci lépe spát?... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Keith Sherwood  ·  Fontána (2004)
NA SKLADĚ
Pomocí duchovního léčení obnovíte své zdraví, harmonii a rovnováhu. Každý z nás má schopnosti potřebné k tomu, aby se stal léčitelem. Umění duchovního léčení vás naučí, jak se napojit na proud léčebné energie, který je ve vás i kolem vás. (více o knize)
Naše cena: 198 Kč posíláme do 2 dnů
19.
John R. Cross  ·  Fontána (2009)
Tato kniha je napsaná srozumitelným jazykem pro fyzikální a ruční tarapeuty, popisuje jednoduchou techniku, která se nezaměřuje na pouhé příznaky a jejich potlačování, ale naopak s její pomocí můžeme analyzovat a léčit příčinu nemocí... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Dora van Gelder Kunz  ·  Pragma (2008)
NA SKLADĚ
Tato originální studie lidské aury obsahuje devatenáct portrétů zobrazujících emoční energii, jíž jsme obklopeni. Na příkladech konkrétních lidí popisuje změny, které v ní probíhají od narození až po stáří... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička