Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoMagie, okultismusAndělé, mytologické bytosti

Momentálně se v této nabídce nachází 332 titulů

1.
Lorna Byrne  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Anjeli na dosah je nové inšpiratívne dielo Lorny Byrneovej, voľné pokračovanie medzinárodného bestsellera Anjeli v mojich vlasoch. V knihe s výraznými autobiografickými črtami sa prelínajú príbehy a živé dialógy z rôznych období Lorninho života... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 3.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
2.
Margot Ruis  ·  Václav Kazda (2014)
(9)
Autorka patří k těm nemnohým lidem, kteří mohou vidět přírodní bytosti a hovořit s nimi. Obrací se k nim s láskou a pochopením a díky tomu může pronikat do jemného světa, který prozařuje stromy, louku, potok, les, zahradu i hory... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Josef Veselý  ·  Vodnář (2013)
(2)
Tato studie je věnována výkladu theriomorfních, fytomorfních a oryktomorfních prvků a motivů ve vizích transempirických entit, tj. oněch prvků a motivů, jež čerpají svoji podobu z tvarů různých jednotlivin živočišné, rostlinné a nerostné říše... (více o knize)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Trudi Thali  ·  Fontána (2008)
Oblíbená léčitelka nám názorně předvádí na příbězích ze své praxe že pomocí meditací a modliteb máme v ruce úžasně jemný nástroj, se kterým se naučíme překonat hranice prostoru a léčit své bližní. (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2015)
(16)
V každém okamžiku jste obklopeni milujícími a mocnými anděly, kteří vám chtějí pomoci se všemi oblastmi vašeho života. Stačí jen o jejich pomoc požádat! (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
6.
Akcent (2013)
Staroindické báje, správněji puránské báje (purán = starý), vznikaly už od začátku našeho letopočtu a tradovaly se po celé věky jen ústně. Jejich příběhy se odehrávají ve třech světech, ve které Indové skálopevně věřili: ve světě bohů, lidí a démonů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Theresa Cheung  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ
Ve své nové knize Theresa Cheungová, úspěšná autorka díla Spatříš svoje anděly, předkládá čtenářům strhující příběhy lidí, kteří uprostřed všedního dne zahlédli záblesk nebes. Dotyční navázali kontakt s „oním světem“... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Lorna Byrne  ·  Knižní klub (2014)
(5)
Lorna Byrne od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. V knize Andělé v mých vlasech, kde zaznamenala svůj neuvěřitelný životní příběh, otevřeně hovoří o svých zážitcích. Její příběh se okamžitě stal bestsellerem stal... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2009)
Tento soubor mandal vznikl na základě zasvěcení do archandělských energií pod vedením Mistra reiki Jany Blažkové. Autorka, která se věnuje kreslení různých „zářičů“ již několik let, se takto pokusila „zhmotnit“ i energie... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Doreen Virtue  ·  Pragma (2008)
Kniha, kterou držíte v ruce, je necírkevní přehled toho, kdo andělé jsou. Představuje jejich role v různých duchovních textech a náboženstvích, ukazuje způsoby, jakými nám andělé pomáhají a radí, jak je přivolávat... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2016)
Jak najít spřízněnou duši? A jak se s ní sblížit? Jak objevit svůj šestý smysl? Jak přijímat andělské rady a jak je zprostředkovat? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek nabízí knížka Andělské rady pro šťastný život. Nevychází ze žádného konkrétního... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Karen Wallace a a kolektiv autorů/autorek  ·  Synergie (2013)
NA SKLADĚ
Andělé nás vedou a ochraňují v našem každodenním životě a pomocí této sbírky příběhů se s jejich láskyplnou a milující energií seznámí i vaše děti. Tajuplné a působivé příběhy spolu s postavami a prostředím, v němž se odehrávají, bezesporu podnítí... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2007)
(1)
Archandělé jsou mocnými, moudrými a láskyplnými průvodci, kteří vás mohou zázračným způsobem motivovat a léčit. V tomto nádherném balíčku vás s nimi Doreen seznamuje prostřednictvím jejich poselství... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Lorna Byrne  ·  Pragma (2017)
Irská autorka Lorna Byrneová (1953), která má výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá už od doby, kdy u nás vyšla její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 2.10.2017) obvykle posíláme do 4 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 2.10.2017
15.
Theresa Cheung  ·  Knižní klub (2014)
Jak vlastně poznáte, že jsou andělé přítomni ve vašem životě? Jak je možné, že dokážou tolika lidem přinášet útěchu, uzdravení a inspiraci? Britská spisovatelka Theresa Cheungová, uznávaná odbornice na paranormální jevy, sny a duchovní růst... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Lorna Byrne  ·  Knižní klub (2012)
(3)
Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. V knize Schody do nebe seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, ... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2006)
(6)
Tato kniha vznikla proto, aby vám pomohla zůstat během dne ve stavu vnitřního míru a klidu. A také proto, abyste nezapomínali, že vaši andělé jsou vám neustále po boku, kdykoli ochotni vám pomoci, s čímkoli bude třeba... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2007)
NA SKLADĚ (15)
S tímto kompletem jsou Andělské výklady ještě snadnější! Na každé ze 44 karet najdete nádherné obrazy a texty od vašich andělů... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
19.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2008)
Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo "mandala" ... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Lorna Byrne  ·  Knižní klub (2015)
Lorna Byrneová je irská mystička a autorka mezinárodních bestsellerů. Od dětství má výjimečnou schopnost vidět anděly; po celý život se od nich dozvídá informace, které mohou být pro svět zásadní. Poprvé nyní vychází komplet všech jejích děl, obsah (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 17

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička